Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Hejjjjj

Wersow

Polecane posty

Gość Gość

#teamsówki huhu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

#teamsówki huhu 

Nazwa typowa dla dzieci z podstawówki 😂 jej odbiorcy to.pewnir dzieciaki w wieku jej siostry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 21.12.2019 o 20:29, Gość Gosc napisał:

Myślisz, że zostawiłaby kurę znoszącą złote jaja ? 

Patrząc po jej domu rodzinnym to na kasę nigdy nie narzekała. Poleciała bardziej na popularność moim zdaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie zastanawia, czy ona myśli co będzie w przyszłości. Kiedyś ta cała „ekipa” się skończy, fala jej popularności raczej też przeminie. Studiuje prawo, ale tak na chłopski rozum....kto by chciał iść do prawnika, który kilka lat wcześniej odstawiał takie cyrki w internecie jak ona? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Mnie zastanawia, czy ona myśli co będzie w przyszłości. Kiedyś ta cała „ekipa” się skończy, fala jej popularności raczej też przeminie. Studiuje prawo, ale tak na chłopski rozum....kto by chciał iść do prawnika, który kilka lat wcześniej odstawiał takie cyrki w internecie jak ona? 

Już się o jej przyszłość tak nie martw. Otworzyła swój sklep, który zapewne ewoluuje, kończy dobre studia. Może i zaczęła być popularna dzięki swojemu chłopakowi, ale to ona wykorzystała tę szansę i faktycznie zaczęła działać na swoim. Kręci dużo filmików, dodaje różne zdjęcia na insta. Mixer też jest popularny dzięki ekipie, a nie ma tylu widzów. Sama popularność to nic gdy się nie ma na siebie pomysłu oraz chęci do pracy. Uważam, że to bardzo dobrze, że robi coś na swój rachunek, a nie czeka, aż friz za nią zapłaci. Ona może płacić sama za siebie. A co do tego, że poleciała na pieniądze, to nie wiem jak można tak powiedzieć po tym jak pokazała swój rodzinny ogromny dom. Zazdrościcie jej i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Już się o jej przyszłość tak nie martw. Otworzyła swój sklep, który zapewne ewoluuje, kończy dobre studia. Może i zaczęła być popularna dzięki swojemu chłopakowi, ale to ona wykorzystała tę szansę i faktycznie zaczęła działać na swoim. Kręci dużo filmików, dodaje różne zdjęcia na insta. Mixer też jest popularny dzięki ekipie, a nie ma tylu widzów. Sama popularność to nic gdy się nie ma na siebie pomysłu oraz chęci do pracy. Uważam, że to bardzo dobrze, że robi coś na swój rachunek, a nie czeka, aż friz za nią zapłaci. Ona może płacić sama za siebie. A co do tego, że poleciała na pieniądze, to nie wiem jak można tak powiedzieć po tym jak pokazała swój rodzinny ogromny dom. Zazdrościcie jej i tyle.

Nie widziałam jej domu, więc nie mam czego zazdrościć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Już się o jej przyszłość tak nie martw. Otworzyła swój sklep, który zapewne ewoluuje, kończy dobre studia. Może i zaczęła być popularna dzięki swojemu chłopakowi, ale to ona wykorzystała tę szansę i faktycznie zaczęła działać na swoim. Kręci dużo filmików, dodaje różne zdjęcia na insta. Mixer też jest popularny dzięki ekipie, a nie ma tylu widzów. Sama popularność to nic gdy się nie ma na siebie pomysłu oraz chęci do pracy. Uważam, że to bardzo dobrze, że robi coś na swój rachunek, a nie czeka, aż friz za nią zapłaci. Ona może płacić sama za siebie. A co do tego, że poleciała na pieniądze, to nie wiem jak można tak powiedzieć po tym jak pokazała swój rodzinny ogromny dom. Zazdrościcie jej i tyle.

Na jej kanale jest duża krytyka co do jej sklepu. Więc jej wielka popularność moze skończyć się tak szybko ja sie zaczęła. Poza tym widzów drażni też zmiana jej wizerunku i zachowania na bardzo sztuczny. 

