Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Pierwsze wyniki wskazują że wygrał PiS

Polecane posty

Gość gość 1

Demokracja to rządy większości i szanowanie praw mniejszości. Wyznawcy PiS tego nie rozumieją. Ja się cieszę, że nie mają większości konstytucyjnej. Cieszę się, że nie dostała się do sejmu Krynicka traktująca z buta niepełnosprawnych. Polska była jest i będzie pszenno-buraczana, zawsze było nam niestety bliżej mentalnie do wschodu niż do zachodu. Nigdy nie pozbędziemy się tego garba, bo każdy ma w rodzinie taką podkarpacką babcię czy wujka. Strasznie zazdroszczę ateizmu Czechom, zazdroszczę im nawet ich historycznego tchórzostwa, bo lepiej na tym wychodzą od Wolaków machających szabelką. Państwa katolickie, które mają pecha nie spać na ropie naftowej to w większości państwa biedne i rozgrywane przez innych, nie bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość gosc napisał:

To trochę nie tak.... Rządzi większość ale z pełnym poszanowaniem praw mniejszości i uwzględnieniem ich potrzeb.

Tak samo jak mniejszość z pełnym poszanowaniem praw większości i uwzględnieniem ich potrzeb. A co w tej chwili robi mniejszość? Mniejszość wyzywa większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
1 godzinę temu, Gość iksde napisał:

Dokladnie!
Tak samo można powiedzieć o "zbędnej" matematyce czy fizyce. Później głąby nie mają pojęcia ile to jest 1,5% w skali roku albo tego, że rozerwanego kabla nie powinno się lizać mokrym językiem 😄
A może to i dobrze. Nauka dla wybranych, reszta niech wyginie naturalnie 🙂

Potem się Wolaki ze ściany wschodniej dziwią, że zgięci w pół zaiwaniają w Polu u Holendra, zbierają rzygi po Angliku czy podcierają tyłek Niemcowi. Do robienia czegoś więcej potrzebna jest matematyka, podstawy ekonomii, wyciąganie wniosków z historii, a nie klepanie zdrowasiek na miesięcznicy i wciskanie kolejnym rocznikom dodatkowych lekcji religii z obowiązkowym "precz z seksualizacją dzieci" (bo się jeszcze o antykoncepcji czegoś nauczą i po co im ona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
54 minuty temu, Gość gosc napisał:

 

1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

niestety ale nie masz racji, to jest właśnie efekt dzisiejszej edukacji, skupiającej się na niepotrzebnej, bezużytecznej wiedzy a nie wiedzy praktycznej.
Ekonomia powinna być na równi z takimi przedmiotami jak matematyka, fizyka czy biologia, poniewaz nierozerwalnie wiąże się z naszym życiem w przeciwieństwie do religii.

Po co im wiedza o mechanizmach ekonomicznych? Chociażby po to, żeby wiedzieli, że 500+ idzie z ich kieszeni, z kieszeni ich rodziców, babki emerytki itp.
Nie, nie wszyscy ludzie myślą. Niektórym to wręcz powinny zostać odebrane prawa wyborcze, bo nie wiedzą nawet czym się różni socjalizm od kapitalizmu.

Więc powodzenia w dryfowaniu dalej na różowych chmurach.

A dziekuje 😉

Akurat jestem finansista i pracuje w zawodzie 🙂

Zrozum, ze ludzie dokonujac wyborow nie biora pod uwage mechanizmow ekonomicznych, tylko subiektywne odczucia zwiazane wylacznie z nimi i ich warunkami bytowymi.Do tego doklada sie populizm..

Ludzie podejmujacych dezycje na podstawie analizy mechanizmow ekonomicznych jest sladowa ilosc 😉

Zreszta jeszcze nie spodkalam takiej partii,ktorej program bylby  mi odpowiadal w 100 %. Zawsze musze isc na kompromis 🙂

 

Nie bralam udzialu w tych wyborach,ani tych 4 lata temu. Nie glosuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak samo jak mniejszość z pełnym poszanowaniem praw większości i uwzględnieniem ich potrzeb. A co w tej chwili robi mniejszość? Mniejszość wyzywa większość.

Czy ktoś pałował babcie na miesięcznicach organizowanych z naszych podatków? Jak pałują geja to władza odwraca oczy, bo łyse pały z Białegostoku to ich wyborcy. Jędraszewski czy jak mu tam klepnie z ambony, że bycie gejem to jak bycie nazistą i spoko, jemu wolno, bo on "większość".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak samo jak mniejszość z pełnym poszanowaniem praw większości i uwzględnieniem ich potrzeb. A co w tej chwili robi mniejszość? Mniejszość wyzywa większość.

Mniejszość chyba nie rządzi???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

A dziekuje 😉

Akurat jestem finansista i pracuje w zawodzie 🙂

Zrozum, ze ludzie dokonujac wyborow nie biora pod uwage mechanizmow ekonomicznych, tylko subiektywne odczucia zwiazane wylacznie z nimi i ich warunkami bytowymi.Do tego doklada sie populizm..

