Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorka

Biblia, ludzie proszę czytajcie

Polecane posty

2 minuty temu, Gość Chwała Bogu! napisał:

no właśnie, ludzie przecież my na tym świecie to mamy takie jakby przygotowanie, sprawdzenie nas przed wiecznością we wspólnocie w Królestwie Bożym, zatem już tutaj żyjmy w zgodzie i miłości i tego pragnie Pan Bóg. Przecież nie po to wchodzimy do królestwa niebieskiego by się tam zabijać, nienawidzić, kłócić o cytaty i interpretacje, nie po to by się dzielić, obrażać na siebie, walczyć ze sobą, no nie po to przecież... żyjmy już tutaj tak jak chce Pan Bóg, przygotujmy się tym życiem, na wieczność w miłości, życzliwości, dobru itd bo to naprawdę nie jest ważne, że ktoś trochę inaczej interpretuje, ważne żeby mieć miłość i dobro w sercu i by żyć wedle tego najważniejszego przykazania miłości. Bo co to da że my się spieramy, jak miłości w nas nie ma! bo gdyby była to byśmy się po prostu nie spierali. A Pan Bóg przecież pragnie abyśmy żyli w zgodzie i miłości, w braterstwie, życzliwości! a nie w kłótniach i walkach i nienawiści

Boże dziękuje Ci że otworzyłeś mi oczy! Chwała Tobie!

oczywiście ..dlatego trzeba modlić się za nieprzyjaciół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

BYŁY KLERyk ujawnia PRAWDĘ o KOŚCIELE (świadectwo)

https://www.youtube.com/watch?v=qxmM7pIJGnA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Ew.Mat.7,7 "Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. 8 Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. 9 Gdy którego z was syn prosi o chleb, czy jest taki, który poda mu kamień? 10 Albo gdy prosi o rybę, czy poda mu węża? 11 Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec wasz, który jest w niebie, da to, co dobre, tym, którzy Go proszą." :-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
18 godzin temu, Gość Itaka napisał:

do postu Autorki

Nie spotkałem ani jednej dziewczyny, której wystarczyłaby taka postawa życiowa swego narzeczonego (jaką tu nakreśliłaś autorko) i czy  by chciała powiedzieć: tak , takiemu chłopakowi starającemu się o jej rękę.

Takie idealistyczne widzenie świata i przyszłości tylko Bóg docenia, ale kobiety to praktycznie nigdy , chyba że ty autorko jesteś wyjątkiem.

Być może masz rację, ale mnie w ogóle nie zalezy na ludzkiej opinii i na tym, zeby przypodobac się jakiemukolwiek człowiekowi. Ja pragne podobac się tylko mojemu Bogu. Postawa życiowa będąca w zgodzie z Bogiem to najlepsza postawa zyciowa jaką można sobie wyobrazić. Każda inna prowadzi do zatracenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itaka
1 godzinę temu, Gość Autorka napisał:

Być może masz rację, ale mnie w ogóle nie zalezy na ludzkiej opinii i na tym, zeby przypodobac się jakiemukolwiek człowiekowi. Ja pragne podobac się tylko mojemu Bogu. Postawa życiowa będąca w zgodzie z Bogiem to najlepsza postawa zyciowa jaką można sobie wyobrazić. Każda inna prowadzi do zatracenia.

Ominęłaś postawiony problem Autorko.

Pytam się,  czy tobie wystarczy taka odpowiedź twego chłopaka zapytanego z czego poślubie będziecie żyć ?

Gdy on odpowie ci słowami:" Nie troszczmy się zbytnio o swoje życie, o to, co mamy jeść i pić, ani o swoje ciało, czym się mamy przyodziać. Czyż życie nie znaczy więcej niż pokarm, a ciało więcej niż odzienie? Przypatrzmy się ptakom w powietrzu: nie sieją ani żną i nie zbierają do spichrzów, a Ojciec nasz niebieski je żywi to ... no to i nas też wyżywi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
41 minut temu, Gość Itaka napisał:

Ominęłaś postawiony problem Autorko.

Pytam się,  czy tobie wystarczy taka odpowiedź twego chłopaka zapytanego z czego poślubie będziecie żyć ?

Gdy on odpowie ci słowami:" Nie troszczmy się zbytnio o swoje życie, o to, co mamy jeść i pić, ani o swoje ciało, czym się mamy przyodziać. Czyż życie nie znaczy więcej niż pokarm, a ciało więcej niż odzienie? Przypatrzmy się ptakom w powietrzu: nie sieją ani żną i nie zbierają do spichrzów, a Ojciec nasz niebieski je żywi to ... no to i nas też wyżywi.

no nie.. akurat facet musi zarabiać, nie chce jakiejś fajtłapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czytanie z Pierwszego listu świętego Pawła Apostoła do Koryntian (1 Kor 1,10-13.17-18)
 

Cytat

 

Upominam was, bracia, w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa, abyście byli zgodni i by nie było wśród was rozłamów; byście byli jednego ducha i jednej myśli.

