Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Katian

Andzia i dziecko

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Nawet jak b臋dzie, to widocznie b臋dzie jego decyzja i chyba nic nikomu do tego co facet robi z pieni臋dzmi. Gdyby nie chcia艂 mie膰 z tym nic wsp贸lnego to powiedzia艂by: to teraz rad藕 sobie sama.

My艣l臋, 偶e takie interpretowanie po ich minach co sobie my艣l膮, czy si臋 ciesz膮 czy nie, jest s艂abe i mo偶e nie mie膰 nic wsp贸lnego z rzeczywisto艣ci膮.聽

Andzia te偶 bym nie ocenia艂a. W miejscowo艣ci, z kt贸rej pochodze, by艂o sporo nastoletnich ci膮偶, jedna dziewczyna urodzi艂a w 3 gimnazjum. Du偶o dziewczyn przed 18 rokiem 偶ycia. I te dziewczyny da艂y sobie rad臋, a nie by艂y te偶 jakie艣 lotne i rozgarni臋te, pochodzi艂y raczej z ma艂o zamo偶nych rodzin, nie mog艂y liczy膰 na du偶e wsparcie. Powiedzia艂abym nawet 偶e praktycznie wszystkie ogarn臋艂y si臋 bardzo po urodzeniu dziecka. A wszyscy na nich psy wieszali.聽

Za bardzo prze偶ywasz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Chyba co艣 z ca艂膮 kafeteri膮 jest nie tak 馃槙 kilka w膮tk贸w kt贸re czytam maj膮 ten sam problem...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 panwojtek
5 minut temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Chyba co艣 z ca艂膮 kafeteri膮 jest nie tak 馃槙 kilka w膮tk贸w kt贸re czytam maj膮 ten sam problem...

Policja zablokow艂a kafaterie, zaraz posypi膮 sie pozwy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 damapama

MOPS ju偶 tu jedzie, b臋dzieta wszyskie siedzie膰 !!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Cela po ojcu gwiazdy yt 馃ぃ

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosciu

Andzia z brzuszkiem b臋dzie siedziec w domu, a luku艣 si臋 ju偶 wybiera na wakacje do rio

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Justyna z kana艂u ,,Just Tyna" te偶 jest w ci膮偶y. W艂a艣nie obejrza艂am filmik. Bardzo fajnie to przedstawi艂a.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jebdb
9 godzin temu, Go艣膰 gosc napisa艂:

No te vlogi to juz jest zenada. Ja bym tego nie publikowala, wida膰 ,偶e ojczym wcale sie za specjalnie nie ucieszy艂, matka tak samo. Wiedza czym to pachnie i ze pewnie zapal do dziecka minie tak samo jak do robienia innych rzeczy. Ciekawe czy vlog z porod贸wki tez wjedzie.

Ja czekam jak pierwszy ob.. pampers b臋dzie kr膮偶y艂 w tym samym gronie i b臋dzie im wszystkim pokazywany.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaia

Ja tam jej zazdroszcz臋, jestem w jej wieku. Musz臋 studiowa膰, pracowa膰...聽i tak ca艂e 偶ycie. Nawet jak b臋d臋 bardzo dobrze zarabia膰 to i tak to nie b臋dzie tyle co ona ma nic nie robi膮c.

Zazdroszcz臋 ale nie negatywnie 馃檪 ch臋tnie b臋d臋 艣ledzi膰 jej bycie mam膮 to mo偶e by膰 ciekawe 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Justyna z kana艂u ,,Just Tyna" te偶 jest w ci膮偶y. W艂a艣nie obejrza艂am filmik. Bardzo fajnie to przedstawi艂a.

A co nas to obchodzi? Tu piszemy o Andziuli.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc
6 minut temu, Go艣膰 Kaia napisa艂:

Ja tam jej zazdroszcz臋, jestem w jej wieku. Musz臋 studiowa膰, pracowa膰...聽i tak ca艂e 偶ycie. Nawet jak b臋d臋 bardzo dobrze zarabia膰 to i tak to nie b臋dzie tyle co ona ma nic nie robi膮c.

