Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kura domowa

Polecane posty

Gość
7 godzin temu, Gość gosc napisał:

To nich sobie ten "facet" prostytutki poszuka albo baby z wypranym patriachatem mózgiem i niech normalnym kobietom głowy nie zawraca.

Ty za to będziesz miała problemy, żeby znaleźć faceta który myśli inaczej czy potrzebuje czegoś innego. Bo faceci swój rozum mają i wiedzą czego potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

O tak. Też to zauwazyłam. Facetowi brakuje argumentów i zaczyna wyzywać. I reaguje w ten sposób nawet na zupełnie neutralne posty, które wykazują brak logiki w jego rozumowaniu.

Niech żyje hipokryzja😀. "Neutralne" posty zdziry piszacej, że jej mąż przeleciał żonę Rescatora.  Ale to typowy mechanizm. Bardzo nie podoba się wam to co piszę, ale nie możecie przyznać się same przed sobą, że to prawda. Więc wmawiacie sobie, jaki okropny jest facet, który coś takiego pisze. No bo ktoś taki nie może mieć racji. Mechanizm obronny widoczny na pierwszy rzut oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ty naprawdę nie wiesz o co chodzi 😄 Paradne 😄

A nawet mnie nie interesuje o co ci chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Rescator555 napisał:

Więc po kolei: seks to przyjemność, pójście do restauracji to przyjemność, wyjazd na wakacje to przyjemność i można to wyliczanie kontynuować. Tyle, że facet potrzebuje, by kobieta chciala korzystać z przyjemności dawanej przez seks tak często jak facet chce. Nawet gdy dostanie popsucia libido, albo gdy spadnie jej do zera. Jeśli chodzi o korzystanie przez nią z innych przyjemności, to facet potrzebuje tego powiedzmy srednio. 

Przecież jak coś jest naprawdę przyjemne to chce się to robić. Sam pisałeś, że przyjemne jest wyjście do restauracji, wyjazd na wakacje, seks z niskim lub zerowym libido, więc dlaczego tylko seks wpisujesz na swoją listę, a pozostałe rzeczy już nie argumentując, że są one przyjemne i nie trzeba ich wpisywać. Czyli są czynności naprawdę przyjemne (i ich nie wpisujesz na listę) i nie do końca przyjemne (i je na listę wpisujesz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, Rescator555 napisał:

A nawet mnie nie interesuje o co ci chodzi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Przecież jak coś jest naprawdę przyjemne to chce się to robić. Sam pisałeś, że przyjemne jest wyjście do restauracji, wyjazd na wakacje, seks z niskim lub zerowym libido, więc dlaczego tylko seks wpisujesz na swoją listę, a pozostałe rzeczy już nie argumentując, że są one przyjemne i nie trzeba ich wpisywać. Czyli są czynności naprawdę przyjemne (i ich nie wpisujesz na listę) i nie do końca przyjemne (i je na listę wpisujesz).

Jak widać nie przeczytałas co napisałem.

Te rzeczy są przyjemne, ale facet POTRZEBUJE by kobieta korzystała z przyjemności zwiazanej z seksem. Więc jest na liście jego potrzeb. Tego by korzystała z innych przyjemności potrzebuje raczej mało, więc nie ma tego na liście. Prościej napisać się nie da, a i tak macie problem ze zrozumieniem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 minut temu, Rescator555 napisał:

Niech żyje hipokryzja😀. "Neutralne" posty zdziry piszacej, że jej mąż przeleciał żonę Rescatora.  Ale to typowy mechanizm. Bardzo nie podoba się wam to co piszę, ale nie możecie przyznać się same przed sobą, że to prawda. Więc wmawiacie sobie, jaki okropny jest facet, który coś takiego pisze. No bo ktoś taki nie może mieć racji. Mechanizm obronny widoczny na pierwszy rzut oka.

KUR GENIUSZU PRZECIEŻ OD KILKU STRON PISZECIE O CZYMŚ INNYM, NIKT SŁOWEM NIE WSPOMNIAŁ W TYM CZASIE O PRZELATYWANIU CZYJEJKOLWIEK ŻONY, A TY DALEJ NAD TYM PŁACZESZ? PRZECIEŻ REAGUKESZ W TEN SAM SPOSÓB NA WSZYSTKO, CO KTOŚ CI NAPISAŁ. TO JUŻ OSOBA Z POWIKŁANĄ ŻAŁOBĄ POTRAFI FUNKCJONOWAĆ TRZEŹWO MIĘDZY FLASHBACKAMI 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Rescator555 napisał:

Jak widać nie przeczytałas co napisałem.

Te rzeczy są przyjemne, ale facet POTRZEBUJE by kobieta korzystała z przyjemności zwiazanej z seksem. Więc jest na liście jego potrzeb. Tego by korzystała z innych przyjemności potrzebuje raczej mało, więc nie ma tego na liście. Prościej napisać się nie da, a i tak macie problem ze zrozumieniem tego.