Nie wiem czego jej zazdrościć? Kończy płatną szkołę, której nie da się nie skończyć (za kasę tam się dosłownie kupuje dyplom) otworzyła  dziecięcy sklep z cenami dla pracujących dorosłych który nawet te dzieci krytykują,  Uroda? No, wyglądała lepiej rok temu, zanim tyle majstrowała przy twarzy. Zasób słownictwa ubogi wiec kariery prawniczej nie wróżę. Do tego trzeba iść na aplikację a ona za yt już teraz nie ma czasu chodzić na zajecia. No i sodówka jej odbija, poczuła sie gwiazdą, która ma asystentke od noszenia butów. 

Nie ma czego jej zazdrościć. Jej 5 minut  za chwilę minie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja podejrzewam, że ona wcale prawnikiem nie chce zostać. Skoro ma bogatą rodzinę to prawdopodobnie oni ją pchnęli na ten kierunek no bo jak to tak żeby córka z tak zamożnego domu poszła np. na zarządzanie. Może na początku jej się podobało ale teraz nie widać jej zainteresowania tym tematem. Co do jej sklepu - nie wiem co trzeba mieć w głowie by kupić zwykłą koszulkę z durnowatym napisem za 100zl. Jakość pewnie przeciętna więc nie wiem za co się płaci. Tyle gadała o swojej marce odzieżowej, że myślałam że planuje coś konkretnego a tu wielkie rozczarowanie. To niczym nie różni się od ciuchów innych youtuberów. A podobno taka znawczyni mody, ciekawe z której strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wer

Tez myślałam, ze coś w stylu laurelli będą te ubrania. A tu zwykłych kilka t shirtow. A mogłaby zrobić furorę. Będąc już rozpoznawalna, mając już potencjalnych klientów jakby wystrzeliła super kolejce to sukces byłby murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Wer napisał:

Tez myślałam, ze coś w stylu laurelli będą te ubrania. A tu zwykłych kilka t shirtow. A mogłaby zrobić furorę. Będąc już rozpoznawalna, mając już potencjalnych klientów jakby wystrzeliła super kolejce to sukces byłby murowany

Też jestem zdziwiona asortymentem jej sklepu... Patrząc na jej serie "sieciówka vs. lumpeks" i jak dobierała ciuchy, liczyłam na fajne, modne ubrania, oryginalne... A ona się nagadała, że tyle je projektowała, że od roku miała w głowie co chce stworzyć... A to zwykle t-shirty... Prawie to samo co w sklepie ekipy.. tylko droższe chyba .. 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Wer napisał:

Tez myślałam, ze coś w stylu laurelli będą te ubrania. A tu zwykłych kilka t shirtow. A mogłaby zrobić furorę. Będąc już rozpoznawalna, mając już potencjalnych klientów jakby wystrzeliła super kolejce to sukces byłby murowany

Przecież ma w sklepie jeszcze szlafrok z poliestru za jedyne 170 zł! I czapki z akrylu 😄

a podobno tak długo „szukała i testowała” materiały xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Wer napisał:

Tez myślałam, ze coś w stylu laurelli będą te ubrania. A tu zwykłych kilka t shirtow. A mogłaby zrobić furorę. Będąc już rozpoznawalna, mając już potencjalnych klientów jakby wystrzeliła super kolejce to sukces byłby murowany

Przecież ma w sklepie jeszcze szlafrok z poliestru za jedyne 170 zł! I czapki z akrylu 😄

a podobno tak długo „szukała i testowała” materiały xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem dlaczego niektórzy uważają, że jej 5 minut nigdy się nie skończy. To, że otworzyła sklep nie znaczy, że teraz będzie cały czas świetnie funkcjonował a Weronika będzie mieć z niego stały dochód. Ciuchy w jej sklepie nie wyróżniają się zupełnie niczym od tych w zwykłych sieciówkach. Koszulka z nadruczkiem ala jakby była z SinSaya za 100 zł. Serio? Ale oczywiście zapatrzone 10-letnie dziewczynki będą błagać rodziców o kupienie koszulki, która pewnie materiałem też nie odbiega od tych z sieciówek. I tak się biznes kręci. Poczekajcie aż rozbuduje swoją markę i zanim się obejrzymy już dawno zostawi Karola, bo po co jej chłopak, który cały czas wydurnia się przed kamerą i robi family friendly kontent. Ten związek od początku był robiony pod YT i Weronika ma szczęście, że spotkała Karola na swojej drodze bo gdyby nie on, dalej wrzucałaby swoje marne stylizacje na lookbook i była kolejną nic nie znaczącą i nie wyróżniającą się blogerką w Polsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 23.12.2019 o 22:47, Gość Gość napisał:

Już się o jej przyszłość tak nie martw. Otworzyła swój sklep, który zapewne ewoluuje, kończy dobre studia. Może i zaczęła być popularna dzięki swojemu chłopakowi, ale to ona wykorzystała tę szansę i faktycznie zaczęła działać na swoim. Kręci dużo filmików, dodaje różne zdjęcia na insta. Mixer też jest popularny dzięki ekipie, a nie ma tylu widzów. Sama popularność to nic gdy się nie ma na siebie pomysłu oraz chęci do pracy. Uważam, że to bardzo dobrze, że robi coś na swój rachunek, a nie czeka, aż friz za nią zapłaci. Ona może płacić sama za siebie. A co do tego, że poleciała na pieniądze, to nie wiem jak można tak powiedzieć po tym jak pokazała swój rodzinny ogromny dom. Zazdrościcie jej i tyle.

jak mnie smiesza te laski, ktore zawziecie jej bronia argumentami, ze ten sukces to jej zasluga XD
gdyby nie friz i jego ostre promowanie jej wszedzie i namawianie weroniki do zalozenia kanalu na yt, dzisiaj jej tutaj by nie bylo bo sama pewnie tez nie miala pomyslu na siebie co do kanalu i moge sie zalozyc, ze friz jej we wszystkim pomagal a ona musiala niedawno rozwinac skrzydla
hm, a nie pomyslalas, ze mixer nie jest tak popularny jak weronika bo friz go nie promowal tak jak jej? 
poza tym co to za argument, ze na pewno NIE poleciala na kase skoro pokazala swoj rodzinny ogromny bogaty dom? myslisz, ze rodzice beda ja utrzymywac do konca zycia? rozowy pajac wyrwal ja na przejazdzke autem a ta jak kazda blachara na niego poleciala, a ze dolecial do tego fejm to ciekawe jak wytlumaczysz, ze 3 lata temu go zlała jak ten nagrał o niej film a wrocila do niego dopiero jak friz zaczal robic powazne liczby w mediach, to pokazuje jak laska totalnie nie ma na siebie pomyslu i poleciala na chlopaka ktory juz wszystko mial z nadzieja ze w koncu bedzie popularna i bedzie miec pieniazki z foteczek na insta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak wszyscy komentujemy, w tym ja, jej sklep, a ile obserwatorów ma na insta. Biedne te dzieciaki i zarabianie takiej Weroniki na nich. Chcą nosić to, co ich idolka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ależ oczywiście że Weronika nie miała pomysłu na siebie gdy zakładała kanał bo jej filmiki były o takiej samej tematyce co Friza. Nagrywał podobne challenge i też pajacował przed kamerą. Później zmieniła content i zajęła się bardziej modą i ciuchami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

jak mnie smiesza te laski, ktore zawziecie jej bronia argumentami, ze ten sukces to jej zasluga XD
gdyby nie friz i jego ostre promowanie jej wszedzie i namawianie weroniki do zalozenia kanalu na yt, dzisiaj jej tutaj by nie bylo bo sama pewnie tez nie miala pomyslu na siebie co do kanalu i moge sie zalozyc, ze friz jej we wszystkim pomagal a ona musiala niedawno rozwinac skrzydla
hm, a nie pomyslalas, ze mixer nie jest tak popularny jak weronika bo friz go nie promowal tak jak jej? 
poza tym co to za argument, ze na pewno NIE poleciala na kase skoro pokazala swoj rodzinny ogromny bogaty dom? myslisz, ze rodzice beda ja utrzymywac do konca zycia? rozowy pajac wyrwal ja na przejazdzke autem a ta jak kazda blachara na niego poleciala, a ze dolecial do tego fejm to ciekawe jak wytlumaczysz, ze 3 lata temu go zlała jak ten nagrał o niej film a wrocila do niego dopiero jak friz zaczal robic powazne liczby w mediach, to pokazuje jak laska totalnie nie ma na siebie pomyslu i poleciala na chlopaka ktory juz wszystko mial z nadzieja ze w koncu bedzie popularna i bedzie miec pieniazki z foteczek na insta 