Zazdroszcz臋 ale nie negatywnie 馃檪 ch臋tnie b臋d臋 艣ledzi膰 jej bycie mam膮 to mo偶e by膰 ciekawe 馃槈

Te偶 chcia艂aby艣 by膰 taka niezaradna? Pami臋taj - karta zawsze si臋 odwraca. I Andzia nie b臋dzie ca艂e 偶ycie nic nie robi膰, cho膰by chcia艂a. Rodzice nie s膮 wieczni. Luku艣 "doskona艂y partner" ju偶 dwa lata 艣lub obiecuje a pier艣cionka nadal brak. Mimo, 偶e ona go prosi艂a juz o to! Do tego ju偶 艣miga na wycieczk臋 bez niej, a ona akurat wtedy b臋dzie w do艣膰 wysokiej ci膮偶y.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
12 minut temu, Go艣膰 gosc napisa艂:

Te偶 chcia艂aby艣 by膰 taka niezaradna? Pami臋taj - karta zawsze si臋 odwraca. I Andzia nie b臋dzie ca艂e 偶ycie nic nie robi膰, cho膰by chcia艂a. Rodzice nie s膮 wieczni. Luku艣 "doskona艂y partner" ju偶 dwa lata 艣lub obiecuje a pier艣cionka nadal brak. Mimo, 偶e ona go prosi艂a juz o to! Do tego ju偶 艣miga na wycieczk臋 bez niej, a ona akurat wtedy b臋dzie w do艣膰 wysokiej ci膮偶y.聽

Powstrzymaj ten hejt, zaraz b臋dziesz mia艂a proces, rozumiesz ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 JJJJ

Ciekawe jakie rozmowy musi prowadzi膰 Wojtek z Agnieszk膮, poza kamerami i poza Andziaks.聽

Gdyby tylko Andzia mia艂a innego ch艂opaka, a nie tego "prankera", co intelektem nie grzeszy. No nic, pewnie b臋dziemy ogl膮da膰 ich poczynania. Kto艣 tu napisa艂, 偶e mama Andziaks b臋dzie bawi膰.. mnie si臋 wydaje, 偶e tak nie b臋dzie, bo b臋dzie udawadnia膰 Andzi, 偶e dziecko to nie jest zabawka. Fakt, pani Agnieszka zrobi艂a ten sam "b艂膮d", zasz艂a w ci膮偶臋, zostawia艂a dziecko w艂asnej matce, ale kosztem studi贸w, pracy, by 偶y艂o si臋 im lepiej na przysz艂o艣膰. A Andzia? Nic nie robi, wi臋c b臋dzie bawi膰. I tak wyjdzie na to, 偶e ma wi臋cej szcz臋艣cia ni偶 rozumu, i dziecko b臋dzie grzeczne, anio艂ek.聽

Pewnie dadz膮 jej jako艣 dziwnie na imi臋 pokroju Noah, Mia, Lilli...聽

Ale fakt, pan Wojtek to by艂 w szoku. Ciekawe po co do niego jecha艂a 3 dni p贸藕niej..聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Fuj

Biedne to dziecko, bo jego mama ci膮gle b臋dzie ucieka膰 od obowi膮zk贸w bo zm臋czona, ju偶 teraz pada na pysk, tylko le偶e膰 a to sam poczatek, dziecko zmienia wszystko, nie b臋dzie tyle czasu na le偶enie i chodzenie po aklepach, chyba 偶e kosztem dziecka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ada

Obstawiacie 偶e Luka kiedy poprosi ja o r臋k臋? 馃槃 w urodziny czy 艣wi臋ta ? XD

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosciu

Dla korzy艣ci dziecka Mog艂aby poczyta膰 o rozwoju dziecka, o psychologii rozwojowej i si臋 przygotowa膰 do wychowywania, ale lepiej strzela膰 foty na insta.聽

Pozniej s膮 rodzice, kt贸rzy nie rozumiej膮, ze dziecko p艂acze bo ma jakie艣 niezaspokojone potrzeby i tylko chc膮 by dziecko spa艂o, cicho siedzia艂o i si臋 nie rusza艂o, bo NIEGRZECZNE聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc
39 minut temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Powstrzymaj ten hejt, zaraz b臋dziesz mia艂a proces, rozumiesz ?

