Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość XYZ

Vlogerki emigrantki

Polecane posty

Gość XYZ

Które polecacie? Szukam czegoś nowego, odkrywczego. Mogą być  i małe kanały, ważne żeby nie wiało nudą i nie leciały reklama za reklamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

juz mialam pisac, ze ewa kosmetyczny koktajl, ale to nuda i slup reklamowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Italia moim okiem albo Holandia na obcasach. Malutkie kanały, ale bez reklamowego szłamu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Agata rek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

polecam kanał Szusz, nadaje z Nibylandii, wyemigrowała 10 lat temu, w swoich vlogach pokazuje tamtejsze życie codzienne, trochę kultury, zwyczaje, uczy podstaw języka, można się dowiedzieć bardzo wielu ciekawych rzeczy, np. o pradawnym rytuale prania piżamki, o posiłkach rosnących w plastikowych pudełkach na drzewach zwanych Suviboxami, poznacie też jej męża, rodowitego Nibylandczyka, o krótkich nogach i dużej okrągłej głowie z charakterystyczną antenką, która tamtejszym samcom służy jako narząd do rozmnażania, a jednoczesnie jest wskaźnikiem statusu społecznego, jeszcze raz polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubul

Ja Ci Dam Japonia, Italia Moim Okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa

o, też chętnie się dowiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mieszkam w Kijowie, ale w sumie co ja bym miała nagrywać? Jeden fimik może byłby ciekawy, tj. co Polka robi w Kijowie, zakupów nie lubię, kosmetyków za dużo nie używam, bo mam AZS, no i jestem introwertykime, więc mało gdzie wychodzę 🙂  ale ze mnie nuuuudziara

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Italia moim okiem  miło się ogląda

Holandia na obcasach aktualnie vlogster i też calkiem spoko

Ja Ci dam Japonia bardzo spoko, ale to już dużo większy kanał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Mieszkam w Kijowie, ale w sumie co ja bym miała nagrywać? Jeden fimik może byłby ciekawy, tj. co Polka robi w Kijowie, zakupów nie lubię, kosmetyków za dużo nie używam, bo mam AZS, no i jestem introwertykime, więc mało gdzie wychodzę 🙂  ale ze mnie nuuuudziara

 

to napisz prosze jak wyglada teraz ul. Bozenki i czy tramwaj jeszcze tam przejezdza. Mozesz, mozesz duzo pokazac. Lawre peczorska, Ty tam mieszkasz wiec wiesz lepiej. Miasto,  ludzi. Do dziela. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Grazynka napisał:

to napisz prosze jak wyglada teraz ul. Bozenki i czy tramwaj jeszcze tam przejezdza. Mozesz, mozesz duzo pokazac. Lawre peczorska, Ty tam mieszkasz wiec wiesz lepiej. Miasto,  ludzi. Do dziela. 

Nie ma już tej ulicy, od kilku lat nosi nazwę Malewicza, nie wiem kiedy byłaś w Kijowie ostatni raz, ale tramwaje przez centrum już nie przejeżdżają, ale niedaleko tej ulicy jest "elektrićka", tramwaje omijają centrum, jeżdzą północ-południe, południe-północ po każdym z brzegów.

W 70% przypadków poruszam się metrem, a w 30% marszrutkami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No co ty
Dnia 8.04.2019 o 18:16, Gość Gosc napisał:

Italia moim okiem albo Holandia na obcasach. Malutkie kanały, ale bez reklamowego szłamu.  

Holandia na obcasach? Milosniczka zwierzat, ktora wziela sobie 2 psy do domu, a teraz trzyma je w klatce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 8.04.2019 o 18:51, Gość gość napisał:

polecam kanał Szusz, nadaje z Nibylandii, wyemigrowała 10 lat temu, w swoich vlogach pokazuje tamtejsze życie codzienne, trochę kultury, zwyczaje, uczy podstaw języka, można się dowiedzieć bardzo wielu ciekawych rzeczy, np. o pradawnym rytuale prania piżamki, o posiłkach rosnących w plastikowych pudełkach na drzewach zwanych Suviboxami, poznacie też jej męża, rodowitego Nibylandczyka, o krótkich nogach i dużej okrągłej głowie z charakterystyczną antenką, która tamtejszym samcom służy jako narząd do rozmnażania, a jednoczesnie jest wskaźnikiem statusu społecznego, jeszcze raz polecam 🙂

hahaha bardzo dobre 

a powaznie to bardzo lubie "italia moim okiem" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie ma już tej ulicy, od kilku lat nosi nazwę Malewicza, nie wiem kiedy byłaś w Kijowie ostatni raz, ale tramwaje przez centrum już nie przejeżdżają, ale niedaleko tej ulicy jest "elektrićka", tramwaje omijają centrum, jeżdzą północ-południe, południe-północ po każdym z brzegów.

W 70% przypadków poruszam się metrem, a w 30% marszrutkami 🙂

Dawno, dawno temu. Miesiac przed  katastrofa   wyjechalam.  Dziekuje za odpowiedz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ogladam hollymolly,       tur-tur.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
1 godzinę temu, Gość No co ty napisał:

Holandia na obcasach? Milosniczka zwierzat, ktora wziela sobie 2 psy do domu, a teraz trzyma je w klatce.....

