Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

 

Każde życie jest darem i radością .. z każdego dziecka trzeba się cieszyć ... 

To się ciesz i utrzymuj z tatusiem za to co zarobisz.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Moja droga a znasz przypowieść o synu marnotrawnym i reakcję starszego brata na to jak ojciec wyprawił ucztę gdy ten marnotrawny powrócił ? Jak już szukasz tego co jest sprawiedliwe to nie próbuj swoim umysłem zrozumieć czegoś co przekracza Twoje możliwości ...

a może znasz powiedzenie że "  Miarą człowieczeństwa, miarą dojrzałości każdego społeczeństwa jest to, jak traktuje ono najsłabszych ..." Czy jest to może zasada przekraczająca Wasze zwiarzęce standardy ... ? 

Ciesz się że masz lepszą sytuację i nie próbuj odbierać drugiemu, zwłaszcza słabszemu człowiekowi prawa do w miarę spokojnego finansowo życia ... 

Czemu doopodajkę nazywasz najsłabszą i wymagającą pomocy? Najsłabsi to są starsi schorowani ludzie co nie mają na leki, a nie panienki lekkich obyczajów co używają życia ile wlezie, a rozumu juz niekoniecznie

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czemu doopodajkę nazywasz najsłabszą i wymagającą pomocy? Najsłabsi to są starsi schorowani ludzie co nie mają na leki, a nie panienki lekkich obyczajów co używają życia ile wlezie, a rozumu juz niekoniecznie

10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czemu doopodajkę nazywasz najsłabszą i wymagającą pomocy? Najsłabsi to są starsi schorowani ludzie co nie mają na leki, a nie panienki lekkich obyczajów co używają życia ile wlezie, a rozumu juz niekoniecznie

Bo jej nie znasz ... i nie obrażąj po raz kolejny ...jest słabą jednostką społeczeństwa a zwłaszcza jej dziecko !!! 

A że może kiedyś dała dupci bez pomyślunku to jest przeszłośc ... teraz sie liczy jej obecna sytuacja jej i jej dziecka !

Edytowano przez Anna05
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To się ciesz i utrzymuj z tatusiem za to co zarobisz.

no ja jak wspomniałam nie mam jeszcze z czego się cieszyć ,,, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz hamy przyklaskują hamom którzy obarżają kogoś w trudnej sutuacji ::::.. żygać się chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo jej nie znasz ... i nie obrażąj po raz kolejny ...jest słabą jednostką społeczeństwa a zwłaszcza jej dziecko !!! 

Moje też jest słabe, więc czemu mam płacić za cudze dziecko, a nie wydawać na swoje własne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
 

Ta Anna 05 musi być trollem, innej możliwości nie ma

Pewnie, że troll, jak jest normalny temat i ludzie wypowiadają się w miarę normalnie, to dyskusja się kończy na jednej, dwóch, góra trzech stronach. A tu zobacz jaki rozwój akcji 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 
 

To się ciesz i utrzymuj z tatusiem za to co zarobisz.

no ja jak wspomniałam nie mam jeszcze z czego się cieszyć ,,, 

To jak już będziesz miała i wychowasz za swoje wtedy wróć i będziesz mogła się wymądrzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Moje też jest słabe, więc czemu mam płacić za cudze dziecko, a nie wydawać na swoje własne? 

..... a jaki procent Twojego dochodu idzie na ogół dzieci niechcianych ? umiesz liczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To jak już będziesz miała i wychowasz za swoje wtedy wróć i będziesz mogła się wymądrzać.

JA mam  rozum i   język nie od parady i będe mówić co mi się podoba , przynajmniej nie musze siedzeić jak mysz pod  miotłą i powtarzać słowa swojego starego albo proposzcza z kazania 😄 

Edytowano przez Anna05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

JA mam  rozum i   język nie od parady i będe mówić co mi się podoba , przynajmniej nie musze siedzeić jak mysz pod  miotłą i powtarzać słowa swojego starego albo proposzcza z kazania 😄

Ha ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

..... a jaki procent Twojego dochodu idzie na ogół dzieci niechcianych ? umiesz liczyć ?

