Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inna

On w pracy ma same laski!

Polecane posty

Gość xxx

Ńa II i III zmianie ok. 38-40 kobiet ja i mechanik. 16 z nich było u mnie "na kawie" reszta jakaś aseksualna, nie nadająca się do seksu. 2 lata temu zmieniłem pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Citigroup

Typowe. Dlatego ja nie mam złudzeń wiedząc że mój facet ma w pracy większość bab. Wiem co jest grane za moimi plecami. ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy sądzi po sobie. Te co by puściły jakby się znalazł odpowiedni ciągle węszą zdradę u swoich partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja widzę u siebie w pracy jak każdy z każdą a w domu małżonka czeka... A jeden z drugim sobie piwkuja po pracy z napalonymi gowniarami. 😠 Zdjęcia jednej też widziałam, wpierw latala za tym kolegą a potem pokazywała fotki jak się już w pubie lizali. A gościu ma żonę jak miss. A ta młoda wcale ładna nie jest. Także 🤮 wszystkiego się odechciewa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sejf

W każdej pracy się takie cuda dzieją. U mnie też wpierw każdy do każdego zarywa a potem się słucha kto z kim się juz przespal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.

Mój miał tylko jedna kobietę w pracy i 5 facetów i niestety to wystarczyło zakochal się i odszedł ☹️ 

Jestem w nowym związku i niestety doszły mnie słuchy bo to małe miasto że mój partner kręci z jakąś Michalina. 

Jakieś fatum? ☹️ Kocham go i drżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, KermitZaba napisał:

ednak jeśli on należy do tej drugiej grupy, takiej która potrafi odmawiać kobietą, to możesz być zdecydowanie bardziej spokojna. 

Zawsze to jakaś nadzieja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×