Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Hejjjjj

Wersow

Polecane posty

Gość Gość
22 minuty temu, Gość Cccc napisał:

Wujek łuki, Krzychu. Krzychu nawet dostał premie świąteczną, nie wiem więc jak oglądasz 🙂

wujek luki XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
juz predzej friz moze byc jego asystentem niz na odwrot 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcd
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

wujek luki XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
juz predzej friz moze byc jego asystentem niz na odwrot 

Na insta ma w opisie 'wsparcie gwiazd ekipy', nie wiem co to twoim zdaniem znaczy, ale zbyt mądra to chyba nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcd
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

haha slucham? Łuki jest jego managerem nie asystentem, on ogarnia dom i cala ekipe. A Krzychu nie wiem co dokladnie robi i za co dostaje kase ale nie za bycie asystentem.

Za bycie asystentem właśnie, da się to nawet zauważyć w filmach. Menago to jest jeszcze ktoś inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość Abcd napisał:

Za bycie asystentem właśnie, da się to nawet zauważyć w filmach. Menago to jest jeszcze ktoś inny

hahahah no to chyba jedbak slabo ogladasz. Nie ma innego managera. Łuki jest managerem i nawet sami to w jakims filmie mowia, a dodatkowo w filmie Wersow, ktora tez sama mowila, ze Karola managerem jest Łuki a jej Krzychu (nie poczciwy). Łukadz zajmuje sie ich umowami, negocjacjami itd to oczywiste, ze asystent tego nie robi. Moze Twoim zdaniem Wersow tez ma 2 asystentow i Krzysiek nie jest jej managerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUIZA

Zanim się zaczniecie wymądrzać na jakiś temat, to się najpierw o nim trochę dowiedzcie. Wujek Łuki jest menadżerem Ekipy, on stworzył ten projekt a Friz go wypromował najlepiej jak się da. To właśnie Wujek Łuki jest tam odpowiedzialny za różne deale, umowy, negocjacje, no właściwie za wszystko co może zwiększyć cyferki w banku. Friz w tej "hierarchii" jest zaraz pod nim, bo to on ogarnia wszystkie maszynki do robienia pieniędzy i je promuje - Wersow, Tromba, Mini Majk, Mixer, Murcix, Poczciwy Krzychu czy ostatnio Patecki.
Nie widziałam, żeby Friz miał na filmach asystentów jak jego różowy glonojad, na jego filmach są tylko operatorzy i statyści (+plus montażyści w montażowni, no ale ich nie ma właściwie na filmach, więc ich nie liczę) 
Poczciwy Krzychu nie jest żadnym statystą czy asystentem. On podobnie jak Tromba czy Marta i Mixer, znają Friza parę ładnych lat, więc to nic dziwnego, że Friz wkręcił kolejnego kolegę do projektu, zwłaszcza, że Krzychu jest mega charyzmatyczny i sympatyczny, więc fajnie się go ogląda. To samo Patecki - miał na YT kanał, który prowadził z kolegą, ale od kiedy zaczął pojawiać się regularnie na filmach u Friza, wszystko ucichło, a kiedy całkiem dołączył do Ekipy i ma swoje opaski w sklepie, to wnioskuję, że kanał jest już definitywnie zamknięty.  
Proszę was, przestańcie pieprzyć, że Friz ma jakichś asystentów, którzy noszą za nim rzeczy, bo on nie jest jak Wersow, która potrzebuje ludzi do noszenia butów bo sama bidulka nie ma przecież tyle siły. Co jak co, ale Frizowi nie uderzyła taka sodówka jak jego dziewczynie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcds
26 minut temu, Gość LUIZA napisał:

Zanim się zaczniecie wymądrzać na jakiś temat, to się najpierw o nim trochę dowiedzcie. Wujek Łuki jest menadżerem Ekipy, on stworzył ten projekt a Friz go wypromował najlepiej jak się da. To właśnie Wujek Łuki jest tam odpowiedzialny za różne deale, umowy, negocjacje, no właściwie za wszystko co może zwiększyć cyferki w banku. Friz w tej "hierarchii" jest zaraz pod nim, bo to on ogarnia wszystkie maszynki do robienia pieniędzy i je promuje - Wersow, Tromba, Mini Majk, Mixer, Murcix, Poczciwy Krzychu czy ostatnio Patecki.
Nie widziałam, żeby Friz miał na filmach asystentów jak jego różowy glonojad, na jego filmach są tylko operatorzy i statyści (+plus montażyści w montażowni, no ale ich nie ma właściwie na filmach, więc ich nie liczę) 
Poczciwy Krzychu nie jest żadnym statystą czy asystentem. On podobnie jak Tromba czy Marta i Mixer, znają Friza parę ładnych lat, więc to nic dziwnego, że Friz wkręcił kolejnego kolegę do projektu, zwłaszcza, że Krzychu jest mega charyzmatyczny i sympatyczny, więc fajnie się go ogląda. To samo Patecki - miał na YT kanał, który prowadził z kolegą, ale od kiedy zaczął pojawiać się regularnie na filmach u Friza, wszystko ucichło, a kiedy całkiem dołączył do Ekipy i ma swoje opaski w sklepie, to wnioskuję, że kanał jest już definitywnie zamknięty.  
Proszę was, przestańcie pieprzyć, że Friz ma jakichś asystentów, którzy noszą za nim rzeczy, bo on nie jest jak Wersow, która potrzebuje ludzi do noszenia butów bo sama bidulka nie ma przecież tyle siły. Co jak co, ale Frizowi nie uderzyła taka sodówka jak jego dziewczynie. 

