Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Niedługo idę na wesele! Wow

Polecane posty

Gość moooo

Wkliknij Moda wieczorowa   (lub cos w tym stylu) 2019 image(obrazy) , odpusc biale i czarne i wybierz  w czym ci ladnie, Mozesz tez kupic przez internet.mozesz tez obejrzec linki z innych krajiw np z UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ddhfsd

Koniecznie wlosy natapirowane i utrwalone lakierem do wlosow. ...enka z cekinami. Rajstopy kabaretki. Bedziesz gwiazda wieczoru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gfdgjggg

Jeśli chodzi o długie ...enki, to mi się podobają, ale takie z długim wycięciem z przodu po boku. Musisz iść do sklepu pomierzyc w czym ci będzie dobrze. Ja jestem chuda i fajnie się czuje w rozkloszowanej kiecce, bo dodaje kobiecości. Mam taką fajną właśnie szaro - pudrowa, jest cudna, a niestety nie mam okazji ubrać, bo też niemowlę w domu.. Ja to bym taką wybrała, ma kilka warstw tiulu na spódnicy, na plecach ładne wycięcie. Oczywiście ubierz szpilki, możesz wziąć baleriny na przebranie jak już nogi będą bolały. Nie słuchaj jakichś porad o spodniach, czy skromnym wyglądzie, bo to tylko na forum tak piszą, a na weselu laski są wystrojone na maksa. Fryzjer, kosmetyczka + fajna kiecka i buty, żakiet, kopertowka. 

Jeśli chodzi o prezent, to najlepiej pieniądze. Tyle ile możesz sobie pozwolić.. Ewentualnie jakiś drobiazg jako dodatek do prezentu, albo coś oryginalnego, no my dostaliśmy np. Nasz portret ślubny, taki trochę smiechowy, karykaturalny od mojej przyjaciółki, ładny duży łapacz snów, bukiet kwiatów z kuponami totolotka, pięknie opakowane wino. Możesz też zrobić miła niespodziankę młodym wystrseliwujac konfetti przed kościołem lub podczas pierwszego tańca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak, suknia maxi to obciach, dla każdego, bo na wesele nosi się strój koktajlowy. Suknię maxi mogłabyś włożyć, gdyby mężczyźni występowali na tej imprezie we frakach albo smokingach (ale wtedy na zaproszeniu byłoby to oznaczone).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Ddhfsd napisał:

Koniecznie wlosy natapirowane i utrwalone lakierem do wlosow. ...enka z cekinami. Rajstopy kabaretki. Bedziesz gwiazda wieczoru. 

Myślałam,że po prostu sie ubzdryngole do rosołu i będę gwiazdorzyc caly wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gfdgjggg napisał:

Jeśli chodzi o długie ...enki, to mi się podobają, ale takie z długim wycięciem z przodu po boku. Musisz iść do sklepu pomierzyc w czym ci będzie dobrze. Ja jestem chuda i fajnie się czuje w rozkloszowanej kiecce, bo dodaje kobiecości. Mam taką fajną właśnie szaro - pudrowa, jest cudna, a niestety nie mam okazji ubrać, bo też niemowlę w domu.. Ja to bym taką wybrała, ma kilka warstw tiulu na spódnicy, na plecach ładne wycięcie. Oczywiście ubierz szpilki, możesz wziąć baleriny na przebranie jak już nogi będą bolały. Nie słuchaj jakichś porad o spodniach, czy skromnym wyglądzie, bo to tylko na forum tak piszą, a na weselu laski są wystrojone na maksa. Fryzjer, kosmetyczka + fajna kiecka i buty, żakiet, kopertowka. 

Jeśli chodzi o prezent, to najlepiej pieniądze. Tyle ile możesz sobie pozwolić.. Ewentualnie jakiś drobiazg jako dodatek do prezentu, albo coś oryginalnego, no my dostaliśmy np. Nasz portret ślubny, taki trochę smiechowy, karykaturalny od mojej przyjaciółki, ładny duży łapacz snów, bukiet kwiatów z kuponami totolotka, pięknie opakowane wino. Możesz też zrobić miła niespodziankę młodym wystrseliwujac konfetti przed kościołem lub podczas pierwszego tańca. 

