Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dozgonny

dla Ciebie wszystko II

Polecane posty

 

1 minutę temu, dozgonny napisał:

Pewnie Ciebie czymś zaraziły i dlatego taka teraz jesteś gęsiowata... 😋

No 🤔  lol 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś Ci napisze
10 minut temu, dozgonny napisał:

Przypomniałem sobie jak jadąc rowerem goniły mnie gęsi. Masakra.... Bałem się, że mnie któraś dziobnie. 😅

Może defibrylator? Sprawdzimy? 🤪

Żeby tak się dało na pewno bym to zrobiła 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś Ci napisze

Bardzo mądre i staram się tego trzymać. Tylko ten co zaplanował moje życie był bardzo kiepskim scenarzystą. Ale widocznie tak musi być 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzina

Poczytaj o reinkarnacji podobnie to wygląda z tym co napisałeś powyżej. Ale no wiesz podobno jesteś ksiądz ten jeden wpis do mnie powiem ci że no ksiądz z ciebie 😉ale nie chcesz to się nie musisz ujawniać,ale na poważnie pasujesz mi też jako ksiądz,jesteśmy tu anonimowi no i niech tak zostanie. Osobiście znam troszkę to środowisko i tych których znam są ok.Dobra zostawmy tych księży.Reinkarnacja ciekawszy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzina

A z drugiej strony co komu przeznaczone na środku drogi rozkraczone,mi ciągle los wystawiał go przed oczami,niby przypadek,nie wierzę w przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś Ci napisze
7 minut temu, dozgonny napisał:

Z Twojej perspektywy tak to wygląda obecnie. Po zakończeniu rozgrywki może zrozumiemy dlaczego... Może my mieliśmy zadanie stać się epizodem w życiu innej osoby. Niekoniecznie to my jesteśmy "głównymi bohaterami".

Nie lubię być w centrum uwagi więc cieszę się że nie jestem główną bohaterką. A Tobie dziękuję potrzebowałam trzeźwego spojrzenia na moje życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzina

Słyszałam jak dwoje ludzi o sobie myśli to też jest między nimi jakas więź i przyciągają się nawzajem. To ja mam teraz odmienny stan ja uciekam . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś Ci napisze
9 minut temu, Gość Dzina napisał:

Poczytaj o reinkarnacji podobnie to wygląda z tym co napisałeś powyżej. Ale no wiesz podobno jesteś ksiądz ten jeden wpis do mnie powiem ci że no ksiądz z ciebie 😉ale nie chcesz to się nie musisz ujawniać,ale na poważnie pasujesz mi też jako ksiądz,jesteśmy tu anonimowi no i niech tak zostanie. Osobiście znam troszkę to środowisko i tych których znam są ok.Dobra zostawmy tych księży.Reinkarnacja ciekawszy temat

Jeśli jest księdzem to bardzo dobrze zrobił, że tak wybrał. Widać to po wpisach. Oby NIGDY w życiu na Jego drodze nie stanęła żadna GŁUPIA baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś Ci napisze
1 minutę temu, dozgonny napisał:

Ale ja nie jestem księdzem. Ile razy jeszcze mam to napisać? 😋

A bądź sobie kim chcesz. Jesteś inteligentny, a to najlepsza cechą u faceta. Cała reszta to tylko dodatek. Dobranoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzina

Poprostu twoje wypowiedzi nieraz przypominają te ksiedzowate ale czy takie słowo istnieje 🤔 może dlatego kojarzysz się ludziom z księdzem. Masz rację oni żyją jak pączki w maśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzina

Poprostu twoje wypowiedzi nieraz przypominają te ksiedzowate ale czy takie słowo istnieje 🤔 może dlatego kojarzysz się ludziom z księdzem. Masz rację oni żyją jak pączki w maśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzina

Oj tam w co wy wierzycie że księża nie kochają i nie są kochani przez kobiety. Oj oj oj .....przecież to normalne chłopy,. wódki też nie piją!? Nierozumiem że ludzie ich tak idealizują ,stare pokolenie jeszcze zrozumiem . Wiele słyszałam ....ale zakończmy ten nietrafiony temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś Ci napisze
Przed chwilą, dozgonny napisał:

Tak naprawdę jestem strasznie głupiutki. W przeciwnym razie radził bym sobie zdecydowanie lepiej w życiu zarówno zawodowym jak i przede wszystkim prywatnym. 

Myślę, że jesteś skromny, a to też ważna cecha tak trzymaj i sięnie zmieniaj. Radzisz sobie w życiu, a każdy ma wpadki. Ja o swoich nawet myśleć nie chce, bo tylko usiąść i płakać 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś Ci napisze
8 minut temu, Gość Dzina napisał:

Oj tam w co wy wierzycie że księża nie kochają i nie są kochani przez kobiety. Oj oj oj .....przecież to normalne chłopy,. wódki też nie piją!? Nierozumiem że ludzie ich tak idealizują ,stare pokolenie jeszcze zrozumiem . Wiele słyszałam ....ale zakończmy ten nietrafiony temat. 

