Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Hejjjjj

Wersow

Polecane posty

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Abcds napisał:

Ale nawet ostatnio jak tromba robił pranka to nie poszedł sam po rzeczy, tylko budził Krzycha. To coś znaczy. Ogólnie też na odcinkach zawsze jak gdzieś jadą coś załatwić to jedzie Krzychu. No i on nie mieszka z nimi, albo nie mieszkał, na stałe. Sam friz to mówił, 

to ten nowy z nimi nie mieszkał na stale 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kckckc
16 minut temu, Gość Gość napisał:

to ten nowy z nimi nie mieszkał na stale 😛

Patec tak, ale na samym początku Krzychu nie był tam na stałe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

ta siostra weroniki to tez mala rozpieszczona gowniara
weronika mowila w ktoryms filmie, ze nie chce narazac nadii na jakis hejt wiec nie bedzie jej tak czesto pokazywac bo w szkole dzieciaki do niej zagaduja o ekipe itd.
a dzisiaj film jak nadia chce nagrac filmik o zakupach w slepo
pomine juz to ze podgladala, ale znala zasady - wszystko czego dotknie zostanie kupione. dotknela przez przypadek jakas zabawke i placz ze nie chce...ludzie
wiele osob nagrywa filmy o zakupach w slepo i w wiekszosci te rzeczy sa rozdawane widzom, wiec tutaj tez tak moglo byc ale zaloze sie ze wtedy nAdUSiA zachowalaby sie jak pies ogrodnika 

Moim zdaniem w ogóle nie powinno się pokazywać dzieci na filmikach. Kiedyś Marcin Dubiel nagrywał filmiki ze swoją siostrą. Ludzie o to prosili bo słodka dziewczynka. Ale wiadomo to tylko dziecko i filmy typowo żeby ona się dobrze czuła. Dominik syn dj Remo też nagrał jakiś film i była tam jego siostra. Grali w jakąś grę, dziewczynce coś nie szło, popłakała się. Zrobiło się trochę niezręcznie.

Takie filmy moim zdaniem nie są fajne. I oni narażają swoje rodzeństwo na hejt. Są w internecie, czytają komentarze, wiedzą jak to wygląda, jak może być odebrane. A i tak to robią bo filmik, wyświetlenia. Widziałam gdzieś na insta hejty na Nadię dotyczące wyglądu. To jest przykre.

Oglądanie zdenerwowanego, płaczącego dziecka nie jest fajne. A obok dorosły youtuber który nie wie do końca jak ma się zachować. Oczywiście dziecko musi mówić że suby i lajki.

Te dzieci dorosną. Mogą nie być zachwycone co rodzeństwo z ich udziałem wstawiało do sieci lata temu. W internecie nic nie ginie. Dziwi mnie że rodzice na coś takiego pozwalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

ta siostra weroniki to tez mala rozpieszczona gowniara
weronika mowila w ktoryms filmie, ze nie chce narazac nadii na jakis hejt wiec nie bedzie jej tak czesto pokazywac bo w szkole dzieciaki do niej zagaduja o ekipe itd.
a dzisiaj film jak nadia chce nagrac filmik o zakupach w slepo
pomine juz to ze podgladala, ale znala zasady - wszystko czego dotknie zostanie kupione. dotknela przez przypadek jakas zabawke i placz ze nie chce...ludzie
wiele osob nagrywa filmy o zakupach w slepo i w wiekszosci te rzeczy sa rozdawane widzom, wiec tutaj tez tak moglo byc ale zaloze sie ze wtedy nAdUSiA zachowalaby sie jak pies ogrodnika 

Moim zdaniem w ogóle nie powinno się pokazywać dzieci na filmikach. Kiedyś Marcin Dubiel nagrywał filmiki ze swoją siostrą. Ludzie o to prosili bo słodka dziewczynka. Ale wiadomo to tylko dziecko i filmy typowo żeby ona się dobrze czuła. Dominik syn dj Remo też nagrał jakiś film i była tam jego siostra. Grali w jakąś grę, dziewczynce coś nie szło, popłakała się. Zrobiło się trochę niezręcznie.

