Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Hejjjjj

Wersow

Polecane posty

Gość Gość

Dla mnie żaden szok. Sama jestem w podobnym wieku i patrząc po młodych ludziach, całkiem sporo coś tam próbowało. Rzadko jednak ktoś jest uzależniony. Wiadomo, że nikt się nie przyznaje. Ale nikt nie wie co się dzieje jak kamera jest wyłączona. Karol mówił, że nie pije alkoholu. Ale nigdy nie wspominał o innych rzeczach. Nikt nie wie jak wyglądają ich imprezy (chociaż widziałam jak ktoś napisał, że u nich jest naprawdę grubo, czy to prawda - może nie). Jak jakiś youtuber przyzna się do palenia papierosów, to wielki szok, jak to ty palisz. Pokazują tylko to co chcą pokazać. A jak czegoś nie wytną... Ile widziałam u różnych twórców komentarzy na temat papierosów, alkoholu... widziałam dym kto u ciebie pali, czyj to e-papieros, palisz przy dziecku, tam stały kieliszki pijesz, pijesz przy dziecku, pijesz w ciąży, znowu pijesz, butelki po piwie jesteś alkoholikiem.

Czy jak wyłącza się kamera każdy dalej jest taki szczęśliwy, uśmiechnięty, pozytywny? Wszystko jest różowe i cukierkowe? Po dniu nagrań każdy ma masę energii na domowe życie? Nikt nie zapali papierosa czy nie napije się piwa? Może po nagraniach idą grzecznie spać, a może nie. To że mają kontent dla dzieci, nie znaczy, że nie robią "rzeczy dla dorosłych".

Nie obchodzi mnie to. Nie jestem ich fanką, nie wierzę w każde ich słowo. Jak coś włączę, to z dystansem. Bez wchodzenia z butami w nie swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam wrażenie, że wersow odcina się od ekipy. Friz stworzył sklep, są tam opaski z autografami każdego z członków (Weroniki też). Paczki pakują dziewczyny z ekipy. Wera stworzyła sklep, można powiedzieć, że konkurencyjny. Wszystko team sówki. Pracują tam jej koleżanki, asystentka. Wybił ją, ona stworzyła swoją markę. I w sumie nie zdziwię się jak się rozstaną i każdy pójdzie ze swoim biznesem w swoją stronę.

Ludzie widzą jak między nimi coraz miej uczuć. Karol chciał zrobić Weronice niespodziankę na otwarcie sklepu. Kupił jej tysiąc róż. A ona zareagowała bez entuzjazmu. Ok, sama mówiła, że z jakiegoś powodu jest zdenerwowana. Ale słabo wypadł film. Większość komentarzy jednak negatywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość alka napisał:

Dla mnie to byl szok ze on ćpa!! I cala ta banda zapewne tez. Tak ich lubilam i ogladalam, dawali fajny, zabawny kontent, pokazywali, ze nie sa zepsuci przez ten swiat, nie biora uzywek. Karol na czele zaznaczal, ze nie pije alkoholu co na pewno dzieciakom moglo dawac fajny przyklad, ze pomimo tego, ze wszyscy w okolo pija on moze byc madrzejszy i nie musi i nie chce pic. A tu sie okazuje, ze ta fałszywa banda nie tylko pije i pali fajki a jeszcze do tego ćpa!!! To totalna patologia i ze tez dzieci to ogladaja i oni sa ich idolami, wzorują sie na nich. To jest straszne. Czuje sie na maxa oszukana i nie takie kłamstwo chce ogladac. Wole nudniejszy kanał ale prawdziwy i prowadzony przez kogos z jakimis wartosciami, a nie udajace porzadnego, family-friendly a po cichu wciagajacym jakies gowno nosem czy jarajacymi w kącie te fajki. Nic dziwnego, ze tacy niscy są jak od mlodosci sie jaralo fajki i zahamowalo hormon wzrostu, a to i tak najlzejsza z konsekwencji paleni. ...yzm.