Tak. Napisa艂am 偶e jest niezaradna. Hejt jak ta lala. Pisz臋 co widz臋. Sama to pokazuje. I nie ma w tym nic obra藕liwego, takie s膮 fakty 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc
30 minut temu, Go艣膰 JJJJ napisa艂:

Pewnie dadz膮 jej jako艣 dziwnie na imi臋 pokroju Noah, Mia, Lilli...聽..聽

Andzia chce c贸rce tak jak da艂a dla pas czyli Lilu. Wi臋c my艣l臋 podobnie jak Ty - b臋dzie jako艣 dziwacznie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
1 godzin臋 temu, Go艣膰 gosc napisa艂:

Te偶 chcia艂aby艣 by膰 taka niezaradna? Pami臋taj - karta zawsze si臋 odwraca. I Andzia nie b臋dzie ca艂e 偶ycie nic nie robi膰, cho膰by chcia艂a. Rodzice nie s膮 wieczni. Luku艣 "doskona艂y partner" ju偶 dwa lata 艣lub obiecuje a pier艣cionka nadal brak. Mimo, 偶e ona go prosi艂a juz o to! Do tego ju偶 艣miga na wycieczk臋 bez niej, a ona akurat wtedy b臋dzie w do艣膰 wysokiej ci膮偶y.聽

Ale w jakim sensie niezaradna?

Moim zdaniem odwrotnie. Mimo braku wyksztalcenia i jakiejs konkretnej pracy radzi sobie lepiej niz niejedna wyksztalcona kobieta starsza od niej. Wynajmuje mieszkanie, ladne, drogie, podruzuje, stac ja na swobodne zycie. Potrafi ugotowac, posprzatac, jest zadbana. O co Wam chodzi? Pod mostem nie mieszka, nie zebra pod kosciolem.聽
Bedzie dziecko? No i super, duzo zdrowia zycze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
1 godzin臋 temu, Go艣膰 gosc napisa艂:

Tak. Napisa艂am 偶e jest niezaradna. Hejt jak ta lala. Pisz臋 co widz臋. Sama to pokazuje. I nie ma w tym nic obra藕liwego, takie s膮 fakty 馃檪

Przekonasz sie nied艂ugo.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ttt

My艣licie 偶e b臋d膮 pokazywa膰 dziecko?? B臋d膮 jaja jak powie 偶e nie poka偶e 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zxc
2 godziny temu, Go艣膰 Kaia napisa艂:

Ja tam jej zazdroszcz臋, jestem w jej wieku. Musz臋 studiowa膰, pracowa膰...聽i tak ca艂e 偶ycie. Nawet jak b臋d臋 bardzo dobrze zarabia膰 to i tak to nie b臋dzie tyle co ona ma nic nie robi膮c.

Zazdroszcz臋 ale nie negatywnie 馃檪 ch臋tnie b臋d臋 艣ledzi膰 jej bycie mam膮 to mo偶e by膰 ciekawe 馃槈

Spoko, rozumiem Ci臋, mam tak samo. Mimo uko艅czonych studi贸w i ca艂kiem niez艂ej pracy i tak jeszcze du偶o mi brakuje by 偶y膰 sobie tak swobodnie jak Andzia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
3 godziny temu, Go艣膰 JJJJ napisa艂:

Ciekawe jakie rozmowy musi prowadzi膰 Wojtek z Agnieszk膮, poza kamerami i poza Andziaks.聽

Gdyby tylko Andzia mia艂a innego ch艂opaka, a nie tego "prankera", co intelektem nie grzeszy. No nic, pewnie b臋dziemy ogl膮da膰 ich poczynania. Kto艣 tu napisa艂, 偶e mama Andziaks b臋dzie bawi膰.. mnie si臋 wydaje, 偶e tak nie b臋dzie, bo b臋dzie udawadnia膰 Andzi, 偶e dziecko to nie jest zabawka. Fakt, pani Agnieszka zrobi艂a ten sam "b艂膮d", zasz艂a w ci膮偶臋, zostawia艂a dziecko w艂asnej matce, ale kosztem studi贸w, pracy, by 偶y艂o si臋 im lepiej na przysz艂o艣膰. A Andzia? Nic nie robi, wi臋c b臋dzie bawi膰. I tak wyjdzie na to, 偶e ma wi臋cej szcz臋艣cia ni偶 rozumu, i dziecko b臋dzie grzeczne, anio艂ek.聽

