Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roxanna

Która z Was powiększała usta, warto?

Polecane posty

Gość Roxanna

Dziewczyny, ze względu na asymetrię ust rozważam zabieg powiększenia i wymodelowania warg. Czy któraś z Was może robiła taki zabieg i może mi coś więcej w tym temacie napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Powiększałam usta, ale dlatego, że naturalne są bardzo wąskie. Z tego powodu zawsze miałam dużo kompleksów, dlatego postanowiłam to zmienić. Usta powiększałam za pomocą preparatu na bazie kwasu hialuronowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanna

A czy to Cię bolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiramisu

Też powiększałam usta i jak dla mnie zabieg był całkowicie bezbolesny. Z resztą tutaj możesz poczytać więcej na jego temat: https://vesuna.pl/blog/asymetria-ust-a-medycyna-estetyczna/ . Właśnie w tej klinice vesuna z krakowa, przeprowadzałam zabieg. Efekty szybko widoczne, minęło pół roku i dalej się utrzymują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanna

A jak długo efekty mogą się utrzymywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Tak ja powiększałam i uważam że warto. Nie jest to az tak bolesny zabieg a efekty są mega, usta piękne i duże. Robiłam w klinice Prime Medic w Krakowie i mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

Usta robiłam w Prime medic u doktora Marcina, efekt super i podobno utrzymuje się od pól roku do roku? tak kojarzę, zobaczymy jak u mnie będzie, na razie jest extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto mówię jako facet, naturalne jest piękne a to już nie będzie dobrze wyglądać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niestety po zabiegu usta wyglądają na nienaturalne.

I komicznie to wygląda.Raz mialam robione i już nigdy więcej.Na szczęście to zeszło po 7 m-cach.

Wolę dobrać sobie pomadkę błyszczącą,która optycznie powiększa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia

Trzeba robić u profesjonalistów wtedy wszystko będzie dobrze. Ja powiększałam usta u doktpra Marcina z prime medic w Krakowie. Wyglądają pieknie, nie są zbyt duże ani sztuczne. Wyglądają naturalnie. Jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiramisu

Zwykle efekty zabiegu utrzymują się tak do roku czasu, a potem zaleca się powtórzenie zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Rok to i tak długo, myślałam, że znacznie krócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×