Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

4 godziny temu, Bounty90 napisał:

Dziękuję bardzo kochane 😘😘 uczeń przewyższył mistrza - tatuś miał 62 jak się urodził, w rodzinie ani jego ani mojej tak długiego dziecka nie było 🤣🤣🤣 

Narazie dane nam było spędzić razem jakieś dwie godziny z przerwami, ale rano jeśli wszystko będzie z nim w porządku już ma ze mną zostać.

Czuje się w miarę, wiadomo najgorzej się ruszyć wstać itd. jak leżę bez ruchu to bólu prawie nie odczuwam. 

Szkoda, że nie da się tu wkleić zdjęcia, bym Wam wysłała jaka ma czuprynę, wszyscy się tu śmieją że wygląda jak owca 🤣🤣🤣 loczki długie i gęste 😍😍😍

Fantastyczne wieści! Az serce skacze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Duzo zdrówka dla Was !

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Bounty90 napisał:

Dziewcyzny napisałam posta ale nie przeszedł wcześniej moderacji nie mam pojęcia czemu. Dzisiaj znienacka wzieli mnie na CC i mój "mały" synuś jest na świecie. Narazie do jutra jest na wczesniakach, ale jest wielki 🤣🤣🤣 4100g 64 cm. 

Gratulacje! Pewnie takiego dużego wcześniaka dawno tam nie mieli!😍

13 godzin temu, MartaM napisał:

Hej Dziewczyny, w piątek mam transfer...cieszę się jak małe dziecko 😄🤪 mam pytanko.... Pierwsza betę mam zrobić już w poniedziałek....czy to nie za wcześnie?

Moim zdaniem za wcześnie, ale niektóre kliniki mają taką politykę. Trzymam kciuki, żeby się transfer udał 🙂  Ale nie przejmuj się jeśli beta w poniedziałek będzie negatywna 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny beta z dzisiaj 16dpt dwóch 3 dniowców to 1311! Wg kalkulatora beta hcg przyrost prawidłowy,a  4 maja mam USG 😊

  • Like 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Moniii78 napisał:

Dziewczyny beta z dzisiaj 16dpt dwóch 3 dniowców to 1311! Wg kalkulatora beta hcg przyrost prawidłowy,a  4 maja mam USG 😊

Gratulacje 😍❤️ cudowne wieści.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Moniii78 napisał:

Dziewczyny beta z dzisiaj 16dpt dwóch 3 dniowców to 1311! Wg kalkulatora beta hcg przyrost prawidłowy,a  4 maja mam USG 😊

Super! To chyba już będzie szansa na zobaczenie serduszek?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Moniii78 napisał:

Dziewczyny beta z dzisiaj 16dpt dwóch 3 dniowców to 1311! Wg kalkulatora beta hcg przyrost prawidłowy,a  4 maja mam USG 😊

moniii78  gratulacje mamusiu😍. daj znac po usg . ja w sirode mam serduszkowe🤗

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, amore napisał:

jutro mamy transfer Martam trzymamy  kciuki jutru✊

Dziękuję bardzo. Jestem zadziwiająco spokojna dziś....oby tak pozostało. Bardzo mi zależy na Waszych kciukach....ja za Was również trzymam w dalszym ciągu 😄🤭✊

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, MartaM napisał:

Gratulacje 😍❤️ cudowne wieści.

Dziękuję Kochane! 😊 Tak to U$G serduszkowe, oby tylko jedno 😉 na bliźniaki nie jestem gotowa 🙊 MartaM  o której jutro masz transfer? Będzie dobrze, zobaczysz 😊. Wysyłam wiruski ciążowe 🥰  Amore Ty też daj znać w środę, u Ciebie chyba 2 serduszka? 😍

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Moniii78 napisał:

Dziękuję Kochane! 😊 Tak to U$G serduszkowe, oby tylko jedno 😉 na bliźniaki nie jestem gotowa 🙊 MartaM  o której jutro masz transfer? Będzie dobrze, zobaczysz 😊. Wysyłam wiruski ciążowe 🥰  Amore Ty też daj znać w środę, u Ciebie chyba 2 serduszka? 😍

Transfer zaczynam o 13.10. Wlew będę miała 11.50.... wysyłaj jak najwięcej wirusów ❤️😍 czekam na serduszko u Ciebie❤️