 

Gratulacje dla osoby która puściła tę plotkę... A ty w to uwierzyłaś... Widziałaś go z fajką ? Widziałaś jak pije?  To są tylko czyjeś wymysły, domysły... Ktoś mu bardzo zazdrości rozsiewając takie plotki...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A nawet jeśli pije, pali czy co tam jeszcze.... Robi to prywatnie - w żadnym filmiku tego nie promuje, nie namawia .. więc nie rozumiem całego zamieszania .. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU

Te plotkę, ze Karol wciąga wypuściła Kinga (nie jego była, tylko statystka, która friz zwolnił bo nie wywiązywała nie ze swoich obowiązków) 
Stastystka Kinga zaraz po zwolnieniu nagrała film na Friza, w którym mówiła, ze on i jego ekipa traktują statystów jak gowno bo uwaga nie dają im jedzenia XD Sory, ale bycie statysta to normalna praca, wiec robisz sobie do niej jedzenie a nie oczekujesz, ze ktoś ci je zrobi i będzie jeszcze w pracy głaskać po główce. 
Także te plotkę wypuściła ta statystka, nie wiemy czy to prawda, ze Karol wciąga bo mogla tak powiedzieć, żeby bardziej mu dopiec a może mówiła prawdę. Nikt tego nie wie poza samym Karolem. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Generalnie Friz nie ma złego kontentu - wszystko jest kolorowe, pozytywne i na czasie - przyciąga to młodych widzów, których w internecie jest obecnie najwiecej i oby przy tym pozostał. Mam nadzieje, ze nie skończy jak każdy youtuber - przejdzie do nagrywania ...owych piosenek albo jak Kamerzysta i Kruszwil - zmieni kontent na wyznaczanie wartości człowieka poprzez pieniądze. Teraz dzieci oglądają YT i biorą przykład ze swoich "idoli".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wow, wersow spędza święta z ekipa, wowoww pamięta o nich
a co z ekipa werki?:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W filmiku podsumowującym rok mówiła, ze wie, ze to co osiągnęła to w dużej mierze zasługa ekipy i Karola 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

W filmiku podsumowującym rok mówiła, ze wie, ze to co osiągnęła to w dużej mierze zasługa ekipy i Karola 

Dobrze, że przynajmniej zdaje sobie z tego sprawę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dobrze, że przynajmniej zdaje sobie z tego sprawę 😉

...a tam zdaje, ludzie jej to pisali w komentarzach jak ...iła w każdym filmie ze ona sama cieżko na to pracowała XDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

...a tam zdaje, ludzie jej to pisali w komentarzach jak ...iła w każdym filmie ze ona sama cieżko na to pracowała XDDDD

Prawda, w każdym filmie mówiła jak to ona SAMA na to ciężko wszystko pracowała - na sklep, yt itd., a prawda jest taka, że gdyby nie jej chłopak mogłaby pomarzyć tylko o tym wszystkim a dzisiaj nie byłoby tu wątku o niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahahhaha
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Prawda, w każdym filmie mówiła jak to ona SAMA na to ciężko wszystko pracowała - na sklep, yt itd., a prawda jest taka, że gdyby nie jej chłopak mogłaby pomarzyć tylko o tym wszystkim a dzisiaj nie byłoby tu wątku o niej. 

przeciez ona bez karola ledwo miala jakichkolwiek followersow na tym swoim lookbooku i na ig XDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Wie
4 minuty temu, Gość Hahahahhaha napisał:

przeciez ona bez karola ledwo miala jakichkolwiek followersow na tym swoim lookbooku i na ig XDDDD

Bo bez Friza ona była nie wyróżniającą się blogerką. Stylówki nie były jakieś zaskakujące. Friz dał jej szansę na wybicie się. Takich jak ona było, jest i będzie milion. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggg
Dnia 31.12.2019 o 00:59, Gość okej napisał:

To prawda Friz to marka sama w sobie. On stworzył można powiedzieć to "imperium". On robi cały content, on stworzył ekipę i koncepcję domu ekipy. Każdy jeden członek ekipy wybił się na nim i ich subskrybenci to subskrybenci Friza, którzy mają nadzieje go zobaczyć w tych filmach lub filmy o podobnej lub tej samej koncepcji co u niego np. związane z wygrywaniem kasy. Żadna z tych osób nie miałaby bez niego nawet 50tys subskrybcji, także powinni go po piętach całować resztę życia. Lubię szczególnie Pateca Krzycha i Trombe. Patec bardzo normalny, zabawny, honorowy i szczodry. Trombie troche wali od popularności z tymi włosami itd ale dalej wzbusza sympatie. Krzychu baaardzo fajny, szczery, zabawny, nawet z kanałem mu się nie pali.