Doniesiono mi bowiem o was, bracia moi, przez ludzi Chloe, że zdarzają się między wami spory. Myślę o tym, co każdy z was mówi: „Ja jestem Pawła, a ja Apollosa; ja jestem Kefasa, a ja Chrystusa”. Czyż Chrystus jest podzielony? Czyż Paweł został za was ukrzyżowany? Czyż w imię Pawła zostaliście ochrzczeni?

Nie posłał mnie Chrystus, abym chrzcił, lecz abym głosił Ewangelię, i to nie w mądrości słowa, by nie zniweczyć Chrystusowego krzyża. Nauka bowiem krzyża głupstwem jest dla tych, co idą na zatracenie, mocą Bożą zaś dla nas, którzy dostępujemy zbawienia.

 

szkoda że Luter podzielił ludzi :/ a nie dość że oddzielił ich od jedynego prawdziwego Apostolskiego kościoła Chrystusowego to jeszcze wśród nich samych jest kilkadziesiąt tysięcy różnych odłamów rozłamów... szkoda, że zamiast być przy Jednym Jedynym Chrystusie, ludzie tworzą sobie kilkadziesiąt tysięcy "swoich" Chrystusów, dzielą się, kłócą, spierają, nienawidzą... Z tego się tylko szatan cieszy, z tych podziałów i z nienawiści z nich wynikającej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Słowa Ewangelii według świętego Jana (J 17,20-26)
 

Cytat

W czasie ostatniej wieczerzy Jezus, podniósłszy oczy ku niebu, modlił się tymi słowami:
„Ojcze Święty, proszę nie tylko za nimi, ale i za tymi, którzy dzięki ich słowu będą wierzyć we Mnie, aby wszyscy stanowili jedno, jak Ty, Ojcze, we Mnie, a Ja w Tobie, aby i oni stanowili jedno w Nas, aby świat uwierzył, żeś Ty Mnie posłał.

I także chwałę, którą Mi dałeś, przekazałem im, aby stanowili jedno, tak jak My jedno stanowimy. Ja w nich, a Ty we Mnie. Oby się tak zespolili w jedno, aby świat poznał, żeś Ty Mnie posłał i żeś Ty ich umiłował tak, jak Mnie umiłowałeś.

Ojcze, chcę, aby także ci, których Mi dałeś, byli ze Mną tam, gdzie Ja  jestem, aby widzieli chwałę moją, którą Mi dałeś, bo umiłowałeś Mnie przed założeniem świata.

Ojcze sprawiedliwy! Świat Ciebie nie poznał, lecz Ja Ciebie poznałem i  oni poznali, żeś Ty Mnie posłał. Objawiłem im Twoje imię i nadal będę objawiał, aby miłość, którą Ty Mnie umiłowałeś, w nich była i Ja w  nich”.

Każda społeczność potrzebuje jedności. Bez niej trudno o rozwój i budowanie relacji z innymi. Trwanie w pełnej miłości relacji z Bogiem uświadamia, że nie może istnieć miłość bez jedności, i odwrotnie. Podczas ostatniej wieczerzy Jezus nie tylko modli się o jedność w miłości dla przyszłego Kościoła, ale także objawia źródło i wzór tej zależności: Trójcę Świętą. Trzy Osoby, a jedna i ta sama natura. Jedna miłość i to samo działanie. Jeśli w moich relacjach z innymi brakuje jedności, to znak, że za mało trwam w kontemplacji boskiej jedności, że uznaję modlitwę za czas stracony. Trwać przed Bogiem to pozwalać się przenikać Jego miłującej obecności. To doświadczać jedności, która się otwiera na innych.

Przeczytana przed chwilą Ewangelia jest dalszym fragmentem tzw. modlitwy arcykapłańskiej Jezusa, w której wstawia się On za swoimi uczniami, czyli wspólnotą Kościoła, aby stanowili duchową jedność na wzór doskonałej jedności, która jest w Bogu Trójjedynym. Źródłem tej jedności jest miłość, a zatem i modlitwa arcykapłańska jest prośbą o taką jedność w Kościele Chrystusowym, która wypływa z prawdziwej miłości.

