Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorka

Biblia, ludzie proszę czytajcie

Polecane posty

Gość gosc

Autorko i Martyno proszę was obejrzcie ten filmik 30 minutowy bo ja normalnie jestem wstrząśnięty. Proszę was obejrzyjcie to i powiedzcie co o tym myślicie. Film o żydach, Jezusie, Ewangeliach. no normalnie jeszcze cały chodze, wiedziałem już co nieco wcześniej ale tak dobitnie ukazane to normalnie rzygać sie chce i czuć tylko niemoc wobec tych szatanów.

Jezu ufam Tobie!

ZDEMASKOWANA ŚWIĄTYNIA szatana - https://www.youtube.com/watch?v=clhom3UNDHs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Żydzi w ogóle nie wierzą w Boga, nie przestrzegają dekalogu, żyją doczesnością i mamoną, wydają rodzine znajomych byle tylko ochronić swoją skóre. Holokaust był zaplanowany przez Żydów!!! już w 1938 roku o tym wiedziano, tam żydzi mordowali żydów. To żydzi finansowali Hitlera i jego wojnę. no to jest dramat po prostu, ale u końcu czasów spotka ich zasłużona kara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

no właśnie ja też nie rozumiem tej nagonki że jeśli księża błądzą (nie bronie ich nie o to chodzi w mojej wypowiedzi!), księża grzeszą pedofilia kasa okazałe plebanie itd to dlaczego to Bóg na tym cierpi? bo wtedy ludziom wmawiacie "Patrz jaki jest twój ksiądz! i ty do kościoła chodzisz?!" albo najlepiej jeszcze powiedzcie "patrz co wyprawiają księża, no i gdzie jest twój Bóg że na to pozwala?!!" Czemu na tym wszystkim ostatecznie Bóg traci? Traci ludzi, ludzie odwracają się od Boga bo ksiądz zrobił to czy tamto? przecież to jest szaleństwo co by nie powiedzieć szataństwo! To że księża są jacy są to jedno! ale żeby to miałbyć powód odchodzenia ludzi od Boga? a tak niestety te księżowskie występki są wykorzystywane!!! do odciągania ludzi od wiary, od Pana Boga!!! to jest czyste szataństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Łk8,17 "Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajemnego, co by nie było poznane i na jaw nie wyszło."

Jezus Chrystus powiedział, że wszelkie niegodziwości zostaną wyciągnięte na jaw, że ludzie poznają prawdę i dzięki Bogu zaczynają ja poznawać. Bóg zatroszczy się o odpowiednią karę dla tych ludzi... 

Martyna 33 oglądam ten film, ale jest cięzko, niedobrze mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