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dztewczyny to chyba koniec dzis wstalam i na majtkach krew na papierze terz i w uikacj . czekam na odpowiedz lekarz o kturej mam jechac na kontrole jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, amore napisał:

dztewczyny to chyba koniec dzis wstalam i na majtkach krew na papierze terz i w uikacj . czekam na odpowiedz lekarz o kturej mam jechac na kontrole jestem zalamana

Kurczę Amore czasem tak się dzieje,a z ciążą jest wszystko dobrze. Może za niski poziom progesteronu? Masz bóle brzucha? A to krwawienie jest mocne i jasne? Oby lekarz jak najszybciej Cię przyjął i potwierdził,że jest ciąża. Myślami jestem z Tobą i wierzę ,że jest w porządku. Koniecznie daj znać co u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Moniii78 napisał:

Kurczę Amore czasem tak się dzieje,a z ciążą jest wszystko dobrze. Może za niski poziom progesteronu? Masz bóle brzucha? A to krwawienie jest mocne i jasne? Oby lekarz jak najszybciej Cię przyjął i potwierdził,że jest ciąża. Myślami jestem z Tobą i wierzę ,że jest w porządku. Koniecznie daj znać co u lekarza.

wlasnie o to chodzi ze nie mam zadnych buli . wyaje mi sie ze bardzej czerwone 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, amore napisał:

dztewczyny to chyba koniec dzis wstalam i na majtkach krew na papierze terz i w uikacj . czekam na odpowiedz lekarz o kturej mam jechac na kontrole jestem zalamana

Jest jeszcze nadzieja....nie poddawaj się i dawaj znać jak tylko się czegoś dowiesz. Trzymam kciuki ❤️✊

Dziewczynki ja już w trasie do Gdańska. Jest spokój jak narazie i oby tak zostało. Trzymajcie kciuki 🍍

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny będę się przygotowywała do transferu stąd moje pytanie do tych ,które były na cyklu sztucznym jakie leki z progesteronem i jakie dawki progesteronu brałyście już przed transferem  chodzi o to zeby przygotować endometrium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, MartaM napisał:

Jest jeszcze nadzieja....nie poddawaj się i dawaj znać jak tylko się czegoś dowiesz. Trzymam kciuki ❤️✊

Dziewczynki ja już w trasie do Gdańska. Jest spokój jak narazie i oby tak zostało. Trzymajcie kciuki 🍍

trzymam kciuki  MartaM . dzwonil moj ginekolog kazal dolozyc  prontogest 2 razy dziennie przez 3 dni i lezec w luzku 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, amore napisał:

trzymam kciuki  MartaM . dzwonil moj ginekolog kazal dolozyc  prontogest 2 razy dziennie przez 3 dni i lezec w luzku 

No to leż i odpoczywaj. Mów do brzuszka jak najwięcej ✊😍 będzie wszystko dobrze. 

Dziękuję Kochana za kciuki ❤️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Ada23 napisał:

Dziewczyny będę się przygotowywała do transferu stąd moje pytanie do tych ,które były na cyklu sztucznym jakie leki z progesteronem i jakie dawki progesteronu brałyście już przed transferem  chodzi o to zeby przygotować endometrium.Zarodek będzie podawany świeży 3dniowy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ada23 napisał:

Dziewczyny będę się przygotowywała do transferu stąd moje pytanie do tych ,które były na cyklu sztucznym jakie leki z progesteronem i jakie dawki progesteronu brałyście już przed transferem  chodzi o to zeby przygotować endometrium

Pij winko czerwone na endometrium. Ja strasznie nie lubię czerwonego wytrawnego wina ale piłam po kilka lyczkow dziennie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, bardzo potrzebuje Waszej porady i wsparcia. Choruje na Endometrioze, dwie operacje, brak jajowodów i jajnika. Mam 6 zarodków zamrożonych, w grudniu miałam transfer, nie udany. Od stycznia mam bóle brzucha, chodzę od lekarza do lekarza, mam różne badania, w tym nawet kolonoskopie. Ale ginekolog u którego byłam prywatnie, uważa, że to enfometrioza sie zaostrzyła.Po transferze miałam tez bole brzucha. Rok przed transferem byłam na vissane, teraz tez jestem. Nie wiem już co mam robić, chciałam podchodzić do transferu w czerwcu. Czy któraś z Was chorująca na endometrioze miala zaostrzenie choroby po nie udanym transferze? Kompletnie nie wiem co dalej robić, nie mam nawet lekarza, ktory by mi pomógł. Nie wiem jak się leczyć 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Moniii78 napisał:

 

Ada23 ja miałam Progesteron besins dopochwowo 3x dz po 200mg i prolutex 1x dz. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Moniii78 napisał:

Ada23 ja miałam Progesteron besins dopochwowo 3x dz po 200mg i prolutex 1x dz. 