A co do Wersow to na poczatku bardzo ją lubiłam ale teraz już strasznie mnie irytuje. Zaczęła gwiazdorzyć, napompowała usta co ją na maxa oszczpeciło bo juz tak ładnie sie jej uśmiech nie układa (niektorzy moga tego nie zauwazac ale prownajciensobie ze starymi filmami) i mówię to totalnie obiektywnie, wcześniej była piękna i nie każda ingerencja mogła tylko spieprzyć a nie pomóc i tak sie stało. Kaczka. Najbardziej mnie irytuje to jej pozowanie na filmikach gdzie pokazuje ciuchy haha na prawde trudno nie czuc zazenowania i sie nie smiac. Jestem od niej pare lat starsza i patrze na to jak na glupia gówniare, ktora mysli ze porobi "sexy" miny i wzrok i to w6glada dobrze. To wyglada fatalnie, te wstawki w czasie pokazywania stylizacji, koszmar. Kiedys podobne cos bylo jak przy basenie tez sie tak wyginala i robila wzrok i miny jakby chciala kogos ekhem... a przypominam, ze to kanal dla dzieci i jej odbiorcami sa parolatki i nastolatki.

Najbardziej mnie smiesza 2 rzeczy w niej. Ten sklep z ciuchami dla dzieci, a miało być cos modowego i to ze gwiazda potrzebuje Asystentki hahah, ktora nie wiem jakim cudem studiujac projektowanie ubioru nie czula zazenowania tymi zwyklymi tshirtami. Nie wiem po co yotuberowi fotograf, kamerzysta, montazysta, manager i asystent haha. Wiekszosc sobie radzi sama ze wszystkim zwlaszcza, ze ona nie nagrywa codziennych filmow jak Karol. U niego montazysta, kamerzysta i ew. fotograf sa zrozumiali. Ale u niej ta Asystentka jeszcze to nie wiem po co, chyba by jej kawe przynosic z jedzeniem i torebki za nia nosic i snuc sie jak cien wszedzie. Nawet teraz dzien przed sylwestrem ją ciąga po Zakopanem i bedzie w domu z tego co na strory gadala Wersow kolo 24/1 w nocy w domu. Masakra współczuje... i założe się, że wcale ona się tam jej nie przydała. Dziwne, że Friz, który ma codzienne filmy, lepszy kanał i on tu jest gwiazdą nie potrzebuje jakoś żadnego pachołka co za nim lata i nosi rzeczy czy kawe serwuje. Litości. Bo on jaki był taki pozostał normalny, szczery, szczodry i zabawny chłopak.

Tylko ze friz też ma asystenta, czy dwóch 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kolejna osoba która wybija się na Karolu - Krzychu... Założył kanał, dziś pierwszy filmik i już 133 tysiące subskrypcji... A taka Szusza 11 lat na YT i marne 250 tys...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kolejna osoba która wybija się na Karolu - Krzychu... Założył kanał, dziś pierwszy filmik i już 133 tysiące subskrypcji... A taka Szusza 11 lat na YT i marne 250 tys...

 

szusza to depresyjne gowno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
59 minut temu, Gość Gość napisał:

szusza to depresyjne gowno 

Krzychu jest najlepszy z tej całej ekipy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Kolejna osoba która wybija się na Karolu - Krzychu... Założył kanał, dziś pierwszy filmik i już 133 tysiące subskrypcji... A taka Szusza 11 lat na YT i marne 250 tys...

