Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dudu awła

Monika dzieciaki cudaki

Polecane posty

Jak w trzecią ciążę? To tylko Dorotka jest adoptowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bigbubba napisał:

Widze, ze intelektualnie jesteś bardzo biedna, jak Twoja idolka.No cóż🤷

Nie moja droga, to Ty jestes pusta jak bęben i jeszcze nie czaisz jak ktos po Tobie cisnie i go poprawiasz, ze chyba sie pomylil 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Szamankaaa napisał:

Jest atrakcyjna, ale nie jest idealna. Też zwróciłam uwagę na tą zadyszkę. Mówi jak mega podekscytowany dzieciak, aż się momentami zapowietrza... 

Czy aby na pewno Dorocie zrobili przysługę tą adopcją to bym nie powiedziała. Gdyby trafiła do normalnego domu gdzie by była jedynym dzieckiem, to by miała szansę na lepszy rozwój. Tu jest tylko jednym z trójki/czwórki dzieci. Monika zdaje się nie widzieć tego jak bardzo jest cofnięta rozwojowo. Wstawiła post ze szpagatem i co? Nadal nie naprostowala "fanów" że to kolejna wada i nic fajnego, pozwala ludziom pisać że to takie urocze że niemowlak robi szpagat 🤦 

Dwa razy na znakach widziałam Dorotę w takich szelkach zakładanych na biodra co miało zapobiegać robieniu szpagatów. Widać Dora nerwowo na to reagowała bo ani o tym nie wspominają ani nie zakładają... nie ogarnia że to było dla jej dobra? 

Może zakładają ale nie pokazują,ciekawe czy pracują nad językiem bo malutka cały czas wystawia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bigbubba napisał:

Cisne to ja z takich ...ek jak Ty, biednych intelektualnie, szarych, zakompleksonych myszek...

Ohoho, brak argumentów to zaczynamy obrażanie na całego, no dajesz więcej, czekam 😊😊😊

Kim trzeba byc zeby takie obrzydlistwa jak Ty tutaj wypisywać na innych ludzi? Mam wrazenie, ze jestes bardzo smutna i samotna i stąd ten jad 😞

wyjdź do ludzi, poznaj kogos, znajdz sobie przyjaciela, zebys nie musiala jesc obiadu z lustrem to od razu zycie wyda Ci sie przyjemniejsze, ze nie bedzie Ci sie chcialo obrażać takiej Mon. na kafe. 

w sumie to mi smutno jak o Tobie myślę 😞

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dudu awła napisał:

Może zakładają ale nie pokazują,ciekawe czy pracują nad językiem bo malutka cały czas wystawia 

Często jama ustna dzieci z ZD jest za mała w  stosunku do naturalnej wielkości języka. Dlatego nie da się zniwelować tego odruchu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, oooKolorowa napisał:

Często jama ustna dzieci z ZD jest za mała w  stosunku do naturalnej wielkości języka. Dlatego nie da się zniwelować tego odruchu.

Pisała że to wina obniżonego napięcia mięśniowego a nie dużego języka czy małej jamy ustnej. No ale nad tym się z dzieckiem pracuje, a tu widzę tylko odpowiadanie na komentarze, wiadomości, nagrywanie snapów, oznaczanie kogo się tylko da żeby rzucili coś za darmo dla niej lub dzieci. 

Piszecie że to tylko 25min z całego dnia. Na snapach może tak, ale dodanie posta, napisów do snapa, odpisywanie ludziom też czas zajmuje. 

Narobiła dzieci jak królików, po czym zatrudniła nianię bo nie ogarnia. Nianię ludzie mają, ale na czas gdy nie ma ich w domu... U Cudaków niańka jest po to, żeby Monia miała czas na Instagrama - matka roku 2020, podrzucić dzieci obcej osobie żeby móc się lansować w mediach społecznościowych... 

Edytowano przez Szamankaaa
  • Thanks 1
  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Szamankaaa napisał:

Pisała że to wina obniżonego napięcia mięśniowego a nie dużego języka czy małej jamy ustnej. No ale nad tym się z dzieckiem pracuje, a tu widzę tylko odpowiadanie na komentarze, wiadomości, nagrywanie snapów, oznaczanie kogo się tylko da żeby rzucili coś za darmo dla niej lub dzieci. 

Piszecie że to tylko 25min z całego dnia. Na snapach może tak, ale dodanie posta, napisów do snapa, odpisywanie ludziom też czas zajmuje. 

Narobiła dzieci jak królików, po czym zatrudniła nianię bo nie ogarnia. Nianię ludzie mają, ale na czas gdy nie ma ich w domu... U Cudaków niańka jest po to, żeby Monia miała czas na Instagrama - matka roku 2020, podrzucić dzieci obcej osobie żeby móc się lansować w mediach społecznościowych... 

Zostan sobie z trójką malych dzieci w domu bedac w ciazy w 9 miesiacu chociaz na godzine....i wtedy sie wypowiedz czy to tylko po to, zeby sie lansowac na insta.

