Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciemny19

Dlaczego kobiety starsze, dojrzalsze mają tak duże powodzenie wśród młodych mężczyzn?

Polecane posty

Gość Gość
26 minut temu, Onkosfera napisał:

W każdym razie, kiedy mialam 18 lat, to w życiu bym nie spojrzała na faceta w moim obecnym wieku jako na partnera do wyrka.

Ile masz lat? Jeśli to nie tajemnica 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Czyli o to chodzi młodym męskim gnojom żeby zaliczać, nie mieć obowiązków wobec kobiety i żeby akceptowala jego umysłowe spie//rdo//lenie , kryzys meskosci 21 wieku 

Polecam książkę "Pianistka". Książkę nie film. Jest tam wiele o "szlachetnych" pobudkach młodzieńca, chcącego przelecieć swoją trzydziestokilkuletnia nauczycielkę. Jednak jej spie.r.dolenie umysłowo seksualne przerasta jego siły..😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Mówię o trupach, bo ktoś tu wspominał o nekrofilii. Natomiast mężczyźni w wieku 18/20 to dla mnie chłopcy. Dzieci. Bobasy😏

Bobasy, które mają sztywne majtasy?  Bez przesady... Nie można z takim lekceważeniem podchodzić do ludzi :classic_ohmy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Bicek napisał:

Bobasy, które mają sztywne majtasy?  Bez przesady... Nie można z takim lekceważeniem podchodzić do ludzi :classic_ohmy:

Oczywiście że nie. Cieszę się że Ty sam to spostrzegles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Oczywiście że nie. Cieszę się że Ty sam to spostrzegles

Też się cieszę.  Dziękuję.  Proszę.I savoir-vivre do rozmowy wnoszę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Ile masz lat? Jeśli to nie tajemnica 😉

Wolalabym zachować trochę tajemniczości, dlatego powiem tylko, że mam trójkę z przodu😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho

Dlaczego młodzieńców wyzywacie, jakie on ma mieć obowiązki względem 40-letniej baby? W takiej sytuacji to prędzej ona zasługuje ba ukamienowanie, bo gdyby odwrócić role to dla starszego faceta nie macie litości i z niego robicie zboczeńca a młode dziewczę uważacie za ofiarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Wolalabym zachować trochę tajemniczości, dlatego powiem tylko, że mam trójkę z przodu😏

Jak trzydzieści plus to nie wiem czemu piszesz, jakbyś miała 70 lat... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Onkosfera napisał:

Wolalabym zachować trochę tajemniczości, dlatego powiem tylko, że mam trójkę z przodu😏

OK, dzięki 😁 Tak pytam, bo ze stylu pisania przypominasz mi pewną trzydziechę, naprawdę super babkę w klimatach metalowych. Gdyby tylko nie miała męża i dzieci.... No nie ważne 😂 To Ty, Iwona?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Bicek napisał:

Jak trzydzieści plus to nie wiem czemu piszesz, jakbyś miała 70 lat... 

Powiedzialam tylko, że mieszczę się w przedziale wiekowym 25-50, który jest dla Autora wyznacznikiem "starszej kobiety". Ty dodałeś od siebie o zmarchach i nekrofilii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

OK, dzięki 😁 Tak pytam, bo ze stylu pisania przypominasz mi pewną trzydziechę, naprawdę super babkę w klimatach metalowych. Gdyby tylko nie miała męża i dzieci.... No nie ważne 😂 To Ty, Iwona?😂

Niestety to nie ja😏😽

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta

Dobry materiał na zięcia, będzie szanował teściową i obydwoje skorzystają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Niestety to nie ja😏😽

He he😙😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewniak

Prawda jest taka, że tak gardzicie czterdziestkami ale załóżę się, że 80%  młodych choć raz marzyło o numerku z taką panią. Możecie się wypierać ile chcecie ale taka prawda.

A tak swoją drogą u naszych sąsiadów na Ukrainie coraz bardziej popularne są związki ze straszą dziewczyną i jakos nikt tego nie szykanuje.

I na jakim wy kużwa świecie żyjecie skoro dla was czterdziestka lub kobieta po trzydziestce wygląda jak próchno, może tak jest na wsiach, gdzie kobieta w polu orze i po szóstce dzieci ma  albo w jakiejś patologii ale nie w miastach. Coraz częściej czterdziechy wygladają jak starsze siostry swoich córek ale żeby to wiedzieć trzeba wyjść do ludzi a nie konia bić przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Macho napisał:

Dlaczego młodzieńców wyzywacie, jakie on ma mieć obowiązki względem 40-letniej baby? W takiej sytuacji to prędzej ona zasługuje ba ukamienowanie, bo gdyby odwrócić role to dla starszego faceta nie macie litości i z niego robicie zboczeńca a młode dziewczę uważacie za ofiarę

Chciałam zauważyć, że ja młodzieńców nie wyzywam, tylko przyznaję, że z trudem przyszloby mi spojrzeć na takiego jako na partnera seksualnego. Nawet jeśli byłby seksowny i w moim klimacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Pewniak napisał:

Prawda jest taka, że tak gardzicie czterdziestkami ale załóżę się, że 80%  młodych choć raz marzyło o numerku z taką panią. Możecie się wypierać ile chcecie ale taka prawda.