No tak masz racje friz nie promuje mixera od kilku lat. Nie, no skąd. Ewidentnie oglądamy inne kanały. Nie interesuje mnie czego nie chciała friza, może nie była gotowa na związek, może friz był dla niej zbyt dziecinny. Jest wiele możliwości, które mnie nie interesują, bo żyje swoim życiem. Czy ich związek sie rozpadnie? Może, oboje są bardzo młodzi i w ich życiu dużo się może zmienuć, ale oboje dalej będą sławni i to 5 min nigdy się nie skończy. Jest wiele gwiazd jednej piosenki, którą katują przez lata. Tu jest tak samo, nie wiem jak głupią trzeba być osobą aby myśleć, że nagle pare milionów ludzi o nich zapomni i staną sie biednymi, nieporadnymi ludźmi. Dorośnij. A i wcale nie jestem jej fanką i nie przepadam za nią, bo jest dla mnie zbyt dziecinna, ale to nie znaczy że mam pisać durnoty na jej temat. I obrażać dla zasady i z zazdrości. Jeszcze co do jej sklepu, to sama go otworzyła i zrobiła to na co ją było stać. Z czasem pewnie pojawią się ciekawsze ubrania, ale oczywiste jest, że zaczyna się bezpiecznie od podstaw, a nie wyskakuje z drogą kolekcją. Myślcie troche to nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C.C.C

Gdzie można obejrzeć ten film, w którym on opowiada o tym, że kiedyś go olała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

No tak masz racje friz nie promuje mixera od kilku lat. Nie, no skąd. Ewidentnie oglądamy inne kanały. Nie interesuje mnie czego nie chciała friza, może nie była gotowa na związek, może friz był dla niej zbyt dziecinny. Jest wiele możliwości, które mnie nie interesują, bo żyje swoim życiem. Czy ich związek sie rozpadnie? Może, oboje są bardzo młodzi i w ich życiu dużo się może zmienuć, ale oboje dalej będą sławni i to 5 min nigdy się nie skończy. Jest wiele gwiazd jednej piosenki, którą katują przez lata. Tu jest tak samo, nie wiem jak głupią trzeba być osobą aby myśleć, że nagle pare milionów ludzi o nich zapomni i staną sie biednymi, nieporadnymi ludźmi. Dorośnij. A i wcale nie jestem jej fanką i nie przepadam za nią, bo jest dla mnie zbyt dziecinna, ale to nie znaczy że mam pisać durnoty na jej temat. I obrażać dla zasady i z zazdrości. Jeszcze co do jej sklepu, to sama go otworzyła i zrobiła to na co ją było stać. Z czasem pewnie pojawią się ciekawsze ubrania, ale oczywiste jest, że zaczyna się bezpiecznie od podstaw, a nie wyskakuje z drogą kolekcją. Myślcie troche to nie boli.


>nie interesuje mnie ich zycie 
>pewnie mogla go wtedy nie chciec bo blablablabla albo wedlug mnie moga sie rozpasc w przyszlosci bo bablblablablabl
dlaczego ty jej tak zaciekle bronisz, ale zeby tego nie pokazywac to mowisz ze nie jestes jej fanka i jej nie lubisz, nikt normalny nie broni osoby za ktora nie przepada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Panna „ewidentnie” i „z tego względu, że”. Wielka pani prawnik, popełniająca najprostsze błędy językowe co odcinek. Jej najnowszy filmik z „propozycjami stylizacji na sylwestra” to jedna wielka żenada. Nie wiem komu ona chce zaimponować wyginając się we wszystkie strony, próbując wyglądać „seksownie”. Przed jej dziewięcioletnimi widzami? 
Co do zarzutów, że przecież jej 5 minut nigdy się nie skończy. Takich Weronik w ciągu najbliższych lat powstanie więcej. Co z tego, że ma milion ma instagramie, czy na yt? To nie jej obserwujący, tylko w głównej mierze obserwujący jej chłopaka. Z resztą...ilu kiedyś topowych youtuberów odeszło w zapomnienie w ciągu ostatnich lat? Ilu to nadal nagrywa, ale ich zasięgi nijak się mają do tego co było kiedyś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:


>nie interesuje mnie ich zycie 
>pewnie mogla go wtedy nie chciec bo blablablabla albo wedlug mnie moga sie rozpasc w przyszlosci bo bablblablablabl
dlaczego ty jej tak zaciekle bronisz, ale zeby tego nie pokazywac to mowisz ze nie jestes jej fanka i jej nie lubisz, nikt normalny nie broni osoby za ktora nie przepada

Empatia, mówi ci to coś? Jak nie to sprawdź sobie w słowniku. Ide stąd bo tu same dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Empatia, mówi ci to coś? Jak nie to sprawdź sobie w słowniku. Ide stąd bo tu same dzieci. 

jaka hojna osoba w tym podłym świecie, hit hahhaha
nie pograzaj sie i wypierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Panna „ewidentnie” i „z tego względu, że”. Wielka pani prawnik, popełniająca najprostsze błędy językowe co odcinek. Jej najnowszy filmik z „propozycjami stylizacji na sylwestra” to jedna wielka żenada. Nie wiem komu ona chce zaimponować wyginając się we wszystkie strony, próbując wyglądać „seksownie”. Przed jej dziewięcioletnimi widzami? 
Co do zarzutów, że przecież jej 5 minut nigdy się nie skończy. Takich Weronik w ciągu najbliższych lat powstanie więcej. Co z tego, że ma milion ma instagramie, czy na yt? To nie jej obserwujący, tylko w głównej mierze obserwujący jej chłopaka. Z resztą...ilu kiedyś topowych youtuberów odeszło w zapomnienie w ciągu ostatnich lat? Ilu to nadal nagrywa, ale ich zasięgi nijak się mają do tego co było kiedyś? 

Zgadzam się. Takich lasek a nawet lepszych w przyszłości powstanie wiele i mam nadzieję, że nie będą tak sztuczne jak Weronika. To widać gołym okiem jak sodówka uderzyła jej do głowy. Na początku serio ją lubiłam, była mega skromną i "swojską" dziewczyną, że po prostu się czuło, że ogląda się znajomą w internecie. Na chwilę obecną to co ona wyprawia to jakiś nieśmieszny kabarecik, ale chyba nic nie pobije tego, jak ona śmiesznie i żenująco pozuje przed kamerą gdy pokazuje jakieś stylizacje. Tyle widzów pod takimi filmami jej napisało wiele razy, żeby tego nie robiła bo to jest żałosne, a ona ma najwidoczniej w dupie zdanie widzów skoro dalej to robi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Empatia, mówi ci to coś? Jak nie to sprawdź sobie w słowniku. Ide stąd bo tu same dzieci. 

Dzieci=fani Werki=TY 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOZE

CZY MOZEMY POMOWIC O TYM JAK POD NAJNOWSZYM FILMEM KOLEJNY RAZ MA ZLE DOBRANY PODKLAD???
TA POMARANCZOWA TWARZ I BLADA SZYJA..............LUDZIE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość BOZE napisał:

CZY MOZEMY POMOWIC O TYM JAK POD NAJNOWSZYM FILMEM KOLEJNY RAZ MA ZLE DOBRANY PODKLAD???
TA POMARANCZOWA TWARZ I BLADA SZYJA..............LUDZIE 

tu nie ma o czym mówić, prawie na każdym filmie widać to chamskie odznaczenie między jej szyją a twarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

tu nie ma o czym mówić, prawie na każdym filmie widać to chamskie odznaczenie między jej szyją a twarzą.