 

po pierwsze kto to susz? dno i nie wiem kto to oglada.

po drugie Krzychu i Patec to osoby, ktore najbardziej z tej grupki powinny miec kanal bo sa mega pozytywni i wdzieczni za wszystko co ich spotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mLina
2 godziny temu, Gość Ggggg napisał:

Tylko ze friz też ma asystenta, czy dwóch 🙂

jakos nigdy nie widzialam tych rzekomych asystentow mimo ze ogladam kazdy film od wiekow. Jesli ci chodzi o chlopakow siedzacych w montazowni to montazysci a nie asystenci noszacy za nim rzeczy i jezdzacymi za nim krok w krok. Wszedzie jest z nim tylko niezbedny kamerzysta i zaden smieszny asystent. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość ktos napisał:

po pierwsze kto to susz? dno i nie wiem kto to oglada.

po drugie Krzychu i Patec to osoby, ktore najbardziej z tej grupki powinny miec kanal bo sa mega pozytywni i wdzieczni za wszystko co ich spotyka.

Może dziewczynie chodziło, że taka szusz ma kanał tyle lat, a liczba subów nie wzrasta. A tu wystarczy, że ktoś założy kanał, wstawi jeden film i nagle ponad 100 tyś subskrypcji. Mając znanego partnera / znajomego, jak poda gdzieś twój profil nagle wpada tysiące obserwujących na insta. Kanał bez filmów, a suby lecą jak szalone. Niektórzy nawet zakładali kanały partnerom i jak na kanale będzie x tyś subów to ten ktoś zacznie nagrywać.

Przykre jest to, że jak ktoś zaczyna sam, bez pleców, to nawet z fajnym kontentem ciężko się wybić. Tyle kanałów, że ciężko żeby widz trafił na twój mały kanał. Karol też latami zdobywał widzów. Wiedział co jest modne i dostosowywał kontent pod młodszych odbiorców których jest najwięcej. Tak zdobył milionową widownię.

Ile z tych wypromowanych dało by radę samemu się wybić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Ggggg napisał:

Tylko ze friz też ma asystenta, czy dwóch 🙂

On zarządza  ogromną  machiną  calego  rocznego  eventu , produkcji i ludzi a W. swoją chuda dupką i ptasim móżdzekim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Ggggg napisał:

Tylko ze friz też ma asystenta, czy dwóch 🙂

On zarządza  ogromną  machiną  calego  rocznego  eventu , produkcji i ludzi a W. swoją chuda dupką i ptasim móżdzekim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość ktos napisał:

po pierwsze kto to susz? dno i nie wiem kto to oglada.

po drugie Krzychu i Patec to osoby, ktore najbardziej z tej grupki powinny miec kanal bo sa mega pozytywni i wdzieczni za wszystko co ich spotyka.

Wiesz, podałam Szusz tylko jako przykład, że można 11 lat tworzyć coś tam na YT i mieć takie subskrypcje jakie ktoś inny (Krzychu) robi w 1 dzień...  Z drugiej strony... Czy on miałby tego tyle bez Karola ? Jest fajny, normalny... Tak jak napisałaś, on i Patecki... Ale czy bez Karola były by takie wyniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Wiesz, podałam Szusz tylko jako przykład, że można 11 lat tworzyć coś tam na YT i mieć takie subskrypcje jakie ktoś inny (Krzychu) robi w 1 dzień...  Z drugiej strony... Czy on miałby tego tyle bez Karola ? Jest fajny, normalny... Tak jak napisałaś, on i Patecki... Ale czy bez Karola były by takie wyniki ?

O tak, bo Szusz ma bardzo zachęcający kontent - milion vlogów, vlogmasów i pseudo tematyki beauty. Takich kanałów jest milion na YouTubie i dzieci nie interesuje taki kontent (przypominam, że teraz jakby nie patrzeć to dzieciaków w internecie jest najwięcej i gdyby nie oni, połowa YouTuberów by nie osiągnęła nawet połowy swojego sukcesu)
Młodych widzów przyciąga to co prezentuje Friz, Stuu czy nawet DisStream - wygłupy, bezsensowne challenge, kolorowe napisy a nie 523452 dzień z życia jakiejś kobiety. Szusz trafia w inną kategorię wiekową, w której większość nie posiada konta na YT, nie spędza na nim tyle czasu co dzieci albo nie wie na czym polega subskrybowanie, więc proszę nie porównuj YouTuberów innej kategorii filmowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

