Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

Alo77 estradiol niski, około 1000 😔 prog 22.50.

Plastka oby!!

Batidora zrobię teraz w piątek z samego rana.

Ponawiam pytanie odnośnie accofilu- czy on wpływa na wysokość bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ika

Sywi znajoma z forum tez w 12 dniu po zaplodnieniu robila bete i wynik miala 11 dwa dni pozniej juz 50 ! Takze to moze ruszyc pieknie, nastaw sie pozytywnie i czekamy na przyrosty 🙂 , bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lka staram się, ale mam wrażenie że zaraz dostanę zawału 🙂 Pierwszy raz w życiu cokolwiek drgnęła beta, więc teraz boję się co będzie dalej....zaparzyłam sobie meliskę i czekam na telefon od ginki (dopiero o 16...)

Trzymajcie dziewczynki proszę kciuki!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Sywi napisał:

Alo77 estradiol niski, około 1000 😔 prog 22.50.

Plastka oby!!

Batidora zrobię teraz w piątek z samego rana.

Ponawiam pytanie odnośnie accofilu- czy on wpływa na wysokość bety?

Szukam czegos o tym accofilu, ale na szybko nic nie moge znalezc😞

Ale progesteron Ci w koncu skoczyl, wiec super. 

A jaki powinien byc estradiol? Pewnie Ci lekarza na telefon poradzi. 

Matko Sywi, ja zaciskam, nogami przebieram i nie moge usiedziec w miejscu!!!!! Wierze, ze sie udalo!!!!! 

Edytowano przez Batidora
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batidora ja też szukam ale albo nic nie na, albo w tych nerwach nie mogę znaleźć😊

Estradiol powinien być dużo wyższy, a ja już biorę maksymalną dawkę, więc nie wiem co dalej.

Ja też pragnę w to wierzyć😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Hej.ktoraś z dziewczyn pisała ze w gazecie byl artykuł na temat genetyki w Forum czy FOCUS.Nie moglam trafic na te gazety czy bylaby mozliwosc zebys wstawila tu na forum ten artykuł.

czy jest tu starajaca sie jakas 44 latka🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Sywi napisał:

Batidora ja też szukam ale albo nic nie na, albo w tych nerwach nie mogę znaleźć😊

Estradiol powinien być dużo wyższy, a ja już biorę maksymalną dawkę, więc nie wiem co dalej.

Ja też pragnę w to wierzyć😊 

Sywi a skąd info, że masz za niski estradiol? Przy cazy naturalnej powinien byc około 200-300. Przecież Ty nie podchodzisz do punkcji i nie potrzebujesz estradiolu wybitego w kosmos.

 

Gośc gośc, jest tu kilka 43 latek, myślę, że i 45 się znajda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiu91
22 godziny temu, Alo77 napisał:

Gratulacje, w jakie klinice pidchodzilas.? 

Kriobank 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiu91
22 godziny temu, Gość celi77 napisał:

Trzymama kciuki i ja! Bedzie dobrze, strach mija z czasem, ale towarzyszy chyba przez cala ciaze. A to czy serduszko slychac, a to przyziernosc karku za gruba, a to nieudane badania prenatalne, a to miesniaki bola... czy dziecko jest zdrowe???? Te obawy sa normalne w ciazy, chyba u kazdej kobiety. I trzeba przez to przejsc. Wazne jest to, ze sie udalo. A najprawdopodobniej bedzie wszystko dobrze. Juz wiesz, ze to dziewczynka? 😀 Tez mialam nadzieje, ze bedzie dziewczynka tu chlopczyk...malo wazne, wazne ze jest. Marzenie kazdej kobiety, prawie kazdej no. 

Dzięki wielkie za te słowa. Nie ma szans w 10 tc wiedzieć 

Zobaczymy na prenatalnych 👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sywi napisał:

Alo77 estradiol niski, około 1000 😔 prog 22.50.

Plastka oby!!

Batidora zrobię teraz w piątek z samego rana.

Ponawiam pytanie odnośnie accofilu- czy on wpływa na wysokość bety?

Ja sprawdziłam w 6 dniu mialam  bete3, 1  estr 2500 i prog 24 i dr powiedziała że jest szansa coś się dzieje. Więc głową do góry tylko spokój cię uratuje, przepraszam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sywi napisał:

Alo77 estradiol niski, około 1000 😔 prog 22.50.

Plastka oby!!

Batidora zrobię teraz w piątek z samego rana.

Ponawiam pytanie odnośnie accofilu- czy on wpływa na wysokość bety?

Sywi accofil na pewno nie ma wpływu na wynik bety. Trzymam kciuki żeby beta ruszyła z kopyta 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Hej.ktoraś z dziewczyn pisała ze w gazecie byl artykuł na temat genetyki w Forum czy FOCUS.Nie moglam trafic na te gazety czy bylaby mozliwosc zebys wstawila tu na forum ten artykuł.

czy jest tu starajaca sie jakas 44 latka🙄

43 latka i 19tc 😍

Tez szukałam tego artykułu. Mąż nawet próbował ściągnąć online ale nie możemy go znaleźć. Jak ci się uda to daj link proszę. To był Focus na pewno

Edytowano przez Moni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moni dzięki 😘 uspokoiłaś mnie. Zrobiłam też morfologię i dzwonili do mnie z przychodni, że mam wyniki jakbym miała białaczkę(to jest pewnie to o czym pisałaś). Czy po pozytywnej becie odstawilaś accofil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja76
2 godziny temu, Sywi napisał:

Dziewczyny mam już wyniki.....beta 9.9mlU/ml ...... jestem w 6 dniu po transferze, czy to nie za mało? I czy wlew i zastrzyki z accofilu mogły mieć wpływ na wynik bety? Błagam powiedzcie mmi bo zwariuje... przed chwilą skakałam ze szczęścia a teraz zaczynam się martwić 😞

Sywi- wynik na pewno pokazuje ciążę, nie ważne, ze taka niska, najważniejsze są teraz przyrosty. Na Twoim miejscu, betę zrobiłabym po dwoch dniach. Ja mając blastkę w 8 dpt mialam betę 42, a teraz 3 dniowiec i 10 dpt beta 138. Także uszy do góry, włącz komedię i powtórz betę. Trzymam ✊✊✊za duuuuze przyrosty😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Sywi napisał:

Moni dzięki 😘 uspokoiłaś mnie. Zrobiłam też morfologię i dzwonili do mnie z przychodni, że mam wyniki jakbym miała białaczkę(to jest pewnie to o czym pisałaś). Czy po pozytywnej becie odstawilaś accofil?

Zapomniałam ci napisać, ze lepiej uprzedzić lab bo czasem wracają wyniki i każą powtarzać ze względu na wysokość leukocytów. Także to na pewno to. 
Po pozytywnej becie kontynuowałam zastrzyki. O ile pamietam do 6 czy 7 tygodnia ciąży 

A podali ci w labie ile masz tych leukocytów? 

Edytowano przez Moni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moni wysłałam Ci prywatną wiadomość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałam z moją gin- powiedziała że beta jest dobra! 🙂 (powinna być 10, a jest 9.9)- ależ mi ulżyło! 

Zaleciła też prolutex ze względu na trochę niski poziom progesteronu.

Moni odnośnie leukocytów powiedziała, że póki nie przekraczają 40.000 to nie ma się czym martwić a accofil niestety muszę nadal brać.

W piątek powtarzam betę- chyba zwariuję do tego czasu! 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki proszę doradzcie mi bo już sama nie wiem, czy jeśli wystąpiło małe krwawienie w południe i nadal małe to czy można uznać to jako pierwszy dzień cyklu? Czy czekać na jutro aż krwawienie będzie większe? Jak to u Was było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Małgorzata nowa napisał:

Dziewczynki proszę doradzcie mi bo już sama nie wiem, czy jeśli wystąpiło małe krwawienie w południe i nadal małe to czy można uznać to jako pierwszy dzień cyklu? Czy czekać na jutro aż krwawienie będzie większe? Jak to u Was było?

Sywi gratuluje. 👍❤️😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Sywi napisał:

Właśnie rozmawiałam z moją gin- powiedziała że beta jest dobra! 🙂 (powinna być 10, a jest 9.9)- ależ mi ulżyło! 

Zaleciła też prolutex ze względu na trochę niski poziom progesteronu.

Moni odnośnie leukocytów powiedziała, że póki nie przekraczają 40.000 to nie ma się czym martwić a accofil niestety muszę nadal brać.

W piątek powtarzam betę- chyba zwariuję do tego czasu! 🙂

Kochana twoja doktor ma racje. Tak samo mówił mi docent Paśnik. Jeśli nie przekroczy 40tys to tez kazał brać. I oczywiście kontynuować. Tak bardzo ściskam kciuki za twój przyrost. Tak jak Nadzieja napisała wynik jest mniej ważny - przyrost się liczy.   👍😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Małgorzata nowa napisał:

Dziewczynki proszę doradzcie mi bo już sama nie wiem, czy jeśli wystąpiło małe krwawienie w południe i nadal małe to czy można uznać to jako pierwszy dzień cyklu? Czy czekać na jutro aż krwawienie będzie większe? Jak to u Was było?

Czekać na normalne krwawienie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moni w jakiej cenie kupowałaś prolutex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubasek
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Hej.ktoraś z dziewczyn pisała ze w gazecie byl artykuł na temat genetyki w Forum czy FOCUS.Nie moglam trafic na te gazety czy bylaby mozliwosc zebys wstawila tu na forum ten artykuł.

czy jest tu starajaca sie jakas 44 latka🙄

tak jest! udalo mi sie w pierwszym podejsciu!!  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Sywi napisał:

Moni w jakiej cenie kupowałaś prolutex?

Sywi. Prolutex bardzo ciężko dostać. Są braki. Jest drogi za 7 fiołek coś ok. 150-160 zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolola

Hej, super, że jest nowy wątek 

Sywi prolutex jest dość drogi, ja biorę też 

U mnie w niedziele pozytywny test, a beta z wczoraj 71,1, jutro powtórka. 

Plamie dzień w dzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolola

Sywi jutro realizuje receptę w Poznaniu, więc jeśli będziesz miała problem z dostępnością, to pisz. Coś pomyślimy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolola

Sywi gratuluję po cichu betki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Moni napisał:

Czekać na normalne krwawienie 

Moni dziękuję za odpowiedź. Odstawiłam w piątek leki i mam nadzieję że to jednak przyszła normalna  miesiączka. Bo takie dziwne małe krwawienie, zawsze miałam bardziej obfite. Dziękuję za radę i poczekam do jutra bo mam od pierwszego dnia cyklu brać leki i stąd moje pytanie. Nie byłam pewna czy uznać to małe krwawienie jako pierwszy dzień cyklu. 

Fajnie że w końcu dobre wiadomości na forum. 🌞

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Sywi napisał:

Moni w jakiej cenie kupowałaś prolutex?

150 zł za 7 zastrzyków 😔 drogo, ale warto 

Edytowano przez Moni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×