WYPOWIEM SIĘ TERAZ JAKO KATOLIK

Problem w kościele jest, to nie podlega wątpliwości, ale też nie wrzucałbym wszystkich księży do jednego wora, bo jednak większość ich jest dobra i mają prawdziwe powołanie i Boga i dobroć w sercu. Niechby nawet 20% było pedofilami to i tak o 20% za dużo. Osobiście nigdy nie doświadczyłem żadnego zła ze strony żadnego księdza, a wręcz przeciwnie, zyczliwość, pomocność, można było spokojnie zaufać, nigdy nie czułem niczego złego z ich strony, dlatego może też mi trudno wyobrazić sobie że aż tak powszechne jest to zjawisko. Nie potępiam księży, bo są to tylko tak samo grzeszni i słabi ludzie jak i my, potępia za to bardzo surowo ich czyny, ich grzechy. Najtrudniejsze dla mnie do zrozumienia jest to, jak ksiądz - czyli osoba która ma powołanie, kocha Boga i ludzi i chce służyć Bogu i ludziom, która przez 6 lat seminarium studiuje Słowo Boże, poznaje je i przez nie samego Boga, przez co pewnie jeszcze tylko bardziej umacnia swoją wiarę oraz miłość do Boga. Nie potrafię zrozumieć jak taka osoba może robić AŻ TAK, złe rzeczy jak pedofilia. Bo wiadomo, że oni nie są robotami, to są ludzie grzeszni jak i my, no mogą grzeszyć grzechem obżarstwa, nieumiarkowaniu w jedzeniu i piciu, mogą na tą kase lecieć i przykładać do tego dużą wagę, mogą nawet zaniedbywać swoje obowiązki czy odprawiać Mszę na odwal się bo mu się np. w danym dniu nie chciało, miał lenia itd no mogą takie grzechy popełniać, ale żeby pedofilia? Ja naprawdę tego nie potrafię zrozumieć, a najbardziej tego - że przecież księża doskonale wiedzą, że Pan Bóg patrzy i widzi co oni odwalają, a oni mimo to brną w to? No tego chyba najbardziej nie potrafie zrozumieć. Wydawałoby się że księża to jedni z najbardziej wierzących ludzi i mimo to odwalają takie rzeczy? Wiem że są tu protestanci, wiem że zaraz zjedziecie KK że suchej nitki nie zostanie, ale powiedzcie mi tak neutralnie, bez emocji, bez obrzucania łajnem KK, powiedzcie mi jak wy myślicie - Jak można wierzyć w Boga, służyć mu i ludziom, znać całe Pismo Święte na pamięć, znać cały plan zbawienia, sąd ostateczny - niebo i piekło, a mimo to oni żyją tak jakby Boga nie było, jakby On niczego nie widział. Czyżby księża po prostu nie wierzyli w Boga? bo nie rozumiem jak można wierzyć, a jednocześnie żyć jakby Boga nie było, czy sami siebie oszukują że Bóg nie widzi ich występków? A może mają tak zakodowaną pewność zbawienia i dobroć Bożą, że wierzą że Bóg wybaczy im wszystko, nawet największe draństwa? Jak wy myslicie? bo to się ewidentnie kłóci. Osoby które wydaje się są bardzo wierzące, nauczają o Bogu, a jednocześnie robią takie rzeczy, tak jakby Boga nie było. Tylko proszę bez nienawiści i wycieczek personalnych, tylko proszę o neutralną chrześcijańską odpowiedź, jak myślicie co nimi kieruje że mimo wiary w Boga, robią to co robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Autorka napisał:

Łk8,17 "Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajemnego, co by nie było poznane i na jaw nie wyszło."

Jezus Chrystus powiedział, że wszelkie niegodziwości zostaną wyciągnięte na jaw, że ludzie poznają prawdę i dzięki Bogu zaczynają ja poznawać. Bóg zatroszczy się o odpowiednią karę dla tych ludzi... 

Martyna 33 oglądam ten film, ale jest cięzko, niedobrze mi...

Autorko ale prosze Cie obejrzyj też przy okazji ten film ok? i ten cytat można też właśnie do żydów dopasować, że w końcu prawda o nich wyjdzie na jaw. Ja jestem zszokowany tym jakie to mendy i słudzy szatana, ale chciałbym też poznać waszą opinię, często o coś was pytam i zależy mi na waszej opinii. Jak będziesz miała czas to obejrzyj a potem daj odpowiedź w temacie, ja codzień praktycznie na niego zaglądam. Z góry Ci dziękuje

ZDEMASKOWANA ŚWIĄTYNIA szatana - https://www.youtube.com/watch?v=clhom3UNDHs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Ew. Mat.7,15

„Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia albo z ostu figi? Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców.

Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. A więc: poznacie ich po ich owocach”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Autorko ale prosze Cie obejrzyj też przy okazji ten film ok? i ten cytat można też właśnie do żydów dopasować, że w końcu prawda o nich wyjdzie na jaw. Ja jestem zszokowany tym jakie to mendy i słudzy szatana, ale chciałbym też poznać waszą opinię, często o coś was pytam i zależy mi na waszej opinii. Jak będziesz miała czas to obejrzyj a potem daj odpowiedź w temacie, ja codzień praktycznie na niego zaglądam. Z góry Ci dziękuje

