Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Hejjjjj

Wersow

Polecane posty

Go艣膰 Gosc

Ta asystentka rzeczywi艣cie jest jej najbardziej potrzebna 馃槄 ciekawe co sobie wpisze w CV ? Noszenie torebki za Werk膮? 馃榿

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
12 godzin temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

tu nie ma o czym m贸wi膰, prawie na ka偶dym filmie wida膰 to chamskie odznaczenie mi臋dzy jej szyj膮 a twarz膮.

Bardziej si臋 skupia聽na wykonturowaniu biustu xD

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Takk
2 godziny temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Friz ma takie pieni膮dze, 偶e znaj膮c 偶ycie kupi sobie dom. I wymy艣li co艣 kolejnego 偶eby mie膰 kas臋 z dzieci. Mo偶e i ka偶de p贸jdzie w swoj膮 stron臋, albo b臋d膮 razem pracowa膰 mieszkaj膮c osobno.

Przez rok Wera bardzo si臋 zmieni艂a. Moim zdaniem na gorsze. Nawet nie chodzi o wygl膮d, ale wywy偶szanie si臋. Wsz臋dzie z operatorem kamery, asystentk膮. Wyginanie si臋 do kamery w seksownych pozach jest niesmaczne, szczeg贸lnie dlatego, 偶e ogl膮daj膮 to g艂贸wnie dzieci. By艂 filmik u niej jak by艂a sob膮 sprzed roku w jeden dzie艅 (peruka, ubrania) i chodzi艂a po mie艣cie ciekawa czy ludzie b臋d膮 j膮 rozpoznawa膰 czy nie. Mia艂oby to sens jakby sz艂a sama. A przed ni膮 kto艣 z kamer膮 ci膮gle j膮 nagrywa艂 馃槃聽wcale nie wzbudza艂a zainteresowania...

Coraz wi臋cej jest u niej negatywnych komentarzy. To wyginanie si臋, sk膮pe ubrania w propozycjach na wigili臋. Sklep nad kt贸rym pracowa艂a rok okaza艂 si臋 kilkoma koszulkami z nadrukiem.聽Niedawno by艂 filmik reakcja Friza na m贸j sklep. Zamiast mojego ch艂opaka, w tytule Friz 偶eby mie膰 wi臋ksze wy艣wietlenia 馃槃聽jego nazwa bardziej si臋 klika.

Bardziej mnie bawi艂o jak m贸wi艂a, ze Karol nic nie widzia艂, a na jej jednym filmiku co ona i Karol siedz膮 na ziemi to Karol m贸wi, ze widzia艂 te ubrania i ze s膮 fajne. Sama tez m贸wi艂a, ze pierze je i nosi na zmian臋, 偶eby sprawdzi膰 jako艣膰. Wiec kt贸re艣 z tych stwierdze艅 by艂o k艂amstwem. Pytanie kt贸re. Sko艅czy si臋 ta era youtuberow w艂a艣nie przez nich samych. Bo my ogl膮damy z ciekawo艣ci cudze 偶ycie, taka nasza natura, ze jeste艣my ciekawi, ale jak si臋 cz艂owiek orientuje, ze kto艣 zwyczajnie nas oszukuje to si臋 odechciewa. Bo kto lubi by膰 robiony w balona...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Ale trzeba przyzna膰, 偶e Friz ma do艣膰 oddan膮 widownie. W艂膮czy艂am wczoraj filmik stuu. Nagrywa艂 z dziewczyn膮 simsy. Wi臋kszo艣膰 komentarzy, 偶e wszystko 艣ci膮gn膮艂 od Friza 馃槃聽Dom ze znajomymi od friza, pomys艂y na filmy od friza, nawet simsy od friza.

A Friz od wielu lat 'inspiracja' filmami z zagranicy. Potrafi艂 nawet 艣ci膮gn膮膰 praktycznie 1:1 filmy innych tw贸rc贸w. Pomys艂 na ekip臋 te偶 nie jego. Logan Paul co艣 takiego zrobi艂. Mia艂 w ekipie kar艂a, to friz te偶 musia艂 mie膰聽馃槃

Widzia艂am nawet komentarze, 偶e friz spoko bo pierwszy w Polsce, z zagranicy mo偶na. Ale stuu wszystko od friza 艣ci膮ga i jak tak mo偶e 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
49 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Ale trzeba przyzna膰, 偶e Friz ma do艣膰 oddan膮 widownie. W艂膮czy艂am wczoraj filmik stuu. Nagrywa艂 z dziewczyn膮 simsy. Wi臋kszo艣膰 komentarzy, 偶e wszystko 艣ci膮gn膮艂 od Friza 馃槃聽Dom ze znajomymi od friza, pomys艂y na filmy od friza, nawet simsy od friza.