O,świetne pomysły z tymi upominkami 🙂 dzieki! Nad lapaczem Snow tez myślałam, a z tym totkiem może uda mi sie namówić więcej osób 🙂 serio tej osobie nieba bym.uchylila dlatego zależy mi ma tym by wszystko było cacy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może autorko wyślij nam swoje propozycje ...enek a my ci pomożemy wybrać 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żadnych łapaczy snow czy innych zbieraczy kurzu. Z tym lotkiem to też dziwna moda. Jako prezent kwiaty, czekoladki lub wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Żadnych łapaczy snow czy innych zbieraczy kurzu. Z tym lotkiem to też dziwna moda. Jako prezent kwiaty, czekoladki lub wino.

Zgadzam się, ja każdy tego typu badziew od razu wyrzucam. Totek to dla mnie też wiocha, taka zabawa dla ubogich liczących na odmianę losu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zakłada się normalna ...enkę, tak jak na imprezę. Im bardziej będziesz o d j e b a n a tym bardziej będzie czuć wiochę i desperację. Ale realia są takie że nawet rodzina królewska nie ubiera się na ślub tak jak ludzie na polskich weselach. Wieś tańczy i śpiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Może autorko wyślij nam swoje propozycje ...enek a my ci pomożemy wybrać 

 

Może wyślij swoje propozycje, a ja zobaczę w jakim stylu szukac 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbvcc

Bylam w czerwcu na weselu. Mialam dluga suknie z ladnym dekoltem i szpilki 6 cm, potem buty przebralam.

Ja mialam ze soba dzieciaki lat 11 i 2 i serio nie wybawilam sie wcale. Zreszta duzo gosci bylo z dziecmi i to samo. No i  dzieci tylko ciagnely na plac zabaw i na ogrod, na sali raczej byl placz/ pisk. Nocleg byl katorga, bo co chwile ktores dziecie sie budzilo i byl placz ( a bylo duzo niemowlat i dzieci do lat 3). Takze rano wiekszosc towarzystwa i tak miala zgon. Wiele osob czekalo na poprawi owy obiad i rozjezdzali sie do domow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Bbvcc napisał:

Bylam w czerwcu na weselu. Mialam dluga suknie z ladnym dekoltem i szpilki 6 cm, potem buty przebralam.

Ja mialam ze soba dzieciaki lat 11 i 2 i serio nie wybawilam sie wcale. Zreszta duzo gosci bylo z dziecmi i to samo. No i  dzieci tylko ciagnely na plac zabaw i na ogrod, na sali raczej byl placz/ pisk. Nocleg byl katorga, bo co chwile ktores dziecie sie budzilo i byl placz ( a bylo duzo niemowlat i dzieci do lat 3). Takze rano wiekszosc towarzystwa i tak miala zgon. Wiele osob czekalo na poprawi owy obiad i rozjezdzali sie do domow.

Dlatego nie ma co brać dzieci na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Bbvcc napisał:

Bylam w czerwcu na weselu. Mialam dluga suknie z ladnym dekoltem i szpilki 6 cm, potem buty przebralam.

Ja mialam ze soba dzieciaki lat 11 i 2 i serio nie wybawilam sie wcale. Zreszta duzo gosci bylo z dziecmi i to samo. No i  dzieci tylko ciagnely na plac zabaw i na ogrod, na sali raczej byl placz/ pisk. Nocleg byl katorga, bo co chwile ktores dziecie sie budzilo i byl placz ( a bylo duzo niemowlat i dzieci do lat 3). Takze rano wiekszosc towarzystwa i tak miala zgon. Wiele osob czekalo na poprawi owy obiad i rozjezdzali sie do domow.

Ja niestety albo z dziećmi albo wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niestety nie wchodzą linki. Zawartość musi byc zatwierdzona przez moderatora 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zgadzam się, ja każdy tego typu badziew od razu wyrzucam. Totek to dla mnie też wiocha, taka zabawa dla ubogich liczących na odmianę losu 😄

Ale pieniążki chętnie przytulisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Powtarzam to nie komunia czy chrzciny.

No i co z tego? ja widziałam w tym roku piękne stylizacje weselne bluzka + spódnica i rewelacyjne to wyglądało, a Ty się tak nie spinaj, bo ci żyłka w tym sztywnym zadzie pęknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ania
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Tak, suknia maxi to obciach, dla każdego, bo na wesele nosi się strój koktajlowy. Suknię maxi mogłabyś włożyć, gdyby mężczyźni występowali na tej imprezie we frakach albo smokingach (ale wtedy na zaproszeniu byłoby to oznaczone).

weź się zlituj i przestań nas tu karmić tą etykietą rodem z wiktoriańskiej Anglii.

