Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Hejjjjj

Wersow

Polecane posty

Gość Gość

No i często używa w totalnie przypadkowych miejscach słowa "ewidentnie" - co mogłoby być komiczne...ale nawet pozostałym osobom z ekipy zaczęło się to wkradać w wypowiedziach, więc to raczej smutne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty

Mam 29 lat (rocznik 90) i pierwszą komórkę dostałam pod koniec szkoły podstawowej. W prawdzie przez większość czasu leżała w domu i dostawałam ją jadąc na zajęcia pozalekcyjne, ale była i nie byłam jedynym dzieckiem w klasie z telefonem. W gimnazjum komórkę miał już prawie każdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

To tak jak ja. Pierwszy komputer komadora, Internet był przez telefon stacjonarny, telefon sieci era lub idea, nie jestem pewna której firmy był pierwszy,, to i tak był wybór rodziców więc mnie to aż tak nie i teresowalo bo to nie było dla mnie nic niezwykłego. Współczuję biedoty tej umysłowej też.

No tak, ale internet dial-up to nie jest to samo, co mamy teraz, to była godzina dziennie bardzo wolnego połaczenia, nie było youtuba, facebooka, jedną piosenkę ściągało się 40 minut. Obecne dzieciaki pewnie nawet by na to nie spojrzały. 

A jeśli chodzi o komórkę, to jeśli masz 35 lat, to znaczy, że urodziłaś się w 84, czyli 11 lat miałaś w 95. Pierwsza sieć GSM w Polsce pojawiła się w 96! Więc cóż to była za komórka? Chyba satelitarna 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość gość napisał:

No tak, ale internet dial-up to nie jest to samo, co mamy teraz, to była godzina dziennie bardzo wolnego połaczenia, nie było youtuba, facebooka, jedną piosenkę ściągało się 40 minut. Obecne dzieciaki pewnie nawet by na to nie spojrzały. 

A jeśli chodzi o komórkę, to jeśli masz 35 lat, to znaczy, że urodziłaś się w 84, czyli 11 lat miałaś w 95. Pierwsza sieć GSM w Polsce pojawiła się w 96! Więc cóż to była za komórka? Chyba satelitarna 😄 

Mylisz osoby 😉 ta co twierdzi że miała komórkę w podstawówce to na bank jakaś smarkula... Ja pisałam że mam 35 lat i komórkę miałam w wieku 16 lat ? Pierwsza Nokia... I to jeszcze na pół z bratem ! To był hardcore 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wydaje się miłą dziewczyną i całkiem nieźle się ją ogląda. Nie sądze aby poleciała na jego kase (widać że sama pochodzi z bogatej rodziny), raczej na "fejm", to chyba teraz "najwazniejsze" dla młodych 😉  Bez niego chyba nigdy nie zdobyłaby takiej popularności, przy najlepszych wiatrach miałaby max 200-300tysiecy i to nie w tak szybkim czasie, jak to teraz wygląda. Bo cóż - na jej kanale nie ma nic odkrywczego ani innego, wyjątkowego. Więc bez popularnego chłopaka, jego widowni i domu ekipy nawet przy swoim nowobogackim trybie zycia nie wyciągnęłaby miliona obserwujących.

A tak swoją drogą to trochę już się pogubiłam - Friza niby zradziła ta Kinga, jakoś w lipcu 2018 miał jakieś filmiki wyjaśniające a teraz we wrześniu już pierwsza rocznica z następną? To długo nie płakał po ej Kindze skoro tak szybko zaczął być z następną. No i z Werą poznali się 3 lata temu ale ona go olała, wiec on związał się z tą Kingą tak?

Jak nic Wera poleciała na fejm, mimo że wydaje się być całkiem miła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalala

Dużo osób mówi ze poleciała na fejm ale ona mówiła ze wtedy jak go olała to po prostu nie szukała faceta i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auto

Mnie bawiło jak mówiła, ze na auto długo zbierała😁 brzmi to zabawnie z ust 20 kilku latki😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kas