A Friz od wielu lat 'inspiracja' filmami z zagranicy. Potrafi艂 nawet 艣ci膮gn膮膰 praktycznie 1:1 filmy innych tw贸rc贸w. Pomys艂 na ekip臋 te偶 nie jego. Logan Paul co艣 takiego zrobi艂. Mia艂 w ekipie kar艂a, to friz te偶 musia艂 mie膰聽馃槃

Widzia艂am nawet komentarze, 偶e friz spoko bo pierwszy w Polsce, z zagranicy mo偶na. Ale stuu wszystko od friza 艣ci膮ga i jak tak mo偶e 馃槃

To jest w艂a艣nie 艣mieszne,聽1:1 艣ci膮gn膮艂 pomys艂 Paula, nawet Karol da艂 og艂oszenie,聽 偶e szuka kar艂a do projektu. O ile z ekipy Friza da si臋 wyczu膰 takie jeszcze nie wiem, ciep艂o? to o filmach z ekip膮 Stuu tego nie mog臋 powiedzie膰. W wi臋kszo艣ci to wszystko jest mega naci膮gane i czasami wygl膮da jakby byli zmuszani do stania przed kamer膮. Chocia偶 chyba bardziej od Weroniki denerwuje mnie ten karze艂

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

spojrzcie na to - marta kumpluje sie z frizem juz kilka dobrych lat, bardzo dobrze znala kinge i teraz jest w ekipie a nawet jej nie uderzyla sodowka do glowy jak weronice
zyje sobie spokojnie, nie szuka na sile atencji i jest po prostu sob膮 - to ludzie w niej najbardziej polubili i wiele razy prosili j膮 偶eby zalozyla kanal
tak sie tez stalo, kanal jest i dalej nie widze jej gwiazdorzenia mimo ze te subskrypcje naplynely na jej kanal w zastraszajacym tempie聽
weronika przez to ze ma takie parcie na bycie najlepsza i ze wszystko jej sie nalezy bo friz jej wszystko zagwarantowal, stracila wiele widowni i teraz dostaje w komentarzach kosntruktywn膮 krytyk臋 ktor膮 ona nazywa zwyklym hejtem XD i mimo ze tysiace ludzi zgadza sie z tymi komentarzami to one albo zostana usuniete, albo przyjda 10-letnie dziewczynki, ktore beda bronic swojej idolki twierdzac ze JaK sIE NiE PoDOBa To NIE OGLaDaJ聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 COOOOOOOOOOOOOO
Przed chwil膮, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

spojrzcie na to - marta kumpluje sie z frizem juz kilka dobrych lat, bardzo dobrze znala kinge i teraz jest w ekipie a nawet jej nie uderzyla sodowka do glowy jak weronice
zyje sobie spokojnie, nie szuka na sile atencji i jest po prostu sob膮 - to ludzie w niej najbardziej polubili i wiele razy prosili j膮 偶eby zalozyla kanal
tak sie tez stalo, kanal jest i dalej nie widze jej gwiazdorzenia mimo ze te subskrypcje naplynely na jej kanal w zastraszajacym tempie聽
weronika przez to ze ma takie parcie na bycie najlepsza i ze wszystko jej sie nalezy bo friz jej wszystko zagwarantowal, stracila wiele widowni i teraz dostaje w komentarzach kosntruktywn膮 krytyk臋 ktor膮 ona nazywa zwyklym hejtem XD i mimo ze tysiace ludzi zgadza sie z tymi komentarzami to one albo zostana usuniete, albo przyjda 10-letnie dziewczynki, ktore beda bronic swojej idolki twierdzac ze JaK sIE NiE PoDOBa To NIE OGLaDaJ聽

Ogolnie dziewczyny w tej ekipie poza Weronik膮, nawet jej asystentka s膮 mega sympatyczne i spokojne, lubi臋 ogl膮da膰 z nimi filmy.聽Gdybym mia艂a wybiera膰, zdecydowanie聽wola艂abym mie膰 je za kole偶anki ni偶 Weronik臋. Czasami wsp贸艂czuj臋 asystentce Weroniki, 偶e jej wszystko nosi jakby wielka pani nie mia艂a r膮czek, ale pewnie ma z tego niez艂e pieni膮dze.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 BOZE SWIETY

