Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grz22

Czy mówić dziewczynie o zdradzie, czy lepiej nie ?

Polecane posty

Chodzi o to, że przedwczoraj byłem na jednej imprezie na której był alkohol i przyznaje się, że trochę na niej wypiłem. Pod koniec imprezy dziewczyna która zorganizowała imprezę podeszła do mnie i powiedziała mi, że może mnie przenocować, zgodziłem się, zaprowadziła mnie więc do pokoju i powiedziała, że za chwilę przyjdzie, tylko pożegna się z pozostałymi, trochę zaczęło mnie to dziwić, ale w sumie pytań nie zadawałem, bo chciałem najszybciej pójść spać. Po jakiś 10 minutach przyszła do mnie dziewczyna i powiedziała tekst w stylu "No nareszcie jesteś mój" ściągnęła mi spodnie, koszulkę, sama też się zaczęła rozbierać i tak uprawialiśmy seks, zrobiłem to z nią kilka razy pod rząd, kiedy się obudziłem to dopiero wtedy zdałem sobie sprawę, że zdradziłem swoją dziewczynę. Nie wiem co ja mam teraz robić, żeby nie stracić związku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Powiedz, zależy ci na niej (jak bardzo)?🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja absolutnego pata, powiesz w zasadzie 99% po dziewczynie, nie powiesza jak ona sie dowie co zrobisz?  Czy twoja dziewczyna zna panne z ktora miales ten seks? czy nie chodzi o to zeby ciebie odbic twojej dziewczynie? czy wasz seks byl nagrywany? czy chodzi o to aby wasz zwiazek rozbic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Sytuacja absolutnego pata, powiesz w zasadzie 99% po dziewczynie, nie powiesza jak ona sie dowie co zrobisz?  Czy twoja dziewczyna zna panne z ktora miales ten seks? czy nie chodzi o to zeby ciebie odbic twojej dziewczynie? czy wasz seks byl nagrywany? czy chodzi o to aby wasz zwiazek rozbic?

Czyli pozostaje nic nie mówić i liczyć na to, że nigdy się o tym nie dowie. Nie one się nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Czyli pozostaje nic nie mówić i liczyć na to, że nigdy się o tym nie dowie. Nie one się nie znają.

Eh... Głupi, to zawsze ma szczęście:classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz stracić dziewczynę to powiedz jej o tym, że ją zdradziłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. Nie pozostaje nic nie mówić i zostać przy niej. 

Nie mów jej to fakt, bo mówiąc jej z siebie zrzucisz ciężar żalu ale na nią przerzucisz  ten ciężar a ona, możliwe że będzie go nosić do końca życia. Jeżeli się dowie w jaki kolwiek sposób, będziesz odpowiedzialny ze dziewczyna na całe życie będzie miała na sercu ryse. 

I do ku.rwy nędzy alkohol to żadne wytłumaczenie. Sie głowy do picia nie ma to sie alkoholu nie pije. Zapewne nie wiesz co to honor, ale spróbuj wyobrazić sobie jak to jest go mieć i po prostu honorowo odejdź. 

Okazałeś sie frajerem, trudno. Jednak nie niszcz kobiecie życia. Odejdź od niej, pod jakimś tam pretekstem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czyli pozostaje nic nie mówić i liczyć na to, że nigdy się o tym nie dowie. Nie one się nie znają.

to trzymaj kciuki ze tamta tego nie rozpowie I to nie dotrze to do twojej dziewczyny, zawaliles,ale wyciagnij wnioski na przyszlosc, uswiadom sobie ze przedawkowanie alko powoduje u ciebie brak kontroli nad rozporkiem

dziewczynie nigdy tego nie mow, taka informacja podziala na nia tak jakby ona podeszla do ciebie I kopnela cie z calej sily w krocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

to trzymaj kciuki ze tamta tego nie rozpowie I to nie dotrze to do twojej dziewczyny, zawaliles,ale wyciagnij wnioski na przyszlosc, uswiadom sobie ze przedawkowanie alko powoduje u ciebie brak kontroli nad rozporkiem

dziewczynie nigdy tego nie mow, taka informacja podziala na nia tak jakby ona podeszla do ciebie I kopnela cie z calej sily w krocze

No i dobrze😄 Ma go w garści😂 Chłoptaś zachowuje się jak dziecko we mgle🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Egoistyczne podejście.

Dokładnie, on odetchnie z ulgą i sumienie męczyć nie będzie, a dziewczyna będzie mieć zniszczoną psychike do końca życia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Egoistyczne podejście.

Czemu? I tak sie rozejdą😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Najlepiej by było odejść w takiej sytuacji, ale zdradę zachować dla siebie. Chociaż każde wyjście z takiej sytuacji jest do bani.