A kto tu pisał że księża nie kochają, albo nie piją? Przecież to są ludzie. Kobieta z ulicy obok w moim mieście ma dziecko z księdzem. Mimo wszystko ja chcę wierzyć, że są też tacy, którzy są uczciwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś Ci napisze
1 minutę temu, dozgonny napisał:

Ja tam w to nie wnikam i nie chce nawet o tym myśleć. Ich życie, ich wybory, ich sprawa. Dziwią mnie tylko te kobiety, dla których niejednokrotnie kapłani są atrakcyjniejsi od zwykłych mężczyzn. 

 

Gdybym był taki fajny to moja Przyjaciółka wybrała by mnie.... 

 

Może po prostu spotkała Cię za późno.. Ale w głębi serca zawsze będzie Cię kochać ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dozgonny napisał:

Lepiej nie... Nikomu tego nie życzę.

Co się stało bo nie jestem w temacie 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś Ci napisze
3 minuty temu, dozgonny napisał:

Lepiej nie... Nikomu tego nie życzę.

Powiem Ci na swoim przykładzie, że można nauczyć się z tym żyć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, dozgonny napisał:

To poczytaj w wolnej chwili poprzednie wypowiedzi. Odrób zaległości. 😋

Dobrze ,poczytam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś Ci napisze
1 minutę temu, dozgonny napisał:

Dla mnie osobiście to byłby dramat. Co innego być samemu i kochać kogoś innego. Wówczas nie trzeba udawać przed kimś i się męczyć. Może inni tak potrafią, ja nie był bym w stanie.

Ludzie są różni i nigdy nie wiem, co nimi kieruje i przed jakimi dylematami stawia ich życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś Ci napisze
2 minuty temu, dozgonny napisał:

Owszem, ale być z kimś i myśleć o innej osobie? To nieporozumienie... 🙄

Napiszę tylko tyle, moje uczucie kiedyś bym wyśmiaiala i powiedziała, że leczenie w psychiatryku koniecznie. Bez możliwości wyjścia kiedykolwiek na wolność. Dlatego teraz staram się nie oceniać ludzi, chociaż to trudne. 

Nigdy nie wiesz, jak się zachowasz dopóki nie zostaniesz postawiony w danej sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś Ci napisze

Zostawiłbyś rodzinę dla Niej? Może Ona boi się krytyki, potępienia, tego, że Wam nie wyjdzie i zostanie sama.. Nie wiesz, co dzieje się w Jej głowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, dozgonny napisał:

Ale ja nie oceniam ludzi i nie krytykuję. Tylko wyobrażam sobie siebie w takiej sytuacji. Nie potrafił bym żyć u boku kogoś, a kochać inną osobę. 

Gdybyś musiał to byś potrafił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, dozgonny napisał:

Ale ja nie oceniam ludzi i nie krytykuję. Tylko wyobrażam sobie siebie w takiej sytuacji. Nie potrafił bym żyć u boku kogoś, a kochać inną osobę. 

witaj w klubie bo ja także i piszę to jako mężczyzna. Taka osoba okłamuje samą siebie i nie posiada żadnych uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, dozgonny napisał:

Tak... niby banalnie prosty, ale niestety jak widać to tylko pozory. 

 

 

Ja nic nie wiem Nie rozumiem Nie wypowiadam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś Ci napisze

Wszystko można w życiu powiedzieć/napisać, tylko że życie to nie bajka. Też byłam kiedyś święcie przekonana, że zakochanie się w zajętym facecie to zwykłe kurewsko. No to mogę spojrzeć w lustro i napisać, że jestem dnem. Tak, nic nas nie łączyło(na szczęście), bo On mnie nie chciał. Nie wiem, jakbym się zachowała gdyby On się we mnie też zakochał. Bardzo łatwo pisać o czymś czego się sie nie doświadczyło. Dobra to tyle tyle na dziś. Fajnie się z Tobą pisało. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach to ty

jesteś Frania, słynna jesteś na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dark

Nie wiem ile masz lat ale jeśli szalejesz że zakochałaś się w żonatym dzieciatym facecie to proszę cię zobacz jego dzieci i wyobraź sobie jak płaczą, płaczą po nocach, mają niższe poczucie wartości, obwiniają się dzieci za to że rodzice się rozstali, cierpią i płaczą że tata ich nie chciał wolał tamtą panią.W domu kłótnie, płacze złe emocje.Dzieci bardzo to przeżywają. Jak znów zakochasz się w żonatym facecie spójrz jego dzieciom w oczy a dopiero potem pomyśl o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, dozgonny napisał:

Hmmm..... Frania, a Ty nie na emeryturze? 😅

Na emeryturze;))) od dawna 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś Ci napisze
3 minuty temu, dozgonny napisał:

Dziwi mnie też taki fenomen, że dla niektórych kobiet zajęty facet jest bardziej atrakcyjny od tego wolnego.

Też tego nie rozumiem. Tylko w moim przypadku nie kręciło mnie to, że jest zajęty. Zwyczajnie, zakochałam się w mężczyźnie z piękną duszą, dobrym sercem, najprzystojniejszym na świecie z najpiękniejszym uśmiechem, jaki widziałam. A teraz idę spać, bo inaczej zaraz zacznę płakać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×