TA WERSOW TO JEST TOTALNA PORAZKA NAPRAWDE WSPOLCZUJE FRIZOWI ZE NIE MA TAKIEGO SZCZESCIA DO KOBIET, ALE ... TO TEZ JEGO WINA, TYPO LEDWO POZNAJE LASKE I JUZ CHCE JA PAKOWAC W YT, PROMUJE JA WSZEDZIE A POZNIEJ BEDZIE PLACZ POD PUBLIKE ZE WERONIKA GO ZOSTAWILA聽
NO CIEKAWE DLACZEGO, TEN PAJAC ROZOWY DAL JEJ WSZYSTKO, TA SOBIE OWINELA GO WOKOL PALCA, PRZYZNALA MU W KONCU DOSTEP DO CIPY聽I POZNIEJ JAK ZERWA TO ZEBY JEJ NIE SPOTKAL TAKI HEJT JAK KINGI TO NAGRA FILMIK ZE NIE MIELI DLA SIEBIE CZASU ALE DALEJ SIE PRZYJAZNIA XDDDDDDDDD

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Dziecinne, cringowe, ale ca艂kiem sympatyczne s膮 te filmy Friza i jego ekipy. Ka偶dy z m贸zgiem wie, 偶e to 1:1 ze Stan贸w, ale dzieciaki ich kochaj膮, nabijaj膮 wy艣wietlenia i kupuj膮 produkty dzieki czemu oni zarabiaj膮 naprawd臋 olbrzymie kwoty.

Stuu jest za to 偶enuj膮cy. On i jego ekipa to zlepek przypadkowych ludzi, kt贸rzy chyba 艣rednio si臋 lubi膮. A sam Stuu- kole艣 oko艂o 30 stki nagrywaj膮cy takie tre艣ci jest co najmniej 艣mieszny. Nie da si臋 tego ogl膮da膰 imo.

A Werka mnie odstrasza g艂osem przede wszystkim. I sztuczn膮 manier膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
11 godzin temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Dziecinne, cringowe, ale ca艂kiem sympatyczne s膮 te filmy Friza i jego ekipy. Ka偶dy z m贸zgiem wie, 偶e to 1:1 ze Stan贸w, ale dzieciaki ich kochaj膮, nabijaj膮 wy艣wietlenia i kupuj膮 produkty dzieki czemu oni zarabiaj膮 naprawd臋 olbrzymie kwoty.

Stuu jest za to 偶enuj膮cy. On i jego ekipa to zlepek przypadkowych ludzi, kt贸rzy chyba 艣rednio si臋 lubi膮. A sam Stuu- kole艣 oko艂o 30 stki nagrywaj膮cy takie tre艣ci jest co najmniej 艣mieszny. Nie da si臋 tego ogl膮da膰 imo.

A Werka mnie odstrasza g艂osem przede wszystkim. I sztuczn膮 manier膮.

i co z tego ze ma 30 lat? friz i jego laska聽tez nie s膮 nie wiadomo jak m艂odzi a zachowuj膮 sie gorzej niz dzieci. czesto jak nagrywaj膮 jakies filmy razem, 聽wiekszosc widz贸w lapie cringe po tym jak sie zachowuj膮聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
2 minuty temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

i co z tego ze ma 30 lat? friz i jego laska聽tez nie s膮 nie wiadomo jak m艂odzi a zachowuj膮 sie gorzej niz dzieci. czesto jak nagrywaj膮 jakies filmy razem, 聽wiekszosc widz贸w lapie cringe po tym jak sie zachowuj膮聽

22-23 lata a 30 to chyba jednak spora r贸偶nica....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Aaaa

Trzeba przyzna膰, ze Karol du偶o w te filmy inwestuje. To nie jest tak, ze stoi i m贸wi do kamery tylko ma du偶e urozmaicenie. Trzeba doceni膰 fakt, ze naprawd臋 po艣wi臋ca na to czas i 艣rodki聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Mnie irytuje ich dziecinne prowadzenie kana艂u i tematyka film贸w. To pajacowanie i wydurnianie si臋 przed kamer膮 kiedy艣 si臋 ludziom znudzi i wtedy ciekawe co zrobi膮.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Aaa
5 minut temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Mnie irytuje ich dziecinne prowadzenie kana艂u i tematyka film贸w. To pajacowanie i wydurnianie si臋 przed kamer膮 kiedy艣 si臋 ludziom znudzi i wtedy ciekawe co zrobi膮.聽