Serio jesteście takie tępe czy tylko udajecie? 

Normalnie nie obrażam ludzi, ale dla takich jak Wy nie znajduje innych slow.

Boli Was to, ze ją stać na nianke i nie musi sie zazynac i padac jak mops wieczorem ze zmeczenia.

Podle gnidy z Was

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

A i nie chce nic mowic, ale ja też tak.jak fleur pamietam tą logomatke i łudząco podobne teksty do Ciebie miala szamanko z koziej wolki

Wasze urojenia, Wasz problem 😳 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Zostan sobie z trójką malych dzieci w domu bedac w ciazy w 9 miesiacu chociaz na godzine....i wtedy sie wypowiedz czy to tylko po to, zeby sie lansowac na insta.

Serio jesteście takie tępe czy tylko udajecie? 

Normalnie nie obrażam ludzi, ale dla takich jak Wy nie znajduje innych slow.

Boli Was to, ze ją stać na nianke i nie musi sie zazynac i padac jak mops wieczorem ze zmeczenia.

Podle gnidy z Was

Nie zostanę z trójką bo mam jedno. Ktoś jej kazał zachodzić w kolejną ciążę? Zaliczyć wpadkę a potem prosić o pomoc innych bo się palcem do czterech liter nie umie trafić? 

Co mnie boli? To, że bycie influencerką już dawno wzięło górę nas faktycznym dbaniem o te dzieci. Jak ich zaczynałam obserwować to też miałam klapki na oczach i myślałam że ma takie dobre serduszko. Gdy usłyszałam o następnej ciąży to mi witki opadły i nie ogarniam jak można popierać takie produkowanie dzieciaka za dzieciakiem gdy jest problem z tymi które już są na świecie. Naprawdę ciekawi mnie jak jej rodzina to komentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bigbubba napisał:

Przeciez i ta kawusia i ta druga fluor czy jak jej tam, zyja w swojej iluzji.Zaatakowala mnie od pustaka a napisala, ze to ja ja obrazam😂😂wariatki jakies.

Komentują w tych samych wątkach bo to pewnie jedna i ta sama osoba. Ale spoko, rozdwojenie jaźni można leczyć 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Zostan sobie z trójką malych dzieci w domu bedac w ciazy w 9 miesiacu chociaz na godzine....i wtedy sie wypowiedz czy to tylko po to, zeby sie lansowac na insta.

Serio jesteście takie tępe czy tylko udajecie? 

Normalnie nie obrażam ludzi, ale dla takich jak Wy nie znajduje innych slow.

Boli Was to, ze ją stać na nianke i nie musi sie zazynac i padac jak mops wieczorem ze zmeczenia.

Podle gnidy z Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Zostan sobie z trójką malych dzieci w domu bedac w ciazy w 9 miesiacu chociaz na godzine....i wtedy sie wypowiedz czy to tylko po to, zeby sie lansowac na insta.

Serio jesteście takie tępe czy tylko udajecie? 

Normalnie nie obrażam ludzi, ale dla takich jak Wy nie znajduje innych slow.

Boli Was to, ze ją stać na nianke i nie musi sie zazynac i padac jak mops wieczorem ze zmeczenia.

Podle gnidy z Was

Kojarzę Cię z wątku o Laurze Ogrodowczyk i naprawdę nie pojmuje tego jak można być w dwóch wątkach tak różnym. Jedna matkę bronisz a tam dwie młode mamy mieszasz z błotem 🤯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Mami napisał:

Kojarzę Cię z wątku o Laurze Ogrodowczyk i naprawdę nie pojmuje tego jak można być w dwóch wątkach tak różnym. Jedna matkę bronisz a tam dwie młode mamy mieszasz z błotem 🤯

Uuu grubo 😂 przyganial kocioł garnkowi 😂 👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Mami napisał:

Kojarzę Cię z wątku o Laurze Ogrodowczyk i naprawdę nie pojmuje tego jak można być w dwóch wątkach tak różnym. Jedna matkę bronisz a tam dwie młode mamy mieszasz z błotem 🤯

Hmm...zacytuj gdzie zmieszalam z blotem kogos w tamtym watku? 

Zrobilam to raz, jak wydalo sie, ze L. zabrania kontaktow ojcu z dzieckiem...chociaz i tak bym tego nie nazwala zamieszaniem z blotem tylko podsumowaniem, ze to podle. 

To ze tam jestem to nie znaczy, ze je obrazam, nie wiem czy zauwazylas, ale zawsze mam odmienne zdanie niz dziewczyny tam...z reszta Ty tez tam siedzisz, mieszasz jej z blotem?