Zapytaj autorki, bo jak to mówią, " Umiesz liczyć? Licz na siebie! Polecam każdemu nauczyć się liczyć na siebie, a nie na innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ha ha ha ha ha ha

To ma byc Twój argument .. chyba już języka w gębie się zapomniało prawda ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zapytaj autorki, bo jak to mówią, " Umiesz liczyć? Licz na siebie! Polecam każdemu nauczyć się liczyć na siebie, a nie na innych. 

To jako przykładnie pracuący ojciec zrzekłeś się 500+ mam rozumieć ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziękuję miłym Paniom i Panom za dyskusję , mam wrażenie że tarfiłam prosto w stado wściekłych krów ... jak się dziś tu zarejestrowałam tak dziś stąd się wyrejestrowuję , w życiu nie spotkałąm się z tak prostackim podejściem do czyjejś trudnej sytuacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezdzietna panienka będzie decydowała kto ma prawo A kto nie pobierać 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja dziękuję miłym Paniom i Panom za dyskusję , mam wrażenie że tarfiłam prosto w stado wściekłych krów ... jak się dziś tu zarejestrowałam tak dziś stąd się wyrejestrowuję ,

Będziemy Ci bardzo wdzięczni!

Nara i bez odbioru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To jako przykładnie pracuący ojciec zrzekłeś się 500+ mam rozumieć ? 

Co ty ćpasz chłopie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bezdzietna panienka będzie decydowała kto ma prawo A kto nie pobierać 500+

Jasne bo też płacę podatki ....choćby dlatego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Będziemy Ci bardzo wdzięczni!

Nara i bez odbioru!

No z milłą chęcia SPIE RDA LAM BO D E B I L I Z M jest zakaźny bardziej niż korona wirus ... życzę miłego dalszego W P I E RDAlania się w czyjeś życie ..  wpomnijcie moje słowa jak Wam córka przyjdzie z brzuchem np .. 😜 KARMA WRACA , wróci też do WAszego Pacankowa 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dziewczyny, ja rozumiem, że ktoś na własne zdanie ale wyrażajmy je w sposób kulturalny i szanujmy się. Kopara mi opadła jak przeczytałam niektóre komentarze. 

Edytowano przez Sansey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie sztuka dla sztuki , tylko dla wypowiedzenia się ... mam wrazenie że ugrzężłam w stadzei baranów , które uzurpują sobie spychać słabsze sztuki w przepaść odmawiajać im pomocy nawet ze strony Państwa .. ile jest małżeństw które zarabiają grube pieniądzę i wydają te 500+ na markowego ciucha ...wy tutaj kwestionujecie podstawowe potrzeby samotnej matki ... H..u..j wam do tego jak to sie stało , faktem zę tu chodzi o byt dziecka a ona będąc sama być może nie ma nikogo kto zaopiekuję się dzieckiem jak pójdzie pracowac na cały etat ... T E M P A K I 

Z tą różnicą, że Ci pracujący i zarabiający dobrze traktują 500+ jako dodatek. Takie osoby jak autorka traktują jako główne źródło dochodu i pasożytują na tych pracujących właśnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie gadajcie że to 500+ to takie cuda,w innych państwach europejskich też są zasiłki i nie pitolą tam jak u nas,nie obrażają ludzi pobierających zasiłki ..po pierwsze powinno się odszukać ojca żeby się nie bujał bezkarnie tylko płacił na dziecko a po drugie kobiecie należy się pomoc bo zdecydowała się urodzić dziecko ..po co te chamskie komentarze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już niedlugo to wszystko co "się należy" odejdzie w zapomnienie - zobaczymy jak wtedy ci co im się ciągle należy będą sobie radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie też te 500 plus traktuje jako dodatek. Jak zabiorą to płakać nie będę. I totalnie mam gdzieś to, że dla kogoś te pieniądze są głównym źródłem utrzymania (choć ciężko mi uwierzyć, że można z tego wyżyć) Bardziej mnie wkurza, że 2 mld na TVP poszło. 

Edytowano przez Sansey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Już niedlugo to wszystko co "się należy" odejdzie w zapomnienie - zobaczymy jak wtedy ci co im się ciągle należy będą sobie radzić.

A to już chyba nie nasze zmartwienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×