Bo ich targetem nie s膮 ludzie w wieku 艣rednim tylko dzieci i m艂odzie偶, wiec maja nagrywa膰 o kryzysie ekonomicznym? Poza tym nagrywaj膮 to, co si臋 sprzedaje.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc
7 minut temu, Go艣膰 Aaa napisa艂:

Bo ich targetem nie s膮 ludzie w wieku 艣rednim tylko dzieci i m艂odzie偶, wiec maja nagrywa膰 o kryzysie ekonomicznym? Poza tym nagrywaj膮 to, co si臋 sprzedaje.聽

U nich to jeszcze p贸艂 biedy, bo sami s膮 m艂odzi ale gorzej jak robi膮 takie g艂upoty聽ludzie tacy jak Muka czy Stuu czyli ok 30stki. To ju偶 jest 偶enuj膮ce.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Mnie irytuje ich dziecinne prowadzenie kana艂u i tematyka film贸w. To pajacowanie i wydurnianie si臋 przed kamer膮 kiedy艣 si臋 ludziom znudzi i wtedy ciekawe co zrobi膮.聽

To chyba ju偶 ich problem co zrobi膮.. czy maj膮 plan B.... A takie wydurnianie si臋 nie jest z艂e 馃榿 krzywdy nikomu tym nie robi膮, jest to czasami zabawne... Wol臋 to od czasu do czasu zobaczy膰 ni偶 sm臋tn膮 i nudn膮 Szusz... Mimo, 偶e mam 35 lat 馃槀

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Koko

35 lat i to ogladasz ? Wspolczuje. Ten caly dom ekipy to jeden wielki burdel. Pozniej te 10 letnie dziewczynki mysla ze trzeba zrobic cycki, usta a potem dac du.py i kasa sypie sie z nieba. Wersow to zwykla prostytutka no moze troche bardziej luksusowa.

Polowa filmow to filmy typu para kontra para z nastolatkami w roli glownej. Gowniary ktore powinny siedziec nad ksiazkami, piepr.za sie za kase i popularnosc.聽聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Koko napisa艂:

35 lat i to ogladasz ? Wspolczuje. Ten caly dom ekipy to jeden wielki burdel. Pozniej te 10 letnie dziewczynki mysla ze trzeba zrobic cycki, usta a potem dac du.py i kasa sypie sie z nieba. Wersow to zwykla prostytutka no moze troche bardziej luksusowa.

Polowa filmow to filmy typu para kontra para z nastolatkami w roli glownej. Gowniary ktore powinny siedziec nad ksiazkami, piepr.za sie za kase i popularnosc.聽聽

Pochwal si臋 ile ty masz lat ? 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Sowa to przyk艂ad co popularno艣膰 robi z cz艂owiekiem. Sztuczno艣膰 nie tylko w wygl膮dzie, ale i w jej zachowaniu jest tak widoczna, 偶e wr臋cz聽odrzuca widza. Jak b臋dzie dalej brn臋艂a t膮 stron臋 to nie wr贸偶臋 jej jakie艣 艣wietlanej przysz艂o艣ci. Pod jej filmami te偶 jest coraz wi臋cej g艂os贸w os贸b kt贸re pisz膮 konstruktywn膮 krytyk臋 (cz臋sto usuwan膮).

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jolka

mega 艣mieszy mnie, 偶e kto艣 naprawd臋 wierzy, 偶e 'zwi膮zek' Friza i zupe艂nie przypadkowej dziewczyny, kt贸ra kr臋ci teraz karier臋 w internecie jest prawdziwy 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
6 godzin temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Sowa to przyk艂ad co popularno艣膰 robi z cz艂owiekiem. Sztuczno艣膰 nie tylko w wygl膮dzie, ale i w jej zachowaniu jest tak widoczna, 偶e wr臋cz聽odrzuca widza. Jak b臋dzie dalej brn臋艂a t膮 stron臋 to nie wr贸偶臋 jej jakie艣 艣wietlanej przysz艂o艣ci. Pod jej filmami te偶 jest coraz wi臋cej g艂os贸w os贸b kt贸re pisz膮 konstruktywn膮 krytyk臋 (cz臋sto usuwan膮).

