Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Beti

Niesmaczne zachowanie mojego faceta względem koleżanki córki

Polecane posty

ojejejejo Januszowi się raz na rok odzywa popęd seksualny, to już Grażyna płacze i lata z patelnią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość gerger napisał:

nie wiem o co ból d0py, ta malolata w zyciu mu nie da, wiec laska moze byc spokojna, gorzej by bylo w druga strone, bo jakby panienka chciala to bez problemu mogla by se znaleźć i dac dopy komus, dlatego zdrada zawsze lezy po stronie kobiet, ZAWSZE-bo to one dają, bez ich zgody facet nie moze nic zrobić

Tja jasne, bo wy nie macie wolnej woli i kontroli nad sobą, nie rozśmieszaj mnie. Zdrada leży no obydwu stronach, czyli osób biorących udział w zdradzie. Wygodni zawsze jesteście i zawsze wskazujecie paluchami na kobiety. Mam rozumieć, że jesteście bezmózgami, którzy nie potrafią kontrolować własnych czynów i te złe kobiety zmuszają was do seksu ? 😄  Popatrz sobie na statystyki gwałtów ignorancie i dowiesz się czy rzeczywiście facet nic bez zgody nie weźmie, nie ma to jak życie w błogiej nieświadomości i wywyższanie własnej płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też flirtowałam ze znajomymi rodziców jak miałam 20 lat, to było całkiem niewinne, nie żeby zaraz odbijać męża komuś, jeszcze czego, nie miała baba kłopotu o se odbiła Janusza, nie przejmuj się, autorko;) 19 latka to jeszcze dziecko, nie ma piersi itd. mi po 25 r. ż. urosły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Opierdziel tego frajera ostro, niech sie porządnie tlumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, brokentiger87 napisał:

ja też flirtowałam ze znajomymi rodziców jak miałam 20 lat, to było całkiem niewinne, nie żeby zaraz odbijać męża komuś, jeszcze czego, nie miała baba kłopotu o se odbiła Janusza, nie przejmuj się, autorko;) 19 latka to jeszcze dziecko, nie ma piersi itd. mi po 25 r. ż. urosły 

Glupia jak but jestes xD nie wiesz jak przebiega dojrzewanie u kobiet? Ja w wieku 15 lat miałam juz bardzo dużu biust.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Glupia jak but jestes xD nie wiesz jak przebiega dojrzewanie u kobiet? Ja w wieku 15 lat miałam juz bardzo dużu biust.

 

no a ja nie, no i ch;;;u, ale w końcu mam. w sensie coś tam miałam, a teraz mam większe coś, a w wieku 19 lat z twarzy wyglądała na 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To teraz się zacznie...współczuję.Pewnie zacznie uczęszczać na siłownię,dbać o swój wygląd-typowy schemat.Obserwuj go.Napewno będzie chodził cały w skowronkach a twój widok będzie na niego działał drażniąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iii
2 minuty temu, brokentiger87 napisał:

no a ja nie, no i ch;;;u, ale w końcu mam. w sensie coś tam miałam, a teraz mam większe coś, a w wieku 19 lat z twarzy wyglądała na 14

Radzę ignorować i nie wchodzic w polemike z ta osoba o wyjatkowo małym rozumku. Ta kobieta to jakiś przygłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To czy ona na niego nie poleci nie byłabym aż taka pewna, znam sporo takich historii gdzie sporo młodsza dała się uwieść starszemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To teraz się zacznie...współczuję.Pewnie zacznie uczęszczać na siłownię,dbać o swój wygląd-typowy schemat.Obserwuj go.Napewno będzie chodził cały w skowronkach a twój widok będzie na niego działał drażniąco...

niech ona trzyma tego kocura za ogon, bo mu się zrobiła chętka na kociaki XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dlatego u kobiety wygląd jest tak bardzo ważny. Jeśli wyglądasz przeciętnie, co w tym dziewnego, że rozgląda się za młodszymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko, daj znać jak sytuacja. Nie pusc mu tego zachowania płazem. To jakis skandal zeby stary chlop sie tak zachowywał://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Iii napisał:

Radzę ignorować i nie wchodzic w polemike z ta osoba o wyjatkowo małym rozumku. Ta kobieta to jakiś przygłup.