Ja sama nie ogarniam o co chodzi z ta dziewczyna. Mam 30 lat, męża i za 2 miesiące zadebiutuje w roli mamy. Mam dobra, poważna prace i raczej należę do tych... ogarniętych..:) mimo tego wszystkiego sama się do siebie uśmiecham jak ja oglądam - jak tak nienaturalnie podskakuje z entuzjazmem, macha tymi rączkami niczym Koszałek Opalek i wtrąca to swoje „ewidentnie” w totalnie przypadkowych miejscach:) no po prostu zrobiła sobie pozytywny PR, miłej, dobrej osoby i to się sprzedaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kas

Ja sama nie ogarniam o co chodzi z ta dziewczyna. Mam 30 lat, męża i za 2 miesiące zadebiutuje w roli mamy. Mam dobra, poważna prace i raczej należę do tych... ogarniętych..:) mimo tego wszystkiego sama się do siebie uśmiecham jak ja oglądam - jak tak nienaturalnie podskakuje z entuzjazmem, macha tymi rączkami niczym Koszałek Opalek i wtrąca to swoje „ewidentnie” w totalnie przypadkowych miejscach:) no po prostu zrobiła sobie pozytywny PR, miłej, dobrej osoby i to się sprzedaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kas

Ja sama nie ogarniam o co chodzi z ta dziewczyna. Mam 30 lat, męża i za 2 miesiące zadebiutuje w roli mamy. Mam dobra, poważna prace i raczej należę do tych... ogarniętych..:) mimo tego wszystkiego sama się do siebie uśmiecham jak ja oglądam - jak tak nienaturalnie podskakuje z entuzjazmem, macha tymi rączkami niczym Koszałek Opalek i wtrąca to swoje „ewidentnie” w totalnie przypadkowych miejscach:) no po prostu zrobiła sobie pozytywny PR, miłej, dobrej osoby i to się sprzedaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Werka jest super, mega sympatyczna dziewczyna :) mieszkam blisko domu ekipy i to naprawdę spoko ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 22.09.2019 o 14:01, Gość Lalalala napisał:

Dużo osób mówi ze poleciała na fejm ale ona mówiła ze wtedy jak go olała to po prostu nie szukała faceta i tyle..

No a co ma powiedzieć? Ze zobaczyła, że przy nim może się wybić? 

16 godzin temu, Gość Ania napisał:

Werka jest super, mega sympatyczna dziewczyna 🙂 mieszkam blisko domu ekipy i to naprawdę spoko ludzie 🙂

Nikt nie mówi że nie jest. Ale bogata jest z domu, więc nie poleciała na kasę tylko na popularność. Może jest fajną dziewczyną ale bez niego o takich zasięgach mogłaby tylko pomarzyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Kiedyś wydawała się spoko. Teraz gwiazdorzy i niestety z ładnej dziewczyny stała się przeciętna, a te usta powiększone teraz wyglądają  okropnie!! . Szkoda, bo zapowiada się dobrze, a teraz jest zwyczajna i widać, że liczy się tylko hajs - jej hajs bo w sumie nawet u reszty nie występuję... przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskaa

Swojego czasu zaczęła ja obserwować na Ig Nicolka mamaginekolog, miała zrobić segregatory medyczne dla nastolatek, szukała potencjalne kandydatki które rozeklamuja jej badziew. Czy Wera może takie coś reklamowala? Pamiętacie może? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 12.11.2019 o 20:02, Gość ... napisał:

Kiedyś wydawała się spoko. Teraz gwiazdorzy i niestety z ładnej dziewczyny stała się przeciętna, a te usta powiększone teraz wyglądają  okropnie!! . Szkoda, bo zapowiada się dobrze, a teraz jest zwyczajna i widać, że liczy się tylko hajs - jej hajs bo w sumie nawet u reszty nie występuję... przykre.

Zgadzam się. Teraz asystentka nosi jej nawet reklamówkę z butami. 😉 haha A wyglądala na sympatyczną jeszcze rok temu. Co to kasa z ludzmi robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli

Niestety nic wartościowego sobą nie reprezentuje moim zdaniem. Jej widzowie to głównie fani jej chłopaka. I jej styl ubierania to porażka. Jeśli obecne pokolenie będzie czerpać z niej inspirację to obawiam się, że na ulicach oprócz świecących pośladków, odsłoniętych biustów i wystających warg ponad biust nie będzie nic wartościowego, co jest bardzo przykre, nie chciałabym aby moje dzieci czerpały z niej wzorzec... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serio?