Moni 78 a prolutex tez juz przed transferem zaczęłaś brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Od 2 dnia cyklu estrofem 2x, od 8dc 3x dziennie. Progesteron besins i prolutex 3 dni przed transferem.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MartaM napisał:

Pij winko czerwone na endometrium. Ja strasznie nie lubię czerwonego wytrawnego wina ale piłam po kilka lyczkow dziennie.

ja tez i dobrz mi to zrobilo ,emdometrium mialam 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Katia napisał:

Cześć dziewczyny, bardzo potrzebuje Waszej porady i wsparcia. Choruje na Endometrioze, dwie operacje, brak jajowodów i jajnika. Mam 6 zarodków zamrożonych, w grudniu miałam transfer, nie udany. Od stycznia mam bóle brzucha, chodzę od lekarza do lekarza, mam różne badania, w tym nawet kolonoskopie. Ale ginekolog u którego byłam prywatnie, uważa, że to enfometrioza sie zaostrzyła.Po transferze miałam tez bole brzucha. Rok przed transferem byłam na vissane, teraz tez jestem. Nie wiem już co mam robić, chciałam podchodzić do transferu w czerwcu. Czy któraś z Was chorująca na endometrioze miala zaostrzenie choroby po nie udanym transferze? Kompletnie nie wiem co dalej robić, nie mam nawet lekarza, ktory by mi pomógł. Nie wiem jak się leczyć 😞

Zaostrzenie choroby może wcale nie mieć związku z nieudanym transferem. Najlepiej zrobić laparoskopię i zobacza co tam się dzieje, bo niestety tutaj możemy na ten temat tylko gdybać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny! Zdiagnozowano u mnie przedwczesne wygasanie czynności jajników. Niestety moje AMH mimo tego, że mam dopiero 32 lata to ledwie 0,09 😞 Jedyną szansą jest dla nas adopcja komórki, dlatego zastanawiamy się nad wyborem kliniki, w której przystąpimy do tego. W związku z tym chciałam zapytać czy któraś z Was adoptowała może komórki w invimedzie? Jak to wygląda? Czytałam na stronie, że gwarantują 3 zarodki dobrej jakości z 3 doby. Co jeśli nie uzyska się tych zarodków? Zwracają pieniądze czy jak? Nie ukrywam, że klinika nam najbardziej odpowiada ze względu na lokalizację.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, edisonka89 napisał:

Hej dziewczyny! Zdiagnozowano u mnie przedwczesne wygasanie czynności jajników. Niestety moje AMH mimo tego, że mam dopiero 32 lata to ledwie 0,09 😞 Jedyną szansą jest dla nas adopcja komórki, dlatego zastanawiamy się nad wyborem kliniki, w której przystąpimy do tego. W związku z tym chciałam zapytać czy któraś z Was adoptowała może komórki w invimedzie? Jak to wygląda? Czytałam na stronie, że gwarantują 3 zarodki dobrej jakości z 3 doby. Co jeśli nie uzyska się tych zarodków? Zwracają pieniądze czy jak? Nie ukrywam, że klinika nam najbardziej odpowiada ze względu na lokalizację.  

Hej! Ja podchodziłam w Invimedzie Poznań. Wykupiliśmy program 12 komórek z gwarancją 3 zarodków. W efekcie mieliśmy 4 zarodki. 2 zostały transferowane i mamy prawie 2-letnią córeczkę. Te pozostałe 2 zostały zamrożone i teraz kwietnia był kolejny transfer 2 zarodków i  znowu udany 😊 Czekam teraz na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maja12 napisał:

Zaostrzenie choroby może wcale nie mieć związku z nieudanym transferem. Najlepiej zrobić laparoskopię i zobacza co tam się dzieje, bo niestety tutaj możemy na ten temat tylko gdybać

Maja a Ty chorujesz tez może na endometrioze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×