Co z tego że inny kolor ? Ważne, że to drogi podkład 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 20.12.2019 o 21:17, Gość Gość napisał:

Friz w swoim filmie z wyjaśnieniami postawił siebie w roli poszkodowanego a tak naprawdę do dziś nie znamy odpowiedzi drugiej strony - Kingi. Ludzie wylewając cały hejt na nią byli totalnie nieobiektywni wobec całej sprawy i sugerowali się tylko i wyłącznie zdaniem Karola. 
Długo za nią nie płakał patrząc, że w krótkim odstępie czasu zaczął być z Weroniką, która skorzystała widząc, jakie zasięgi w tamtym czasie robił Friz i to, że jest wolny, bo po co miałaby się interesować wcześniej chłopakiem, który 3 lata temu nie był popularny i jedyne co robił to łapał pokemony? 

Były jakieś screeny rozmowy kogoś z Kingą. Pisała, że nawet jak miała z Frizem gorsze  momenty, kłócili się, to i tak kazał jej być na filmiku, uśmiechać się. Był jakiś filmik jak była przyklejona taśmą do jakiegoś słupa, potem przyszedł ktoś i pokazywał jakieś robale itp. Mówiła, że na taśmę się zgodziła, ale o tych robakach nie było mowy, była przestraszona.

Bardzo nie podobało mi się takie budowanie kontentu na tej dziewczynie. Basen kisielu, prezenty pod publikę, joga. Żeby tylko przyciągnąć widownie. Nie dziwię się, że miała tego dość.

To co zrobił friz po rozstaniu było moim zdaniem obrzydliwe. Miał na zapas nagrany filmik - reakcja Kingi na mercedesa. A że się rozstali to wstawił filmik z tytułem reakcja byłej dziewczyny. To 'byłej' spowodowało spore wyświetlenia, tysiące pytań. Tromba nagrał filmik zapowiadający film friza o rozstaniu. Biedny Friz płakał do kamery, że się rozstali, żeby nie hejtować Kingi, ale dał do zrozumienia, że to jej wina. A chwilę później umawiał się z Weroniką.

Rozstania są normalne. Krótka informacja (rozstaliśmy się, Kingi już nie będzie na kanale) by wystarczyła. Ale nie. Trzeba trzepać hajs. Jak można wpaść na pomysł nagrania serii o rozstaniu. Nie rozumiem tego.

Śmieszne i smutne jest to, że o Kindze pisali, że leci na hajs, popularność, mercedesa. A to dzięki niej przybyło mu sporo subów, mógł tego mercedesa kupić (a raczej wziąć na firmę), a dziewczyna zerwała z nim jak drogie auto się pojawiło. I zniknęła z sieci na sporo czasu.

Wera przyszła na gotowe. Ledwo się pojawiła już tysiące na insta, założyła kanał na yt. Po roku samochód, sklep. O ile o Frizie można powiedzieć, że latami pracował na to co ma. To ona bez niego w życiu by nie osiągnęła tego wszystkiego (w tak krótkim czasie).

Pewnie jak większość osób zawiodłam się na sklepie Wery. Taka zainteresowana modą, że liczyłam na coś wow. A tu zwykłe koszulki, czapki z nadrukiem. Kilka kolorów i tyle. To Juszes ma lepsze rzeczy, które się czymś wyróżniają, chociaż nie chwali się jak kocha modę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Były jakieś screeny rozmowy kogoś z Kingą. Pisała, że nawet jak miała z Frizem gorsze  momenty, kłócili się, to i tak kazał jej być na filmiku, uśmiechać się. Był jakiś filmik jak była przyklejona taśmą do jakiegoś słupa, potem przyszedł ktoś i pokazywał jakieś robale itp. Mówiła, że na taśmę się zgodziła, ale o tych robakach nie było mowy, była przestraszona.

Bardzo nie podobało mi się takie budowanie kontentu na tej dziewczynie. Basen kisielu, prezenty pod publikę, joga. Żeby tylko przyciągnąć widownie. Nie dziwię się, że miała tego dość.