Ciekawe dlaczego zatem, Krzychu dostał premie na święta a reszta ekipy nie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Premie dostał Krzychu montażysta i mówił, ze u friz daje premie na swieta. Sprawdziliście stan konta każdego pracownika friza , ze wiecie, ze nie dostali ? Frizowi trochę zajęło, żeby dojść  tu gdzie jest, wiec nie odwaliło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
19 godzin temu, Gość gosc napisał:

friz zarzadza? nie rozsmieszaj mnie
friz jest tam marionetka tak samo jak jego d00pa i znajomki z ekipy 
tam głową interesów jest wujek luki 

Jestes w błędzie. Łukasz  zarządza  tym interesem w aspekcie ekonomicznym. Rozumiem, że tobie jako widzowi się wydaje😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera
40 minut temu, Gość Lol napisał:

Jestes w błędzie. Łukasz  zarządza  tym interesem w aspekcie ekonomicznym. Rozumiem, że tobie jako widzowi się wydaje😉

Załóżcie sobie wątek o ekipie albo Łukaszu. To jest wątek o wersow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera
40 minut temu, Gość Lol napisał:

Jestes w błędzie. Łukasz  zarządza  tym interesem w aspekcie ekonomicznym. Rozumiem, że tobie jako widzowi się wydaje😉

Załóżcie sobie wątek o ekipie albo Łukaszu. To jest wątek o wersow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość Wera napisał:

Załóżcie sobie wątek o ekipie albo Łukaszu. To jest wątek o wersow

to pisz o niej cos konstruktywnego bo jak narazie to ona ginie w porownaniu do friza czy ekipy jako calosci i nawet na jej watku to onibsa ciekawszym tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość gosc napisał:

to pisz o niej cos konstruktywnego bo jak narazie to ona ginie w porownaniu do friza czy ekipy jako calosci i nawet na jej watku to onibsa ciekawszym tematem

co tu o niej mowic? typowa karyna wstawiająca do internetu swoje "oryginalne" outfity, ktorej troche sie poszczescilo i w koncu dala dupy napalonemu chlopaczkowi, ktory ja wypromowal i teraz wyzej sra jak dupe ma a z zachowania dalej typowa zazdrosna wsiura, co zreszta widac na filmikach, kiedy friz rozmawia z jakas inna dziewczyna niz ona xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kariera prawnicza Weroniki zakończy się na studiach. Wątpię, żeby z takim ,,bogatym'' słownictwem i niskim poziomem IQ dała radę w sądzie. Zresztą nie wydaje mi się, żeby ktoś chciał jej pomocy podczas rozprawy. Bo sory, ale kto na poważnie weźmie dorosłą kobietę z różowymi włosami i autem oraz wydurniającą się w internecie i zachowującą się gorzej niż 10-letnie dziecko? 
Weronika powinna znaleźć złoty środek między YT a studiami, bo jej sława w końcu przeminie i hype na nią też. Sama zresztą mówiła, że zawaliła jakiś egzamin na studiach a nie ma czasu przysiąść do poprawki. 
I spokojnie, wiem, że w internecie każdy może się zachowywać jak chce a w życiu być zupełnie inną osobą, ale nawet na prywatnych filmach, które Friz niedawno udostępnił nie wychwyciłam u niej normalnego zachowania. Ciągle tylko piszczenie, skakanie i zachowywanie się jak dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kariera prawnicza Weroniki zakończy się na studiach. Wątpię, żeby z takim ,,bogatym'' słownictwem i niskim poziomem IQ dała radę w sądzie. Zresztą nie wydaje mi się, żeby ktoś chciał jej pomocy podczas rozprawy. Bo sory, ale kto na poważnie weźmie dorosłą kobietę z różowymi włosami i autem oraz wydurniającą się w internecie i zachowującą się gorzej niż 10-letnie dziecko? 
Weronika powinna znaleźć złoty środek między YT a studiami, bo jej sława w końcu przeminie i hype na nią też. Sama zresztą mówiła, że zawaliła jakiś egzamin na studiach a nie ma czasu przysiąść do poprawki. 
I spokojnie, wiem, że w internecie każdy może się zachowywać jak chce a w życiu być zupełnie inną osobą, ale nawet na prywatnych filmach, które Friz niedawno udostępnił nie wychwyciłam u niej normalnego zachowania. Ciągle tylko piszczenie, skakanie i zachowywanie się jak dziecko. 