Ja mam np. na boku nogi, od kolana do kostki szramę po wypadku i nie ma mowy, o krótszej niż maxi. Dodatkowo nie każda kobieta ma zgrabne nogi. Czasem dziewczyna jest szczupła, a nogi ma kołkowate albo krzywe i nie pasuje jej krótsza. Inne mają żylaki albo grube czy niezgrabne nogi. Po co się narażać na taki dyskomfort? po co świecić swoimi ułomnościami? Strój powinien być też dobrany do sylwetki i urody. Uważasz, że dobrze wygląda np. krzywonoga kobieta z widocznymi żylakami? oczywiście, że nie ale niech się katuje i choojowo czuje, bo jakaś tam ETYKIETA z książki jolki kwaśniewskiej jest ważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Tak, suknia maxi to obciach, dla każdego, bo na wesele nosi się strój koktajlowy. Suknię maxi mogłabyś włożyć, gdyby mężczyźni występowali na tej imprezie we frakach albo smokingach (ale wtedy na zaproszeniu byłoby to oznaczone).

Jak piszesz o długiej sukni, to faktycznie nie tędy droga. Ale ...enkę maxi jak najbardziej może autorka założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko wejdź sobie w allegro. Wbij ...enka pin up. Każda tego typu się nadaje na wesele, a wysokich szpilek do takiej kiecki też mieć nie musisz, żeby to dobrze wyglądało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość ania napisał:

weź się zlituj i przestań nas tu karmić tą etykietą rodem z wiktoriańskiej Anglii.

Ja mam np. na boku nogi, od kolana do kostki szramę po wypadku i nie ma mowy, o krótszej niż maxi. Dodatkowo nie każda kobieta ma zgrabne nogi. Czasem dziewczyna jest szczupła, a nogi ma kołkowate albo krzywe i nie pasuje jej krótsza. Inne mają żylaki albo grube czy niezgrabne nogi. Po co się narażać na taki dyskomfort? po co świecić swoimi ułomnościami? Strój powinien być też dobrany do sylwetki i urody. Uważasz, że dobrze wygląda np. krzywonoga kobieta z widocznymi żylakami? oczywiście, że nie ale niech się katuje i choojowo czuje, bo jakaś tam ETYKIETA z książki jolki kwaśniewskiej jest ważniejsza.

A myślisz że ktoś zwraca uwagę na żylaki czy blizny? albo na kołkowate nogi na weselu? Te zasady savoir vivre były po coś wymyślone i to przez madrzejszych od nas i działają tyle lat więc może nie kop się z koniem tylko dostosuj skoro coś jest dobre i funkcjonuje w kulturze przyjęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

A myślisz że ktoś zwraca uwagę na żylaki czy blizny? albo na kołkowate nogi na weselu? Te zasady savoir vivre były po coś wymyślone i to przez madrzejszych od nas i działają tyle lat więc może nie kop się z koniem tylko dostosuj skoro coś jest dobre i funkcjonuje w kulturze przyjęć?

Haha no jak to nikt nie zwraca? Czołowe plotkary zawsze siedzą i tylki obrabiaja. Weź przyjdź w kreacji z zeszłego sezonu to Cię zjedzą ,a jak.pokazesz kolki czy żylaki to.juz całkiem! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Quiz -

Navy Lace Dip Hem Dress

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Haha no jak to nikt nie zwraca? Czołowe plotkary zawsze siedzą i tylki obrabiaja. Weź przyjdź w kreacji z zeszłego sezonu to Cię zjedzą ,a jak.pokazesz kolki czy żylaki to.juz całkiem! 

To narażanie się na ostrzał to jedno ale kobieta powinna się ubierać odpowiednio do swojego wyglądu, do sylwetki, a nie zakładać coś co do jej figury nie pasuje na siłę, bo jakieś kretyńskie przestarzałe zasady tak mówią. Nie każdej wszystko pasuje i czasem pozostaje tylko maxi. Moja szwagierka ma piękną figurę na górze, talia, piersi, ramiona, długa szyja, biodra ma już szerokie i to nawet też jest ok ale już uda i łydki ma masywne w stosunku do reszty i zawsze zakłada kiecki maxi. Wygląda lekko, zwiewnie, super się czuje oraz świetnie bawi, bo jest pewna siebie i wie że wygląda dobrze, a w krótszej co? dobrze by wyglądała? nigdy w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prezent koperta 500 zł. Suknia maxi mega klasa i elegancja, aby tylko nie była z dużym dekoltem i biała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×