Edytowano przez Kawusia_z_mleczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Szamankaaa napisał:

4h temu skurcze co 10min, trzeci poród a ta dopiero teraz jedzie do szpitala 😂

O tym samym pomyślałam. Jak miałam wywołanie w tamtym roku to przyjechała dziewczyna i na pytanie kiedy dostała skurczy odpowiedziała "o 4 rano, a o 5 odeszły mi wody" dodam że była godzina 22 jak odpowiadała na te pytania...🤯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie zastanawialam czy dziewczyny,ktore tak dlugo wyczekuja ze skurczami w domu nie boja sie ,ze urodza w domu bez pomocy? po jakim czasie od pierwszych skurczy powinno sie juz jechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Ugabuga napisał:

O tym samym pomyślałam. Jak miałam wywołanie w tamtym roku to przyjechała dziewczyna i na pytanie kiedy dostała skurczy odpowiedziała "o 4 rano, a o 5 odeszły mi wody" dodam że była godzina 22 jak odpowiadała na te pytania...🤯

I? Po co miała jechać tak wcześnie? Dużo kobiet ma efekt białego fartucha. Ja też za trzecim razem pojadę na ostatnią chwilę albo urodzę w domu z polozna 🤷wiesz, że poród u niektórych kobiet trwa nawet tydz? A no odejściu wód jeśli są czyste to masz 24 h 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, papaja&mango napisał:

ja tez sie zastanawialam czy dziewczyny,ktore tak dlugo wyczekuja ze skurczami w domu nie boja sie ,ze urodza w domu bez pomocy? po jakim czasie od pierwszych skurczy powinno sie juz jechac?

Najlepiej jak są co 3min np w Anglii jak jedziesz że skurczami np co 10min to cię odsyłają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Hmm...zacytuj gdzie zmieszalam z blotem kogos w tamtym watku? 

Zrobilam to raz, jak wydalo sie, ze L. zabrania kontaktow ojcu z dzieckiem...chociaz i tak bym tego nie nazwala zamieszaniem z blotem tylko podsumowaniem, ze to podle. 

To ze tam jestem to nie znaczy, ze je obrazam, nie wiem czy zauwazylas, ale zawsze mam odmienne zdanie niz dziewczyny tam...z reszta Ty tez tam siedzisz, mieszasz jej z blotem?

Ja tam tylko je bronię 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Bigbubba napisał:

Ale co sie dziewczyny dziwicie, jak laska sprowadzajac na swiat dziecko z takim obciazeniem, decydujac sie na kolejne odpuszcza badania prenetalne i inne🙈świadczy o jej madrosci.

Serio odpuszczała? Nie wiedzialam nawet, nie zawsze po prostu mam czas wszystko zobaczyć. No to "odpowiedzialnie" bym powiedziała...🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Mami napisał:

I? Po co miała jechać tak wcześnie? Dużo kobiet ma efekt białego fartucha. Ja też za trzecim razem pojadę na ostatnią chwilę albo urodzę w domu z polozna 🤷wiesz, że poród u niektórych kobiet trwa nawet tydz? A no odejściu wód jeśli są czyste to masz 24 h 

Poród trwa tydzień? 😂😂😂 Nie wiem co bierzesz, ale chyba pora to odstawić 

Wprowadzaj ludzi w błąd, ciekawe czy potem weźmiesz odpowiedzialność za te ...ety jak dziecko urodzi się niedotlenione bo matka nie naciskala na lekarza że może by zrobić cięcie.

Edytowano przez Szamankaaa
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Ugabuga napisał:

Serio odpuszczała? Nie wiedzialam nawet, nie zawsze po prostu mam czas wszystko zobaczyć. No to "odpowiedzialnie" bym powiedziała...🙄

Tak, świadomie zrezygnowała z badań prenatalnych bo jej nie robi różnicy czy dziecko urodzi się zdrowe czy chore 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Mami napisał:

Najlepiej jak są co 3min np w Anglii jak jedziesz że skurczami np co 10min to cię odsyłają 

Co nas Anglia interesuje? Mieszkamy w Polsce i rodzimy w Polsce. Leczenie wszelkich objawów aspiryną też będziesz polecać bo w jUKeju tak postępują i to światowe standardy?

Edytowano przez Szamankaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Szamankaaa napisał:

Co nas Anglia interesuje? Mieszkamy w Polsce i rodzimy w Polsce. Leczenie wszelkich objawów aspiryną też będziesz polecać bo w jUKeju tak postępują i to światowe standardy?

Dokładnie, poza tym wiem z doświadczenia że jak powiesz, że nigdzie nie idziesz to po prostu nie idziesz, a ich leczenie wszystkiego paracetamolem i penicylina zostawiam bez komentarza...🤭☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Ugabuga napisał:

Serio odpuszczała? Nie wiedzialam nawet, nie zawsze po prostu mam czas wszystko zobaczyć. No to "odpowiedzialnie" bym powiedziała...🙄

Ale po co miala je robic skoro wiedziala ze nie usunie dziecka. Te pierwsze badania prenatalne sa tylko po to, zeby wiedziec i ewentualnie usunac ciaze, to drugie badania są wazne, bo wtedy mozma cos dzialac jeszcze w brzuchu, operacje itd. A tych drugich nie odpuscila tylko zrobila

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×