Jedność w Kościele ma być nadto przekonywującym wobec świata znakiem prawdziwości misji Jezusa i Jego posłania przez Ojca. Czy jest nim rzeczywiście? szkoda że chrześcijaństwo tak bardzo się podzieliło. Prawosławni oddzielili się od jedynego kościoła bo coś im nie pasowało... anglikanie oddzielili się od jednego kościoła bo coś im nie pasowało, bo król nie dostał rozwodu (bo sam Pan Jezus na nie nie zezwala), zatem olał Kościół katolicki i stworzył sobie swoją religie gdzie już rozwody są dozwolone, ale to przecież jawnie przeczy woli Jezusa... protestanci za sprawą Lutra też sie oddzielili bo coś mu nie pasowało... wymyślił swoją ideologie, skasował 7 ksiąg które mu do tej ideologii nie pasowały, namieszał ludziom w głowach, zwiódł miliony a sam i tak do końca życia był wiernym katolikiem przyjmującym Komunie świętą, po co zatem zrobił ten zamęt, jeśli sam do końca był wiernym katolikiem? Nie wiadomo, lecz niestety zwiódł miliony a szatan zebrał żniwo. Na szczęście Kościół trwa i jak zapewnił nas Pan Jezus, będzie trwał do samego końca, wierzę w to że w czasach końca scali się na nowo w jedno, tak jak pragnie tego sam Pan Jezus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itaka
3 godziny temu, Gość Autorka napisał:

no nie.. akurat facet musi zarabiać, nie chce jakiejś fajtłapy

To znaczy Autorko,  że dla ciebie facet  całkowicie zawierzony Bogu , to fajtłapa ??

No to nie dziw się, że na świecie tak dużo facetów jest zagubionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
3 godziny temu, Gość Autorka napisał:

no nie.. akurat facet musi zarabiać, nie chce jakiejś fajtłapy

to nie mój wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Jr 44,17 Raczej wprowadzimy w czyn wszystko, co postanowiliśmy sobie: składać ofiary kadzielne królowej nieba*, składać na jej cześć ofiary płynne, podobnie jak to czyniliśmy my, nasi przodkowie, nasi królowie oraz nasi przywódcy w miastach judzkich i na ulicach Jerozolimy. Wtedy mieliśmy pod dostatkiem chleba, powodziło się nam dobrze i nie spotkało nas nic złego. 18 Od czasu, gdy zaprzestaliśmy składać królowej nieba ofiary kadzielne i płynne, cierpimy niedostatek wszystkiego i giniemy od miecza lub głodu». 19 A kobiety powiedziały: «Ilekroć składamy królowej nieba ofiary kadzielne i płynne, czyż nie za wiedzą naszych mężów przygotowujemy dla niej ciastka z jej wizerunkiem albo wylewamy płynne ofiary?»* 20 Jeremiasz zaś rzekł do całego ludu, do mężczyzn, do kobiet i do wszystkich ludzi, którzy dali mu tę odpowiedź: 21 «Czy Pan nie pamięta już i nie zachowuje w swym sercu ofiar, jakie składaliście w miastach judzkich i na ulicach Jerozolimy wy, wasi przodkowie, królowie, przywódcy i prosty lud? 22 Pan nie mógł już znieść niegodziwości waszych postępków ani ohydnych czynów, jakie popełnialiście. Dlatego kraj wasz został obrócony w ruinę, w pustkowie, stał się przedmiotem klątwy, bez mieszkańców - jak to trwa do dziś. 23 Za to, że składaliście ofiary kadzielne i grzeszyliście przeciw Panu, że nie słuchaliście głosu Pana i nie postępowaliście zgodnie z Jego Prawem, Jego przykazaniami i Jego rozporządzeniami, przyszło na was takie nieszczęście, jakie trwa dzisiaj». 24 Następnie powiedział Jeremiasz do całego ludu i do wszystkich kobiet: «Słuchajcie słowa Pańskiego, cały ludu judzki, przebywający w Egipcie! 25 To mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Wy, kobiety, mówicie to własnymi ustami i wykonujecie własnymi rękami, mówiąc: "Wypełnimy niezawodnie nasze śluby, jakie uczyniłyśmy, by ofiarować kadzidło królowej nieba i wylewać na jej cześć płyny". Dobrze! Wypełniajcie więc swe śluby, wylewajcie płynne ofiary!