🤪🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregreg
16 minut temu, Gość gość napisał:

Tja jasne, bo wy nie macie wolnej woli i kontroli nad sobą, nie rozśmieszaj mnie. Zdrada leży no obydwu stronach, czyli osób biorących udział w zdradzie. Wygodni zawsze jesteście i zawsze wskazujecie paluchami na kobiety. Mam rozumieć, że jesteście bezmózgami, którzy nie potrafią kontrolować własnych czynów i te złe kobiety zmuszają was do seksu ? 😄  Popatrz sobie na statystyki gwałtów ignorancie i dowiesz się czy rzeczywiście facet nic bez zgody nie weźmie, nie ma to jak życie w błogiej nieświadomości i wywyższanie własnej płci.

no wlasnie, bo w koncu komus pęka rurka i jak ciagle ma odmowe ze strony kobieto to w koncu ja zgwalci, zobacz ze 99% gwaltow to faceci na kobietach, bo wy macie seks na zawolanie A MY NIE, dlatego w koncu ktos nie wytrzymuje, ze zyje w celibacie i musi zerznac kobiete...

to nie jest fair, ze to co dla was jest drobnostką dla nas jest mount everest...

dla faceta jak kobieta mu da to jak wygranie w totka, dlatego sie tak jara i nie odmówi prawie nigdy, zrozumcie to, dla was to z kolei jak splunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A nawet ona na niego nie poleci, to niepokojacy jest fakt, że w ogóle ma ciagotki do młodszych, w końcu jakaś może polecieć jeśli jest w miarę przystojny i dobrze zarabia szczególnie.

Jaka jest na to rada? Na tyle rozkochać w sobie faceta żeby inne dla niego nie istniały, niestety autorce się to nie udało, albo trafiła na taki egzemplarz, co ma ciagoty do innych panienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A robienie mu pretensji pokaże tylko Autorkę z mniej atrakcyjnej strony, nie radzę tego robić, bo jesli komuś robi się sceny zazdości z powodu innej kobiety to często tym bardziej mozna popchnąc go w jej ramiona.

Autorka powinna zrobic coś zupełnie odwrotnego, zacisnąć zęby mimo zazdrości bo mąż w końcu jej nie zdradził i samej o sobie zadbać, może delikatnie wzbudzić w nim zazdrość, byc trochę bardziej tajemnicza... Bo żona siedząca w domu bez własnych pasji może się szybko nudzić niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

uwielbiam to jak podtatusiali faceci robią z siebie błazny przy młodszych  😄 zawsze sie zastanawiam na co te durne dziady liczą 😄 

przeciez to jest żenada na maksa 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Gość gerger napisał:

nie wiem o co ból d0py, ta malolata w zyciu mu nie da, wiec laska moze byc spokojna, gorzej by bylo w druga strone, bo jakby panienka chciala to bez problemu mogla by se znaleźć i dac dopy komus, dlatego zdrada zawsze lezy po stronie kobiet, ZAWSZE-bo to one dają, bez ich zgody facet nie moze nic zrobić

no tak, bo faceci nie mają władzy nad kootasem  😄 .rozumu też nie mają - rozumiem, że facet to rodzaj gada czy coś? Bo takimi postami, sam własnej płci odbierasz człowieczeństwo. I pokazujesz że was trzeba traktowac jak zwierzęta, nie jak ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Skąd ja  to znam... Moi rodzice, kiedys mieli pewnych znajomych, wtedy też młoda byłam ze 23 lata miałam, oni po 40-stce grubo byli.

I ten ich znajomy ciagle patrzył na mnie maślanymi oczami itd., prawił komplementy. Raz mówił mi coś na ucho, to jego zona zareagowała o co chodzi, z taką złością.

W każdym razie współczuje jej męża bo to całkiem zadbana babka i wykształcona... A po nim bym się tego nie spodziewała, niestety myślę, że gdyby miał okazje to może nawet chciałby mnie zaciągnać do łóżka, ja bym się nie zgodziła na to, ale tak czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, brokentiger87 napisał:

ja też flirtowałam ze znajomymi rodziców jak miałam 20 lat, to było całkiem niewinne, nie żeby zaraz odbijać męża komuś, jeszcze czego, nie miała baba kłopotu o se odbiła Janusza, nie przejmuj się, autorko;) 19 latka to jeszcze dziecko, nie ma piersi itd. mi po 25 r. ż. urosły 

ale ty jesteś jeb.nięta jednak 

no chyba że trollujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gregreg napisał:

no wlasnie, bo w koncu komus pęka rurka i jak ciagle ma odmowe ze strony kobieto to w koncu ja zgwalci, zobacz ze 99% gwaltow to faceci na kobietach,

