Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość radio
ale co ?? dostalas???niceolenka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. No to teraz ja zaczne srać w majty, mój okres musi nadejść w ciągu najbliższego tygodnia inaczej dostane zawału :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceolenka
tak radio :)))))))) mam :))))) Midzena Twój tez będzie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
gratuluje niceolenka!!:-):-) a ty midzena nie panikuj,dostaniesz!!jak bedziesz sie stresowac to napewno niebedzie okresu:-);-) NIEMASZ CZYM SIE STRESOWAC NAPRAWDE!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
ehhhh ja powinnam wczoraj lub dzisiaj dostać tego okresu i nadal nic nie ma ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
bedzie,bedzie zalamka.do jutra napewno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
heeee.... i nie ma nadal ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
bo czekasz i dlatego niema:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikuniku
Ja czuję się jakbym spadła z piątego piętra. Wczoraj zażyłam Escapelle. 40godzin po, bo mialam trudności ze zdobyciem (pani w naszej aptece odpowiedziała uprzejmie, ze na razie nie ma, ale może sprowadzić to może za dwa dni będzie...(!)). To mój pierwszy i ostatni raz w życiu, bo nie wiem, czy dożyję jeszcze do jakichś milosnych ekscesów. Potwornie boli mnie głowa, brzuch, kręgosłup i ogólnie całe ciało. Każdy ruch sprawia mi ból, mam 39stopni gorączki. I wszystko to zaczęło mi się dziać ok. 3-4 godzin po zażyciu tej tabletki. Tyle cierpienia i nie wiem jak długo jeszcze. A jak się okaze, ze jestem w ciąży, to dopiero będą jaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
to wszystko moga byc skutki uboczne,ale ze goraczka tez??troche dziwne...idz do lekarza,moze dzieje sie cos zlego:-( lepiej sie upewnic...w ulotce pisze ze po zazyciu jest ogulnie zle samopoczucie,ale lepiej dmuchac na zimne:-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
czasami wystepuje gorączka, tzn byly takie przypadki. co do teku tego co ty bralas to nie wiem bo czejsciej biora postinor, ale jak kolezanka napsiala wyzej przejdz sie do lekarza jak naprawde jest az tak zle. on bedzie dobrze wiedzial co i jak. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:( Dziewczyny.... a ja dziś podczas pobytu w wc zauwazylam bardzo gęsty biały śluz. Taki jak krem. Co to znaczy? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikuniku
Leżę, nie mam siły chodzić. Gorączka minęła, ale ból pozostał. Też taki biały krem mi się pojawił. Na pewno nie twaróg ani żadna grzybica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
nie wiem co to jest. moze inne dziewczyny beda wiedziec. jezeli nie to idzcie do lekarza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris2025
Nie wiem co wam mam powiedzieć ale mi się wydaje że to są skutki uboczne leku. Ja osobiście nie mialam żadnych.Poprostu dostałam okresu. Test też robiłam wyszedł negatywnie. Wczoraj założyłam spiralke i mam nadzieje że mój organizm ją zaakceptuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
jest taki sluz po tych tabletkach,ja tez taki mialam;-) pytalam lekarza on mowil ze moze taki sluz sie pojawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikuniku
Oj dziewczyny! Jakie my wszystkie biedne jesteśmy! A to wina tych samców. Oni to mają dobrze, nic ich nie boli, a jak się dzidzia przytrafi to też nie ich świat zostanie wywrócony do góry nogami. Właśnie się pokłóciłam z moim facetem, bo on wszystko bagatelizuje. Na zdrowiu już mi jakoś lepiej, ale mam doła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
midzena;-)ciesze sie ze moge pomoc:-) a co do facetow,to przeciez norma ze oni bagatelizuja wazne sprawy i sa lekkomyslni,napewno sa wyjatki:-)chociaz ja osobiscie nie spotkalam sie z takim wyjatkiem;-)coz to my jestesmy TA MADRZEJSZA PŁEĆ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
a ja mam zupelnie inne pytanie czy te tabletki może przepisac lekarz internista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
ayra ja bylam po te tabletki na pogotowiu,tam powiedzieli mi ze te tabletki moze przepisac kazdy lekarz pierwszego kontaktu.tak powinno byc ale nie kazdy chce je przepisac...nasza kochana sluzba zdrowia haha:-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Ja mam znajomego lekarza u siebie w miescie i jak tylko przytrafiła mi sie ta wpadka to zadzwoniłam do niego a on za pare godzin byl u mnie z receptą. Jeszcze dokladnie nie znałam postinoru i pytam się go czy 2 tabletki wystarcza, a moze trzeba 4? A on na to: Kobieto! Przecież ty nie jesteś słonicą!\" A pozniej zaśmiał się ze mnie i powiedział, że tak łatwo w ciąże się nie zachodzi :P Nadal nie mam okresu, ale czuje delikatne bóle podbrzusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikuniku
Lekarka pierwszego kontaktu (czyli chyba internistka) w naszej przychodni wydarła się na mnie, że tej tabletki mi nie przepisze, bo to byłoby niezgodnie z jej przekonaniami i nie zrobi nic wbrew sobie. Według niej to było już pozbycie się ciąży (a przecież nawet nie wiadomo, czy bym zaszła). Wstydziłam się, ze jeszcze ludzie na korytarzu usłyszą. A internistka chyba na mnie dała upust swoim emocjom, mówiła mi, ze może mi w zgodzie ze sobą przepisać w tym przypadku kwas foliowy i witaminy dla ciężarnych. Tak więc w moim przypadku bez wizyty u ginekologa się nie obeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikuniku
A może któraś z Was mi wytłumaczy, bo nie mogę zrozumieć jednego zjawiska. Jak kobieta jest w ciąży, no to u niej w macicy jest zagnieżdżony płód, macica ma odpowiednią wyściółkę, żeby płód miał tam dobrze i mięciutko. Więc jak to się dzieje, że niektóre kobiety bedąc w ciąży mają okres? Przecież okres to jest złuszczanie się całej błony śluzowej z macicy i wypływanie wraz z krwią na zewnątrz. To co wtedy sie dzieje z tym maleńkim płodem? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
heja kochani heheh dostałam 3 okresu po postinorze jupi.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikuniku
Hej Załamka, to teraz już możesz być całkiem spokojna, ale fajnie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropuszy
Czy ktos mial podobny problem 6.02.2008 nmoja dziewczyna wzieła postinor 10.02.2008 dotsała chyba okres bo trwał tyle co normalnie i byl planowo. potem 8.03.2008 rowniez dostała a teraz mamy 14 kwietnia i okresu nie widac. powiem tylko ze wsspominała mi pare dni temu ze czuje sie jakby mial jej przyjsc. a sluz ma podobny do tego jaki ma zawsze przed okresem. co myslicie?moze opozniac sie [przez tabletki mimo ze tamte byly dobre??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikuniku
Hej ropuszy, a może już po tych dwóch normalnych okresach zaliczyliście jakąś wpadkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropuszy
raczej nie. od tamtego czasu zawsze dokladnie sie zabezpieczamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceolenka
dziewczyny a jak sie teraz zabezpieczacie po wpadce??? dalej gumki??? tabletki.. spirala???? czy wstrzemięźliwość ??? pozdrawiam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×