Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Hejjjjj

Wersow

Polecane posty

Gość Hejjjjj

Co sądzicie o wersow? Według mnie super babka bardzo miła i ogarnięta na polskim yt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimm

Lubię ja ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę, że gdyby nie jej chłopak Friz, to nie doszła by do tego co ma teraz. Albo w dłuższym czasie by to zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D g ey
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Myślę, że gdyby nie jej chłopak Friz, to nie doszła by do tego co ma teraz. Albo w dłuższym czasie by to zrobiła.

Myślę, że Friz też nie doszedł by do tej popularności w takim tempie gdyby nie jego była, drama z rozstaniem i teraz ładna, sympatyczna dziewczyna... 🤪 Korzyść działająca w dwie strony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalaal
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Myślę, że gdyby nie jej chłopak Friz, to nie doszła by do tego co ma teraz. Albo w dłuższym czasie by to zrobiła.

Zgadzam się. Aczkolwiek ma coś w sobie co przyciąga oglądających i miło się na nia patrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na Frizie chyba cała ekipa stara się wybić... Najgorszy jest ten Mini Mike... Jest mega irytujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Trafiłam do niej przypadkiem po filmiki z Gaczorkową. Ma nieco irytujący głosik, taki dziecięcy można by rzec, ale faktycznie - wydaje się bardzo sympatyczna. Jest ładna i bardzo fajnie pokazała relację z siostrą. Widać, ze się kochają. Chętnie czasem oglądam choć nie mam pojęcia jakim cudem uzbierała milion subskrypcji? Nic takiego wyjątkowego u niej nie ma żeby aż taką publiczność mieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Trafiłam do niej przypadkiem po filmiki z Gaczorkową. Ma nieco irytujący głosik, taki dziecięcy można by rzec, ale faktycznie - wydaje się bardzo sympatyczna. Jest ładna i bardzo fajnie pokazała relację z siostrą. Widać, ze się kochają. Chętnie czasem oglądam choć nie mam pojęcia jakim cudem uzbierała milion subskrypcji? Nic takiego wyjątkowego u niej nie ma żeby aż taką publiczność mieć. 

Jej facet ma przeszło 2 mln subów, pewnie cześć jego widzów i ją obserwuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak wam się podoba jej auto po metamorfozie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Jej facet ma przeszło 2 mln subów, pewnie cześć jego widzów i ją obserwuje..

No to chyba, że tak 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Głównie dzieciaki ich oglądają i na nich tak suby zbierają. Mnie się osobiście te rożowe auto kompletnie nie podoba... Ona w ogóle ze skrajności w skrajność. Na początku jak sie wprowadzili mówiła, że uwielbia białe ściany i ogólnie ubierała sie na biało-czarno i tylko biel, biel, biel. A teraz szaleje na punkcie różowego. Ubiera się na różowo, włosy ma różowe, auto ma różowe, w studio robi różowe ściany. Nie ma u niej balansu. Rozumiem, że jej się róż ostatnio podoba, ale bez przesady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Gość Gosc napisał:

Głównie dzieciaki ich oglądają i na nich tak suby zbierają. Mnie się osobiście te rożowe auto kompletnie nie podoba... Ona w ogóle ze skrajności w skrajność. Na początku jak sie wprowadzili mówiła, że uwielbia białe ściany i ogólnie ubierała sie na biało-czarno i tylko biel, biel, biel. A teraz szaleje na punkcie różowego. Ubiera się na różowo, włosy ma różowe, auto ma różowe, w studio robi różowe ściany. Nie ma u niej balansu. Rozumiem, że jej się róż ostatnio podoba, ale bez przesady. 

