Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość on17
hej moja dziewczyna tez byla kiedys w takiej sytuacji, i wszyscy mowili ze nie mam o co sie martwic. bo tez dbamy o to zeby bylo bezpiecznie. wiesz najwazniejsze zeby nie bylo nasienia i zeby tego nasienia nie pchal do srodka. i jeszcze ejzeli mialas dni niepłodne to raczej trudno bedzie. a bol brzucha to moze oznaczac okres albo wlasnie nerwy jakies, po paru dnoach nie odczuwa sie objawow ciazy. niech jeszcze wypowiedza sie lepsze dziewczyny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam angielski odpowiednik postinoru. Wzięłam go tydzień temu, dzisiaj wystąpiło krwawienie... nie wiem czy ma to związek z tą tabletką, czy może to okres? Krwawienie jest dość mocne, więc nie mogę tego nazwać małym plamieniem. Co o tym myślicie? Moja sytyacja jest troszkę zagmatwana, bo okres mam nieregularny, lekarz wykrył mi zespół policystycznych jajników. Ostatnio miałam okres około 2,5 miesiąca temu... Dodam że chce zacząć stosować antykoncepcję hormonalną i nie wiem czy ten okres to dobry moment żeby zacząć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenja
a ja dostalam okres dzisiaj, 4 dni przed terminem, to raczej nie jest plamienie po prostinorze, bo 12 dni po zarzyciu i dosc obfite. znaczy sie moge spać spokojnie. mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenja
do smerfetki ja bym zaczekala na kolejny okres, dla swietego spokoju, zeby wszystko było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... ale ja jednak wolałabym nie czekać, chociaż myślę że nie powinno się nic dziać, może poprostu ta dawka hormonów przyspieszyła mi okres - pobudziła mój organizm do działania. Ja jestem pewna że następny okres też mi się spóźni, i będę musiała go wywołać luteiną którą przepisał mi lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
wenja tak mozesz spac spokojnie ja dostalam 5 dni przed terminem i tez od razu okres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
witam was! myślałam że nie bedzie juz takiej potrzeby zebym musiala tu wchodzic a jednak... podczas pieszczot z moim chlopakiem on sie spuscil i mialm cale mokre spedenki i noge troche, ale nie byloi sexu tylko pieszczoty prez ubranie.. po tym jak wzielam postinor mam strasznie rozregulowana miesiaczke ostatnia mialam 10 albo 11 czerwca i nie wiem czy jest jakas szansa na to czy moglo dojsc do zaplodnienia/? prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i takk
wzielas postinor bo uprawialas petting przez ubranie? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
wzielam postinor bo w styczniu pekla nam gumka a teraz to inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
sory ale ty przez spuszczenie sie na spodenki nie przyszlas na swiat aby doszlo do zaplodnienia sperma musi dostac sie do pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placzliwaaaaaaaa
czesc wiem ze tutaj nie powinnam pisac ale mi nie odpisuja na tamtym forum :((( mam problem intymny ... mam włoski na okolo sutków i czytalam w gazecie ze mieta pieprzowa pomaga ale w necie znow pisalo ze mieta zielona ;/ albo ogolnie z emieta ... no i ja bym to chiala pic zeby zmniejszyc ta liczbe hormonow meskich... ale nie wiem czy mi te wloski wypadna czy co... bo myslalam zeby pic miete i wydepilowac wraz z cebulkami te wloski... i mam pytanie czy mi te wlosy beda odrastac czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
mizoprostol ......... to jest lek na recepte na pewno>? pyt. ile kosztuje? i skoro jest lepszy od postinor duo czemu jego nie dadzą? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
placzliwa to sprawa hormonow musisz umowic sie na wizyte do endykrynologa on ci przepisze odpowiednie srodki na zmniejszenie poziomu meskich hormonow jest to bardzo wazne bo w pozniejszym czasie jak zdecydujesz sie na ciaze to i tak bedziesz musiala przejsc to leczenie bo za duza dawka meskich hormonow w organizmie kobiety koniczy sie poronieniem kazdej meskiej ciazy. co do miety nie mam pojecia idzi do lekarza nie ma sie czego wstydzic nie ty jedna masz taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placzliwaaaa
dzieki Ayra ;** a mam jeszcze jedno pytanko ;] jakbym umówila sie do tego lekarza to jest szansa ze te włoski sie pozbędą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
on ci powie co i jak bo to ze masz za duzo wloskow to jest wlasnie zwiazane z hormonami ja tego problemu nie mialam ale moja kuzynka walczyla z tym i wygrala walke bo nie miala az takiego problemu z wloskami wokol sutkow ale z nadmiernym owlosieniem na calym ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola199171
mam mały problem. mam 17 lat. nigdy nie uprawialam seksu, ani peettingu. 13 lipca bawilismy sie z moim chlopakiem. to byly pieszczoty, ale w ubraniach. z tym ze ja mialam spodnice, ktora mi sie podwinęłą i sperma mojego chlopaka przesiąknęła mu przez spodnie ( dżinsy ) i zrobila mala plamke na moich majtkach (ok 10cmx10cm). ostatni raz okres mialam 30 maja- 3 czerwca. mam nieregularne okresy, wiec spodziewalam sie na dniach, dlatego tez balam sie i wzielam postinor duo 14 czerwca. teraz bola mnie troche piersi i mam gęstszą wydzieline. jaka jest sznasa ze nie musialam brac tego leku, bo do zaplodnienia wcale by nie doszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiriki mała miki