Ludzie podejmujacych dezycje na podstawie analizy mechanizmow ekonomicznych jest sladowa ilosc 😉

Zreszta jeszcze nie spodkalam takiej partii,ktorej program bylby  mi odpowiadal w 100 %. Zawsze musze isc na kompromis 🙂

 

Nie bralam udzialu w tych wyborach,ani tych 4 lata temu. Nie glosuje. 

Pracodawca jest na pewno z ciebie bardzo dumny 😄 Nie wiem, czy na twoim miejscu chwaliłabym się zawodem.

Co do subiektywnych odczuć ekonomii, wszystko juz zostało powiedziane wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

A dziekuje 😉

Akurat jestem finansista i pracuje w zawodzie 🙂

Zrozum, ze ludzie dokonujac wyborow nie biora pod uwage mechanizmow ekonomicznych, tylko subiektywne odczucia zwiazane wylacznie z nimi i ich warunkami bytowymi.Do tego doklada sie populizm..

Ludzie podejmujacych dezycje na podstawie analizy mechanizmow ekonomicznych jest sladowa ilosc 😉

Zreszta jeszcze nie spodkalam takiej partii,ktorej program bylby  mi odpowiadal w 100 %. Zawsze musze isc na kompromis 🙂

 

Nie bralam udzialu w tych wyborach,ani tych 4 lata temu. Nie glosuje. 

tak, tak.

99% kafeterianek to ekonomistki, prawniczki, lekarki, architektki, bizneswoman..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
53 minuty temu, Gość Gość napisał:

W zadnym zachodnim kraju socjal nie jest w takiej wysokości! Za to jest masa realnej pomocy: bezproblemowy dostęp do zlobkow, przedszkoli, dofinansowania do opiekunek, opieka zdrowotna w ramach ubezpieczenia (rzeczywista, a nie jak w Polsce fikcja bo albo trzeba czekać miesiącami albo bulic z własnej kieszeni), dobrze refundowane leki, dopłaty do zajęć pozalekcyjnych itp. itd 

Nie w kazdym zachodnim kraju 😉 

Zlobki potrafia byc bardzo drogie, za opieke zdrowotna sciagaja ci z pensji, a i tak placisz za wizyte i leki, kolejki do specjalistow rowniez sa dlugie, nie ma zadnych doplat do opiekunek ani zajec pozalekcyjnych itp. itd.

Za to zasilek dla dziecka jest na kazde dziecko niezaleznie ile zarabiaja rodzice, bo to sa pieniadze DLA DZIECKA.

Podreczniki szkolne, ksiazki, zabawki, jedzenie dla dzieci itp. maja zerowa stawke vat.

Starsi ludzie maja darmowa opieke medyczna i leki, przejazdy, dopalty do mediow itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

tak, tak.

99% kafeterianek to ekonomistki, prawniczki, lekarki, architektki, bizneswoman..

😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
43 minuty temu, Gość iksde napisał:

Powyżej, to jest właśnie 100% wyborca PiSu 🙂

Jesli pijeszdo mnie to sie mylisz.

Ostatni raz glosowalam przed 2000 rokiem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
30 minut temu, Gość gosc napisał:

I stąd właśnie się bierze bieda mentalna i ta w portfelu.

Jak juz ktoś napisał, po alkoholu też na początku robi się ciepło na serduszku i jak pieniążki z chwilówki przyjdą na konto. A potem jest płacz, błaganie o pomoc, bo panowie wydzwaniajO, branie na litość. A przecież tak przyjemnie było.

Masz rację, nie ucz się niczego o ekonomii, daj innym zarobić, tylko potem nie jojcz 🙂

A dziekuje za troske, ale nie mam podstaw do jojczenia 🙂

Moje wybory spelniaja moje oczekiwania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Jesli pijeszdo mnie to sie mylisz.

Ostatni raz glosowalam przed 2000 rokiem 😉

i jak to bywa "nie głosowałam ale mam najwięcej do powiedzenia"
"nie głosuję, bo mój głos sie i tak nie liczy" - za to trzeba udzielac się na kafe, bo tutaj mój głos jest taki ważny 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

A dziekuje za troske, ale nie mam podstaw do jojczenia 🙂

Moje wybory spelniaja moje oczekiwania 🙂

cieszymy się twoim szczęściem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Mniejszość chyba nie rządzi???????

Ale próbuje rządzić, co widać tutaj po niektórych jak wyzywają, że nie ich partia wygrała, bo jakby wygrała, to by tutaj nie wyzywali innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A zero swobód obywatelskich was nie przeraża?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Pracodawca jest na pewno z ciebie bardzo dumny 😄 Nie wiem, czy na twoim miejscu chwaliłabym się zawodem.

Co do subiektywnych odczuć ekonomii, wszystko juz zostało powiedziane wyżej.