prawda, jak pojawia sie na filmach u Karola, widzowie cz臋sto jej nie chc膮, denerwuje ich itp. te komentarze maja po kilka k lajkow i zamiast sie do nich dostosowa膰 to magicznie znikaj膮 po kilku godzinach
a to nie jest tak ze to dzi臋ki widzom jest w miejscu w kt贸rym jest? 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
2 godziny temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

prawda, jak pojawia sie na filmach u Karola, widzowie cz臋sto jej nie chc膮, denerwuje ich itp. te komentarze maja po kilka k lajkow i zamiast sie do nich dostosowa膰 to magicznie znikaj膮 po kilku godzinach
a to nie jest tak ze to dzi臋ki widzom jest w miejscu w kt贸rym jest? 馃槈

A to nie jest tak, 偶e dzi臋ki niej maj膮 o czym gada膰 i na kogo narzeka膰?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

A to nie jest tak, 偶e dzi臋ki niej maj膮 o czym gada膰 i na kogo narzeka膰?

co XD wers贸w na filmach u Karola jest zb臋dna, nikt nie chce s艂ucha膰 jej pseudo inteligentnego gadania, piskliwego glosiku i ogl膮da膰 tej sztucznej mordy, a wyj膮tkowo pi臋kna tez nie jest, ka偶dy na ulicy mija 艂adniejsze loszki od niej聽
zdecydowana robot臋 na filmach Karola robi on sam i ch艂opaki, dziewczyny sa pod miniaturke, bo nic nowego nie wnosz膮 poza nakwasowana morda聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 okej

To prawda Friz to marka sama w sobie. On stworzy艂 mo偶na powiedzie膰 to "imperium". On robi ca艂y content, on stworzy艂 ekip臋 i koncepcj臋 domu ekipy. Ka偶dy jeden cz艂onek ekipy wybi艂 si臋 na nim i ich subskrybenci to subskrybenci Friza, kt贸rzy maj膮 nadzieje go zobaczy膰 w tych filmach lub filmy o podobnej lub tej samej koncepcji co u niego np. zwi膮zane z wygrywaniem kasy. 呕adna z tych os贸b nie mia艂aby bez niego nawet 50tys subskrybcji, tak偶e powinni go po pi臋tach ca艂owa膰 reszt臋 偶ycia. Lubi臋 szczeg贸lnie Pateca Krzycha i Trombe. Patec bardzo normalny, zabawny, honorowy i szczodry. Trombie troche wali od popularno艣ci z tymi w艂osami itd ale dalej wzbusza sympatie. Krzychu baaardzo fajny, szczery, zabawny, nawet z kana艂em mu si臋 nie pali.

A co do Wersow to na poczatku bardzo j膮 lubi艂am ale teraz ju偶 strasznie mnie irytuje. Zacz臋艂a gwiazdorzy膰, napompowa艂a usta co j膮 na maxa oszczpeci艂o bo juz tak 艂adnie sie jej u艣miech nie uk艂ada (niektorzy moga tego nie zauwazac ale prownajciensobie ze starymi filmami) i m贸wi臋 to totalnie obiektywnie, wcze艣niej by艂a pi臋kna i nie ka偶da ingerencja mog艂a tylko spieprzy膰 a nie pom贸c i tak sie sta艂o. Kaczka. Najbardziej mnie irytuje to jej pozowanie na filmikach gdzie pokazuje ciuchy haha na prawde trudno nie czuc zazenowania i sie nie smiac. Jestem od niej pare lat starsza i patrze na to jak na glupia g贸wniare, ktora mysli ze porobi "sexy" miny i wzrok i to w6glada dobrze. To wyglada fatalnie, te wstawki w czasie pokazywania stylizacji, koszmar. Kiedys podobne cos bylo jak przy basenie tez sie tak wyginala i robila wzrok i miny jakby chciala kogos ekhem... a przypominam, ze to kanal dla dzieci i jej odbiorcami sa parolatki i nastolatki.

