Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

 

2 godziny temu, Alo77 napisał:

A jak dawkę miałaś? I doc kazał brac do 13tc?

Miałam 10 mg,

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Moni napisał:

Naprawde nie wiem. To moja gin tak zaleciła. Docent kazał mi w ogóle brać 5mg a moja gin zmieniła na 10mg 

Kurcze nie wiem co mam zrobić doc każe odstawic ok9tc, a ginekolog każe brać do 12 tc. Zarówno accofil jak i encorton. 

Czy słyszałaś o przypadkach zbyt wczesnego odstawienia tych leków i poronieniu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej babeczki, jak sie macie? Zajzalam tu po dlugiej przerwie. Moj synus za dwa dni konczy 5 miesiecy, jest cudowny. Czytalam ostatnio interesujacy news jesli chodzi o  podobienstwo dziecka do matki z KD.  Odykryli, ze ok 30% dna matki nosicielki przenika do dziecka. I to sie sprawdza bo nasz maluszek jest do mnie podobny. 

Pelne szczescie, jak twoje blizniaki? Plastka77 co u ciebie? 

Pozdrawiam wszystkie majace nadzieje i te, ktorym sie poszczescilo. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Alo77 napisał:

Kurcze nie wiem co mam zrobić doc każe odstawic ok9tc, a ginekolog każe brać do 12 tc. Zarówno accofil jak i encorton. 

Czy słyszałaś o przypadkach zbyt wczesnego odstawienia tych leków i poronieniu? 

Ja zawsze stosowałam się do zaleceń mojej doktor. Oczywiście z accofilem ona respektowała to co Docent przepisał, ale encorton mi zmieniła (dawkę). Docent nie jest ginekologiem, nie patrzy na twoje badania krwi, nie wiem jakie masz endometrium itp. On zaleca leczenie czysto pod problemy immunologiczne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Moni napisał:

Ja zawsze stosowałam się do zaleceń mojej doktor. Oczywiście z accofilem ona respektowała to co Docent przepisał, ale encorton mi zmieniła (dawkę). Docent nie jest ginekologiem, nie patrzy na twoje badania krwi, nie wiem jakie masz endometrium itp. On zaleca leczenie czysto pod problemy immunologiczne 

W jakiej klinice byłaś? Ja jestem w invikcie, moja dr mi tego nie zalecała steryd i accofil mam od Pasnika i on przegląda moja morfologi. Mam wizytę w środę uniego to pogadam co on myśli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Alo77 napisał:

Kurcze nie wiem co mam zrobić doc każe odstawic ok9tc, a ginekolog każe brać do 12 tc. Zarówno accofil jak i encorton. 

Czy słyszałaś o przypadkach zbyt wczesnego odstawienia tych leków i poronieniu? 

Mój gin też zaleca do 12 tyg. Wiele dzieciaków ma z takich zaleceń. Ja bym ciągnęła do 12 tyg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Celli77 napisał:

Hej babeczki, jak sie macie? Zajzalam tu po dlugiej przerwie. Moj synus za dwa dni konczy 5 miesiecy, jest cudowny. Czytalam ostatnio interesujacy news jesli chodzi o  podobienstwo dziecka do matki z KD.  Odykryli, ze ok 30% dna matki nosicielki przenika do dziecka. I to sie sprawdza bo nasz maluszek jest do mnie podobny. 

Pelne szczescie, jak twoje blizniaki? Plastka77 co u ciebie? 

Pozdrawiam wszystkie majace nadzieje i te, ktorym sie poszczescilo. 

Miło Cię słyszeć Celli 

Przygotowuję się do transferu. W przyszłym tyg. pierwszy podgląd. 

Trzymaj kciuki! 

Całusy dla synka ♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Celli77 napisał:

Hej babeczki, jak sie macie? Zajzalam tu po dlugiej przerwie. Moj synus za dwa dni konczy 5 miesiecy, jest cudowny. Czytalam ostatnio interesujacy news jesli chodzi o  podobienstwo dziecka do matki z KD.  Odykryli, ze ok 30% dna matki nosicielki przenika do dziecka. I to sie sprawdza bo nasz maluszek jest do mnie podobny. 

Pelne szczescie, jak twoje blizniaki? Plastka77 co u ciebie? 

Pozdrawiam wszystkie majace nadzieje i te, ktorym sie poszczescilo. 