ZDEMASKOWANA ŚWIĄTYNIA szatana - https://www.youtube.com/watch?v=clhom3UNDHs

ok. zobaczę. Jak przezyję ten film Sekielskiego, który właśnie oglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dodaj jeszcze jako katolik, że mnie najbardziej brzydzi UKRYWANIE tego wszystkiego, bo tak jak pracownik w normalnej firmie czuje bat szefa nad sobą, to wtedy chodzi jak w zegarku, tak i ksiądz powinien czuć bat nad sobą i powinni przelożeni patrzeć im na ręce. Tak jak jest żandarmeria w wojsku albo BSW (biuro spraw wewnętrznych) w Policji. Oni wtedy patrzą policjantom na ręce, to taka policja w policji. Tak samo księża powinni mieć bat nad sobą i jeśli takie coś zostanie wykryte to powinno być publicznie ujawnione, a ksiądz powinien być od razu wywalony z Kościoła. Wtedy inni idący na księdza wiedzieliby że nie ma to tamto i że albo idziesz na tą posługę z wpełni dobrym sercem i z dobrą wolą względem innych albo lepiej nie idź wcale bo i tak cie wykrują i jeszcze cie tylko za to publicznie obsmarują. Wtedy księża by się pilnowali i ci co by chcieli być księżmi to by się jeszce 10 razy zastanowili, bo wiedzieliby że albo dobro na 100% albo NIC, bo nie może być tak że ogólnie dobra posługa kapłanska na 90% a 10% to ich świadome wystepki bo to się wtedy kłóci z wiarą i z samym sensem ich służby Bogu i ludziom. Gdyby ich występki były publicznie piętnowane i surowo karane, zamiast zamiatane pod dywan przez przełożonych to byłoby może dobrze w tym kościele, a tak jak zwykły szeregowy ksiądz wie, że w razie co, w razie wpadki, przełożeniu zamiotą sprawe pod dywan, no to czego on ma się bać? to mu tylko dodaje odwagi ku temu by pójść w to zło, bo wie że jest chroniony. Ale dziwne że oni się Boga nie boją, to jest ciekawe. Bo ludzi mogą oszukiwać i zamiatać to wszystko pod dywan i unikać ziemskich sądów i sprawiedliwości, ale przed Bogiem przecież nie uciekną i jako księża przecież doskonale o tym wiedzą, a mimo to, dopuszczają sie tych niecnych czynów - tego właśnie nie rozumiem, wiedzą że Bóg widzi i osądzi ich, a jednak świadomie brną w zło, no w pale mi sie to nie mieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

po filmie Sakowskiego, do końca roku kalendarzowego, poziom katolików w Polsce spadnie z 87& do 37% a poziom protestantów wzrośnie z 1% do 29%, 1% byłych katolików pójdzie do Jehowych, a jeszcze 1% do prawosławnych, ale niestety 20% byłych katolików odrzuci w ogóle Boga i stanie się ateistami. Bo niestety to głównie przeciwko Bogu wytaczane są działa za to co robią księża, to Boga najbardziej obwiniają pewne środowiska... obrzydzają ludziom Boga, a to nie jego wina, tylko grzesznych ludzi. I to że księża grzeszą, nie jest żadnym powodem by opuszczać Pana Boga, ale niestety są tacy co właśnie tak to wszystko wykorzystują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Autorka napisał:

Na Pana Boga to plują ludzie, którzy tworzą ta sektę kk.

Pamiętaj jesli ich bronisz i bronisz tej instytucji to kary które spadną na nich dosięgną też tych, którzy bronią. Zatem prosze cię nawróć się i uwierz w Ewangelię Jezusa. Czytaj Pismo Święte, a przekonasz się , ze kk nie ma nic wspólnego z Bogiem i Pismem Świętym. Ratuj się póki możesz. Piszę to z miłoscią i troską.