A tak swoją drogą u naszych sąsiadów na Ukrainie coraz bardziej popularne są związki ze straszą dziewczyną i jakos nikt tego nie szykanuje.

I na jakim wy kużwa świecie żyjecie skoro dla was czterdziestka lub kobieta po trzydziestce wygląda jak próchno, może tak jest na wsiach, gdzie kobieta w polu orze i po szóstce dzieci ma  albo w jakiejś patologii ale nie w miastach. Coraz częściej czterdziechy wygladają jak starsze siostry swoich córek ale żeby to wiedzieć trzeba wyjść do ludzi a nie konia bić przed kompem.

Niestety, tu jest racja, że wygląd po czterdziestce bardzo dużo zależy od stylu życia i charakteru pracy. Często ilości dzieci wydanych na świat. No i pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość Gość napisał:

Czyli w skrocie starsze są wygodniejsze bo nie mają żadnych wymagań i mozna się z nimi bujac bez zobowiązań aha 

Nie, chodzi tylko o miłość i fascynacje i nic więcej. Nie ma w takiej relacji żadnego znaczenia co masz, kim jesteś z zawodu itp itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Powiedzialam tylko, że mieszczę się w przedziale wiekowym 25-50, który jest dla Autora wyznacznikiem "starszej kobiety". Ty dodałeś od siebie o zmarchach i nekrofilii

Ale nie sprecyzowałem, że chodzi o Ciebie,  w sumie skąd mam wiedzieć.  Trochę żartów nie zaszkodzi póki jesteśmy młodzi...;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Elżbieta napisał:

Dobry materiał na zięcia, będzie szanował teściową i obydwoje skorzystają

Oj marzy mi się taka ładna, zadbana, kobieca teściowa hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, ciemny19 napisał:

Oj marzy mi się taka ładna, zadbana, kobieca teściowa hehe.

Przyglup pewnie ci się slina z pyska leje, wieprz chory na łeb 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie, chodzi tylko o miłość i fascynacje i nic więcej. Nie ma w takiej relacji żadnego znaczenia co masz, kim jesteś z zawodu itp itd. 

Oczywiście, bo to związek "bez przyszłości", jedynie dla obustronnej przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam 27 lat i też miałem przygoda z 45 latką.  Tak jak ktoś napisał wcześniej, zero pytań o pracę czy zarobki. Nikogo z nas nie interesowało co robi drugie, ile zarabia i jakie ma plany na życie. Czysta chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie, chodzi tylko o miłość i fascynacje i nic więcej. Nie ma w takiej relacji żadnego znaczenia co masz, kim jesteś z zawodu itp itd. 

Pier//do//lenie kotka młotkiem, to jest hedonizm, wybieranie sobie kochanka żeby akceptowal nawet najgorsze cechy , którys tam pisał że podróżował że starsza , na bank za jej kase i za to musiał jej spłacać fizycznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Mam 27 lat i też miałem przygoda z 45 latką.  Tak jak ktoś napisał wcześniej, zero pytań o pracę czy zarobki. Nikogo z nas nie interesowało co robi drugie, ile zarabia i jakie ma plany na życie. Czysta chemia.

To w dzisiejszych czasach zwykła chcice nazywa się chemia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To w dzisiejszych czasach zwykła chcice nazywa się chemia ?

A co to jest wedlug Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Łodzi gdyby któraś z takich kobiet chciała nawiązać jakąś znajomość, to proszę o wiadomość na e-mail. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Istnieje taka zboczona grupa facetów która preferuje coś ala swoje babcie ale właśnie tak jak niektórzy podali swoje motywy :

- Nie mają wymagań 

- nie pytają o zawód 

- nie chcą dzieci

--czasem nawet coś kupią postawia 

I niech ktoś powie że facet to nie jest mentalny pasożyt, który szuka korzyści jak pani lekkich obyczajów, im nawet nie przeszkadza starczy wygląd ważne żeby nie miała wymagań , nie chciała rodziny i robiła najlepiej za sponsorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Istnieje taka zboczona grupa facetów która preferuje coś ala swoje babcie ale właśnie tak jak niektórzy podali swoje motywy :

- Nie mają wymagań 

- nie pytają o zawód 

- nie chcą dzieci

--czasem nawet coś kupią postawia 

I niech ktoś powie że facet to nie jest mentalny pasożyt, który szuka korzyści jak pani lekkich obyczajów, im nawet nie przeszkadza starczy wygląd ważne żeby nie miała wymagań , nie chciała rodziny i robiła najlepiej za sponsorke

Zapomniałam że powinna też już być bezpłodna żeby można było bez obaw o dzieci zapychac dziurę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

To w dzisiejszych czasach zwykła chcice nazywa się chemia ?

Ostatni dzwonek he he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Pier//do//lenie kotka młotkiem, to jest hedonizm, wybieranie sobie kochanka żeby akceptowal nawet najgorsze cechy , którys tam pisał że podróżował że starsza , na bank za jej kase i za to musiał jej spłacać fizycznie 

To pisałem ja i kazdy placil za siebie. Ona mi ciągle tylko mówiła że to może być ostatnia szansa na przeżycie czegoś, pojechania gdzieś i doświadczenia tego wszystkiego czego w życiu nie miała, a ja, po nieudanym związku w końcu doświadczyłem czystej miłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×