No z tymi "stylowkami" na święta to poleciała... W ogóle prawie wszystkie jej propozycje ubraniowe to odsłonięte ciało, nagie nogi (nawet zimą), obojczyki w rozswietlaczu i ...enki... I tak w kółko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

przeciez ta laska to typowa karyna, ktorej sie poszczescilo bo polecial na nia chlopak z wysokimi zasiegami 
malo kto pamieta jak nagral o niej film gdy mial tam ledwo 10 tysiecy subskrypcji to go olała totalnie, ale wrocila i zaczeli byc razem gdy nagle wbił milion subow 😉 
jak na poczatku byla jeszcze znosna tak teraz jest pseudo gwiazdka, ktora uwaza ze wszystko jej sie nalezy. nie znam jej prywatnie, ale wnioskujac po filmach, w zyciu osobistym tez nie jest wybitnie inteligentna osoba a jej zasob slownictwa boli, zwlaszcza, ze studiuje prawo, wiec uwazam, ze powinna byc chociaz na ciut wiekszym poziomie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość gosc napisał:

przeciez ta laska to typowa karyna, ktorej sie poszczescilo bo polecial na nia chlopak z wysokimi zasiegami 
malo kto pamieta jak nagral o niej film gdy mial tam ledwo 10 tysiecy subskrypcji to go olała totalnie, ale wrocila i zaczeli byc razem gdy nagle wbił milion subow 😉 
jak na poczatku byla jeszcze znosna tak teraz jest pseudo gwiazdka, ktora uwaza ze wszystko jej sie nalezy. nie znam jej prywatnie, ale wnioskujac po filmach, w zyciu osobistym tez nie jest wybitnie inteligentna osoba a jej zasob slownictwa boli, zwlaszcza, ze studiuje prawo, wiec uwazam, ze powinna byc chociaz na ciut wiekszym poziomie 

Tak, studiuje prawo na uczelni, gdzie tytuł sobie można kupić za odpowiednią ilość pieniędzy. XDD
Weronika cały czas swoimi stylizacjami celuje w wiek dla osób 18+ a zapomina, że jej odbiorcami są dzieci 8-11 lat, dobrze, że chociaż w jej sklepie będą dziecięce rozmiary. 
Swoją drogą skoro tak się interesuje modą, to mogła bardziej dopracować ciuchy ze swojego sklepu a nie na zwykłą koszulkę dawać denny nadruk, który niczym się nie wyróżnia od tych w sieciówkach, no chyba że ceną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 10.09.2019 o 18:59, Gość gosc napisał:

A tak swoją drogą to trochę już się pogubiłam - Friza niby zradziła ta Kinga, jakoś w lipcu 2018 miał jakieś filmiki wyjaśniające a teraz we wrześniu już pierwsza rocznica z następną? To długo nie płakał po ej Kindze skoro tak szybko zaczął być z następną. No i z Werą poznali się 3 lata temu ale ona go olała, wiec on związał się z tą Kingą tak?

Jak nic Wera poleciała na fejm, mimo że wydaje się być całkiem miła. 

Friz w swoim filmie z wyjaśnieniami postawił siebie w roli poszkodowanego a tak naprawdę do dziś nie znamy odpowiedzi drugiej strony - Kingi. Ludzie wylewając cały hejt na nią byli totalnie nieobiektywni wobec całej sprawy i sugerowali się tylko i wyłącznie zdaniem Karola. 
Długo za nią nie płakał patrząc, że w krótkim odstępie czasu zaczął być z Weroniką, która skorzystała widząc, jakie zasięgi w tamtym czasie robił Friz i to, że jest wolny, bo po co miałaby się interesować wcześniej chłopakiem, który 3 lata temu nie był popularny i jedyne co robił to łapał pokemony? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość gosc napisał:

zwlaszcza, ze studiuje prawo, wiec uwazam, ze powinna byc chociaz na ciut wiekszym poziomie 

studiuje Prawo na Krakowskiej Akademii imienia Andrzeja Frycza Modrzewskiego
za moich czasów to nazywało się Krakowska Szkoła Wyższa, bardziej znana była jednak jako: Kup Sobie Wykształcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CH00J ... CYCE
Dnia 10.09.2019 o 18:59, Gość gosc napisał:

Wydaje się miłą dziewczyną i całkiem nieźle się ją ogląda. Nie sądze aby poleciała na jego kase (widać że sama pochodzi z bogatej rodziny), raczej na "fejm", to chyba teraz "najwazniejsze" dla młodych 😉  Bez niego chyba nigdy nie zdobyłaby takiej popularności, przy najlepszych wiatrach miałaby max 200-300tysiecy i to nie w tak szybkim czasie, jak to teraz wygląda. Bo cóż - na jej kanale nie ma nic odkrywczego ani innego, wyjątkowego. Więc bez popularnego chłopaka, jego widowni i domu ekipy nawet przy swoim nowobogackim trybie zycia nie wyciągnęłaby miliona obserwujących.