Wspomniałam o tym wyżej. Najlepiej niech odejdzie i pozwoli dziewczynie ulozyc sobie życie z kims wartosciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Najlepiej by było odejść w takiej sytuacji, ale zdradę zachować dla siebie. Chociaż każde wyjście z takiej sytuacji jest do bani.

Rozstawać się z nią nie chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja bym powiedział inaczej sumienie cię będzie zżerać .

Lepiej, żeby mnie sumienie zżerało, niż żeby ją ranić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie, nie. Nie pozostaje nic nie mówić i zostać przy niej. 

Nie mów jej to fakt, bo mówiąc jej z siebie zrzucisz ciężar żalu ale na nią przerzucisz  ten ciężar a ona, możliwe że będzie go nosić do końca życia. Jeżeli się dowie w jaki kolwiek sposób, będziesz odpowiedzialny ze dziewczyna na całe życie będzie miała na sercu ryse. 

I do ku.rwy nędzy alkohol to żadne wytłumaczenie. Sie głowy do picia nie ma to sie alkoholu nie pije. Zapewne nie wiesz co to honor, ale spróbuj wyobrazić sobie jak to jest go mieć i po prostu honorowo odejdź. 

Okazałeś sie frajerem, trudno. Jednak nie niszcz kobiecie życia. Odejdź od niej, pod jakimś tam pretekstem. 

Ok, nic jej nigdy nie powiem. Tak będzie najlepiej. Odchodzić od niej też nie chce, bo ją kocham. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Jakbym nie wiedział, ten fakt by nie istniał w mojej rzeczywistości, czyż nie? Czyli dla mnie jakby się to nigdy nie wydarzyło. Tak to działa.

Super😄 ,,Jakbym nie wiedział...." A jakbyś dowiedział się ostatni? Średnie uczucie, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Uprawiałeś seks kilka razy z rzędu ale nie miałeś świadomości zdrady? Ciekawe... Alko poszło do głowy a fijutek extra sprawny. Zdradziłeś raz, zdradzisz i drugi. Lepiej zostaw dziewczynę i daj jej szansę na poznanie kogoś odpowiedzialnego. 

To samo chciałam napisać, ale mnie ubiegłaś😄 Nawalony w trzy du*py, ale dał radę😂 Kogo on chce oszukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Uprawiałeś seks kilka razy z rzędu ale nie miałeś świadomości zdrady? Ciekawe... Alko poszło do głowy a fijutek extra sprawny. Zdradziłeś raz, zdradzisz i drugi. Lepiej zostaw dziewczynę i daj jej szansę na poznanie kogoś odpowiedzialnego. 

Nie zdradzę, to był pierwszy i ostatni raz, a co do seksu to w 100% dziewczyna dominowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Wiem.

To Bez Znaczenia, jesteś mężczyzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mow jej co sie stalo, to przezucanie twojej winy na jej barki, zawaliles, pytanie czy wyciagniesz wnioski, tu zawsze zostaniesz oceniony w zaleznosci kto cie ocenia, bo pamietaj kobieta inaczej ocenia kobiete:

MĘŻCZYZNA: Pije na umór.
KOBIETA: Bywa lekko zawiana.
MĘŻCZYZNA: Zdradza.
KOBIETA: Przeżywa przygodę.
MĘŻCZYZNA: Rozwodząc się rozbija rodzinę.
KOBIETA: Kończy związek bez perspektyw.
MĘŻCZYZNA: Wyżywa się na bliskich.
KOBIETA: Odreagowuje stres.

MĘŻCZYZNA: Wrzeszczy.

KOBIETA: Akcentuje swoje racje.
MĘŻCZYZNA: Katuje dzieci.
KOBIETA: Czasami puszczają jej nerwy.
MĘŻCZYZNA: Zaniedbuje rodzinę.
KOBIETA: Realizuje się zawodowo.
MĘŻCZYZNA: Jest niezdarą.
KOBIETA: Bywa zagubiona.
MĘŻCZYZNA: Jest skończonym chamem.
KOBIETA: Bywa zmuszana do stanowczości.
MĘŻCZYZNA: Jest pracoholikiem.
KOBIETA: Dba o niezależność.
MĘŻCZYZNA: Leni się.
KOBIETA: Regeneruje siły.
MĘŻCZYZNA: Kłamie.
KOBIETA: Stosuje dyplomację.
MĘŻCZYZNA: Przepuszcza pieniądze.
KOBIETA: Musi czasami coś kupić także dla siebie.
MĘŻCZYZNA: Kiedy dobrze wygląda, jest narcyzem.
KOBIETA: Jest po prostu zadbana.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Czułbym się pewnie bardzo podobnie podle jak w sytuacji, gdzie dowiaduję się pierwszy, tylko później. Szlachetna prawdomówność na pewno nie byłaby okolicznością łagodzącą dla zdrady, nie jestem sądem.