 

królowa nieba to zwykły demon, ludzie składali ofiary dla królowej nieba i byli przeklęci, pozbawieni błogosławieństwa Pana Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, martyna 33 napisał:

Mnie nie interesuje postępowanie innych, bo nikogo nie oceniam. Dla mnie ważniejsze jest to, żebym to ja sama postępowała zgodnie z nauką ze Słowa Bożego. Biblia mówi wyraźnie: "Bo napisano: Jakom żyw, mówi Pan. Ugnie się przede Mną wszelkie kolano. I wszelki język wyznawać będzie Boga. Tak więc każdy z nas za samego siebie zda sprawę Bogu. Przeto nie osądzajmy już  jedni o drugich. Ale raczej tak baczcie, aby nie dawać bratu powodu do upadku lub zgorszenia" (Rzym.14.11-13). 

więc też i przestań się katolikom naprzykrzać, osądzać ich i gnoić, bo ja jestem byłem i będę katolikiem, czytającym Biblie i żyjącym wedle słów Pana Boga. Nie jestem protestantem który w oficjalnej doktrynie dopuszcza rozwody, nie ma to znaczenia że ja osobiście rozwodu nie uznaje, ale jeśli moja doktryna ma takie przekłamania, to ja bym w czymś takim nie tkwił, bo albo sie jest protestantem albo nie, a ty to widzę sobie tylko wybierasz to co ci pasuje z bycia protestantem, zresztą w sumie wy tacy jesteście, stąd tyle odłamów, jeden w te czy we wte, nie ma różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Wielki Babilon upada i jesteśmy tego świadkami!!!!!!!

Chwała Panu! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Martyna 33 polecam film Milczenie kościoła Oblicze prawdy lektor PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Autorka napisał:

Martyna 33 polecam film Milczenie kościoła Oblicze prawdy lektor PL

A ja ci polecam firmę obnażające kłamstwa i herezja protestanckie

Tymi to zapewne nie jesteś zainteresowana prawda? Bo szatan zawsze interesuje się tylko tym co szatańskie, a dobrym gardzi i wyśmiewa, podważa itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy wy drogie siostry protestantki, naprawdę nie możecie się wreszcie zająć sobą, swoim protestanckim wyznaniem i przede wszystkim Panem Jezusem? Zamiast ciągle obrzucać KK łajnem i UTWIERDZAĆ SIĘ w swoim protestanckim wyborze? Bo widać że chyba same nie jesteście pewne swojego protestantyzmu, że się tak co chwilę wspieracie, a wasze wspólne ukazywanie "zła" kościoła katolickiego ma was chyba utwierdzić w tym że protestantyzm który wybralyście, jest faktycznie dobrą drogą. zatem wygląda na to że nawet wysyłamy nie jesteście pewne swojego protestantyzmu, bo gdybyście były, to by was KK tak nie interesował... Tylko po prostu robiłybyście swoje... Ale ewidentnie widać że na KK poświęcać się znacznie więcej czasu niż samemu Panu Bogu w swoim protestanckim pojmowaniu Go. To tylko dowodzi waszych, raz że nienawistnych serc, a dwa waszych ciągłych poszukiwań i wątpliwości dotyczących protestantyzmu. Ciągle potrzebujecie utwierdzenia i potwierdzenia że wybór protestantyzmu był słuszny.

Ja już na szczęście protestantyzm przerabiałem przez 17 lat, No bo urodziłem się w protestanckiej rodzinie z pogranicza zielonoświątkowców i Baptystów, dopóki byłem dzieckiem musiałem robić to co mówią rodzice, ale potem przejrzałem na oczy i od prawie 20 lat jestem dumnym katolikiem, który przyjmuje ciało Chrystusa w  Komunii Świętej. Do dziś modlę się za moich braci protestantów aby i oni przejrzeli. Te wasze wątpliwości które ewidentnie macie, są dobrym znakiem że jednak nie zatwardzialiście jeszcze do końca, nasze serca wciąż są niepewne i szukają prawdy i niepewność i niepokój który macie w sercu, a objawiacię go swoimi wątpliwościami, zniknie dopiero wtedy gdy przyjmiecie prawdę jedyną prawdziwą z Jezusem w Eucharystii na czele. Wtedy w sercu protestanta zapanuje wreszcie pokój.

"Pokój wam"

Zostańcie z Bogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

gościu ciekawe kim jeszcze zostaniesz na tym temacie? hmmm jeszcze siostrą zakonną nie byłeś 😄 a poza tym nie jesteś moim bratem, moim bratem jest ten co wypełnia wolę mojego Boga i spełnia przykazania samego Boga. KK pluje na Boga i na Biblię.

A euchartstię mozesz sobie przyjmować tylko wcześniej poproś księdza żeby umył rece

obrzydliwa sekta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Obj.18

1 Potem ujrzałem innego anioła - zstępującego z nieba 
i mającego wielką władzę, 
a ziemia od chwały jego rozbłysła. 
2 I głosem potężnym tak zawołał: 
«Upadł, upadł Babilon - stolica1. 
I stała się siedliskiem demonów 
i kryjówką wszelkiego ducha nieczystego, 
i kryjówką wszelkiego ptaka nieczystego i budzącego wstręt, 
3 bo winem zapalczywości swojego nierządu napoiła wszystkie narody, 
i królowie ziemi dopuścili się z nią nierządu, 
a kupcy ziemi wzbogacili się ogromem jej przepychu». 

