Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asaka

Przestałam gotowac w domu bo nie jestem sluzaca

Polecane posty

Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Masz podejście 20 latka i w dodatku ze wsi. Nie jest tak jak mowisz i żony to ty na pewno nie masz bo żadna by z Tobą nie była 😉 No chyba ze Halinka ze wsi. Przeczytaj sobie wypowiedzi innych mezczyzn jak to mówią ze z wiekiem wyglad schodzi na drugi plan bo oczekują czegoś więcej od przyszłej żony. 

No dobra, niech będzie, wycofuje F.O. Powiedz co twoim zdaniem robię złego kobiecie oczekując od niej tylko seksu? Bez dodatkowych wymagań, jak gotowanie, sprzątanie, pranie. A także wspieranie, klepanie po plecach, pocieszanie. Czy seks to twoim zdaniem już za dużo czy za mało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja
17 minut temu, Rescator555 napisał:

Może, ale nie musi i zwykle nie posiada. Posiada za to inne. I o te inne chodzi facetom, co rozumiały kobiety od stuleci. Teraz też większość rozumie, tylko niektóre brzydactwa, ale po jakichś tam studiach, łudzą się , że jest inaczej.

Moze i dla wiekszosci mezczyzn musi je posiadac bo bez nich nie widza przyszlosci zwiazku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja
5 minut temu, Rescator555 napisał:

No dobra, niech będzie, wycofuje F.O. Powiedz co twoim zdaniem robię złego kobiecie oczekując od niej tylko seksu? Bez dodatkowych wymagań, jak gotowanie, sprzątanie, pranie. A także wspieranie, klepanie po plecach, pocieszanie. Czy seks to twoim zdaniem już za dużo czy za mało ?

Ani za duzo ani za malo, ani za bardzo w sam raz. Oczekuj sobie czego chcesz, przestan po prostu mowic ze wiekszosc mezczyzn tak ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

Dobrze robi autorka. I ja jak wrócę z wychowawczego to tez chyba zarzucę gotowanie. Na razie radze sobie gotuję, sprzątam i zajmuję się dziećmi. Mąż mi pomaga. Po 7 latach w końcu go trochę wychowałam. Ale jak ja wrócę do pracy to będzie nam ciężko. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie pomocy do sprzątania.

Może 2 razy w tyg. coś ugotuję na kilka dni, bo my bardzo lubimy domowe jedzenie. My wykańczamy dom, więc mąż ma dodatkowe obowiązki i tez jest zmęczony. 

Bez pomocy z "z zewnatrz" będzie przekichane.  Będziemy pomęczeni a dzieci zaniedbane.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z żoną nie gada za to gada na babskim forum. Ciekawe z czego żyje skoro nie pracuje. Gdyby pracował to by tu od rana nie siedział. Mnie się zdaje że to jakiś samotny ,bezrobotny erotoman , gawędziarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Z żoną nie gada za to gada na babskim forum. Ciekawe z czego żyje skoro nie pracuje. Gdyby pracował to by tu od rana nie siedział. Mnie się zdaje że to jakiś samotny ,bezrobotny erotoman , gawędziarz.

Już każdy o tym wie ale baby nadal z nim dyskutują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Gość Kaja napisał:

Ani za duzo ani za malo, ani za bardzo w sam raz. Oczekuj sobie czego chcesz, przestan po prostu mowic ze wiekszosc mezczyzn tak ma. 

Bo ma. Bez względu na to, jak to was boli. Zawsze tak miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Z żoną nie gada za to gada na babskim forum. Ciekawe z czego żyje skoro nie pracuje. Gdyby pracował to by tu od rana nie siedział. Mnie się zdaje że to jakiś samotny ,bezrobotny erotoman , gawędziarz.

F.Y. & F.O.

