Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

 

NayghtyBitch może zbyt dosadnie napisała ale ma rację,pomoc należy się autorce bez łaski jak psu zupa 

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Ja nie napisałam, że pomoc się należy autorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co trzeba zrobić żeby dostać kosiniakowe? Tak mi się ta nazwa podoba, że bardzo chętnie bym dostała 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Moja droga a znasz przypowieść o synu marnotrawnym i reakcję starszego brata na to jak ojciec wyprawił ucztę gdy ten marnotrawny powrócił ? Jak już szukasz tego co jest sprawiedliwe to nie próbuj swoim umysłem zrozumieć czegoś co przekracza Twoje możliwości ...

a może znasz powiedzenie że "  Miarą człowieczeństwa, miarą dojrzałości każdego społeczeństwa jest to, jak traktuje ono najsłabszych ..." Czy jest to może zasada przekraczająca Wasze zwiarzęce standardy ... ? 

Ciesz się że masz lepszą sytuację i nie próbuj odbierać drugiemu, zwłaszcza słabszemu człowiekowi prawa do w miarę spokojnego finansowo życia ... 

Tylko ze syn marnotrawny wrócił do ojca skruszony i chciał u niego pasac swinie za garść jedzenia,nie pytał co mu się NALEŻY. A autorce broń boże nikt prawa do spokojnego finansowo życia nie odbiera przeciez,niech zacznie pracować i zarabiać, to niech ma i wille z basenem,nikt jej nie zabrania

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A co trzeba zrobić żeby dostać kosiniakowe? Tak mi się ta nazwa podoba, że bardzo chętnie bym dostała 😄 

Urodzić dziecko podczas bycia bezrobotną bez prawa do zasiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Urodzić dziecko podczas bycia bezrobotną bez prawa do zasiłku.

Jakbym moje 10-letnie dziecko ubrała w becik to mi uwierzą? Oby! A bezrobocie - żaden problem - od 2 tygodni siedzę w domu 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Już niedlugo to wszystko co "się należy" odejdzie w zapomnienie - zobaczymy jak wtedy ci co im się ciągle należy będą sobie radzić.

Już odeszło... Może jeszcze raz lub dwa wypłaca. Zresztą, inflacja jest taka, że marne 500+ zostało "zjedzone" 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Już odeszło... Może jeszcze raz lub dwa wypłaca. Zresztą, inflacja jest taka, że marne 500+ zostało "zjedzone" 

Oby! To rozdawanie jest skrajnie niemoralne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ma nie pobierać skoro płaci na to w podatkach?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
 

A dlaczego ma nie pobierać skoro płaci na to w podatkach?

Zwłaszcza, że emerytury nie dostanie, jak już to głodową, więc czemu nie odzyskać swoich pieniędzy już teraz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a sama pewnie pobierasz 500+

Tak, tylko niestety płacę o wiele większe podatki niż te wszystkie plusy. Nie widzę niczego złego w zmniejszaniu skali okradania mnie.

 

Zwłaszcza, że emerytury nie dostanie, jak już to głodową, więc czemu nie odzyskać swoich pieniędzy już teraz. 

Zgadzam się z Tobą w pełni. Żadnych emerytur nie będzie. ZUS to jest worek bez dna. Powinien być dobrowolny - jeśli jest taki dobry, ludzie sami go wybiorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
 

Tak, tylko niestety płacę o wiele większe podatki niż te wszystkie plusy. Nie widzę niczego złego w zmniejszaniu skali okradania mnie.

Zgadzam się z Tobą w pełni. Żadnych emerytur nie będzie. ZUS to jest worek bez dna. Powinien być dobrowolny - jeśli jest taki dobry, ludzie sami go wybiorą.

Płacisz podatki, masz prawo do 500+. To powinno być tak proste. 

Kto zubaża polski skarb państwa? Nieroby i... Ukraińcy. Nie mogę tego mówić publicznie jako ja, bo działałabym na szkodę firmy, zwłaszcza, że mieszkam w małym mieście, ale chętnie wejdę w dyskusję z każdym, kto twierdzi, że oni płacą u nas podatki. Na kilkadziesiąt pitów Ukraińców rozliczanych przez nasze biuro, znajdzie się może dziesięć, gdzie nie było zwrotu podatku. Normą jest zwrot w wysokości 2500 zł. Dlaczego? A bo podają, że mają dzieci i dostają ulgę. Czy je mają, tego nikt nie sprawdzi, ale wystarczy odrobina logicznego myślenia i życiowego podejścia, że zarabiający miesięcznie 1700 zł i mieszkający w hotelu pracowniczym mężczyzna lat 23 nie utrzyma dziecka w wieku lat 2. Może i ma dziecko, niemniej jednak nie żyje ono tutaj i nie powinna na nie przysługiwać ulga. Dla porównania Polacy, którzy regularnie odprowadzają wyższe podatki, bo pracują na umowie o pracę dostają, jak im się poszczęści, zwrot rzędu 300-400 zł. Większość wychodzi z fiskusem na zero. Gdzie lądują te pieniądze ze zwrotu dla Ukraińców? Na Ukrainie. Wczoraj czytałam płacz na wyborczej, że Ukraińcy w Polsce żyją na granicy ubóstwa i boją się o jutro, bo wszystko wysyłali do domów. Czyli nasze pieniądze, nasze, podatników, bezpośrednio lądują za granicą. My tu nie mamy pieniędzy dla swoich na godziwe wypłaty i w ogóle godne życie dla ciężko pracujących obywateli, a nieroby i pasożytujący na naszym systemie podatkowym Ukraińcy pieniądze dostają bez problemu. 

I weź nie pobieraj 500+, jeśli masz do tego prawo. Nie mam skłonności martyrologicznych, będę pobierać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo... mnie najbardziej rozwala, jak niepracujące patusy słysząc krytykę 500 plus drą ryje że się im zazdrości  tych pieniędzy, albo że kto nie popiera pis-u nie ma prawa ich pobierac... oni serio myślą że Jarosław z Dudą im tą kasą ze swoich kieszeni sypią.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nooo... mnie najbardziej rozwala, jak niepracujące patusy słysząc krytykę 500 plus drą ryje że się im zazdrości  tych pieniędzy, albo że kto nie popiera pis-u nie ma prawa ich pobierac... oni serio myślą że Jarosław z Dudą im tą kasą ze swoich kieszeni sypią.

Otóż to. Nie pracuje, żyje z zasiłków i dziwi się ze o 6 wstajesz do pracy. No qrwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitaseann
Dnia 25.03.2020 o 22:19, skinIAMin napisał:

haha 10/10

serio jedno z nielicznych prowo które się udały!

laska zarzuciła go***noburzę a wy jak pelikany łykacie

 

 

Poleciał watek po taniości. Gdyby powstał nowy - daj znac.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×