 Jehowa ...weź głupio nie gadaj ponieważ nie  chce się czytać...za twoich rodziców pewnie na ciebie spadła kara  głupoty braku rozumu to możliwe..nie strasz to jest karalne...zgłoszę ciebie za straszenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość gosc napisał:

po filmie Sakowskiego, do końca roku kalendarzowego, poziom katolików w Polsce spadnie z 87& do 37% a poziom protestantów wzrośnie z 1% do 29%, 1% byłych katolików pójdzie do Jehowych, a jeszcze 1% do prawosławnych, ale niestety 20% byłych katolików odrzuci w ogóle Boga i stanie się ateistami. Bo niestety to głównie przeciwko Bogu wytaczane są działa za to co robią księża, to Boga najbardziej obwiniają pewne środowiska... obrzydzają ludziom Boga, a to nie jego wina, tylko grzesznych ludzi. I to że księża grzeszą, nie jest żadnym powodem by opuszczać Pana Boga, ale niestety są tacy co właśnie tak to wszystko wykorzystują.

pójdzie tam gdzie grzech nie będzie grucham zwlaszcza cudzołóstwo....rozpusta...bardziej pokochali grzech ja Boga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, danuta grytschuk napisał:

 Jehowa ...weź głupio nie gadaj ponieważ nie  chce się czytać...za twoich rodziców pewnie na ciebie spadła kara  głupoty braku rozumu to możliwe..nie strasz to jest karalne...zgłoszę ciebie za straszenie...

to jest protestantka która ma ciągle piane nienawiści na pysku względem katolików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Już nie wiem który gośc o czym pisze... podpisujcie się.

Co do filmu Sekielskiego to oczywiście, że liczba katolików spadnie i bardzo dobrze. W kk nie ma Boga, więc jeśli odejdą z tego więzienia to dobrze, uważam, że Bóg Sam przykłada się do ujawniania tego obrzydlistwa własnie po to, by uratowac niewinne osoby, bo jak wiemy Pismo Święte mówi, że kara przyjdzie nie tylko na tych co zwodzą, ale i na tych, którzy nie umiłowali prawdy Słowa Bożego i skłonili się do ludzkich baśni i wymysłów.  Część z nich pójdzie w ateizm, część do innych zwodniczych nauk, ale na pewno duża ilosć pozna prawdę i pójdzie za prawdą Słowa Bożego. Bóg Ojciec sam do Siebie przyciąga odpowiednie osoby.

Co do filmiku o synagodze szatana to piekna katolicka propaganda 😉 od wieelu lat kk wypowiada się z pogardą i iście katolicka nienawiścią do Żydów, a szczyt hipokryzji polega na tym, że ci co na nich plują sami nimi są! u nas wszyscy rządzący to żydzi, pozmieniali swoje nazwiska, zeby nikt się nie połapał. Znajdź sobie prawdziwe nazwiska Kwaśniewskiego, Kaczyńskich, Schetyny i całej reszty rzadzących od ok.30lat. Wszyscy oni to jedna wielka klika, kłóca się pod publikę, dla zmyłki, przekładają władzę z partii do partii, ale tak naprawdę wszyscy oni sa synagogą szatana wraz z kk, bo od lat tylko niszczą. Natomiast co do tych z pejsami to sa chasydzi, ta sama synagoga szatana - oni wszyscy sa jedną wielką rodziną i mają jednego ojca. To nie sa prawdziwi Żydzi, tacy jak Jezus, bo nawet Pismo Święte mówi, że ich rozproszy po całej ziemi i tak własnie jest, Żydzi sa pozbawieni swojego kraju (ten sztuczny twór to propaganda), są rozproszeni po całej ziemi. Pismo Święte mówi też, że na końcu Pan Bóg zgromadzi resztkę Izraela, po 12tyś z kazdego plemienia/rodu i to dopiero będą ci prawdziwi cieleśni Izraelici, ale oni nie będa mieli swojego kraju tutaj na ziemi, ale dla nich będzie Nowe Jerusalem. Natomiast nie są to ci którzy nazywają siebie dzisiaj żydami a są synagogą szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subnet

Śledzenie scen upadkowych innych osób i to jeszcze na ekranie, to jest zamysł szatana by wszyscy dowiedzieli jakie to diabeł osiąga sukcesy, nawet wśród osób duchownych.
Drugim celem diabła jest to by dać ludziom pretekst do pokazywania publicznie scen gorszących by zwieść duszę jeszcze innych pozostałych , słabszych w wierze.
 Mimo , że sprawa tych upadków nie przekracza wśród duchownych 0,3 % (wynik z oficjalnego raportu z polski), to jednak próbuję się głosić wszystkim koniec kościoła.