Najbardziej mnie smiesza 2 rzeczy w niej. Ten sklep z ciuchami dla dzieci, a mia艂o by膰 cos modowego i to ze gwiazda potrzebuje Asystentki hahah, ktora nie wiem jakim cudem studiujac projektowanie ubioru nie czula zazenowania tymi zwyklymi tshirtami. Nie wiem po co yotuberowi fotograf, kamerzysta, montazysta, manager i asystent haha. Wiekszosc sobie radzi sama ze wszystkim zwlaszcza, ze ona nie nagrywa codziennych filmow jak Karol. U niego montazysta, kamerzysta i ew. fotograf sa zrozumiali. Ale u niej ta Asystentka jeszcze to nie wiem po co, chyba by jej kawe przynosic z jedzeniem i torebki za nia nosic i snuc sie jak cien wszedzie. Nawet teraz dzien przed sylwestrem j膮 ci膮ga po Zakopanem i bedzie w domu z tego co na strory gadala Wersow kolo 24/1 w nocy w domu. Masakra wsp贸艂czuje... i za艂o偶e si臋, 偶e wcale ona si臋 tam jej nie przyda艂a. Dziwne, 偶e Friz, kt贸ry ma codzienne filmy, lepszy kana艂 i on tu jest gwiazd膮 nie potrzebuje jako艣 偶adnego pacho艂ka co za nim lata i nosi rzeczy czy kawe serwuje. Lito艣ci. Bo on jaki by艂 taki pozosta艂 normalny, szczery, szczodry i zabawny ch艂opak.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

A co powiecie na doniesienia na grupie Hydepark 偶e Karol 膰pa ? Jest filmik, gdzie jaka艣 rzekoma wsp贸艂pracownica zdradza, 偶e Karol bez tego by nie poci膮gn膮艂 codziennego nagrywania... Wierzycie w to ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
9 godzin temu, Go艣膰 okej napisa艂:

To prawda Friz to marka sama w sobie. On stworzy艂 mo偶na powiedzie膰 to "imperium". On robi ca艂y content, on stworzy艂 ekip臋 i koncepcj臋 domu ekipy. Ka偶dy jeden cz艂onek ekipy wybi艂 si臋 na nim i ich subskrybenci to subskrybenci Friza, kt贸rzy maj膮 nadzieje go zobaczy膰 w tych filmach lub filmy o podobnej lub tej samej koncepcji co u niego np. zwi膮zane z wygrywaniem kasy. 呕adna z tych os贸b nie mia艂aby bez niego nawet 50tys subskrybcji, tak偶e powinni go po pi臋tach ca艂owa膰 reszt臋 偶ycia. Lubi臋 szczeg贸lnie Pateca Krzycha i Trombe. Patec bardzo normalny, zabawny, honorowy i szczodry. Trombie troche wali od popularno艣ci z tymi w艂osami itd ale dalej wzbusza sympatie. Krzychu baaardzo fajny, szczery, zabawny, nawet z kana艂em mu si臋 nie pali.

A co do Wersow to na poczatku bardzo j膮 lubi艂am ale teraz ju偶 strasznie mnie irytuje. Zacz臋艂a gwiazdorzy膰, napompowa艂a usta co j膮 na maxa oszczpeci艂o bo juz tak 艂adnie sie jej u艣miech nie uk艂ada (niektorzy moga tego nie zauwazac ale prownajciensobie ze starymi filmami) i m贸wi臋 to totalnie obiektywnie, wcze艣niej by艂a pi臋kna i nie ka偶da ingerencja mog艂a tylko spieprzy膰 a nie pom贸c i tak sie sta艂o. Kaczka. Najbardziej mnie irytuje to jej pozowanie na filmikach gdzie pokazuje ciuchy haha na prawde trudno nie czuc zazenowania i sie nie smiac. Jestem od niej pare lat starsza i patrze na to jak na glupia g贸wniare, ktora mysli ze porobi "sexy" miny i wzrok i to w6glada dobrze. To wyglada fatalnie, te wstawki w czasie pokazywania stylizacji, koszmar. Kiedys podobne cos bylo jak przy basenie tez sie tak wyginala i robila wzrok i miny jakby chciala kogos ekhem... a przypominam, ze to kanal dla dzieci i jej odbiorcami sa parolatki i nastolatki.