Hmmm mysle, że przesadzasz. Jeździ z psami na wystawy, te jej psy wygrywają. Opowiada o tym, że chodzą z psami na rower, codziennie spacerują. Zresztą widać, że psy są zadbane, a takie klatki do spania dla psów to normalna sprawa. Wielu ludzi z nich korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka
48 minut temu, Gość Xyz napisał:

Hmmm mysle, że przesadzasz. Jeździ z psami na wystawy, te jej psy wygrywają. Opowiada o tym, że chodzą z psami na rower, codziennie spacerują. Zresztą widać, że psy są zadbane, a takie klatki do spania dla psów to normalna sprawa. Wielu ludzi z nich korzysta.

Klatek używa się sporadycznie (jeśli w ogóle), a ja obejrzałam kilka jej filmików i w każdym z nich psy były zamknięte w klatkach, więc można się domyślać, że siedzą tam przez większość dnia i w nocy, tym bardziej, że wielokrotnie narzekała na sierść w domu. Nie rozumiem takiego podejścia, pies to nie jest świnka morska, albo kanarek. Zwierzak to członek rodziny, a nie eksponat, który ma służyć jedynie do celów reprezentacyjnych, by pokazać go na wystawie. Bardzo egoistyczne i mało etyczne podejście, nie bierze się 2 dużych psów do domu przy 3 małych dzieci - w tym jednym noworodku, bo to dodatkowy obowiązek i mnóstwo pracy. Bardzo straciła przez to w moich oczach i już jej nie oglądam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Vlog z Bangkoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Late
Dnia 8.04.2019 o 18:51, Gość gość napisał:

polecam kanał Szusz, nadaje z Nibylandii, wyemigrowała 10 lat temu, w swoich vlogach pokazuje tamtejsze życie codzienne, trochę kultury, zwyczaje, uczy podstaw języka, można się dowiedzieć bardzo wielu ciekawych rzeczy, np. o pradawnym rytuale prania piżamki, o posiłkach rosnących w plastikowych pudełkach na drzewach zwanych Suviboxami, poznacie też jej męża, rodowitego Nibylandczyka, o krótkich nogach i dużej okrągłej głowie z charakterystyczną antenką, która tamtejszym samcom służy jako narząd do rozmnażania, a jednoczesnie jest wskaźnikiem statusu społecznego, jeszcze raz polecam 🙂

😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuv
Dnia 8.04.2019 o 18:51, Gość gość napisał:

polecam kanał Szusz, nadaje z Nibylandii, wyemigrowała 10 lat temu, w swoich vlogach pokazuje tamtejsze życie codzienne, trochę kultury, zwyczaje, uczy podstaw języka, można się dowiedzieć bardzo wielu ciekawych rzeczy, np. o pradawnym rytuale prania piżamki, o posiłkach rosnących w plastikowych pudełkach na drzewach zwanych Suviboxami, poznacie też jej męża, rodowitego Nibylandczyka, o krótkich nogach i dużej okrągłej głowie z charakterystyczną antenką, która tamtejszym samcom służy jako narząd do rozmnażania, a jednoczesnie jest wskaźnikiem statusu społecznego, jeszcze raz polecam 🙂

Czasem nadaje również z orbity okołoziemskiej, nie zapominajmy o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Kuv napisał:

Czasem nadaje również z orbity okołoziemskiej, nie zapominajmy o tym!

Możecie łaskawie nie rozwalać wątku, macie topik o Szusz więc tam piszcie.

Od siebie polecam Paris by Moni. Jeżeli chodzi o kanały francuskie to znam tylko Julkę oraz Lavendową i w porównaniu z nimi kanał Moniki wypada najlepiej (chociaż wiem że nie jest to specjalnie trudne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
12 godzin temu, Gość gość napisał:

Możecie łaskawie nie rozwalać wątku, macie topik o Szusz więc tam piszcie.

Nie. Spìerdalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość 000 napisał:

Nie. Spìerdalaj.

Dlaczego w taki sposób piszesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pyta w Korei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pyta w Korei

Pyra w Korei miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Posypano z Norwegii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

emigrandatv Niemcy / Szwajcaria 

Joanna Strózik Australia 

pod niebem malagi Hiszpania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaasia
Dnia 10.04.2019 o 19:47, Gość Julka napisał:

Klatek używa się sporadycznie (jeśli w ogóle), a ja obejrzałam kilka jej filmików i w każdym z nich psy były zamknięte w klatkach, więc można się domyślać, że siedzą tam przez większość dnia i w nocy, tym bardziej, że wielokrotnie narzekała na sierść w domu. Nie rozumiem takiego podejścia, pies to nie jest świnka morska, albo kanarek. Zwierzak to członek rodziny, a nie eksponat, który ma służyć jedynie do celów reprezentacyjnych, by pokazać go na wystawie. Bardzo egoistyczne i mało etyczne podejście, nie bierze się 2 dużych psów do domu przy 3 małych dzieci - w tym jednym noworodku, bo to dodatkowy obowiązek i mnóstwo pracy. Bardzo straciła przez to w moich oczach i już jej nie oglądam 🙂

Pies może tam spędzać max 8h, jeżeli jest przyuczony od małego to klatkę traktuje jak swój "pokój" i nawet kiedy biega po domu to i tak w porze spania sam wchodzi do klatki. 

Pytanie czy poza tymi 8h pies jest wybiegany, wybawiony, kazdy pies bez tego meczy się nawet jak moze chodzic po 3pokojowym mieszkaniu, to tez dla niego klatka, troche wieksza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×