A żyje z pracy głowy i rąk. Własnej głowy i rąk. A, że jakieś bałwany nie rozumieją, że można pracować parę miesięcy, a potem parę miesięcy odpoczywać, to już ich problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Już każdy o tym wie ale baby nadal z nim dyskutują. 

A ty zazdrościsz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Gość Kaja napisał:

Moze i dla wiekszosci mezczyzn musi je posiadac bo bez nich nie widza przyszlosci zwiazku. 

Nie musi i nigdy nie musiała. Tak było przez stulecia i pobożne życzenia feministek tego nie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

A ty zazdrościsz!

Ta zazdroszczę przegrywowi życiowemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Rescator wbij to do swojego zarozumiałego łba ze nie każdy jest taki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Rescator555 napisał:

A żyje z pracy głowy i rąk. Własnej głowy i rąk. A, że jakieś bałwany nie rozumieją, że można pracować parę miesięcy, a potem parę miesięcy odpoczywać, to już ich problem

I jak odpoczywasz to piszesz na dziale ciąża poród macierzyństwo zamiast gadać z żoną. Współczuję tej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kfvn

A może rescator ma racje tylko ze to było ważne kiedyś. Teraz kobiety maja mężczyzn gdzieś i mężczyźni się podporządkowują kobiecie 😉 Wychowanie sobie faceta to już normalka i można zauważyć ze to mężczyźni bardziej przezywają rozstanie ale oni to wszystko tłumią w sobie i nie chcą pokazywać słabości..... wątpię ze płaczą tylko za seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warsaw
14 minut temu, Rescator555 napisał:

Bo ma. Bez względu na to, jak to was boli. Zawsze tak miała.

Większość to nie wszyscy czyli istnieją normalni faceci (ty rescator do nich nie należysz oczywiście) z którymi można wiązać przyszłość 🙂 ale to nie tyczy się tylko mężczyzn bo większość kobiet sa do niczego. A to po prostu tak ze większość ludzi = większość ...ow 😉 i tak rescator ty tez jesteś w grupie ...ow bo tak uzna większość ludzi. Masz w ogóle jakiś znajomych którzy cię lubią? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

I jak odpoczywasz to piszesz na dziale ciąża poród macierzyństwo zamiast gadać z żoną. Współczuję tej kobiecie.

Jak sam napisał jego żona ma w głowie tylko śmieci, a jak już zacznie gadać to nawija o nowych modelach tipsów i co która koleżanka powiedziała. Ja się wcale nie dziwie, że facet woli na babskim forum pogadać niż z żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

I jak odpoczywasz to piszesz na dziale ciąża poród macierzyństwo zamiast gadać z żoną. Współczuję tej kobiecie.

A nie przyszło ci do głowy, że jestem zajęty na przykład nadzorem ludzi przy remoncie mieszkania. Albo budowie domu, albo sadzeniu lasu. Albo jadę gdzieś pociągiem. Ale i tak to nie twój interes co robię w wolnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jak sam napisał jego żona ma w głowie tylko śmieci, a jak już zacznie gadać to nawija o nowych modelach tipsów i co która koleżanka powiedziała. Ja się wcale nie dziwie, że facet woli na babskim forum pogadać niż z żoną.

F.Y. & F.O. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
15 minut temu, Gość warsaw napisał:

Większość to nie wszyscy czyli istnieją normalni faceci (ty rescator do nich nie należysz oczywiście) z którymi można wiązać przyszłość 🙂 ale to nie tyczy się tylko mężczyzn bo większość kobiet sa do niczego. A to po prostu tak ze większość ludzi = większość ...ow 😉 i tak rescator ty tez jesteś w grupie ...ow bo tak uzna większość ludzi. Masz w ogóle jakiś znajomych którzy cię lubią? 