Wszystkie twoje rachuby , że kościół katolicki po tych rewelacjach upadnie to błąd, bo ludzie przychodzą do kościoła dla Boga a nie dla księży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

to jest protestantka która ma ciągle piane nienawiści na pysku względem katolików

no widać ze...nienawiść ja zżera trojące emocje ...tryskają z niej jak jad zmiji i tym chce zachecic ludzi do Boga.......no niszczy siebie i robi złą ROBOTĘ NIKOGO NIE ZACHĘCI TYLKO NA odwrót...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś post

Napisano przed chwilą · Ukryte

  21 minut temu, Gość gosc napisał:

po filmie Sakowskiego, do końca roku kalendarzowego, poziom katolików w Polsce spadnie z 87& do 37% a poziom protestantów wzrośnie z 1% do 29%, 1% byłych katolików pójdzie do Jehowych, a jeszcze 1% do prawosławnych, ale niestety 20% byłych katolików odrzuci w ogóle Boga i stanie się ateistami. Bo niestety to głównie przeciwko Bogu wytaczane są działa za to co robią księża, to Boga najbardziej obwiniają pewne środowiska... obrzydzają ludziom Boga, a to nie jego wina, tylko grzesznych ludzi. I to że księża grzeszą, nie jest żadnym powodem by opuszczać Pana Boga, ale niestety są tacy co właśnie tak to wszystko wykorzystują.

pójdzie tam gdzie grzech nie będzie grucham zwlaszcza cudzołóstwo....rozpusta...bardziej pokochali grzech ja Boga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś post

Napisano przed chwilą · Ukryte

  21 minut temu, Gość gosc napisał:

po filmie Sakowskiego, do końca roku kalendarzowego, poziom katolików w Polsce spadnie z 87& do 37% a poziom protestantów wzrośnie z 1% do 29%, 1% byłych katolików pójdzie do Jehowych, a jeszcze 1% do prawosławnych, ale niestety 20% byłych katolików odrzuci w ogóle Boga i stanie się ateistami. Bo niestety to głównie przeciwko Bogu wytaczane są działa za to co robią księża, to Boga najbardziej obwiniają pewne środowiska... obrzydzają ludziom Boga, a to nie jego wina, tylko grzesznych ludzi. I to że księża grzeszą, nie jest żadnym powodem by opuszczać Pana Boga, ale niestety są tacy co właśnie tak to wszystko wykorzystują.

pójdzie tam gdzie grzech nie będzie grucham zwlaszcza cudzołóstwo....rozpusta...bardziej pokochali grzech ja Boga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pójdzie tam gdzie grzech nie będzie grucham zwlaszcza cudzołóstwo....rozpusta...bardziej pokochali grzech ja Boga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pójdzie tam gdzie grzech nie będzie grucham zwlaszcza cudzołóstwo....rozpusta...bardziej pokochali grzech ja Boga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ludzie widzieliście to? do czego szataństwo już się posunęło i możni tego świata? wiedzieliście o tym że cała technologia laptopy samoloty to istniało tysiące lat temu? wiecie o projekcie blue beam, gdzie chcą zrobić ogromny hologram widoczny na cały świat, chcą tym zasymulować paruzje i zwieść miliardy ludzi

WARTO OBEJRZEĆ, trzeba być świadomym ich sztuczek

https://www.youtube.com/watch?v=kfalLy0RvIc

Jezu kochany przyjdź już i zakończ to wszystko błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

kato paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Autorka i @martyna 33 to prawda że w Biblii jest coś o dinozaurach? że żyły razem z ludźmi? czyli max kilka tysięcy lat temu a nie 65mln lat temu jak nam wmawiają? i najlepsze jest to że są zdjęcia i filmy udowadniające że dinozaury nadal istnieją. Kurcze ja dopiero zacząłem czytać Biblie i mam zbyt małą wiedze jak narazie by samemu o tym wiedzieć. Powiedzcie coś na ten temat

https://www.youtube.com/watch?v=cReqgUA0zXY

albo to

https://www.youtube.com/watch?v=ACAPeGebb-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