4 I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: 
«Ludu mój, wyjdźcie z niej2, 
byście nie mieli udziału w jej grzechach 
i żadnej z jej plag nie ponieśli: 
5 bo grzechy jej narosły - aż do nieba, 
i wspomniał Bóg na jej zbrodnie. 
6 Odpłaćcie jej tak, jak ona odpłacała, 
i za jej czyny oddajcie podwójnie: 
w kielichu, w którym przyrządzała wino, podwójny dział dla niej przyrządźcie! 
7 Ile się wsławiła i osiągnęła przepychu, 
tyle jej zadajcie katuszy i smutku! 
Ponieważ mówi w swym sercu: 
"Zasiadam jak królowa 
i nie jestem wdową3, 
i z pewnością nie zaznam żałoby", 
8 dlatego w jednym dniu nadejdą jej plagi: 
śmierć i smutek, i głód; 
i będzie ogniem spalona, 
bo mocny jest Pan Bóg, który ją osądził. 


9 I będą płakać i lamentować nad nią królowie ziemi, 
którzy nierządu z nią się dopuścili i żyli w przepychu, 
kiedy zobaczą dym jej pożaru. 
10 Stanąwszy z daleka ze strachu przed jej katuszami, powiedzą: 
"Biada, biada, wielka stolico, 
Babilonie, stolico potężna! 
Bo w jednej godzinie sąd na ciebie przyszedł!" 
11 A kupcy ziemi płaczą i żalą się nad nią, 
bo ich towaru nikt już nie kupuje: 
12 towaru - złota i srebra, 
drogiego kamienia i pereł, 
bisioru i purpury, 
jedwabiu i szkarłatu, 
wszelkiego drewna tujowego i przedmiotów z kości słoniowej, 
wszelkich przedmiotów z drogocennego drewna, spiżu, żelaza, marmuru, 
13 cynamonu i wonnej maści amomum, 
pachnideł, olejku, kadzidła, 
wina, oliwy, najczystszej mąki, pszenicy, 
bydła i owiec, 
koni, powozów oraz ciał i dusz ludzkich5. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

1Tm 3:2-5,12:

"Biskup więc ma być nienaganny, mąż jednej żony, czujny, trzeźwy, przyzwoity, gościnny, zdolny do nauczania; Nieoddający się piciu wina, nieskłonny do bicia, niełakomy na brudny zysk, ale opanowany, niekłótliwy, niechciwy; Dobrze rządzący własnym domem, trzymający dzieci w posłuszeństwie i wszelkim szacunku; Jeśli bowiem ktoś nie umie rządzić własnym domem, jakże będzie mógł troszczyć się o kościół Boży? … Diakoni niech będą mężami jednej żony, rządzący dobrze dziećmi i własnymi domami."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Współczesnym babilonem jest USA, wielu mistyków w swoich wizjach to potwierdzało, tam jest cała Sodoma i Gomora całego świata, tam jest najwięcej masonów i satanistów. USA to źródło wszelkich deprawacji rozpasanie seksualnego homolobby in vitro aborcje, żydostwo hamerykańskie, czarne msze masońskie podczas których zabijają dzieci, to usa wszędzie wywołuje wojny, sami przeprowadzili ataki na world trade center tylko i wyłącznie po to by móc wejść do Iraku i doić z nich ropę, tak samo z Syrią i tak samo było w Wietnamie kiedyś. Tak samo atak na Pearl harbor to była amerykańska prowokacja, sam siebie zaatakowali i zwalili to na Japonię. Tak samo teraz razem z żydostwem planują zaatakować Iran, USA będzie miała z tego jak zwykle ropę, natomiast Żydzi wejdą w całym swoim systemem bankowym do tego kraju bo Iran i Korea północna To są ostatnie dwa kraje które nie są podbite przez żydów jeśli chodzi o rynek bankowy, w każdym innym kraju Żydzi mają swoje banki. Dlatego tak bardzo teraz zasądzają się na Iran. USA jest gorsze niż związek radziecki. Tylko udają takich dobrych i przywódców światowych którzy niby chcą zaprowadzić pokój, to takie szatany ukryte w owczej skórze. I za to w końcu przyjdzie na nich kres, ten Babilon zostanie zniszczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Współczesnym babilonem jest USA, wielu mistyków w swoich wizjach to potwierdzało, tam jest cała Sodoma i Gomora całego świata, tam jest najwięcej masonów i satanistów. USA to źródło wszelkich deprawacji rozpasanie seksualnego homolobby in vitro aborcje, żydostwo hamerykańskie, czarne msze masońskie podczas których zabijają dzieci, to usa wszędzie wywołuje wojny, sami przeprowadzili ataki na world trade center tylko i wyłącznie po to by móc wejść do Iraku i doić z nich ropę, tak samo z Syrią i tak samo było w Wietnamie kiedyś. Tak samo atak na Pearl harbor to była amerykańska prowokacja, sam siebie zaatakowali i zwalili to na Japonię. Tak samo teraz razem z żydostwem planują zaatakować Iran, USA będzie miała z tego jak zwykle ropę, natomiast Żydzi wejdą w całym swoim systemem bankowym do tego kraju bo Iran i Korea północna To są ostatnie dwa kraje które nie są podbite przez żydów jeśli chodzi o rynek bankowy, w każdym innym kraju Żydzi mają swoje banki. Dlatego tak bardzo teraz zasądzają się na Iran. USA jest gorsze niż związek radziecki. Tylko udają takich dobrych i przywódców światowych którzy niby chcą zaprowadzić pokój, to takie szatany ukryte w owczej skórze. I za to w końcu przyjdzie na nich kres, ten Babilon zostanie zniszczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko wczoraj były takie piękne apele aby zarzucić tą nienawiść związaną z podziałami religijnymi, bo z tego tylko zło i nic dobrego. miałem nadzieję że do ciebie coś w końcu trafi ale widzę że ty dalej od rana tylko wyzywasz na kościół katolicki i wklejasz cytaty odnosząca się niby do niego. Martyna kiedyś też taka była zacięta na kk ale ostatnimi czasy chyba też coś w końcu zrozumiała bo już znacznie znacznie znacznie mniej walczy z tym kościołem. Mam nadzieję autorko że i ty coś w końcu zrozumiesz. Bo pan Jezus kazał nam miłować wrogów a nie z nimi walczyć i gnoic ich ciągle. Nie bądź jak faryzeusze którzy skupiali się tylko na prawie na pismach, ale w sercu tych prawd i nauk nie mieli ani Pana Boga. Proszę cię naprawdę nie idź tą drogą, uszanuj słowa i nauki Pana Jezusa, pokaż swoim postępowaniem i działaniem że naprawdę masz Boga w sercu. Nieważne czy jesteś protestantom Czy katoliczką, szanujmy się, skończmy te walki i uszczypliwości bo wszyscy idziemy ku temu samemu celowi, czyli ku naszemu ojcu niebieskiemu i Jego królestwu niebieskiemu. Przecież i ty jesteś owca i ja jestem owcą a naszym pasterzem Jezus Chrystus, który apeluje o jedność i miłość. 

Nie dajmy się ponieść złu i nienawiści, bo w ten sposób tylko i wyłącznie wchodzimy na podwórko szatana. Nie pozwólmy by On wygrał, nie pozwólmy by miał satysfakcję. Szanujmy się, kochajmy, wspierajmy, pomagajmy sobie, żyjmy w życzliwości tak jak chce Pan Bóg. 

Proszę was skończmy te walki wbijanie szpil sobie nawzajem, Czy naprawdę autorko nie widzisz że to prowadzi tylko do zła i nienawiści? Nie widzisz tego że to szatan nas podpuszcza? A przecież my chcemy iść za Jezusem a nie za szatanem, więc proszę cię czyńmy tak jak chcę nasz Pan Jezus Chrystus, a nie tak jak nam podpowiada i wmawia szatan, nie dajmy mu się, nie pozwólmy by zło i  nienawiść zatriumfowała

Pozdrawiam cię serdecznie autorko, mam nadzieję że odpuścisz w końcu, tak jak i ja odpuszczam i przepraszam za wszelkie utarczki, wbijanie szpil, szukanie haków na protestantów itp jednocześnie wybaczam tobie twoje szpile, bo wierzę że naprawdę masz dobre serce i że zrozumiesz w końcu że droga którą ostatnio szliśmy nie prowadzi do niczego dobrego i czas z tym skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

 "Bo kto pełni wolę Bożą, ten jest Mi bratem, siostrą i matką»” (Mk 3, 34)

Moim bratem NIE jest ten kto pluje na wolę Boga, Jego Słowo i Jego przykazania. KK pluje na Słowo Boga i Jego wolę oraz przykazania.

Ja nie mam zamiaru niczego odpuszczać, bo moim obowiązkiem jest mówienie prawdy. Mówię ją więc i będę mówić. 

