Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
PawdziwyAutor

Czy trzeba być kimś lepszym by kobieta zerwała dla nas ze swoim facetem?

Polecane posty

Myślę, że nie! 

Często się zdarza iż kobieta ma fajnego męża a zostawia go i  bierze jakiegoś łachudrę. I odwrotnie( żeby nie było).:)

Jeszcze w zyciu nie spotkałem się z takim czymś..

Ps. Kobieta ma to do siebie ze zawsze zdradzi jak pojawi się ktoś kto jej się spodoba i zaimponuje,badz zaintyrguje

Ps. Kobieta ma to do siebie ze zawsze zdradzi jak pojawi się ktoś kto jej się spodoba i zaimponuje,badz zaintyrguje

O nie! Nie zgadzam się tę łatkę przyszylabym bardziej mężczyźnie niz kobiecie. Chociaż to i może kwestia wielu rzeczy czy mężczyzna czy kobieta pierwsza zdradzi:)

Ja też się nie zgadzam. Mam męża, kocham innego, który mnie nie chce. Żyję bez seksu, ponieważ nie mogę być z tym drugim, nie mam ochoty na seks z tym pierwszym bo go nie kocham a na innych nie mam ochoty bo nikt nie będzie taki jak ten drugi. 

Ja też się nie zgadzam. Mam męża, kocham innego, który mnie nie chce. Żyję bez seksu, ponieważ nie mogę być z tym drugim, nie mam ochoty na seks z tym pierwszym bo go nie kocham a na innych nie mam ochoty bo nikt nie będzie taki jak ten drugi. 

Sylwia? Gdzie jest sylwia 🤔

Masakra.. to po jasny chooj wychodzilas za maz? Współczuję temu mezowi.. miec zone i nie móc z nia uprawiac seksu bo ona woli innego, tragedia

Masakra.. to po jasny chooj wychodzilas za maz? Współczuję temu mezowi.. miec zone i nie móc z nia uprawiac seksu bo ona woli innego, tragedia

Ciekawe czy współczułbyś jakiejś żonie, jeśli to facet by ją nie chciał. Pewnie nazwałbyś ją leniwą, wiecznie nachmurzoną szma.tą i powiedziałbyś, że dobrze jej tak. Faceci nie są takimi niewiniątkami jak się co niektórym wydaje. 

Ciekawe czy współczułbyś jakiejś żonie, jeśli to facet by ją nie chciał. Pewnie nazwałbyś ją leniwą, wiecznie nachmurzoną szma.tą i powiedziałbyś, że dobrze jej tak. Faceci nie są takimi niewiniątkami jak się co niektórym wydaje. 

Facet zawsze chce seks i nie usprawiedliwia autorki Nie rozumiem po jasną cholerę wychodziła za mąż skoro kocha innego i nie chce ze swoim mężem sypiać to przecież paranoja

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się