Dokładnie, ona nie ma swojego stylu tylko idzie za tłumem bo to modne itp. Rozowy wzięła od friza i jego włosów i nagle wszystko na różowo. Zamiast z wiekiem dorastać to ona coraz bardziej dziecinna. Dała na luz ale aż za bardzo. Tak to jest gdy za małolata robi się na 30. Teraz ma 20 coś a wygląda jak nastolatka z paroma ulepszeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najbardziej rozbawił mnie ten odcinek ze strojami kąpielowymi, kiedy wyginala sie do aparatu jak wulgarna lala. Ale po rozbawieniu przyszła myśl, że głównie oglądają ją dzieci i nastolatki, które się chcą na niej wzorować i wtedy zamiast rozbawienia przyszło zaniepokojenie całą tą sytuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Najbardziej rozbawił mnie ten odcinek ze strojami kąpielowymi, kiedy wyginala sie do aparatu jak wulgarna lala. Ale po rozbawieniu przyszła myśl, że głównie oglądają ją dzieci i nastolatki, które się chcą na niej wzorować i wtedy zamiast rozbawienia przyszło zaniepokojenie całą tą sytuacją.

Też zwróciłam na to uwagę. Poza tym na i n s t a ciągle fotki z c y c k a m I na wierzchu i d.... Przecież ogląda ją młodzież, mogłaby się zaprezentować trochę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo

Najlepsze jest to jak gada, ze ona projektuje ubrania a jak przyszlo do pokazania kilku z jich okazalo sie ze poucinalala w kilku miejscach koszule i zaszyla.. Ogolnie ma sie za znawczynie mody a na instagramie praktycznie kazde zdj w tej samej stylowce... Znawczyni mody ktora ubiera pierwsze lepsze ubrania z sieciowki, ktore sa modne i ma sie za gurru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A co myślicie o reszcie ekipy ? Tromba całkiem przystojny 😁 lepiej mu bez włosów.. za to para Marta i Mixer to jakieś nieporozumienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo

Tromba mixer i marta to wlasnie jedyni normalni tam z nich wszystkich, reszta skacze jak malpki byle kasy jak najwięcej zarobic... Zachowanie na poziomie podstawowki a to dorośli ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dwie osoby, które jeszcze trawie z tej "ekipy" to Mixer i Marta za to, że są w miarę normalni. No i może Krzychu. A reszta to lans na plecach Friza. Friza tez nie za bardzo lubię. Coś mnie w nim irytuje od pewnego czasu. Tez robi wszystko dla lansu. Czasami wpadnie na jakiś fajny pomysł a tak to lans lans lans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Dwie osoby, które jeszcze trawie z tej "ekipy" to Mixer i Marta za to, że są w miarę normalni. No i może Krzychu. A reszta to lans na plecach Friza. Friza tez nie za bardzo lubię. Coś mnie w nim irytuje od pewnego czasu. Tez robi wszystko dla lansu. Czasami wpadnie na jakiś fajny pomysł a tak to lans lans lans.

Ok, Marta może rzeczywiście jeszcze ujdzie.. teraz ogarnia ten ich sklep więc się im przydaje..

 Ale Mixer ? Wiecznie śpi, zamulony chodzi, taki swój świat ma .. Krzychu i Tromba są ok 😉

A Mini Mike mógłby sobie zęby do porządku zrobić bo nie idzie go zrozumieć...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dla mnie ten kanał to jakaś nowość. Nie słyszałam o niej wcześniej ani o tym jej facecie. Nie mam pojęcia skąd taka popularność u nich, aby po filmikami o niczym w sumie było po milion wyświetleń. Widać, że wybiła się na nim ale on.... na czym? Bo mają filmiki jak miliony innych juuberów..

