Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaaaaaaa

Haha jakaś tępa dzida błaga mojego męża żeby się rozwiódł

Polecane posty

Gość Gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Wygląd to nie wszystko zwłaszcza u facetów jak kręgosłupa moralnego brak.

To ty masz męża brzydala oraz fajtłapę, bo tylko taki ciebie chciał za żonę i latasz z dopą do cudzego męża, bo przystojny, ale ciebie nie chce hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Gość Gość napisał:

To ty masz męża brzydala oraz fajtłapę, bo tylko taki ciebie chciał za żonę i latasz z dopą do cudzego męża, bo przystojny, ale ciebie nie chce hahaha

takie france są najgorsze. zwiąże się to z byle kim a później pomawia oczernia innych i chce mieszać w cudzych związkach gdzie jest mąż przystojny bo ją skręca że ma męża frdka kiepskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahaha

Zazdroszcze meza przystojnego? Buahaha dobry zarcik hahaha. Wrecz wspolczuje, i wlasnie teraz wiesz dlaczego. Myslalas ze taka wyjatkowa jestes i nigdy cie nie zdradzi hahaha ale wnioskujac po tekstach z liceum zatrzymalas sie wlasnie tam w rozwoju wiec zaslugujesz na to. Wcale mi cie nie zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahaha

Ja nie mam zadnego ferdka ani nikogo, bo w zyciu nie uzaleznilabym czegos od faceta, tym bardziej przystojnego na widok ktorego wszystkie idi/otki sie slinia i wypinaja przed nim a ten moze korzystac xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhahaha
9 minut temu, Gość Buahaha napisał:

Zazdroszcze meza przystojnego? Buahaha dobry zarcik hahaha. Wrecz wspolczuje, i wlasnie teraz wiesz dlaczego. Myslalas ze taka wyjatkowa jestes i nigdy cie nie zdradzi hahaha ale wnioskujac po tekstach z liceum zatrzymalas sie wlasnie tam w rozwoju wiec zaslugujesz na to. Wcale mi cie nie zal.

O znów ta psycholka która każdemu zdrady wmawia. Dlaczego się nie leczysz? Na całej kafeterii pozakładałaś tematy że każdy facet zdradza. Choroby psychiczne się leczy wariatko hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahaha

Nie zalozylam ani jednego tematu tu, to po pierwsze a po drugie nie kazdy ale wiekszosc, a tym bardziej przystojniaczki. Ten temat jest kolejnym na to dowodem tepaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Buahaha napisał:

Zazdroszcze meza przystojnego? Buahaha dobry zarcik hahaha. Wrecz wspolczuje, i wlasnie teraz wiesz dlaczego. Myslalas ze taka wyjatkowa jestes i nigdy cie nie zdradzi hahaha ale wnioskujac po tekstach z liceum zatrzymalas sie wlasnie tam w rozwoju wiec zaslugujesz na to. Wcale mi cie nie zal.

Do kogo ty to piszesz wariatko? Ja też mam męża przystojnego, przecież nie związałabym się z fajtłapą na widok którego odrzucałoby mnie. Normalna kobieta ślub zawiera z miłości, ale pojęcia o tym nie ma brzydka pokraka której nikt nie chce. 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Buahaha napisał:

Nie zalozylam ani jednego tematu tu, to po pierwsze a po drugie nie kazdy ale wiekszosc, a tym bardziej przystojniaczki. Ten temat jest kolejnym na to dowodem tepaczko

tępaczko znów kłócisz się na kafe sama ze sobą? hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Buahaha napisał:

Nie zalozylam ani jednego tematu tu, to po pierwsze a po drugie nie kazdy ale wiekszosc, a tym bardziej przystojniaczki. Ten temat jest kolejnym na to dowodem tepaczko

A gdzie masz ten dowód? Pokaż dowód tępaczko 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhahahahaha
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A gdzie masz ten dowód? Pokaż dowód tępaczko 😄 😄 

Dla niej dowód na zdradę to provo kafeteryjne buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość12345

Czytając ten temat przypomniało mi się jak kiedyś, gdy byłam jeszcze dzieckiem 10 lat, w szkole podstawowej wydzwaniała do mnie jakaś stuknięta stara baba i chciała Mareczka, swojego synka do telefonu. Jak mówiłam, że to pomyłka to ona mnie wyzywała. Miałam telefon komórkowy do kontaktów z rodzicami a ta stara wariatka wydzwaniała z telefonu stacjonarnego. Rodzice doszli po kierunkowym, że ona dzwoni z drugiego końca Polski, a dokładnie ze Śląska. W końcu mój ojciec zadzwonił do niej i porozmawiał sobie z nią po męsku oraz zagroził, że jak jeszcze raz zadzwoni do jego córki, to powiadomi policję i się skończyły histeryczne telefony starej wariatki ze Śląska.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

Nie tepa dzida tylko jego kochanka. Tępą dzida jesteś Ty, ze cie to bawi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaa
3 minuty temu, Gość Proste napisał:

Nie tepa dzida tylko jego kochanka. Tępą dzida jesteś Ty, ze cie to bawi. 