Pracodawcy nie interesuja moje prywatne opinie 🙂 Jego interesuja wylacznie efekty .

 

Poza tym w pierwszym poscie nie napisalam, ze ja tak mysle tylko, ze wiekszosc ludzi tak mysli 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

i jak to bywa "nie głosowałam ale mam najwięcej do powiedzenia"
"nie głosuję, bo mój głos sie i tak nie liczy" - za to trzeba udzielac się na kafe, bo tutaj mój głos jest taki ważny 😄

Ten który wstrzymał się od głosu, to znaczy że jest mu obojętne kto rządzi. A skoro jest mu obojętne, to niech sie teraz nie pulta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale próbuje rządzić, co widać tutaj po niektórych jak wyzywają, że nie ich partia wygrała, bo jakby wygrała, to by tutaj nie wyzywali innych.

Wyrażamy tylko swoje zdanie. Gdzie konkretnie widzisz "wyzywanie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość gosc napisał:

tak, tak.

99% kafeterianek to ekonomistki, prawniczki, lekarki, architektki, bizneswoman..

To, ze ci to nie pasuje nie znaczy, ze tak nie jest 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już niedługo polska kobieta będzie zazdrościć muzułmankom wolności i szacunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A zero swobód obywatelskich was nie przeraża?

 

Przeraża. Dlatego głosowałem na PiS, żeby mieć teraz swobodę obywatelską. W historii, dopiero od 4 lat większej swobody nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariiOlla

Kobiety głosujące na PiS po prostu nie pracują albo marzą o tym, by siedzieć w domu. Już partia ma takie pomysły, by tylko mężczyźni pracowali

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A zero swobód obywatelskich was nie przeraża?

 

Podkarpacie i Podlasie obchodzi tylko pińcet i lodówka pełna żarcia. Na samogon kupiony od Ukraińców też wystarczy. Pełnia szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość gosc napisał:

i jak to bywa "nie głosowałam ale mam najwięcej do powiedzenia"
"nie głosuję, bo mój głos sie i tak nie liczy" - za to trzeba udzielac się na kafe, bo tutaj mój głos jest taki ważny 😄

Na kafe niczyj glos nie jest wazny 🙂 Co najwyzej ludzie moga dac upust swoim fustracjom 😉  Ot taki zawor bezpieczenstwa.

Nie glosuje , bo nie mieszkamw Pl 🙂uwazasz, ze powinnam sie wtracac i ukladac zycie ludziom mieszkajacym w Pl ?

Mnie wynik wyborow w Pl nie dotyczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Ten który wstrzymał się od głosu, to znaczy że jest mu obojętne kto rządzi. A skoro jest mu obojętne, to niech sie teraz nie pulta.

A ktos sie pulta ? 🙂

Jest mi obojetne kto bedzie rzadzil w Pl.

Tak samo jak na Wegrzech, w Brazyli czy Somali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Na kafe niczyj glos nie jest wazny 🙂 Co najwyzej ludzie moga dac upust swoim fustracjom 😉  Ot taki zawor bezpieczenstwa.

Nie glosuje , bo nie mieszkamw Pl 🙂uwazasz, ze powinnam sie wtracac i ukladac zycie ludziom mieszkajacym w Pl ?

Mnie wynik wyborow w Pl nie dotyczy..

O! Pani "nie mieszkam w Polsce" 🙂  Podobno nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale próbuje rządzić, co widać tutaj po niektórych jak wyzywają, że nie ich partia wygrała, bo jakby wygrała, to by tutaj nie wyzywali innych.

Wyrażanie swojego niezadowolenia i wytykanie innym braków w edukacji to nie to samo co "rządzenie". Rządzi PiS od 4 lat, a wasza jedyna śpiewka to nadal "Przez 8 lat Polki i Polacy...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Na kafe niczyj glos nie jest wazny 🙂 Co najwyzej ludzie moga dac upust swoim fustracjom 😉  Ot taki zawor bezpieczenstwa.

Nie glosuje , bo nie mieszkamw Pl 🙂uwazasz, ze powinnam sie wtracac i ukladac zycie ludziom mieszkajacym w Pl ?

Mnie wynik wyborow w Pl nie dotyczy..

O proszę jak łatwo układasz sobie historyjkę o sobie, w zależności od kierunku dyskusji, żeby wykręcić się od głupot, które pisałaś wcześniej 🙂

Co jeszcze? Jesteś w tej chwili na urlopie i siedzisz na kafe, czy masz nienormowany czas pracy? 😄
Masz rację, twój głos nie jest ważny a jednak odpisujesz? Nuda czy frustracja?A może akurat cię zwolnili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piki
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja się cieszę bo Polska zostanie Polska 

Polska ciągle jest Polską . Dlaczego Polska Polaka niekatolika ,czarnego ,zielonego ,czerwonego ,nie hetero miałaby przestać być Polską? Kim są ci ,co stanowią do kogo ma należeć Polska? Kto im daje prawo o tym decydować ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×