DEB.ILU upośledzony, na tej samej zasadzie można usprawiedliwić WSZYSTKO 

rownież wszelkie zabójstwa, nawet te seryjne - tłumacząc to poziomem frustracji czy tym ze ktoś nie wytrzymał frustracji/emocji 

jestes totalnym bezrozumnym podczlowiekiem pisząc cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gość napisał:

ale ty jesteś jeb.nięta jednak 

no chyba że trollujesz

spadaj wieczi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tu nie ma co dyskutować. Tu trzeba dziada wywalić i tyle. Mężczyzna, który przy partnerce robi takie rzeczy publicznie ją upokarzając raczej się nie zmieni i będzie robił tylko gorsze rzeczy.  Do tego ten brak szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ACHTUNGE !!! To znowu ten trogodyta "arystoteles" wypisuje te incelskie bzdury. I usprawiedliwia gw/ałty. 

 Tylko udowadnia, ze faktycznie jest skrajnym deb.ilem za jakiego tu uchodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Tu nie ma co dyskutować. Tu trzeba dziada wywalić i tyle. Mężczyzna, który przy partnerce robi takie rzeczy publicznie ją upokarzając raczej się nie zmieni i będzie robił tylko gorsze rzeczy.  Do tego ten brak szacunku.

Dokladnie. Nie mozna dawać przyzwolenia na brak szacunku i pomiatanie sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Beti napisał:

Potem, już po powrocie córki graliśmy wszyscy w te gry, i w dalszym ciągu błaznować, musiałam go ciągle upominać, bo wygadywał takie bzdury, że głowa mała. Potem już zaczął gadać, że powiedziałby coś innego, ale że jest cenzura (czyli ja) i musi się ograniczać do banalnych odpowiedzi.

błaznował, czyli? w sensie że rzucał tej małolacie jakieś seksualne/niesmaczne aluzje? 

a w ogóle był trzeźwy czy podpity? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No co za frajer! Az mi sie cisna na usta niecenzuralne okreslenia jak sobie o nim pomysle. Współczuję.  Nie pozwól na te upokorzenia i daj znać co z tego wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Faceci robię różne rzeczy jak żony nie widzą, ale żeby tak otwarcie. Albo głupi, albo aż tak zaślepiony albo robi żonie na złość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj
2 godziny temu, Gość Ggg napisał:

Odpisałaś sobie sama- koszmar.On myśli że ma szansę u 19 letniej ładnej dziewczyny? A ona jest po prostu miła,pewnie ma taki sposób bycia. Traktuje go jak dobrego wujka. Ja bym się rozstala,no chyba że przeprosi.

 

Młodsze lubią starszych, sam pod 40 stkę i często gęsto widzę jak się młode na mnie patrzą, ale mam obrączkę więc nie wykorzystuję okazji, na pewno nie zachowywałbym się jak twój partner. To jest słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święta prawda

 

 

57 minut temu, Mizo napisał:

 

Ale mnie nie interesują poczynania tej młodej i atrakcyjnej kobiety. Mnie interesuje to, co robiłby mój facet. Oceniam tylko i wyłącznie jego postępowanie. Chyba nie sądzisz, że będę tępiła ładną dziewczynę tylko dlatego, że się podoba mojemu mężowi? 🙂 Dla mnie takie podwalanie się do innej to już zdrada, nawet jeśli ona mu "nie dała" bo jeśli by się zgodziła, to od razu bez zawahania by poleciał. Tylko w jednym masz rację: kobieta jakby chciała, to zdradziłaby od razu. Facet ciągle chce, ale nie ma z kim, dlatego tylko kobieta tak naprawdę może udowodnić wierność i oddanie drugiej osobie, bo faceci to najczęściej są wierni jedynie z braku alternatyw. No mnie to nie satysfakcjonuje, ale pewnie się znajdą takie, które taka wizja ucieszy 🙂

BRAVO Mizo !! Otoż to!

Właśnie jakiś czas temu zdałam sobie z tego sprawę, że gdyby przeciętny facet miał tyle samo adoratorek lub propozycji seksu, co przeciętna kobieta - to 99% facetów regularnie by zdradzało 😄 I związki z facetami wtedy kompletnie nie miałyby sensu - no chyba że "otwarte" (choć strach w ogóle sypiać z takim, bo miałby wtedy większy przebieg niż tirówka i szereg syfów  😄 ) Facet nie odmówiłby praktycznie żadnej lub większości co najmniej. Podczas gdy kobiety zdecydowaną większość propozycji seksu odrzucają. 

A te tępy gluty, jeszcze śmią pieprzyć, że to my chętniej zdradzamy, że mamy "kur.weską naturę ble ble i ble itd. 😄 😄 

 A to oni są kur.wiarzami z krwi i kości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×