On zarządza  ogromną  machiną  calego  rocznego  eventu , produkcji i ludzi a W. swoją chuda dupką i ptasim móżdzekim.

friz zarzadza? nie rozsmieszaj mnie
friz jest tam marionetka tak samo jak jego d00pa i znajomki z ekipy 
tam głową interesów jest wujek luki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
46 minut temu, Gość Gość napisał:

O tak, bo Szusz ma bardzo zachęcający kontent - milion vlogów, vlogmasów i pseudo tematyki beauty. Takich kanałów jest milion na YouTubie i dzieci nie interesuje taki kontent (przypominam, że teraz jakby nie patrzeć to dzieciaków w internecie jest najwięcej i gdyby nie oni, połowa YouTuberów by nie osiągnęła nawet połowy swojego sukcesu)
Młodych widzów przyciąga to co prezentuje Friz, Stuu czy nawet DisStream - wygłupy, bezsensowne challenge, kolorowe napisy a nie 523452 dzień z życia jakiejś kobiety. Szusz trafia w inną kategorię wiekową, w której większość nie posiada konta na YT, nie spędza na nim tyle czasu co dzieci albo nie wie na czym polega subskrybowanie, więc proszę nie porównuj YouTuberów innej kategorii filmowej. 

Oj dziecko, dziecko... Szusz była tylko przykładem... Że ktoś, kto zaczął tworzyć filmiki na początku YT, tworzy coś tyle lat sam, nie jest w stanie osiągnąć tego co osoba która ma się na kim wybić... To oczywiste że tematyka i grupa docelowa inna... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Wiesz, podałam Szusz tylko jako przykład, że można 11 lat tworzyć coś tam na YT i mieć takie subskrypcje jakie ktoś inny (Krzychu) robi w 1 dzień...  Z drugiej strony... Czy on miałby tego tyle bez Karola ? Jest fajny, normalny... Tak jak napisałaś, on i Patecki... Ale czy bez Karola były by takie wyniki ?

Oczywiscie, ze bez Karola nikt z noch nie osiagnalby takich subskrybcji albo i nawet nigdy nie zalozyl kanalu. Ale tak jak pisalam Krzychu w pelni zasluguje na tych widzow bo zdobywal ich sympatie na filmikach u Karola, nie byl pazerny i nie spieszyl sie z zakladaniem tego kanalu, dlatego z checia bede go ogladac. A przykladowo Wery z tym jej poczuciem wyzszosci, ta swoja asystenka i tym sklepem dla dzieci nie jestem w stanie zniesc. Tak samo pazernego na kase mini majka ktory za kazdym razem jak nie wygra kasy to nie potrafi tej niezawolonej miny nawet ukryc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mi sie nie podobal najnowszy film Tromby gdzie kazdego obdarowal jakims prezentem (mniej lub bardziej slabym, niewazne) ale Krzycha i Marty z Mixerem juz nie. Slabo to wygladalo i glupio bym sie czula na ich miejscu. Szczegolnie ze z Krzychem chyba bardzo blisko sie trzymaja. A ten glupi lakier zamiast bezuzytecznie dawac Majkowi mogl dac Marcie na pewno by sie bardzo ucieszyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cccc
6 godzin temu, Gość mLina napisał:

jakos nigdy nie widzialam tych rzekomych asystentow mimo ze ogladam kazdy film od wiekow. Jesli ci chodzi o chlopakow siedzacych w montazowni to montazysci a nie asystenci noszacy za nim rzeczy i jezdzacymi za nim krok w krok. Wszedzie jest z nim tylko niezbedny kamerzysta i zaden smieszny asystent. 

Wujek łuki, Krzychu. Krzychu nawet dostał premie świąteczną, nie wiem więc jak oglądasz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Cccc napisał:

Wujek łuki, Krzychu. Krzychu nawet dostał premie świąteczną, nie wiem więc jak oglądasz 🙂

haha slucham? Łuki jest jego managerem nie asystentem, on ogarnia dom i cala ekipe. A Krzychu nie wiem co dokladnie robi i za co dostaje kase ale nie za bycie asystentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×