Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gloomygrumpy

Lajkowanie zdjec innych dziewczyn na Instagramie. Przesadzam?

Polecane posty

Gość
 

Niektórzy wolą jednak zapętlać, zamiast upraszczać...Pogadaj z nim..

I co ma mu powiedzieć?" Przestań mieć takie ciągoty i odruchy"? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I co ma mu powiedzieć?" Przestań mieć takie ciągoty i odruchy"? 😉

Mój były miał takie ciągoty i odruchy, normalnie nie można było się odwócić...stąd też dodatkowo źle mi się taie akcje kojarzą. Za skarby świata, nie chciałabym mieć powtórki z czegoś takiego. Także jak kto uważa... Wydawało się, że ktoś wie o czym mówię, bo sam też ponoć miał powiedzmy podobnie... Hym.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie zrozumcie mnie zle. To nie tak, ze dla mnie lajkowanie zdjec innym dziewczynom oznacza zdrade. To nie tak, ze chce ograniczac chlopaka calkowicie, zeby nie mogl przegladac niczyich zdjec czy cos. Ale co byscie pomysleli, gdyby przy was chlopak wracal do tego zdjecia i sie w nie wpatrywal? Jesli przesadzam, mozecie mi to napisac. Mozecie mnie porzadnie ochrzanic, ze jestem wariatka i histeryczka, jesli rzeczywiscie nie mam podstaw do obaw. Mowi mi, ze mnie kocha, ze nie chce nikogo innego, ze chce byc ze mna na zawsze, dostrzega szczegoly i komplementuje. Kiedy jakikolwiek chlopak na mnie spojrzy on zaraz powiedzmy sie lekko denerwuje? Wychodzac gdzies, moge byc tylko z przyjaciolkami, zero chlopakow. I oczywiscie nie wolno mi wychodzic do klubow. I on juz nieraz powiedzial przy mnie o jakiejs dziewczynie, ze jest fajna a potem sie dziwil, ze humor mi sie pogorszyl i nie mam ochoty sie odzywac. Kiedy on sie tak zachowuje, mam wrazenie, ze jest ze mna tylko, zeby kogos miec a gdyby odezwala sie do niego ktoras z tych instagramowych dziewczyn to od razu by o mnie zapomnial. I nie ze jestem zakochana w sobie egoistka ale naprawde jesli chodzi o moj wyglad to jest serio bardzo dobrze, ja nie mam na co narzekac i jestem tego swiadoma. Nie wiem no, chyba ze po prostu nie powinnam byc z nikim w zwiazku, bo doszukuje sie jakichs zdrad. Co myslicie? Jeszcze dodam, ze przez cos takiego ja sie czuje zle, bo ciagle mam wrazenie, ze o ktorejs z nich po cichu marzy, ze moze oczekuje, ze ktoras do niego napisze. A ja nie chce byc alternatywa. To myslenie jest straszne, to jest wrecz obsesja, ja nie umiem funkcjonowac normalnie.

Nie byłabym z gościem co ogląda jakieś szmaty przerobione photoshopem na instagramie i podnieca się nimi. Wg mnie on Ciebie nie kocha. Jest z Tobą dla darmowego i wygodnego seksu. W dodatku jest niedojrzały i infantylny. Ma przy sobie ładną dziewczynę, a ogląda inne. Ja bym zakończyła ten związek, bo nie lubię braku szacunku. Oglądanie jakichś dzi/fek mając fajną dziewczynę, to jest brak szacunku do niej. I jakoś nie wierzę w jego łzy... Po prostu boi się, że straci darmowe ro/ochanko.

Ale to Twoje życie, więc rób co chcesz. Ja tylko wyraziłam swoją opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie byłabym z gościem co ogląda jakieś szmaty przerobione photoshopem na instagramie i podnieca się nimi. Wg mnie on Ciebie nie kocha. Jest z Tobą dla darmowego i wygodnego seksu. W dodatku jest niedojrzały i infantylny. Ma przy sobie ładną dziewczynę, a ogląda inne. Ja bym zakończyła ten związek, bo nie lubię braku szacunku. Oglądanie jakichś dzi/fek mając fajną dziewczynę, to jest brak szacunku do niej. I jakoś nie wierzę w jego łzy... Po prostu boi się, że straci darmowe ro/ochanko.

Ale to Twoje życie, więc rób co chcesz. Ja tylko wyraziłam swoją opinię.

Dziekuje bardzo!!! Taka opinia jest bardzo pomocna i naprawde mnie motywuje! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×