Karola według mnie niepotrzebnie brałaś ten Postinor! Przez ubranie i do tego grube dzinsy żaden plemnik by się nie przedostał! Tym bardziej, a jeśli nawet miałabyś kropelkę spermy na swoim ciele, to przecież nie w środku , bo jak sama pisałaś, to nie był sex. Ja z innym pytaniem i proszę o szybką odpowiedź :) Czy ginekolog przyjmujący w ośrodku zdrowia, państwowo przepisze Postinor, czy trzeba prywatnie? Jestem zapisana na jutro rano do gina i chcę poprosić o receptę, ale nie wiem czy tacy lekarze wogóle to wypisują? Kurcze jeśli nie, to będzie problem, bo jutro wieczorem upłyną 72 godz! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola199171
postinor wypisze kazdy lekarz:) nawet weterynarz. a czy panstwowo czy prywatnie, to nie wiem:( ja mialam od znajomego lekarza.. moze Ty tez masz jakiegos znajomego:) dzieki za pocieszenie... lepiej mi bedzie zyc z mysla, ze nie mam sie czego obawiac... ale moze ktos ma odmienne zdanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
pewnie czytałaś wyżej i widziałaś ze ja mam taki sam problem tylko nie bralam postionoru, tylko kiedys jak nam pekla gumka.. wydaje mi sie ze nie ma sie o co martwic.. nie chcialam teraz brac postinou bo raz jak go wzielam zrobil mi niezly pier*olnik w organizmie i prawie 2 miechy nie mialam okresu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola199171
szczerze mówiąc, to zależy mi tylko na tym, zeby nie byc w ciąży... bo tak mnie wystraszylo to wydarzenie, ze nie mam zamiaru robic w najblizszym czasie czegos takiego, a wiec zpóźniony okres to nie bedzie dla mnie zbyt duzy problem:) zawsze sie podobno po jakims czasie sam reguluje:)a niedlugo i tak wybieram sie do ginekologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
nie ma znaczenia czy lekarz jest prywatny czy panstwowy wypisze recepte kazdy jede ma uprawnienia do wypisywania recept na wszystkie leki. w panstwowych iestety nieraz lekarze sa nie mili wiec przygotuj sie na to ale moze byc wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola199171
czy to normalne, ze dwa dni po zażyciu postinoru nie mam żadnych szczególnych objawów?? oprócz obolałych piersi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
tak jest to normalne przeczytaj sobie ulotke wszystkie objawy jakie teoretycznie moga wystapic to tzw objawy niepozadane i nie wystepuja u wszystkich kobiet - bedzie ze sie powtarzam ale co tam mi nie bylo nic poza tym ze w glowie mi sie kolowalo i ze dostalam okres 5 dni przed terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
Karola !!!!!!!!!! na miłośc boską !!!!!!!!!!!!!! skończ z tymi pytaniami bo mnie słabią !!!!!!!!!!! i nie skomentuje ich bo na prawde są żałosne !~Tutaj się pisze o poważnych sytuacjach a nie przez spodnie . hahahaha .no comment A co z Biedronką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
dyte a jezeli jejtego nikt nie wytlumaczyl ... ?? a jezeli jest na tyle spanikowana i nikt jej nie uspokoil ?? a wyboraz sobie ze Ty masz 4 wieksze nerwy niz miałas, ja ejstem chlopakiem a bardziej sie denerwoalem niz moja dziewczyna, a wszystko mi przyszlo namysl, bo i wszystko mzoe sie zdazyc i sa rozne rpzypadki baaardzo zadkie ale są. nigdy nie mow nigdy, a i tu sie pomaga, a nie odraza, chcesz pokrzyczec wysmiac to sobie wyjdz na dwor i na ptaki krzycz a nie wyzywaj kgogos kto pyta i jest w zlej sytuacji,, bo nie chciala bys byc napewno w takiej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
Proszę Cię !!!!!!! Mozna miec panike ale nie taką gdy nie doszło do sexsu ...czy mam dalej pisac? Skoro dziewczyna pisze że przez spodnie :/ to juz dla mnie lekkie nieporozumienie jest ... !! i Wydaje mi się że nie dorosła do uprawiania pieszczot skoro nie wie jak dochodzi do zapłodnienia ! !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka30
SmutekZawieszonyKamykamiUrzęs - pytasz co u mnie? Zrobiłam po tygodniu kolejny test pozytywny. Wczoraj byłam na usg i jestem w ciąży...Jak teraz tu czytam że dziewczyny biorą postinor bo im się chłopak spuścił na spódnicę albo miał spermę na palcu i dotknął ich majtek to mi się śmiać chce:-((( Też bym chciała mieć takie wymyślone problemy. Postinor nie zadziałał, jestem w ciąży, facet mnie olał jak się dowiedział, ciąża jest prawdopodobnie zagrożona bo kilka dni temu plamiłam i gin dał mi wczoraj luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
to Ty to rozumeisz o nie kto inny. jezeli masz krzyczec to sie nie udzielaj prosze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola199171
dzięki za współczucie... pisałam do was, bo chciałam, zeby ktos bardziej doswiadczony mi pomógł... kazdy indywidualny problem, dla kazdego z nas jest wielki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×