Takie filmy moim zdaniem nie są fajne. I oni narażają swoje rodzeństwo na hejt. Są w internecie, czytają komentarze, wiedzą jak to wygląda, jak może być odebrane. A i tak to robią bo filmik, wyświetlenia. Widziałam gdzieś na insta hejty na Nadię dotyczące wyglądu. To jest przykre.

Oglądanie zdenerwowanego, płaczącego dziecka nie jest fajne. A obok dorosły youtuber który nie wie do końca jak ma się zachować. Oczywiście dziecko musi mówić że suby i lajki.

Te dzieci dorosną. Mogą nie być zachwycone co rodzeństwo z ich udziałem wstawiało do sieci lata temu. W internecie nic nie ginie. Dziwi mnie że rodzice na coś takiego pozwalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

i to jej wymawanie 3 jako "czy" a nie "trzy". Szlag mnie trafia juz w jakis 30 filmach to sie powtorzylo... niech ona sie w koncu poprawnie nauczy wymawiac slowa, zwlaszcza "trz" a nie seplenić jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Moim zdaniem w ogóle nie powinno się pokazywać dzieci na filmikach. Kiedyś Marcin Dubiel nagrywał filmiki ze swoją siostrą. Ludzie o to prosili bo słodka dziewczynka. Ale wiadomo to tylko dziecko i filmy typowo żeby ona się dobrze czuła. Dominik syn dj Remo też nagrał jakiś film i była tam jego siostra. Grali w jakąś grę, dziewczynce coś nie szło, popłakała się. Zrobiło się trochę niezręcznie.

Takie filmy moim zdaniem nie są fajne. I oni narażają swoje rodzeństwo na hejt. Są w internecie, czytają komentarze, wiedzą jak to wygląda, jak może być odebrane. A i tak to robią bo filmik, wyświetlenia. Widziałam gdzieś na insta hejty na Nadię dotyczące wyglądu. To jest przykre.

Oglądanie zdenerwowanego, płaczącego dziecka nie jest fajne. A obok dorosły youtuber który nie wie do końca jak ma się zachować. Oczywiście dziecko musi mówić że suby i lajki.

Te dzieci dorosną. Mogą nie być zachwycone co rodzeństwo z ich udziałem wstawiało do sieci lata temu. W internecie nic nie ginie. Dziwi mnie że rodzice na coś takiego pozwalają.

bo dla wyswietlen zrobia wszystko, sprzedajne szmaty.
rock pokazal swojego syna, to przez kilka lat robili z nim memy
z dvpy zalozyl podobno kanal swojemu synowi ktory rowniez jest dzieckiem
jeszcze troche i weroniczka zalozy nadusi kanal 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heeeej

nie wiem czemu się czepiacie Weroniki. Miła, sympatyczna babeczka. Krzywdy nikomu nie robi;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wera zawsze ma farta dziwnym prawem jedynie gdzie nie miła to z kolorem jedzenia a ogólnie to cały czas wszystko uchodzi jej płazem i wygrywa cały czas np jak był odc z jajkiem to jej zaliczyli wygrana gdzie ona strasznie wgl nic nie robiła a jak ktoś się do niej zbliżył z chłopów to przestrzeń osobista albo ten odc z basenem i historyjkami gdzie tez szopkę odwaliła a Marta zawsze zachowuje się normalnie i za to ja szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxm
21 godzin temu, Gość gosc napisał:

i to jej wymawanie 3 jako "czy" a nie "trzy". Szlag mnie trafia juz w jakis 30 filmach to sie powtorzylo... niech ona sie w koncu poprawnie nauczy wymawiac slowa, zwlaszcza "trz" a nie seplenić jak dziecko

to jest akurat gwara krakowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxm
21 godzin temu, Gość gosc napisał:

i to jej wymawanie 3 jako "czy" a nie "trzy". Szlag mnie trafia juz w jakis 30 filmach to sie powtorzylo... niech ona sie w koncu poprawnie nauczy wymawiac slowa, zwlaszcza "trz" a nie seplenić jak dziecko

to jest akurat gwara krakowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość xxm napisał:

to jest akurat gwara krakowska

zajebista gwara, jakos nikt inny z domownikow tak nie mowi a mieszkaja w krakowie zdecydowanie dluzej od weroniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy

Ale akurat tak naprawdę mowi wiele osób urodzonych i mieszkających w Krakowie, czeba, czy, poczeba. Da się do tego przyzwyczaić, aczkolwiek też mnie to denerwuje jak ktoś tak mówi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhahaha

Marta najlepsza babeczka z całej ekipy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pod filmikiem z Nadią dużo komentarzy negatywnych... Mogła sobie darować i nie wstawiać tego filmiku .. sama widziała, jak siostra reaguje na to co wylosowała, więc chyba liczyła się z tym, że będą ją krytykować .. a swoją drogą, ta mała nie przypomina wam dziewczynki z horroru, co wychodziła z telewizora ? I te brwi .. trochę jak Frida...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Pod filmikiem z Nadią dużo komentarzy negatywnych... Mogła sobie darować i nie wstawiać tego filmiku .. sama widziała, jak siostra reaguje na to co wylosowała, więc chyba liczyła się z tym, że będą ją krytykować .. a swoją drogą, ta mała nie przypomina wam dziewczynki z horroru, co wychodziła z telewizora ? I te brwi .. trochę jak Frida...

niby dziecku nie powinno sie regulowac brwi, ale widac golym okiem ze to juz podchodzi pod monobrew a rodzice nic z tym nie robia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Boże, jakie ona ma zniszczone te włosy. 
Te regeneracje u fryzjera jej nic nie dają, włosy wyglądają po nim ładnie pare dni, ale później znowu to samo. Ma sianko zamiast włosów i uważam, że powinna już skończyć z tym różowym, bo nie dość, że ten kolor jest wyblakły i nie wygląda on już ładnie, to wszystkim się on przejadł. Dla dobra jej włosów powinna przefarbować je na ciemny i poczekać aż się zregenerują, bo co jej po wizytach regenerujących, skoro rozjaśnione włosy są bardzo osłabione i naprawdę baaaaaaaaaaaardzo ciężko je zregenerować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qoos

Dziwi mnie, że Friz związał się z taką dziewczyną. Znaczy na początku Wera wydawała się być normalną i zwyczajną dziewczyną a teraz to nie wiem już sama co ona sobą reprezentuje. Różowe włosy, różowy samochód - czy to jakiś manifest czy po prostu jest aż tak dziecinna? Nie rozumiem tego bo gdy zaczynała na youtubie to nie potrzebowała mieć wokół siebie tyle różowego. Ubierała się fajnie, a przede wszystkim kolor jej włosów też był spoko. Ten różowy robi z niej jakąś pustą lalę bo niby nie powinno się oceniać po wyglądzie ale mam wrażenie, że ona od tego różowego głupieje. A chyba najgorszy jest zasób jej słownictwa a właściwie to jego brak bo ciągle powtarza te same słowa. Patrząc na to jak się oszpeciła tymi wszystkimi zabiegami, które sobie zrobiła na twarzy to naprawde nie ogarniam czemu jej się to podoba. Czy tu chodzi o kase? Bo ją stać to może robić sobie przeróżne rzeczy z twarzą i włosami a to, że wygląda jak kosmitka to już ją to nie obchodzi? Czy ona jest tak bardzo zaślepiona w ten różowy, że nie dostrzega coraz większej ilości komentarzy na temat tego, że źle wygląda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość qoos napisał:

Dziwi mnie, że Friz związał się z taką dziewczyną. Znaczy na początku Wera wydawała się być normalną i zwyczajną dziewczyną a teraz to nie wiem już sama co ona sobą reprezentuje. Różowe włosy, różowy samochód - czy to jakiś manifest czy po prostu jest aż tak dziecinna? Nie rozumiem tego bo gdy zaczynała na youtubie to nie potrzebowała mieć wokół siebie tyle różowego. Ubierała się fajnie, a przede wszystkim kolor jej włosów też był spoko. Ten różowy robi z niej jakąś pustą lalę bo niby nie powinno się oceniać po wyglądzie ale mam wrażenie, że ona od tego różowego głupieje. A chyba najgorszy jest zasób jej słownictwa a właściwie to jego brak bo ciągle powtarza te same słowa. Patrząc na to jak się oszpeciła tymi wszystkimi zabiegami, które sobie zrobiła na twarzy to naprawde nie ogarniam czemu jej się to podoba. Czy tu chodzi o kase? Bo ją stać to może robić sobie przeróżne rzeczy z twarzą i włosami a to, że wygląda jak kosmitka to już ją to nie obchodzi? Czy ona jest tak bardzo zaślepiona w ten różowy, że nie dostrzega coraz większej ilości komentarzy na temat tego, że źle wygląda? 