Najbardziej mnie smiesza 2 rzeczy w niej. Ten sklep z ciuchami dla dzieci, a mia艂o by膰 cos modowego i to ze gwiazda potrzebuje Asystentki hahah, ktora nie wiem jakim cudem studiujac projektowanie ubioru nie czula zazenowania tymi zwyklymi tshirtami. Nie wiem po co yotuberowi fotograf, kamerzysta, montazysta, manager i asystent haha. Wiekszosc sobie radzi sama ze wszystkim zwlaszcza, ze ona nie nagrywa codziennych filmow jak Karol. U niego montazysta, kamerzysta i ew. fotograf sa zrozumiali. Ale u niej ta Asystentka jeszcze to nie wiem po co, chyba by jej kawe przynosic z jedzeniem i torebki za nia nosic i snuc sie jak cien wszedzie. Nawet teraz dzien przed sylwestrem j膮 ci膮ga po Zakopanem i bedzie w domu z tego co na strory gadala Wersow kolo 24/1 w nocy w domu. Masakra wsp贸艂czuje... i za艂o偶e si臋, 偶e wcale ona si臋 tam jej nie przyda艂a. Dziwne, 偶e Friz, kt贸ry ma codzienne filmy, lepszy kana艂 i on tu jest gwiazd膮 nie potrzebuje jako艣 偶adnego pacho艂ka co za nim lata i nosi rzeczy czy kawe serwuje. Lito艣ci. Bo on jaki by艂 taki pozosta艂 normalny, szczery, szczodry i zabawny ch艂opak.

Karol nie stworzy艂 ekipy i tego calego projektu, tylko wujek luki kt贸ry jest ich mened偶erem i g艂owa聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
49 minut temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

A co powiecie na doniesienia na grupie Hydepark 偶e Karol 膰pa ? Jest filmik, gdzie jaka艣 rzekoma wsp贸艂pracownica zdradza, 偶e Karol bez tego by nie poci膮gn膮艂 codziennego nagrywania... Wierzycie w to ?

nawet je艣li, to co w tym dziwnego? ma pieni膮dze, poza tym wiekszosc youtuberow wci膮ga, jara itd. watpi臋 偶eby na trze藕wo dawali rade wymy艣la膰 codziennie filmy na kana艂, kt贸ry musi mie膰 wielkie zasiegi聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 TAK

OBSTAWIAM ZE W 2020 ZWIAZEK WERSOW I FRIZA ZAKONCZY SIE聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
2 godziny temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

nawet je艣li, to co w tym dziwnego? ma pieni膮dze, poza tym wiekszosc youtuberow wci膮ga, jara itd. watpi臋 偶eby na trze藕wo dawali rade wymy艣la膰 codziennie filmy na kana艂, kt贸ry musi mie膰 wielkie zasiegi聽

Bo tylko po narkotykach idzie cokolwiek wymy艣la膰 馃う bez przesady... S膮 ludzie kt贸rzy maj膮 wi臋cej energii ni偶 przeci臋tna spo艂eczno艣膰 i wcale do tego nie potrzebuje wspomagaczy.... Ale ju偶 musz膮 by膰 teorie spiskowe... Ma kup臋 kasy, tworzy codziennie, czasami po kilka filmik贸w... No jak to tak ? Cz艂owiek idzie na 8h do "normalnej" pracy i jest wyko艅czony, a on nie ? Na pewno co艣 bierze.... Kto艣 musi mu bardzo zazdro艣ci膰, 偶e rozsy艂a takie plotki... Tak samo o Marcysi..聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 alka

Dla mnie to byl szok ze on 膰pa!! I cala ta banda zapewne tez. Tak ich lubilam i ogladalam, dawali fajny, zabawny kontent, pokazywali, ze nie sa zepsuci przez ten swiat, nie biora uzywek. Karol na czele zaznaczal, ze nie pije alkoholu co na pewno dzieciakom moglo dawac fajny przyklad, ze pomimo tego, ze wszyscy w okolo pija on moze byc madrzejszy i nie musi i nie chce pic. A tu sie okazuje, ze ta fa艂szywa banda nie tylko pije i pali fajki a jeszcze do tego 膰pa!!! To totalna patologia i ze tez dzieci to ogladaja i oni sa ich idolami, wzoruj膮 sie na nich. To jest straszne. Czuje sie na maxa oszukana i nie takie k艂amstwo chce ogladac. Wole nudniejszy kana艂 ale prawdziwy i prowadzony przez kogos z jakimis wartosciami, a nie udajace porzadnego, family-friendly a po cichu wciagajacym jakies gowno nosem czy jarajacymi w k膮cie te fajki. Nic dziwnego, ze tacy niscy s膮 jak od mlodosci sie jaralo fajki i zahamowalo hormon wzrostu, a to i tak najlzejsza z konsekwencji paleni. ...yzm.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×