Przeciez ten "prawnik" tp tylko dodatek, zeby zrobic dobrze bogatym rodzica i zeby hsjs dawali 😉 i grac pod ich dyktando,a ona nawet nigdy nie bedzie w tym zawodzoe,tylko jakas influencerka bedzie, w sumie juz jest... zreszta nie nadaje sie na prawnika, bo jesf z...a i smutno mi, ze ludzie normiki jakies po 90iq robią taki hajs,tylko dlatego, ze sa cwani i ogarniają dobrze internet i otaczaja sie ludzmi, ktorzy im mowia, jak robic hajs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Kariera prawnicza Weroniki zakończy się na studiach. Wątpię, żeby z takim ,,bogatym'' słownictwem i niskim poziomem IQ dała radę w sądzie. Zresztą nie wydaje mi się, żeby ktoś chciał jej pomocy podczas rozprawy. Bo sory, ale kto na poważnie weźmie dorosłą kobietę z różowymi włosami i autem oraz wydurniającą się w internecie i zachowującą się gorzej niż 10-letnie dziecko? 
Weronika powinna znaleźć złoty środek między YT a studiami, bo jej sława w końcu przeminie i hype na nią też. Sama zresztą mówiła, że zawaliła jakiś egzamin na studiach a nie ma czasu przysiąść do poprawki. 
I spokojnie, wiem, że w internecie każdy może się zachowywać jak chce a w życiu być zupełnie inną osobą, ale nawet na prywatnych filmach, które Friz niedawno udostępnił nie wychwyciłam u niej normalnego zachowania. Ciągle tylko piszczenie, skakanie i zachowywanie się jak dziecko. 

czad, sztos, chłop, różowa kobita, mega, kozackie, ewidentnie, z tego względu że, huu huu

gdyby te slowa nagle zniknely, wersow nie potrafilaby zlozyc zdania 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ODCINEK Z BASENEM U FRIZA 

Weronika: *ma strój kąpielowy, boi się wskoczyć do wody i zaczyna się płacz*
Marta: *ma zwykłe ciuchy, na luzie wskakuje do wody i ma wy...e*

Wersow ledwo nie zagościła w domu ekipy a od początku gdyby mogła to rozstawiłaby wszystkich po kątach. To taka typowa koleżanka z klasy, która chce wszystkimi rządzić, ale tego nie robi bo wie, że nikt jej się nie posłucha więc gwiazdorzy i szuka atencji. 
U Marty nie zauważyłam, żeby na jakimś filmie sodówka uderzyła jej do głowy. Jest mega spokojną i mam czasami wrażenie, że aż wycofaną dziewczyną, ale każdy to w niej lubi i ludzie lubią ją oglądać żeby odpocząć od tego różowego piskliwego jazgotania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już pomijając te jej słownictwo i wulgarne pozy to niech ktoś mi wytłumaczy po co tak wyma...e tym paluchem jak coś gada na instastory xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość34566
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Premie dostał Krzychu montażysta i mówił, ze u friz daje premie na swieta. Sprawdziliście stan konta każdego pracownika friza , ze wiecie, ze nie dostali ? Frizowi trochę zajęło, żeby dojść  tu gdzie jest, wiec nie odwaliło. 

Premie dostał poczciwy Krzychu, na odcinku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość34566
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Premie dostał Krzychu montażysta i mówił, ze u friz daje premie na swieta. Sprawdziliście stan konta każdego pracownika friza , ze wiecie, ze nie dostali ? Frizowi trochę zajęło, żeby dojść  tu gdzie jest, wiec nie odwaliło. 

Premie dostał poczciwy Krzychu, na odcinku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pata
5 minut temu, Gość Gość34566 napisał:

Premie dostał poczciwy Krzychu, na odcinku 

Poczciwy Krzychu dostał premię bo tak jak wspomniał na odcinku Friz dużo mu ostatnio pomagał, dbał o zaopatrzenie,  odwalal jakies sprawy techniczne,kupował ...y do filmików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość Gość napisał:

Już pomijając te jej słownictwo i wulgarne pozy to niech ktoś mi wytłumaczy po co tak wyma...e tym paluchem jak coś gada na instastory xD 

Dobrze, że tego nie oglądam, bo chyba po nocach bym słyszała ten piskliwy głosik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcds
18 minut temu, Gość Pata napisał:

Poczciwy Krzychu dostał premię bo tak jak wspomniał na odcinku Friz dużo mu ostatnio pomagał, dbał o zaopatrzenie,  odwalal jakies sprawy techniczne,kupował ...y do filmików.