Friz to ogólnie nie ma szczęścia do dziewczyn. Przed Weroniką na YT występowały dwie jego inne byłe Kinga i ktoś jeszcze ale nie pamietam imienia. Obie z nim zerwały (co do Kingi nie jestem pewna kto zerwał, bo Friz w tamtej sytuacji przedstawił siebie jako poszkodowanego i nie znamy strony Kingi) i tak samo będzie z Weroniką. Miała go gdzieś gdy nie był rozpoznawalny, a gdy tylko zrobił większe liczby, nagle zaczęła z nim być i dzięki niemu mieć pieniądze na te wszystkie zabiegi (rozpromował ją wszędzie gdzie się da, więc różne marki zaczęly się do niej odzywać)
Smutne to, ale widać, że Friz jeszcze nie dojrzał do prawdziwej miłości i jest zaślepiony "urokiem" Weroniki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Omg po co ja tam weszłam. YT idzie w złą stronę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Weronika w odcinku z Marcysią twierdzi, że woli lekki makijaż. Parę miesięcy temu gadała jaka to ona nie jest naturalna. No cóż. Nie widać 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przeraża mnie to w jak łatwy sposób można w dzisiejszych czasach wyludzac pieniądze od dzieci. Wystarczy mieć milion subskrypcji, zaprojektować t-shirt z byle jakim napisem i kasa leci. Za co ona bierze to 100zl to nie wiem. Zdaje sobie sprawę z tego że jest znana i lubiana ale bez przesady, jej marka dopiero wchodzi na rynek przynajmniej modowy i nie jeszcze na tyle rozpoznawalna by brać taką kasę za skrawek materiału. W sieciowkach taniej się kupi. Współczuję tym dzieciom bo za parę lat stwierdzą że wydawanie kasy na takie bzdety okaże się bezsensowne. Swoją drogą te ciuchy niby takie fajne a siostrze czy bratu to nie dała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
53 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Przeraża mnie to w jak łatwy sposób można w dzisiejszych czasach wyludzac pieniądze od dzieci. Wystarczy mieć milion subskrypcji, zaprojektować t-shirt z byle jakim napisem i kasa leci. Za co ona bierze to 100zl to nie wiem. Zdaje sobie sprawę z tego że jest znana i lubiana ale bez przesady, jej marka dopiero wchodzi na rynek przynajmniej modowy i nie jeszcze na tyle rozpoznawalna by brać taką kasę za skrawek materiału. W sieciowkach taniej się kupi. Współczuję tym dzieciom bo za parę lat stwierdzą że wydawanie kasy na takie bzdety okaże się bezsensowne. Swoją drogą te ciuchy niby takie fajne a siostrze czy bratu to nie dała. 

te szmatlawce rozdala wszystkim jak leci, to samo bylo z jej boxem kosmetycznym XDDD
a te male dziewczynki kupowaly te kosmetyki tylko dlatego bo ich idolka byla na okladce, boze gdzie rodzice tych dzieci, powinni porzadnie po lapach natrzaskac a nie w wieku 10 lat kupowac box kosmetyczny dla dziewczyny 20+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Przeraża mnie to w jak łatwy sposób można w dzisiejszych czasach wyludzac pieniądze od dzieci. Wystarczy mieć milion subskrypcji, zaprojektować t-shirt z byle jakim napisem i kasa leci. Za co ona bierze to 100zl to nie wiem. Zdaje sobie sprawę z tego że jest znana i lubiana ale bez przesady, jej marka dopiero wchodzi na rynek przynajmniej modowy i nie jeszcze na tyle rozpoznawalna by brać taką kasę za skrawek materiału. W sieciowkach taniej się kupi. Współczuję tym dzieciom bo za parę lat stwierdzą że wydawanie kasy na takie bzdety okaże się bezsensowne. Swoją drogą te ciuchy niby takie fajne a siostrze czy bratu to nie dała. 