Tępa dzida to jednak ty, taka sama jak ta która wysłała smsa, kał zamiast mózgu. Ja jestem pewna, że mąż mnie nie zdradza. Wiem również, że jest przystojny i się podoba również takim tępym dzidom jak ty, dlatego mnie to bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaa

Tępa dzida nic nie odpisała, chyba się wystraszyła. Może zawału dostała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to trzeba być skończonym dnem moralnym, zeby wysyłać takie sms-y do cudzych mężów. napisz jej autorko, żeby czym prędzej zdechła i powietrza nie zatruwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456ed
15 minut temu, Gość Proste napisał:

Nie tepa dzida tylko jego kochanka. Tępą dzida jesteś Ty, ze cie to bawi. 

a kim jest kochanka żonatego?

własnie tępą dzidą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Jaaaaaaa napisał:

Tępa dzida nic nie odpisała, chyba się wystraszyła. Może zawału dostała?

Dzwoniłaś do niej autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaa
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dzwoniłaś do niej autorko?

Nie dzwoniłam, bo wczoraj wieczorem brałam prysznic razem z mężem, a później kochaliśmy się długo i namiętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahaha

Niech zgadne, twoj mezus oprocz tego ze cie na pewno nie zdradzi to nie ma tez zadnych nalogow i jest po prostu idealem. Heheheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihihi
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Do kogo ty to piszesz wariatko? Ja też mam męża przystojnego, przecież nie związałabym się z fajtłapą na widok którego odrzucałoby mnie. Normalna kobieta ślub zawiera z miłości, ale pojęcia o tym nie ma brzydka pokraka której nikt nie chce. 😄 😄 

Czyli ty pustaku lecacy tylko na wyglad gowno wiesz o milosci. Polecialas tylko na wyglad i tyle. Dla prawdziwej milosci nie ma znaczenia jak ktos wyglada przyglupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Jaaaaaaa napisał:

Tępa dzida to jednak ty, taka sama jak ta która wysłała smsa, kał zamiast mózgu. Ja jestem pewna, że mąż mnie nie zdradza. Wiem również, że jest przystojny i się podoba również takim tępym dzidom jak ty, dlatego mnie to bawi.

A skąd ta niby tępa dzida uzyskała nr do twojego męża? Wnioskuję, że dał jej sam. Poza tym, może utrzymuje kontakt z tą panienką, ale w domu udaje takiego grzecznego i postanowił, że z domowego gniazdka nie odpisze na żaden SMS, w razie przyłapania to jakaś wariatka pisze a on o niczym nie wie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goooox
16 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Provo a deebile łykają tak oczywiste prowokacje

Tak, provo a ...ka ma na kim się wyszywać. Napisała temat aby mieć okazję ku temu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaa
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A skąd ta niby tępa dzida uzyskała nr do twojego męża? Wnioskuję, że dał jej sam. Poza tym, może utrzymuje kontakt z tą panienką, ale w domu udaje takiego grzecznego i postanowił, że z domowego gniazdka nie odpisze na żaden SMS, w razie przyłapania to jakaś wariatka pisze a on o niczym nie wie 😁

Utrzymywać kontakt każdy ma prawo z kim chce, ale to nie oznacza, że zdradza. Numer telefonu mojego męża jest dostępny dla wielu osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooox

Tak, provo a Debi.lka ma na kim się wyżywać. Napisała temat aby mieć okazję ku temu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Jaaaaaa napisał:

Utrzymywać kontakt każdy ma prawo z kim chce, ale to nie oznacza, że zdradza. Numer telefonu mojego męża jest dostępny dla wielu osób.

Tak to sobie tłumacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Goooox napisał:

Tak, provo a ...ka ma na kim się wyszywać. Napisała temat aby mieć okazję ku temu. 

a gdzie ty tu widzisz wyżywanie się na kimś? startujesz ...ko do żonatego który ciebie nie chce i boli cie to jak jego żona się z ciebie śmieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Tak to sobie tłumacz

Znów masz zwidy i halucynacje? 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooox
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

a gdzie ty tu widzisz wyżywanie się na kimś? startujesz ...ko do żonatego który ciebie nie chce i boli cie to jak jego żona się z ciebie śmieje?

Obraża wszystkich tutaj - to jest wyżywanie się na innych. Normalny człowiek w ten sposób nie zachowuje się w stosunku do innych. Zawsze w tekstach jest łatwiej obrażać. Dla mnie takie zachowanie jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zapros memeje na trojkacik z mezem to sie dowiesz dlaczego przy tobie telefon wylaczony haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość Gooox napisał:

Obraża wszystkich tutaj - to jest wyżywanie się na innych. Normalny człowiek w ten sposób nie zachowuje się w stosunku do innych. Zawsze w tekstach jest łatwiej obrażać. Dla mnie takie zachowanie jest chore

Gdzie ty tu widzisz obrażanie pustaku? Sama wszystkich wyzywasz jak nie piszą po twojej myśli, bo ci się wydaje, ze to autorka i jeszcze do tego zdrady wmawiasz. Lecz się wariatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×