Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jula

Czułość w związku

Polecane posty

W waszym związku jest dużo czułości i jak sobie ją okazujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w moim związku jest dużo. Jesteśmy z mężem przytulasami. Przed wyjściem do pracy, po powrocie z niej, gdzieś tam w trakcie zajęć domowych są uściski i buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 15lat i  spaliśmy trzymając się za dłonie. Tak na co dzien w locie, to sporadycznie coś, chyba że dzieci nie widziały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem aż takim przytulasem. Mąż częściej potrafi podejść i się przytulić. A tak na co dzień to dajemy sobie całusa. Na początku związku, chyba przez pierwszy rok potrafiliśmy się przebudzic w nocy w tym samym momencie, dać buzi i dalej iść spac. To było słodkie 💏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są tak jak kiedys 🙂 Przytulanki i całusy na co starszy syn reaguje z Bleh 😄 spędzamy ze sobą mnostwo czasu i lubimy swoje towarzystwo. Często za często dzwonimy do siebie zeby zapytać " co tam?" , sprawiamy sobie różne niespodzianki. 15 lat razem A jak dwa warjaty. Ostatnio cienko z czasem tylko dla nas, bo trudno i metr kwadratowy bez dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My razem od 7 lat, 2 lata po slubie. Calusy na dobranoc i na dzien dobry, często tez bez okazji w trakcie dnia. JK oboje jesteśmy w pracy, to mamy ciągły kontakt smsowy. Teraz mamy malo czasu dla siebie, bo syn ma pół roku, ale wcześniej czesto po prostu lezelismy razem na lozku po pracy i przytuleni opowiadalismy jak nam minął dzien. Najmniejszy gest jest wazny ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×