...isz, sam gadałeś, że nie musi mieć przyjemności z seksu, byleby go dawała często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Rescator555 napisał:

Jak widać nie przeczytałas co napisałem.

Te rzeczy są przyjemne, ale facet POTRZEBUJE by kobieta korzystała z przyjemności zwiazanej z seksem. Więc jest na liście jego potrzeb. Tego by korzystała z innych przyjemności potrzebuje raczej mało, więc nie ma tego na liście. Prościej napisać się nie da, a i tak macie problem ze zrozumieniem tego.

To ty nie rozumiesz. Jak coś jest naprawdę przyjemne to się to chce robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

Niech żyje hipokryzja😀. "Neutralne" posty zdziry piszacej, że jej mąż przeleciał żonę Rescatora.  Ale to typowy mechanizm. Bardzo nie podoba się wam to co piszę, ale nie możecie przyznać się same przed sobą, że to prawda. Więc wmawiacie sobie, jaki okropny jest facet, który coś takiego pisze. No bo ktoś taki nie może mieć racji. Mechanizm obronny widoczny na pierwszy rzut oka.

Res, nam naprawde wisi co piszesz o swojej żonie. Nie mamy problemu przyznania się przed sobą, że to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

Niech żyje hipokryzja😀. "Neutralne" posty zdziry piszacej, że jej mąż przeleciał żonę Rescatora.  Ale to typowy mechanizm. Bardzo nie podoba się wam to co piszę, ale nie możecie przyznać się same przed sobą, że to prawda. Więc wmawiacie sobie, jaki okropny jest facet, który coś takiego pisze. No bo ktoś taki nie może mieć racji. Mechanizm obronny widoczny na pierwszy rzut oka.

Ty jesteś serio nienormalny. Mi chodziło o neutralne posty a nie te, których ktoś pisał o przeleceniu twojej żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

Ty za to będziesz miała problemy, żeby znaleźć faceta który myśli inaczej czy potrzebuje czegoś innego. Bo faceci swój rozum mają i wiedzą czego potrzebują.

Nie. Nie będę miała problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
45 minut temu, Gość gość napisał:

...isz, sam gadałeś, że nie musi mieć przyjemności z seksu, byleby go dawała często

Spadaj tępoto ze swoimi zmysleniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie. Nie będę miała problemów.

No to życzę sukcesów w szukaniu faceta, który nie będzie potrzebował seksu 😀😀😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty jesteś serio nienormalny. Mi chodziło o neutralne posty a nie te, których ktoś pisał o przeleceniu twojej żony.

Na przykład jakie? Wymień że trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Rescator555 napisał:

Spadaj tępoto ze swoimi zmysleniami.

Ja ..., nie pamiętasz co piszesz? Sam pisałeś, że kobieta nawet, jak nie ma ochoty, to może rozłożyć nogi, zamknąć oczy i myśleć o wakacjach i ulżyć gachowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Rescator555 napisał:

No to życzę sukcesów w szukaniu faceta, który nie będzie potrzebował seksu 😀😀😀.

Gdzie ona napisała o facecie, który nie będzie potrzebował seksu? Już Ci zakrwawiona sperma i goowno na mózg walą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

Jak widać nie przeczytałas co napisałem.

Te rzeczy są przyjemne, ale facet POTRZEBUJE by kobieta korzystała z przyjemności zwiazanej z seksem. Więc jest na liście jego potrzeb. Tego by korzystała z innych przyjemności potrzebuje raczej mało, więc nie ma tego na liście. Prościej napisać się nie da, a i tak macie problem ze zrozumieniem tego.

No to wracamy do punktu wyjścia, skoro jesteśmy znowu przy potrzebach (a nie wymaganiach).

Facet (Res) nie potrzebuje od swojej kobiety aby z nim była, mieszkała z nim. Nie ma potrzeby bliskości ani tego żeby kobieta go wysłuchała od czasu do czasu czy z nim pogadała.

Kobieta może się spokojnie wyprowadzić i traktować go jak każdego znajomego byleby dawała mu dupy. Innych rzeczy facet od niej nie potrzebuje.

Oczywiście facet też nie potrzybuje, aby kobieta towarzyszyła mu w wycieczkach czy wyjściach do restauracji. On sam nie ma takich potrzeb. Równie dobrze może tam pójść z kolegą czy sam. Swoją potrzebę poczucia bliskości też może zaspokoić z kolegą. Tak samo może przytulić się do kolegi. żadna różnica - kobieta czy kolega. Od kobiety potrzebuje jedynie dawania dupy, którą nota bene, może równie dobrze dać mu byle tipsiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość gość napisał:

Ja ..., nie pamiętasz co piszesz? Sam pisałeś, że kobieta nawet, jak nie ma ochoty, to może rozłożyć nogi, zamknąć oczy i myśleć o wakacjach i ulżyć gachowi

Pisał, że może rozłożyc nogi i myśleć o gotowaniu obiadu :-D

On nie pamieta, bo pewnie za dużo piwska chleje przy tym pisaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Pisał, że może rozłożyc nogi i myśleć o gotowaniu obiadu 😄

On nie pamieta, bo pewnie za dużo piwska chleje przy tym pisaniu.