A tak swoją drogą to trochę już się pogubiłam - Friza niby zradziła ta Kinga, jakoś w lipcu 2018 miał jakieś filmiki wyjaśniające a teraz we wrześniu już pierwsza rocznica z następną? To długo nie płakał po ej Kindze skoro tak szybko zaczął być z następną. No i z Werą poznali się 3 lata temu ale ona go olała, wiec on związał się z tą Kingą tak?

Jak nic Wera poleciała na fejm, mimo że wydaje się być całkiem miła. 

Kiedyś był ten filmik, teraz już usunięty jak o niej opowiadał, że na niego nawet nie popatrzała, miała na niego wylane, a on naprawdę się w niej zakochał.
Potem była Kinga, akcja z Kingą i wkracza kto? WERONIKA!
Friz wbił 1mln subków, zarabiał już niezły hajs no to oczywiście i ona wbiła. Na instancie stworzony kanał, a teraz?
Księżniczkowanie, gwiazdeczkowanie, kupowanie mercedesów, zachowywanie się, że ona jest najlepsza.
Naprawdę, nie zdziwie się, jeżeli lada dzień Weronika pokłóci się z Frizem o to, że zjadł jej bułkę i będzie koniec związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Była normalniejsze na początku, teraz to taka rozkapryszona gwiazdka co ma pusto w głowie... Serio się dziwię że studiuje prawo, bo z tego jak i co mówi można wnioskować, że nawet matury nie ma... 

Nie wiem, czy tylko ja mam takie wrażenie, że ona na tle pozostałych dziewczyn z domu strasznie się wywyższa ? Marta normalna, Kasia też... Nawet Marcysia (moim zdaniem ładniejsza od Werki) jest wycofana, skromna... Werka by nie przeżyła, gdyby do domu weszła starsza i mądrzejsza życiowo osoba... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhh

W filmie friza jak robił jej cały dziej niespodzianki to takie buziaczki robiła cmokcmokcmokcmokcmok. Za pierwszym, drugim może nawet i trzecim razem to było fajne, ale za 33 już nie. Jeśli chodzi o mercedesa to rozbawil mnie tekst, ze to nie tak, ze ona po prostu sobie kupiła. Ona na niego dluuugo oszczędzała. No tak, bo ma dużo lat i mogła długo oszczędzać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhh

W filmie friza jak robił jej cały dziej niespodzianki to takie buziaczki robiła cmokcmokcmokcmokcmok. Za pierwszym, drugim może nawet i trzecim razem to było fajne, ale za 33 już nie. Jeśli chodzi o mercedesa to rozbawil mnie tekst, ze to nie tak, ze ona po prostu sobie kupiła. Ona na niego dluuugo oszczędzała. No tak, bo ma dużo lat i mogła długo oszczędzać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ona studiuje prawo??? A to dobre 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 godziny temu, Gość CH00J ... CYCE napisał:

Kiedyś był ten filmik, teraz już usunięty jak o niej opowiadał, że na niego nawet nie popatrzała, miała na niego wylane, a on naprawdę się w niej zakochał.
Potem była Kinga, akcja z Kingą i wkracza kto? WERONIKA!
Friz wbił 1mln subków, zarabiał już niezły hajs no to oczywiście i ona wbiła. Na instancie stworzony kanał, a teraz?
Księżniczkowanie, gwiazdeczkowanie, kupowanie mercedesów, zachowywanie się, że ona jest najlepsza.
Naprawdę, nie zdziwie się, jeżeli lada dzień Weronika pokłóci się z Frizem o to, że zjadł jej bułkę i będzie koniec związku.

Myślisz, że zostawiłaby kurę znoszącą złote jaja ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×