Pewnie dadz膮 jej jako艣 dziwnie na imi臋 pokroju Noah, Mia, Lilli...聽

Ale fakt, pan Wojtek to by艂 w szoku. Ciekawe po co do niego jecha艂a 3 dni p贸藕niej..聽

Tak samo jak udowadniala Andzi, ze wlasny biznes to nie jest zabawa?...Czyli zalatwiajac za nia wszystko a teraz finalnie zostajac sama z tym 'biznesem Andzi' na glowie?...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
4 godziny temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Ale w jakim sensie niezaradna?

Moim zdaniem odwrotnie. Mimo braku wyksztalcenia i jakiejs konkretnej pracy radzi sobie lepiej niz niejedna wyksztalcona kobieta starsza od niej. Wynajmuje mieszkanie, ladne, drogie, podruzuje, stac ja na swobodne zycie. Potrafi ugotowac, posprzatac, jest zadbana. O co Wam chodzi? Pod mostem nie mieszka, nie zebra pod kosciolem.聽
Bedzie dziecko? No i super, duzo zdrowia zycze.

Te kt贸re krytykuj膮 Andziaks s膮 rozw艣cieczone bo poko艅czy byle jakie studia i s膮 zwyk艂ymi robotnicami za g艂odowe pensje ale przecie偶 robota na etacie to niebywa艂a zaradno艣膰 馃槈聽W tym czasie kiedy zrywaj膮聽si臋 do pracy, Andzia przewraca si臋 na drugi bok, a kiedy ju偶聽wstanie w po艂udnie to idzie do Gucci kupi膰 sobie torebk臋 na kt贸r膮 te zaradne robotnice nie od艂o偶y艂yby przez rok. Lekkie 偶ycie boli i budzi zazdro艣膰 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰 gosc g

聽mama jej ch艂opaka przepi臋kna kobieta.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Go艣膰 gosc g napisa艂:

聽mama jej ch艂opaka przepi臋kna kobieta.聽

Oj tak. Chcialabym tak wygladac w wieku 45 lat.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
6 godzin temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Oj tak. Chcialabym tak wygladac w wieku 45 lat.

45 lat to pi臋kny, dojrza艂y wiek. Si艂a wieku. Jak si臋 o siebie dba, to 偶aden problem tak wygl膮da膰. To nie jest zgrzybia艂a staro艣膰 偶eby dobry wygl膮d mia艂 budzi膰 a偶 taki podziw i niedowierzanie. Nie wiem jakie pasztety masz swoim otoczeniu i co widzisz w lustrze (chocia偶 si臋 domy艣lam), ale je偶eli dobry wygl膮d u 45 latki tak ci臋 rusza, to tylko wsp贸艂czu膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
9 godzin temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Te kt贸re krytykuj膮 Andziaks s膮 rozw艣cieczone bo poko艅czy byle jakie studia i s膮 zwyk艂ymi robotnicami za g艂odowe pensje ale przecie偶 robota na etacie to niebywa艂a zaradno艣膰 馃槈聽W tym czasie kiedy zrywaj膮聽si臋 do pracy, Andzia przewraca si臋 na drugi bok, a kiedy ju偶聽wstanie w po艂udnie to idzie do Gucci kupi膰 sobie torebk臋 na kt贸r膮 te zaradne robotnice nie od艂o偶y艂yby przez rok. Lekkie 偶ycie boli i budzi zazdro艣膰 馃槈

Pi臋knie przypisa艂a艣 innym swoje kompleksy. To si臋 nazywa w psychiatrii przeniesienie i nie m贸wi nic o tych, kt贸rych krytykujesz, ale o tobie m贸wi wszystko.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×