APELUJE! NIE ODWRACAJCIE SIĘ OD PANA BOGA PRZEZ KSIĘŻOWSKIE GRZECHY I WYSTĘPKI

trzeba rozdzielić dwie rzeczy

Kościół-Księża a Pan Bóg

bo to że ludzie leją na księży i KK po tym wszystkim co oni odwalają to jeszcze ok, ale nie może ucierpieć na tym relacja z Bogiem!

To że księża grzeszą i odwalają takie rzeczy to nie wina Boga, nie odwracajmy się od Pana Boga tylko dlatego że księża grzeszą, ok, nie chodź do kościoła, ok odwróć się od KK, ale nie odwracaj się od Pana Boga. Módl się sam, rozmawiaj z Bogiem, czytaj Biblię!

Najgorsze jest właśnie to że ludzie widząc to co odwalają księża, odwracają się nie tylko od kościoła, ale niestety również od Pana Boga :( a to już jest niebezpieczne, bo to plan iście szatański, to jemu zależy na tym by odciągnąć ludzi od Boga. Kościół i księża go nie obchodzą, szatan chce odciągnąć od Boga, zwieść ludzi. I niestety właśnie w przypadku tych wszystkich afer związanych z księżmi ludzie błądzą, bo odwracają się od kościoła ale niestety również od Boga. Nie dajmy się podpuścić szatanowi, to że księża są jacy są to nie powód do wypięcia się na Pana Boga. A widzę niestety mnóstwo komentarzy i tu i na youtube i na innych forach gdzie ludzie mówią "dość! mam to wszystko gdzieś" obrażają się nie tylko na KK ale również na Pana Boga co jest straszne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Martyna 33 jestem po filmie... 😞  trochę mi zeszło, bo musiałam robić przerwy, zryczałam się i czuję pustkę, bezsilność, mam już po prostu tego dość, tego zła wszędzie dookoła. Dziękuję Bogu, że już mnie wyciągnał z tego świata i że już w końcu wiem i rozumiem, co się dzieje i do czego to zmierza. Czekam cierpliwie na naszego Pana Jezusa Chrystusa!

Do gościa - Ja już przerabiałam temat watykanu, masonów, illuminatów, blue beam, haarp i innych rzeczy. Dobrze że o tym wspomniałeś, być może ktoś sie zainteresuje i tak pozna prawdę. Co do dinozaurów to nie powiem nic więcej poza tym, że wiem, ze w Biblii jest napisane i "stworzył owe wielkie potwory".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołaj
10 godzin temu, Gość subnet napisał:

Śledzenie scen upadkowych innych osób i to jeszcze na ekranie, to jest zamysł szatana by wszyscy dowiedzieli jakie to diabeł osiąga sukcesy, nawet wśród osób duchownych.
Drugim celem diabła jest to by dać ludziom pretekst do pokazywania publicznie scen gorszących by zwieść duszę jeszcze innych pozostałych , słabszych w wierze.
 Mimo , że sprawa tych upadków nie przekracza wśród duchownych 0,3 % (wynik z oficjalnego raportu z polski), to jednak próbuję się głosić wszystkim koniec kościoła.

Wszystkie twoje rachuby , że kościół katolicki po tych rewelacjach upadnie to błąd, bo ludzie przychodzą do kościoła dla Boga a nie dla księży.

masz rację, z powodu kilkunastu odpadłych od kościoła księży, nie mam zamiaru porzucać wiary.