Nie mam zamiaru prostować twoich zmyślen. Więc spadaj tępoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

No to wracamy do punktu wyjścia, skoro jesteśmy znowu przy potrzebach (a nie wymaganiach).

Facet (Res) nie potrzebuje od swojej kobiety aby z nim była, mieszkała z nim. Nie ma potrzeby bliskości ani tego żeby kobieta go wysłuchała od czasu do czasu czy z nim pogadała.

Kobieta może się spokojnie wyprowadzić i traktować go jak każdego znajomego byleby dawała mu dupy. Innych rzeczy facet od niej nie potrzebuje.

Oczywiście facet też nie potrzybuje, aby kobieta towarzyszyła mu w wycieczkach czy wyjściach do restauracji. On sam nie ma takich potrzeb. Równie dobrze może tam pójść z kolegą czy sam. Swoją potrzebę poczucia bliskości też może zaspokoić z kolegą. Tak samo może przytulić się do kolegi. żadna różnica - kobieta czy kolega. Od kobiety potrzebuje jedynie dawania dupy, którą nota bene, może równie dobrze dać mu byle tipsiara.

Nie mam zamiaru prostować twoich zmyślen. Więc spadaj tępoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Ja ..., nie pamiętasz co piszesz? Sam pisałeś, że kobieta nawet, jak nie ma ochoty, to może rozłożyć nogi, zamknąć oczy i myśleć o wakacjach i ulżyć gachowi

Nie mam zamiaru prostować twoich zmyślen. Więc spadaj tępoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Slawek71 napisał:

Ale co w tym dziwnego że facet pomoże w jakijś czynności.. gdzie to jest zapisane że to kobieta ma tyrać i skakać koło królewicza.. mężczyźni też mają łapki i mogą co nieco zrobić w domu... 
 

No, gdzie coś takiego przeczytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Gdzie ona napisała o facecie, który nie będzie potrzebował seksu? Już Ci zakrwawiona sperma i goowno na mózg walą?

W swoim wpisie, gdzie radziła bym poszukał prostytutki. Nie chce mi się pisać, co tobie wali i z jakiej części ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W dniu psu
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Nie mam zamiaru prostować twoich zmyślen. Więc spadaj tępoto.

To sobie wróć do swoich wątków o tym, co to za powody braku ochoty na seks. Dobrze wiesz, że tak pisałeś, tak samo jak pisałeś o paralityku z powieści, jako argumencie na brak przeciwwskazań medycznych braku seksu. Sam siebie wyzwij od tepot, bo to Twoje poglądy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aha
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

W swoim wpisie, gdzie radziła bym poszukał prostytutki. Nie chce mi się pisać, co tobie wali i z jakiej części ciała.

A co jest złego w szukaniu prostytuki? Przecież taka rolę ma spełniać dla faceta żona, to na ... mu amatorka???????? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość W dniu psu napisał:

To sobie wróć do swoich wątków o tym, co to za powody braku ochoty na seks. Dobrze wiesz, że tak pisałeś, tak samo jak pisałeś o paralityku z powieści, jako argumencie na brak przeciwwskazań medycznych braku seksu. Sam siebie wyzwij od tepot, bo to Twoje poglądy 

Nie mam zamiaru prostować twoich zmyślen. Więc spadaj tępoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Aha napisał:

A co jest złego w szukaniu prostytuki? Przecież taka rolę ma spełniać dla faceta żona, to na ... mu amatorka???????? 

Gdzie napisałem, że jest coś złego czy dobrego? A co ty sobie zmyslilas na temat roli jaką ma spełniać żona, to mnie mało obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Rescator555 napisał:

Nie mam zamiaru prostować twoich zmyślen. Więc spadaj tępoto.

Bo nie masz jak tego sprostować, bo to nie są zmyślenia. Sam tak napisałeś. Twój problem, że nie pamiętasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Rescator555 napisał:

Nie mam zamiaru prostować twoich zmyślen. Więc spadaj tępoto.

I to jest jeden z przykładów histerycznego reagowania na neutralne posty. Nie masz argumentów, żeby podjąć rzeczową dyskusję, to zaczynasz wyzywać. 

Prawda jest taka, że twoja teoria "o dupie", nie ma prawa się obronić i nie stosuje się nawet do ciebie, a co dopiero mówić o innych ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×