Takie koszulki youtuberów są od lat. Każdy zakładał swój sklep z koszulkami, kubkami czy innymi pierdołami. Często na stronach na których każdy może zrobić sobie koszulkę typu cupsell. Co jakiś czas zrobili nowy wzór i dzieciaki ciągle kupowały. Nie wiem kto dorosły chodziłby po ulicy w koszulce z nazwą kanału jakiegoś youtubera.

Nie rozumiem tych ubrań z nr telefonu. Po co? Ciekawi mnie jak wpadła na taki pomysł. Tak chwaliła się, że lubi projektować, a rok pracowała nad kilkoma napisami i ubraniem robotnika. Serio podobne spodnie nosiłam na praktykach na budowie 😄

Od razu widać komu zależy, żeby zrobić coś fajnego, a komu byle szybko byle co. Juszes otworzyła swój sklep z ubraniami z dodatkiem skóry z annanasa. Coś nowego, zgodnego z jej poglądami. Spódniczka, body bez wielkiego logo. Nawet szusz zrobiła czapki, swetry, które wymagają pracy, pomysłu i szukania kolejnych przędzy. Jasne, że to też dla kasy. Ale przynajmniej coś innego. Szybciej wyszłabym z domu w spódniczce juszes czy czapce szusz, niż w odblaskowych spodniach i z nr telefonu na czapce.

Swoją drogą w filmie, w którym friz ogląda jej sklep i produkty, pokazywała mu szczotki. Wzięła sobie jedną i zaczęła się nią czesać. Mam nadzieję, że nie odłożyła jej na miejsce i nie sprzedaje używanych przez siebie szczotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jeszcze te jej story na insta z rana gdzie lezy naga pod ta koldra. To jesg dziecko, ktore zachowuje sie jak dziecko i jej widzami sa dzieci ale juz nie widzi nic sprzecznego w swoim wizerunku i niesmacznego i niestosownego w nagrywaniu siebie z cy.cka.mi przykrytymi tylko koldra... masakra, no nie wyobrazam sobie, zeby tak siebie nagrywac i np. wspolpracownicy mnie widzieli w takim wydaniu. Ona naprawde ma niskie IQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

jeszcze te jej story na insta z rana gdzie lezy naga pod ta koldra. To jesg dziecko, ktore zachowuje sie jak dziecko i jej widzami sa dzieci ale juz nie widzi nic sprzecznego w swoim wizerunku i niesmacznego i niestosownego w nagrywaniu siebie z cy.cka.mi przykrytymi tylko koldra... masakra, no nie wyobrazam sobie, zeby tak siebie nagrywac i np. wspolpracownicy mnie widzieli w takim wydaniu. Ona naprawde ma niskie IQ.

jeszcze gdyby je miala, a ona jest deska xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihihi

Ah ta zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XDD
23 minuty temu, Gość Hihihi napisał:

Ah ta zazdrość.

Czego tu zazdrościć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihihi
1 godzinę temu, Gość XDD napisał:

Czego tu zazdrościć? 

Po prostu nie wiem czemu się czepiacie , Zazdrość hmm dziewczyna jest lubiana, atrakcyjna, ma pieniądze , nie robi krzywdy nikomu wiec nie rozumiem czemu dostaje takie hejty. Nie robi nic zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popo22

Oglądałam Weronikę do momentu aż otworzyła swój sklep i pokazała co stworzyła. Serio? Robiąc filmiki z lumpeksami i stylówkami wychodziło jej to całkiem nieźle i było widać, że ma pojęcie co jest modne a co nie, więc tak samo myślałam, że będzie wyglądać jej kolekcja. Niestety to co zobaczyłam mocno mnie rozczarowało. Tragedia jednym słowem. Porównując sklep Wery a sklep Ekipy widać kto bardziej wszystko przemyślał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Ubrania ze sklepu ma świetne i gatunkowo są bardzo dobrej jakości 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×