To co zrobił friz po rozstaniu było moim zdaniem obrzydliwe. Miał na zapas nagrany filmik - reakcja Kingi na mercedesa. A że się rozstali to wstawił filmik z tytułem reakcja byłej dziewczyny. To 'byłej' spowodowało spore wyświetlenia, tysiące pytań. Tromba nagrał filmik zapowiadający film friza o rozstaniu. Biedny Friz płakał do kamery, że się rozstali, żeby nie hejtować Kingi, ale dał do zrozumienia, że to jej wina. A chwilę później umawiał się z Weroniką.

Rozstania są normalne. Krótka informacja (rozstaliśmy się, Kingi już nie będzie na kanale) by wystarczyła. Ale nie. Trzeba trzepać hajs. Jak można wpaść na pomysł nagrania serii o rozstaniu. Nie rozumiem tego.

Śmieszne i smutne jest to, że o Kindze pisali, że leci na hajs, popularność, mercedesa. A to dzięki niej przybyło mu sporo subów, mógł tego mercedesa kupić (a raczej wziąć na firmę), a dziewczyna zerwała z nim jak drogie auto się pojawiło. I zniknęła z sieci na sporo czasu.

Wera przyszła na gotowe. Ledwo się pojawiła już tysiące na insta, założyła kanał na yt. Po roku samochód, sklep. O ile o Frizie można powiedzieć, że latami pracował na to co ma. To ona bez niego w życiu by nie osiągnęła tego wszystkiego (w tak krótkim czasie).

Pewnie jak większość osób zawiodłam się na sklepie Wery. Taka zainteresowana modą, że liczyłam na coś wow. A tu zwykłe koszulki, czapki z nadrukiem. Kilka kolorów i tyle. To Juszes ma lepsze rzeczy, które się czymś wyróżniają, chociaż nie chwali się jak kocha modę.

No właśnie, Werka też na początku brała udział w tych durnych wyzwaniach, zadaniach Friza... A teraz jej prawie nie na na jego kanale... Zdobyła popularność i teraz tylko ona i ona... Trumna czy Majk są również popularni, a jednak nadal pomagają Karolowi... A ona zdobyła to co chciała i teraz się wypina na nich...

Ciekawe co będzie potem.. o ile dobrze kojarzę, dom ekipa ma do kwietnia wynajęty? I co potem ? Każde w swoją stronę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

No właśnie, Werka też na początku brała udział w tych durnych wyzwaniach, zadaniach Friza... A teraz jej prawie nie na na jego kanale... Zdobyła popularność i teraz tylko ona i ona... Trumna czy Majk są również popularni, a jednak nadal pomagają Karolowi... A ona zdobyła to co chciała i teraz się wypina na nich...

Ciekawe co będzie potem.. o ile dobrze kojarzę, dom ekipa ma do kwietnia wynajęty? I co potem ? Każde w swoją stronę ?

Friz ma takie pieniądze, że znając życie kupi sobie dom. I wymyśli coś kolejnego żeby mieć kasę z dzieci. Może i każde pójdzie w swoją stronę, albo będą razem pracować mieszkając osobno.

Przez rok Wera bardzo się zmieniła. Moim zdaniem na gorsze. Nawet nie chodzi o wygląd, ale wywyższanie się. Wszędzie z operatorem kamery, asystentką. Wyginanie się do kamery w seksownych pozach jest niesmaczne, szczególnie dlatego, że oglądają to głównie dzieci. Był filmik u niej jak była sobą sprzed roku w jeden dzień (peruka, ubrania) i chodziła po mieście ciekawa czy ludzie będą ją rozpoznawać czy nie. Miałoby to sens jakby szła sama. A przed nią ktoś z kamerą ciągle ją nagrywał 😄 wcale nie wzbudzała zainteresowania...

Coraz więcej jest u niej negatywnych komentarzy. To wyginanie się, skąpe ubrania w propozycjach na wigilię. Sklep nad którym pracowała rok okazał się kilkoma koszulkami z nadrukiem. Niedawno był filmik reakcja Friza na mój sklep. Zamiast mojego chłopaka, w tytule Friz żeby mieć większe wyświetlenia 😄 jego nazwa bardziej się klika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×