Większość to jest normą. Mam wielu znajomych i paru przyjaciół. I wszyscy mnie lubią. Niby dlaczego mieli by nie lubić? Bo za mało wymagam od kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
26 minut temu, Gość Kfvn napisał:

A może rescator ma racje tylko ze to było ważne kiedyś. Teraz kobiety maja mężczyzn gdzieś i mężczyźni się podporządkowują kobiecie 😉 Wychowanie sobie faceta to już normalka i można zauważyć ze to mężczyźni bardziej przezywają rozstanie ale oni to wszystko tłumią w sobie i nie chcą pokazywać słabości..... wątpię ze płaczą tylko za seksem

No, jeśli ktoś da się podporządkować, wykastrować, to już jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
31 minut temu, Gość gosc napisał:

Rescator wbij to do swojego zarozumiałego łba ze nie każdy jest taki 

Nie piszę, że każdy. Są też impotenci, prawiki bojące się seksu, ukryci homo itd. Piszę, że większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Rescator555 napisał:

F.Y. & F.O.

A żyje z pracy głowy i rąk. Własnej głowy i rąk. A, że jakieś bałwany nie rozumieją, że można pracować parę miesięcy, a potem parę miesięcy odpoczywać, to już ich problem.

Oj kłamiesz ! Kilka dni temu chyba w temacie" Tylko prawdziwych mężczyzn stać aby ich żony nie pracowały" napisałeś, że jesteś w pracy i masz przerwę na kawę i ciasteczko. A teraz pracujesz parę miesięcy , a potem odpoczywasz. Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak sam napisał jego żona ma w głowie tylko śmieci, a jak już zacznie gadać to nawija o nowych modelach tipsów i co która koleżanka powiedziała. Ja się wcale nie dziwie, że facet woli na babskim forum pogadać niż z żoną.

Na babskim forum woli gadać bo żadnej żony nie ma. Bezrobotny samotny facet siedzi całe dnie na kafeterii  i z nudów pisze z obcymi babami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Rescator555 napisał:

Możesz sobie powtarzać, możesz zaklinać rzeczywistość. Do świata z "Seksmisji" jeszcze daleko.

Przeczytaj mój wpis wyżej.

Na innym z tematów ktoś dwa dni temu napisał: kobieta która nie wzbudza pożądania, jest dla faceta przezroczysta, można ją co najwyżej zapytać o drogę. Bo chodzi nam o zawartość waszych majtek, a nie głów, w których zresztą też często są tylko śmieci.

A w twojej głowie ci jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Na babskim forum woli gadać bo żadnej żony nie ma. Bezrobotny samotny facet siedzi całe dnie na kafeterii  i z nudów pisze z obcymi babami. 

No. I spędza czas gadając z babami, które według niego, mają w głowie tylko śmieci. Ciekawe zajęcia ma gościu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A w twojej głowie ci jest? 

Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

I jak odpoczywasz to piszesz na dziale ciąża poród macierzyństwo zamiast gadać z żoną. Współczuję tej kobiecie.

Jego żona jak jakaś jest ma w "głowie same śmieci "gada tylko o tipsach i koleżankach. Potrzebna jest mu tylko do seksu więc chłopina musi gadać z obcymi paniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Oj kłamiesz ! Kilka dni temu chyba w temacie" Tylko prawdziwych mężczyzn stać aby ich żony nie pracowały" napisałeś, że jesteś w pracy i masz przerwę na kawę i ciasteczko. A teraz pracujesz parę miesięcy , a potem odpoczywasz. Hahaha

Wcale nie kłamie, ale nie mam zamiaru się tłumaczyć. Bo, że będąc na urlopie można wpaść na dzień do pracy, albo mieć jakieś szkolenie, albo spotkanie z jakimś ważnym klientem. Są różne możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

Wcale nie kłamie, ale nie mam zamiaru się tłumaczyć. Bo, że będąc na urlopie można wpaść na dzień do pracy, albo mieć jakieś szkolenie, albo spotkanie z jakimś ważnym klientem. Są różne możliwości.

Tak tak tak  przestań kłamać  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×