Ale nawet ostatnio jak tromba robił pranka to nie poszedł sam po rzeczy, tylko budził Krzycha. To coś znaczy. Ogólnie też na odcinkach zawsze jak gdzieś jadą coś załatwić to jedzie Krzychu. No i on nie mieszka z nimi, albo nie mieszkał, na stałe. Sam friz to mówił, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

czad, sztos, chłop, różowa kobita, mega, kozackie, ewidentnie, z tego względu że, huu huu

gdyby te slowa nagle zniknely, wersow nie potrafilaby zlozyc zdania 🤣

A gdzie „kosmicko”? 😄 Plus jeszcze do listy bym dodała po jej najnowszym filmie z siostrą: „podglądujesz”. 
Każdy z nas robi błędy i nikt nie jest idealny. Ale do cholery...Weronika ma ponad 20 lat, kończy, lub powinna kończyć studia, a mówi tak samo jak ta jej siedmioletnia siostra. Nie chce mi się wierzyć, że robi to tylko na yt; co odcinek są te same błędy, powtarzane te same słowa. Zdobyła ogromną popularność w krótkim czasie i praktycznie miała wszystko podane na tacy. Tylko nic nie trwa wiecznie, a komentarze pod jej nowszymi filmami wyraźnie sugerują, że ludziom przestaje się podobać ta głupiutka, różowa dziewczynka.

Weronika, czas dorosnąć i się ogarnąć. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
32 minuty temu, Gość Abcds napisał:

Ale nawet ostatnio jak tromba robił pranka to nie poszedł sam po rzeczy, tylko budził Krzycha. To coś znaczy. Ogólnie też na odcinkach zawsze jak gdzieś jadą coś załatwić to jedzie Krzychu. No i on nie mieszka z nimi, albo nie mieszkał, na stałe. Sam friz to mówił, 

Poczciwy Krzychu jest świetny. Normalny chłopak, zabawny i miły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Wera napisał:

Załóżcie sobie wątek o ekipie albo Łukaszu. To jest wątek o wersow

A kim jest Werka bez Friza i ekipy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

...E TO JEST TEMAT O WERONICE A NIE EKIPIE ZAMKNAC SIE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A gdzie „kosmicko”? 😄 Plus jeszcze do listy bym dodała po jej najnowszym filmie z siostrą: „podglądujesz”. 
Każdy z nas robi błędy i nikt nie jest idealny. Ale do cholery...Weronika ma ponad 20 lat, kończy, lub powinna kończyć studia, a mówi tak samo jak ta jej siedmioletnia siostra. Nie chce mi się wierzyć, że robi to tylko na yt; co odcinek są te same błędy, powtarzane te same słowa. Zdobyła ogromną popularność w krótkim czasie i praktycznie miała wszystko podane na tacy. Tylko nic nie trwa wiecznie, a komentarze pod jej nowszymi filmami wyraźnie sugerują, że ludziom przestaje się podobać ta głupiutka, różowa dziewczynka.

Weronika, czas dorosnąć i się ogarnąć. 

 

W pełni się z tym zgadzam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek

Ej czy tylko ja mam takie wrażenie że Wera coraz bardziej odchodzi jakby z domu ekipy bo ma już swój team i sklep a jest sklep ekipy i jeszcze nawet w opisie nie ma ekipy instagramow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka

Czy mi się wydaje, czy Werce coraz bardziej "odstaje" ta górna warga. Czy ja mam coś z oczami. 😱😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ta siostra weroniki to tez mala rozpieszczona gowniara
weronika mowila w ktoryms filmie, ze nie chce narazac nadii na jakis hejt wiec nie bedzie jej tak czesto pokazywac bo w szkole dzieciaki do niej zagaduja o ekipe itd.
a dzisiaj film jak nadia chce nagrac filmik o zakupach w slepo
pomine juz to ze podgladala, ale znala zasady - wszystko czego dotknie zostanie kupione. dotknela przez przypadek jakas zabawke i placz ze nie chce...ludzie
wiele osob nagrywa filmy o zakupach w slepo i w wiekszosci te rzeczy sa rozdawane widzom, wiec tutaj tez tak moglo byc ale zaloze sie ze wtedy nAdUSiA zachowalaby sie jak pies ogrodnika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×