A tak poza tym to ta Weronika chyba z dość bogatej rodziny pochodzi (patrząc po tym jak urządzone jest mieszkanie rodziców) ? Niby mówiła że przed Frizem pracowała jako kelnerka ale to chyba ot tak, a nie że musiała. Ogólnie sympatyczna, choć oni wszyscy na początku tacy są. No i na starych zdjęciach z insta wygląda jak dmuchana lala lat 35, teraz zdecydowanie lepiej. Jedyne co drażni to ten dziecięcy głosik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Friz nagrywał pokemony jak wszyscy grali w tą grę. Jakaś tam aktualizacja była to od razu filmik. Robili live z auta jak jeżdżą i grają w gre. Potem filmiki z ówczesną dziewczyną Kingą, typu basen kisielu, joga. Takie ewidentnie żeby przyciągnąć widzów na atuty Kingi. Rozstali się i była wielka drama, każdy o tym nagrywał. Na dziewczynę był ogromny pojazd. W sumie się nie dziwię, że nie chciała z nim dłużej być. Związek publiczny, kontent też się trochę na niej opierał. Ona teraz ma prywatne życie, nie w internecie.

Friz nie miał o czym nagrywać to stworzył ekipę. Akurat na chwilę przed rozstaniem kupił samochód, więc filmiki typu reakcja byłej dziewczyny na przyspieszenie, reakcja znajomych, reakcja widzów. I tak teraz cokolwiek nie zrobią to reakcja ekipy.

Weronika kiedyś miała jakiegoś bloga związanego z modą, ale za bardzo jej nie szło. Założyła swojego yt będąc już kojarzona z frizem, jak już wypromował jej insta. Jej kontent to właściwie też 'zrobiłam coś reakcja ekipy".

Uderzają w młodych odbiorców. Ich filmy są typowo rozrywkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 27.08.2019 o 15:37, Gość Gosc napisał:

Ok, Marta może rzeczywiście jeszcze ujdzie.. teraz ogarnia ten ich sklep więc się im przydaje..

 Ale Mixer ? Wiecznie śpi, zamulony chodzi, taki swój świat ma .. Krzychu i Tromba są ok 😉

A Mini Mike mógłby sobie zęby do porządku zrobić bo nie idzie go zrozumieć...

 

Bo filmiki opieraja się tylko na tych których widać.. Mixer montuje i chyba nagrywa mini majka wiec robi i to sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Troche jestem w szoku, że ktoś chce oglądać jak ktos inny gra w gry... No ale domyślałam się, ze przedział wiekowy ich publiczności to 8-12 lat. Ale żeby aż milion. Dokąd ten świat zmierza. Choć mam wrażenie, że oni i bez tego na kasę nie narzekali (tzn mają bogatych starszych).

Swoją drogą gdyby tak dzieci miały bezwzględny zakaz korzystania z internetu np. do lat 16 to chyba większość jutuberów by padła w 3 dni 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Troche jestem w szoku, że ktoś chce oglądać jak ktos inny gra w gry... No ale domyślałam się, ze przedział wiekowy ich publiczności to 8-12 lat. Ale żeby aż milion. Dokąd ten świat zmierza. Choć mam wrażenie, że oni i bez tego na kasę nie narzekali (tzn mają bogatych starszych).

Swoją drogą gdyby tak dzieci miały bezwzględny zakaz korzystania z internetu np. do lat 16 to chyba większość jutuberów by padła w 3 dni 😉 

Ja ich zaczęłam nie dawno oglądać a jestem po 30- tce... Żeby się pośmiać... Gdy ja miałam te -naście lat nie było takiego czegoś.. miałam pierwsza komórkę a wieku 16 lat, tak samo jak komputer... I to jeszcze taki wielki, stacjonarny... Nie było internetu tak ogólnie dostępnego... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ja ich zaczęłam nie dawno oglądać a jestem po 30- tce... Żeby się pośmiać... Gdy ja miałam te -naście lat nie było takiego czegoś.. miałam pierwsza komórkę a wieku 16 lat, tak samo jak komputer... I to jeszcze taki wielki, stacjonarny... Nie było internetu tak ogólnie dostępnego... 