A zanim zaczniesz fałszywie namawiać do zgody, to najpierw przejrzyj swoje wszystkie wypowiedzi i przypomnij wszystkim ile to już razy przepraszałeś za swoje zachowanie a potem wracałeś w furii wyzywając i upokarzając dajac jednoczesnie świadectwo swojego infantylizmu. Jesli masz problem z zaburzeniami osobowości, to szukaj pomocy u specjalisty, a nie zaciekle bronisz pedofilów i sekty.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

 

1 list do Tymoteusza 4 "A Duch wyraźnie mówi, że w późniejszych czasach odstąpią niektórzy od wiary i przystaną do duchów zwodniczych i będą słuchać nauk szatańskich, Uwiedzeni obłudą kłamców, naznaczonych w sumieniu piętnem występku, Którzy zabraniają zawierania związków małżeńskich"

List do Rzymian 1, 18-32 "Albowiem gniew Boży z nieba objawia się przeciwko wszelkiej bezbożności i nieprawości ludzi, którzy przez nieprawość tłumią prawdę. Ponieważ to, co o Bogu wiedzieć można, jest dla nich jawne, gdyż Bóg im to objawił. Bo niewidzialna jego istota, to jest wiekuista jego moc i bóstwo, mogą być od stworzenia świata oglądane w dziełach i poznane umysłem, tak iż nic nie mają na swoją obronę, Dlatego że poznawszy Boga, nie uwielbili go jako Boga i nie złożyli mu dziękczynienia, lecz znikczemnieli w myślach swoich, a ich nierozumne serce pogrążyło się w ciemności. Mienili się mądrymi, a stali się głupi. I zamienili chwałę nieśmiertelnego Boga na OBRAZY PRZEDSTAWIAJĄCE ŚMIERTELNEGO CZŁOWIEKA, a nawet ptaki, czworonożne zwierzęta i płazy; Dlatego też wydał ich Bóg na łup pożądliwości ich serc ku nieczystości, aby bezcześcili ciała swoje między sobą, Ponieważ zamienili Boga prawdziwego na fałszywego i oddawali cześć, i SŁUŻYLI STWORZENIU zamiast Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen. Dlatego wydał ich Bóg na łup sromotnych namiętności; kobiety ich bowiem zamieniły przyrodzone obcowanie na obcowanie przeciwne naturze, Podobnie też mężczyźni zaniechali przyrodzonego obcowania z kobietą, zapałali jedni ku drugim żądzą, mężczyźni z mężczyznami popełniając sromotę i ponosząc na sobie samych należną za ich zboczenie karę. A ponieważ nie uważali za wskazane uznać Boga, przeto wydał ich Bóg na pastwę niecnych zmysłów, aby czynili to, co nie przystoi; Są oni pełni wszelkiej nieprawości, złości, chciwości, nikczemności, pełni są również zazdrości, morderstwa, zwady, podstępu, podłości; Potwarcy, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, wynalazcy złego, rodzicom nieposłuszni; Nierozumni, niestali, bez serca, bez litości; Oni, którzy znają orzeczenie Boże, że ci, którzy to czynią, winni są śmierci, nie tylko to czynią, ale jeszcze pochwalają tych, którzy to czynią. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No to widzę że lecisz dalej i robisz swoje, twoja sprawa... A przyczepiłaś się do tych przykazań KK jak rzep do psiego ogona. Otwórz sobie katolicki przekaz Biblii tysiąclecia który jest dostępny w internecie online to zobaczysz że przykazania są identyczne jak te twoje. A to że w katechizmie kościoła katolickiego jest inaczej to już nie ma znaczenia, zwłaszcza że wasze drugie przykazanie to po prostu rozwinięcie pierwszego i dlatego w katechizmie tego nie ma. Po pierwsze mówi nie będziesz miał innych bogów przede mną, A to drugie jest tylko rozwinięciem tego pierwszego, jakby wyszczególnieniem. Ale do ciebie tak nic nie dotrze. Czepiasz się o kwestie przykazania, widzisz źdźbło w innych a u siebie belki to już nie. Podważanie obecności Pana Jezusa w Eucharystii, Protestancka nienawiść do Matki Bożej, kobiety pastorki i biskupki, gdzie Jezus wyraźnie powiedział że to męska rola. Rozwody i antykoncepcja. Tego to już ty nie widzisz prawda? Ważne że w KK widzisz źdźbło w postaci przykazań ale swojej belki w oku to już nie. Tak samo kwestia celibatu była rozstrzygnięta przez Pana Jezusa bardzo jasno a potem jeszcze wytłumaczona w listach przez apostołów, ale co tam pastorzy protestanccy mogą mieć żonę prawda? No i jest jeszcze znacznie więcej rzeczy które ci już wyszczególniłemm bardzo szczegółowo wcześniej, ale ty i tak tego nie zauważasz dla ciebie liczy się tylko jedno przykazanie z katechizmu kościoła katolickiego. Masz rację nie ma się co bratać z heretykami bo jak mówił święty Agaton - kto się modli z heretykami ten sam staje się heretykiem. 

