Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nnnnl

Ludzie nie dajcie się oszukać śmiertelności koronawirusa to 30-40 % bez opieki medycznej.

Polecane posty

 

A i tu się mylisz, bo w statystych nikt nie uwzględni, że ktoś umarł na słaby zawał serca i był do odratowania a zabrakło miejscs w szpitalu. 

Liczba pośrednich zgonów może jeszcze pogorszyć statystyki w przyszłość jeśli to podlicza

Wczoraj rozmawiałam z znajomymi to mi inne informacje przekazali.  Tak czy inaczej jedno wiem na pewno - czesc przez chusteczkę i maska na g3bie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ani ja tam nie mieszkam, ani ty, więc to co my sobie o tej sytuacji myślimy to nigdy nie będzie sytuacja 1:1. Lepiej skupmy się na tym, co jest u nas w kraju i jak możemy to zagrożenie powstrzymać

Trzeba uważać , nie ma wyjścia.  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wczoraj rozmawiałam z znajomymi to mi inne informacje przekazali.  Tak czy inaczej jedno wiem na pewno - czesc przez chusteczkę i maska na g3bie.  

Jakie inne? Ja słyszałem w radiu, że właśnie nikt nie liczy osób, które zmarły z innych przyczyn a w normalnej sytuacji byłyby do uratowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jakie inne? Ja słyszałem w radiu, że właśnie nikt nie liczy osób, które zmarły z innych przyczyn a w normalnej sytuacji byłyby do uratowania. 

Ahh w radio i media to w ogóle nie wierzę.  Prawdy całej jak zawsze nie powiedzą.  Między czasie rozmawiam z ludźmi z Holandii i mówią że już powoli widać że ludzie się boją , robią zakupy.  Jak wygląda sytuacja w Niemczech także przyjaciel mi mówił . Po czym dzwonił do znajomej która od Lat w Włoszech mieszka . Do Polski nie zjechała . Bo tam ma swoje życie i z godzinę rozmawiali tam jest dramat i podobno ludzie w domu i dzieci umierają.  Jeszcze mam znajomego w Turcji także zadzwonię jutro jak sytuacja zaś tam wygląda.  Radio Zet tyle wie - ile zje . Ludzie cierpią i na ten temat się wypowiedzieć najwięcej to Oni mogą.  Bo to widzą na własne oczy każdego dnia.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co mi się wydaje?

że po pewnym czasie będzie tak jak z każdą inną ciężką chorobą - epidemia się uspokoi, służby będą reagowały na te cięższe przypadki i ewidentne objawy, natomiast szczęśliwcy (większość), która przejdzie to lekko (bez objawów, z niejasnymi, lub, jak u pana wyżej, przejdzie od "aspiryny" będą musieli co najwyżej załatwić testy czy opiekę prywatnie …. i nawet to będzie dokładniejsze dla nich. bo do tego służy NFZ - do cięższych przypadków

nie obecnie, obecnie mamy stan wyjątkowy (nie w państwie, w służbie zdrowia)

zdrówka życzę i co o tym myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo boję się sytuacja w Uk, nic nie robią. Teraz nawet nie robią testów, zrobią je tylko jest jest się hospitalizowanym. Ich planem jest zarazić minimum 60 % ludzi. Boję się 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bardzo boję się sytuacja w Uk, nic nie robią. Teraz nawet nie robią testów, zrobią je tylko jest jest się hospitalizowanym. Ich planem jest zarazić minimum 60 % ludzi. Boję się 😞

wyrzuć te szóstki z nicka i módl się do Chrystusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

4 minuty temu, brokentiger87 napisał: jak? X mówisz w szpitalu że tak slyszalas i nie podpisujesz zgody na pokrycie kosztów bo będą pewnie kombinować. 

 

 

Koronawirusa leczą bez względu na ubezpieczenie. 

 

x

leżak napisał "bez nfz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×