Co za brednie. Jestem w podobnym wieku i komputer miałam w domu od małego. Internet gdy byłam w podstawówce też miałam. Fakt w 4 klasie jeszcze sporo osób nie miało, ale dlatego, że byli z biedniejszych domów, a nie że to był towar niedostępny. Telefon dostałam ok 5 klasy podstawówki, a wcale nie pochodze z bogatej rodziny. To było do kontaktu z rodzicami, sama wracałam do domu ze szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

Co za brednie. Jestem w podobnym wieku i komputer miałam w domu od małego. Internet gdy byłam w podstawówce też miałam. Fakt w 4 klasie jeszcze sporo osób nie miało, ale dlatego, że byli z biedniejszych domów, a nie że to był towar niedostępny. Telefon dostałam ok 5 klasy podstawówki, a wcale nie pochodze z bogatej rodziny. To było do kontaktu z rodzicami, sama wracałam do domu ze szkoły.

Jesteś po 30 i miałam telefon komórkowy w wieku 11 lat? Hahahahahaaaaa😂 To była końcówka lat 90tch, pierwsza sieć GSM pojawiła się w 96, na pewno było was stać na komórkę dla małego dziecka ;DDDD Pierwsze telefony na kartę to rok 98/99, więc albo masz jednak trochę mniej niż 30 lat, albo kłamiesz aż ci się uszy trzęsą. Co do internetu, to fakt, był. ale nie taki jak teraz, stałe łącze nie było częste nawet w zamożnych domach 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
31 minut temu, Gość Gosc napisał:

Co za brednie. Jestem w podobnym wieku i komputer miałam w domu od małego. Internet gdy byłam w podstawówce też miałam. Fakt w 4 klasie jeszcze sporo osób nie miało, ale dlatego, że byli z biedniejszych domów, a nie że to był towar niedostępny. Telefon dostałam ok 5 klasy podstawówki, a wcale nie pochodze z bogatej rodziny. To było do kontaktu z rodzicami, sama wracałam do domu ze szkoły.

W podobnym wieku czyli ile masz ? 30? Ja mam 35... Jednak 5 lat różnicy w tamtych czasach to przepaść.. ty pewnie jeszcze znasz czasy gimbazy... Ja nie wiem co to gimnazjum bo chodziłam 8 lat do podstawówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

W podobnym wieku czyli ile masz ? 30? Ja mam 35... Jednak 5 lat różnicy w tamtych czasach to przepaść.. ty pewnie jeszcze znasz czasy gimbazy... Ja nie wiem co to gimnazjum bo chodziłam 8 lat do podstawówki...

To tak jak ja. Pierwszy komputer komadora, Internet był przez telefon stacjonarny, telefon sieci era lub idea, nie jestem pewna której firmy był pierwszy,, to i tak był wybór rodziców więc mnie to aż tak nie i teresowalo bo to nie było dla mnie nic niezwykłego. Współczuję biedoty tej umysłowej też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wy tak poważnie?  Oprócz tego, ze faktycznie wydaje się sympatyczna, to moim zdaniem sprawia wrażenie bardzo głupiutkiej. Czasem jak oglądałam jej filmiki lumpeksowe, to byłam zażenowana jej poziomem wysławiania, wszystko takie "mega" "sztosik"  i "kozackie" aaa no i jeszcze "To sztos na Opka". Matko....No nie sprawiała wrażenie tytana intelektu, że tak to ujmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niestety ja też uważam, że jest glupiutka. Drażniące jest powtarzanie w kółko słów typu sztos, kozacko. Żenujące używanie słów bez ich rozumienia i w przypadkowych miejscach (np z tego względu że) albo odmienianie w złych formach typu "jadę do Niemczech". 

A nawet w prostych zdaniach (przykład z ostatniego filmu) ma takie wpadki, że dziwię się jak ogarnia na studiach, np "ceny BORYKAJĄ się od...do..."-zamiast "wahają się". 

Ktoś pewnie napisze, że się czepiam, ale sądzę, że nawet dla średnio inteligentnych i wykształconych osób może to drażnić. 

A jak pomyślę ile młodych dzieciaków ogląda i bierze przykład... No mogłaby bardziej na to zwrócić uwagę i najpierw myśleć, potem mówić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×