Ja jednak i tak już odpuszczę i dam ci lecieć dla własnego zdrowia psychicznego po prostu odpuszczę, wiem że ty będziesz i chcesz ewidentnie błądzić i nic cię nie przekona, a ja już mam po prostu dość, więcej pereł przed wieprze rzucać nie będę. Chcesz brnij dalej w swoje protestanckie zakłamania, masz przecież wolną wolę, Pan Bóg cię kiedyś z tego osądzi. Dostatecznie długo walczyłem o twoją duszę, no ale niestety twoja faryzejska zatwardziałość serca jest nie do skruszenia, Ja już po prostu wysiadam... Tak jak nikt nie będzie na siłę ciągnął do nieba morderców gangsterów oszustów złodziei którzy mają gdzieś Pana Boga, tak samo i ciebie nikt na siłę ciągnąć nie będzie, Idź sobie dalej szeroką droga protestancką "pewności zbawienia", Ale doskonale wiesz gdzie taka szeroka droga prowadzi...

prawdę masz na wyciągnięcie ręki, ale ją ewidentnie uparcie i z świadomą zatwardziałością serca odrzucasz, a żeby tego było mało to jeszcze plujesz ciągle jadem nienawiści, zatem podwójnie błądzisz.

Po prostu znajdę sobie inne forum do ewangelizowania i do chwalenia Boga wraz z innymi katolikami.

Żegnam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

😄 normalnie mam deja vu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Aha ja nie bronię przede wszystkim ani księży ani pedofilów jak to nazywasz, bo mnie oni nic nie obchodzą, kościół jest święty Ale tworzą go ludzie grzeszni tak jak i apostołowie byli grzeszni, ale mnie książę nie obchodzą bo to są tylko ludzie

Ja bronie doktryny wiary! bo wy protestanci wierzycie w zupełnie innego Boga, wasz Bóg dopuszcza rozwody antykoncepcje, wasz Bóg nie jest obecny w Eucharystii mimo że Pan Jezus bardzo jasno i dobitnie o tym wielokrotnie mówił. I wiele wiele innych w waszych herezji. Tylko i wyłącznie tego bronie, czyli prawdy wiary, a nie księży. 

Pójśćcie z wami na ugodę, choćby dla świętego spokoju, to grzech! Bo to oznaczałoby poparcie dla waszych herezji.

Kto brata się z heretykami, sam staje się heretykiem. 

Kto popiera źle czyniących, sam źle czyni...

Walczę o prawdy wiary a nie o księży, a sekte to ty masz w głowie dziewczyno.

Dobra koniec bo mnie szlag jasny zaraz trafi a i tak wiem że do tego twojego durnego łba nic nie dotrze. Trudno, błądz sobie dalej...

Nara

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

 

"Pozdrawiam cię serdecznie autorko, mam nadzieję że odpuścisz w końcu, tak jak i ja odpuszczam i przepraszam za wszelkie utarczki, wbijanie szpil, szukanie haków na protestantów itp jednocześnie wybaczam tobie twoje szpile, bo wierzę że naprawdę masz dobre serce i że zrozumiesz w końcu że droga którą ostatnio szliśmy nie prowadzi do niczego dobrego i czas z tym skończyć."

"Dobra koniec bo mnie szlag jasny zaraz trafi a i tak wiem że do tego twojego durnego łba nic nie dotrze. Trudno, błądz sobie dalej..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Po pierwsze obie nie jesteście protestantkami , bo do tej pory nie utożsamiliście się ani razu z jakimkolwiek z 11-tu głównych wyznań protestanckich, ani z żadnym z 25 wyznań protestanckich pobocznych . Po co więc pisać w swoim forumowym cv takie rzeczy.

Wprowadza to w błąd tych co z wami piszą a dyskusje krążą w kółko.

Druga sprawa to niezwykła wasza niechęć do wersetów, w których mowa jest o winie. Martyna często zaprzeczała , że w ogóle doszło do przemiany wody w wino w Kanie galilejskiej. Niechętnie się też wypowiada o Jezusowych nakazach spożywania sakramentów wina i chleba, uważając je za niepotrzebne praktyki, które można pominąć.

Natomiast Jezus pochwalił w przypowieści o dobrym samarytaninie tego, który przyszedł z pomocą i opatrzył leżącego na drodze pobitego rannego. Pochwalił samarytanina za to, że oczyścił mu rany i wlał w nie: wino i oliwę, by się szybciej zagoiły. A następnie zaprowadził do gospody i opłacił mu tam pobyt.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×