Celli to fajnie  ze synuś zdrowo rosnie 🙂 jak bys miala link do tego artykulu to wrzuc, chetnie poczytamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Gość kar napisał:

12 dpt beta z piątku 242 

Super Kar, gratulacje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość kar napisał:

12 dpt beta z piątku 242 

Super! Kar życzę nudnej ciąży 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja kochana myśle o was 😍

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Moni napisał:

Nadzieja kochana myśle o was 😍

Moni, kochana moja😍już niedługo utule moje maleństwo. Wczoraj na wieczór stawiłam się na oddziale. Leże jeszcze pod ktg i za okolo godziny jadę na cesarkę😄

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość kar napisał:

12 dpt beta z piątku 242 

Super Kar, idziesz jak burza!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Nadzieja76 napisał:

Moni, kochana moja😍już niedługo utule moje maleństwo. Wczoraj na wieczór stawiłam się na oddziale. Leże jeszcze pod ktg i za okolo godziny jadę na cesarkę😄

O jej to pewnie już! Odpoczywajcie Ty i Maleństwo. Ściskamy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kar❤❤❤ 

Nadzieja trzymam kciuki za Was😘 Odezwij się jak dojdziesz do siebie😘

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.07.2020 o 21:46, plastka-77 napisał:

A jak masz rozpisany steryd? 

10mg od hmmm niepamietam chyba od 10dc ale i tak biorę go od ponad miesiąca

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłam dziś na podglądzie. Endo prawie 11 mm i transfer w piątek.. Zastanawiam się czy nie za bardzo urośnie mi endo skoro jest juz 11 a mam brac nadal 4 estrofemy dziennie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, anett96 napisał:

byłam dziś na podglądzie. Endo prawie 11 mm i transfer w piątek.. Zastanawiam się czy nie za bardzo urośnie mi endo skoro jest juz 11 a mam brac nadal 4 estrofemy dziennie?????

Jak włączyłaś a musiałaś włączyć progesteron go ono juz wyhamuje. Spokojnie. Teraz będzie się zmieniać jego struktura. 

No to odliczamy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, plastka-77 napisał:

Jak włączyłaś a musiałaś włączyć progesteron go ono juz wyhamuje. Spokojnie. Teraz będzie się zmieniać jego struktura. 

No to odliczamy! 

tak od wczoraj włączyłam proga. To uff dzięuję. Tak odliczamy, chociaz straciłam ostatnio ogólnie jakos nadzieje ze w ogole kiedy kolwiek się uda. Żeby zwiększyć szanse biorę teraz dwa Kropki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, anett96 napisał:

tak od wczoraj włączyłam proga. To uff dzięuję. Tak odliczamy, chociaz straciłam ostatnio ogólnie jakos nadzieje ze w ogole kiedy kolwiek się uda. Żeby zwiększyć szanse biorę teraz dwa Kropki 🙂

Jak będziesz mieć dwa to uda się z pewnością! Głowa do góry!

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, anett96 napisał:

tak od wczoraj włączyłam proga. To uff dzięuję. Tak odliczamy, chociaz straciłam ostatnio ogólnie jakos nadzieje ze w ogole kiedy kolwiek się uda. Żeby zwiększyć szanse biorę teraz dwa Kropki 🙂

Potwierdzam, z progesteronem juz nie rosnie tak szybko endo. Nie trac nadziei, trzeba próbować i liczyc na łut szczescia. A z 2 Kropkami szanse są większe 🙂 tez teraz mysle ze jak podejde do kolejnej procedury i bede miec zarodki i bedzie ich chociaz 3 to wezme 2 na raz, nie obrazilabym sie na blizniaki w sumie 😉 A moze choc 1 sie wgryzie. Bede trzymac kciuki w piątek 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane, forumowe cioteczki- wczoraj, o godz 14.15 powitalismy na świecie drugie nasze cudo- synusia, 3290 g miłości, 53 cm do kochania❤❤❤

  • Like 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja moje gratulacje!!!❤❤❤ cudownie, że mały jest już z Wami!!😘😘 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nadzieja76 napisał:

Kochane, forumowe cioteczki- wczoraj, o godz 14.15 powitalismy na świecie drugie nasze cudo- synusia, 3290 g miłości, 53 cm do kochania❤❤❤

Tak się cieszę kochana!! Gratulacje. Odpoczywajcie teraz. Jak się czujesz? Jak synuś? 😍😍

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Moni napisał:

Tak się cieszę kochana!! Gratulacje. Odpoczywajcie teraz. Jak się czujesz? Jak synuś? 😍😍

Dziękuję, czuję sie doobrze, w szoku jestem, że tak dobrze znioslam te cc. Po pierwszej cesarce długo dochodzilam do siebie, teraz nawet mocno nie boli, jestem nawet wyprostowana😍

Dziewczyny, walczcie do upadlego. Mnie, doczekanie moich cudów, zajęlo 13 lat.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Nadzieja76 napisał:

Kochane, forumowe cioteczki- wczoraj, o godz 14.15 powitalismy na świecie drugie nasze cudo- synusia, 3290 g miłości, 53 cm do kochania❤❤❤

Nadzieja, cóż mogę powiedzieć....GRATULACJE!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, plastka-77 napisał:

Nadzieja, cóż mogę powiedzieć....GRATULACJE!

Dziękuję 😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nadzieja76 napisał:

Kochane, forumowe cioteczki- wczoraj, o godz 14.15 powitalismy na świecie drugie nasze cudo- synusia, 3290 g miłości, 53 cm do kochania❤❤❤

Serdeczne gratulacje !!! 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×