Jezus z powodu odstępstwa Judasza nic nie mówił żeby apostołowie i uczniowie porzucali praktykowanie wiary. Kazał tylko by urząd po Judaszu zajął inny , zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołaj
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

APELUJE! NIE ODWRACAJCIE SIĘ OD PANA BOGA PRZEZ KSIĘŻOWSKIE GRZECHY I WYSTĘPKI

trzeba rozdzielić dwie rzeczy

Kościół-Księża a Pan Bóg

bo to że ludzie leją na księży i KK po tym wszystkim co oni odwalają to jeszcze ok, ale nie może ucierpieć na tym relacja z Bogiem!

To że księża grzeszą i odwalają takie rzeczy to nie wina Boga, nie odwracajmy się od Pana Boga tylko dlatego że księża grzeszą, ok, nie chodź do kościoła, ok odwróć się od KK, ale nie odwracaj się od Pana Boga. Módl się sam, rozmawiaj z Bogiem, czytaj Biblię!

Najgorsze jest właśnie to że ludzie widząc to co odwalają księża, odwracają się nie tylko od kościoła, ale niestety również od Pana Boga 😞 a to już jest niebezpieczne, bo to plan iście szatański, to jemu zależy na tym by odciągnąć ludzi od Boga. Kościół i księża go nie obchodzą, szatan chce odciągnąć od Boga, zwieść ludzi. I niestety właśnie w przypadku tych wszystkich afer związanych z księżmi ludzie błądzą, bo odwracają się od kościoła ale niestety również od Boga. Nie dajmy się podpuścić szatanowi, to że księża są jacy są to nie powód do wypięcia się na Pana Boga. A widzę niestety mnóstwo komentarzy i tu i na youtube i na innych forach gdzie ludzie mówią "dość! mam to wszystko gdzieś" obrażają się nie tylko na KK ale również na Pana Boga co jest straszne 😕

No o tym właśnie mówię. 

masz rację, z powodu kilkunastu odpadłych od kościoła księży, nie mam zamiaru porzucać wiary i odwracać się od Pana Boga!!! a niestety wielu ta księżowskie upadki wykorzystuje do tego by porzucić Pana Boga, przecież to jest szatańska manipulacja.

Jezus z powodu odstępstwa Judasza nic nie mówił żeby apostołowie i uczniowie porzucali praktykowanie wiary. Kazał tylko by urząd po Judaszu zajął inny , zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subnet

Ja w ciągu ostatnich kilku lat napotkałem w necie przypadki upadków moralnych protestanckich pastorów lub z śJ, za granicą czy w Polsce. Ale uważam, że zbieranie takich relacji i publikowanie za nie etyczne.

Jak ktoś wybiera sobie miejsce na wieczność w jeziorze ognia to jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, martyna 33 napisał:

Ty chyba czegoś nie rozumiesz. Odejście z KK porównujesz do odejścia od Jezusa Chrystusa? To właśnie Pan Jezus ma być dla nas autorytetem. Ja nikomu niczego nie karzę robić. Tylko próbuję przekonać do czytania Biblii. Bo tylko w taki sposób człowiek może poznać Bożą prawda. Nasza wiara MUSI BYĆ oparta na Słowie Bożym.

wiem Skarbie, dlatego zacząłem czytać Biblię, ale na Mszę i tak chodzę, bo ja tam nie idę dla księdza, tylko po to by razem z innymi wielbić Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość subnet napisał:

Ja w ciągu ostatnich kilku lat napotkałem w necie przypadki upadków moralnych protestanckich pastorów lub z śJ, za granicą czy w Polsce. Ale uważam, że zbieranie takich relacji i publikowanie za nie etyczne.

Jak ktoś wybiera sobie miejsce na wieczność w jeziorze ognia to jego sprawa.

wiesz w polsce jest prawie 90% katolików i 1% protestantów, to nie dziwota że w centrum uwagi jest KK i księża, gdyby to protestantów było 90% to by o ich przypadkach pedofilii i innych występków było głośno, ale że są tak samo jak i ŚJ wręcz w marginalnej mniejszości no to nikt na nich nie zwraca uwagi, są w cieniu... natomiast KK z racji ogromnej ilości wiernych jest na świeczniku od zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×