Wydaje mi się, że gorzej byś się czuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Owszem, ale co to ma do tego?

Solidarność plemników😄 Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ok, nic jej nigdy nie powiem. Tak będzie najlepiej. Odchodzić od niej też nie chce, bo ją kocham. 

Chłopczyku (bo mężczyzną cię nazwać nie można), ty to nawet nie znasz definicji tego słowa, a co dopiero dalej. O czym tu mówić w ogóle. Przykre, że takie zwierzątka nie panujące nad popędem i bez jakichkolwiek uczuć i zasad moralnych chodzą po ziemi, gdybyś miał choć resztki kręgosłupa moralnego, to byś się przyznał do zdrady i odszedł od niej, by mogła poznać kogoś wartościowego. Ale oczywiście chcesz mieć ciastko i zjeść ciastko, a swoje tchórzostwo jeszcze będziesz tłumaczył rzekomą troską o jej uczucia, hahahaha. Nie jesteś wart nawet splunięcia na ciebie flegmą, taka prawda 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nic nie mów, wacek nie mydło, na pewno się nie wymydli. A jak było dobrze, to umów się na powtórkę. Gdybyś przeczytal "Greka Zorbę" to dowiedział byś się, za co facet może pójść do piekła 😃.

Co proszę? On ma partnerkę..ma ja zdradzać?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym zdradziła faceta nie moglabym mu spojrzeć w oczy i nie wiem czy dalabym rady nie myśleć o tym co  zrobiłam, nawet jesli nie powiedzialabym mu tego odrazu, mylse ze z czasem tak, bo wyrzuty sumienia jeszcze dochodzą, chyba ze nie masz z tym problemu. Zdrady bym nie wybaczyla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie on pierwszy ani nie ostatni.

Taaa ale jak partnerka zdradzi szm..ata. Bo wszyscy faceci się wściekają jak ona zdradzi,ale jak on ma okazję do korzysta. Co za hipokryzja. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja nigdy tak nie napisałem, więc mi nie wciskaj zdania innych. Zresztą to facet zdradza, kobieta przeżywa przygodę 😃.

Nie wciskam ze napisałeś,piję do tego że kobieta nie może ani zdradzać ani przezywać rzekomych przygód poza zwiazkiem bo nazywana jest szm..przez facetów bo zdradzila. Bo zraniła. Facet zdradzi partnerkę i drugi do pierwszego : fajowo,powtórz jak było super 🤦‍♀️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I akurat do mnie chcesz się wyzalic czy pić, że życie nie jest sprawiedliwe? No nie jest, ale akurat w tym fragmencie rzeczywistości to nie moja wina.

Yyy i właśnie dlatego nie dziwcie się jak kobieta ma wyższe wymagania niż ,,kiedyś"

Bo życie nie jest sprawiedliwe :v Właśnie takimi tekstami kobiety tego uczycie,gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Lepiej, żeby mnie sumienie zżerało, niż żeby ją ranić. 

Kochany jej już nie zranisz bardziej. Ranić możesz tylko siebie. Ona ma prawo być z kimś kto ja kocha i szanuje!!! Pomyslales o tym? Jak ty chcesz z nią coś stworzyć? Wszystko na oszustwie i kłamstwie bedziesz budował? To nie ma sensu. Stalo się i czasu nie cofniesz, miej przynajmniej honor i daj jej o waszych losach zdecydować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Prawdę mówiąc nie widzę związku, moze go wykażesz. 

Co do wymagań, to może sobie mieć. Najwyzej zostanie samotna, zgorzkniala, właścicielka kotow. A facet zawsze znajdzie jakaś dziurę 😛.

Tak bo kobieta nie może mieć więcej wymagań niż tylko chcieć faceta😂

Prędzej wy się pozabijacie niż kobieta ucierpi przez samotność dłużej. Wkońcu to wam ciśnie w portkach że musicie aż zdradzać partnerki które was kochają. Żałosne.

Wiem że może się znowu wkurzysz i pomyślisz że hejtuję,ale serio jesteś facetem najgorszego sortu. No wybacz,ale tak jest no. Zawsze będziesz tym gorszym wśród facetów z honorem który nie potrzebuje zdradzać,a jak już chce którąś inną to jak dorosły mężczyzna rozstanie się z partnerką,a nie jak 3 letnie dziecko po zdradzie ma się chować pod stół bo nabroiło. Zero dojrzałości. I lepiej dla natury byś się nie rozmnażał,bo jak takich resów mialoby być więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×