Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dudu awła

Monika dzieciaki cudaki

Polecane posty

33 minuty temu, Bigbubba napisał:

O jest nasza naczelna adwokat cudakowej👏.Boga w to nie mieszaj, ciekawe co zrobi gdyby zabrakło jej lub W? Dzieci beda sie tułać po ośrodkach albo Bogo i Wanda zmuszone beda sie nimi opiekować.A wiesz dlaczego psychiatra? Bo żadna normalna, odpowiedzialna kobieta nie zachodzi w ciaze po 2,5 mies od poprzedniej bo jest to bardzo duze obciazenie dla organizmu, ale patrzac na Twoje wywody mało wiesz.....Do tego usidlanie o 7 lat mlodszego goscia w 4 dzieci i kazaniu mu zapiepszać na nich a matka malpuje jak malolata na insta.Tak jest skrajnie egoistyczne i nieodpowiedzialne i ta babe trzeba leczyć psychiatrycznie.

Moja mama ma 6 dzieci z czego dwa razy udało się mieć dziecko rok po roku i jakoś żyje do tej pory w bardzo dobrej kondycji ... okej nie ma dzieci z zespołem, ale ja i mój brat mieliśmy problemy ze zdrowiem. I uważam, że moja mama jest bardzo normalna. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bigbubba napisał:

O jest nasza naczelna adwokat cudakowej👏.Boga w to nie mieszaj, ciekawe co zrobi gdyby zabrakło jej lub W? Dzieci beda sie tułać po ośrodkach albo Bogo i Wanda zmuszone beda sie nimi opiekować.A wiesz dlaczego psychiatra? Bo żadna normalna, odpowiedzialna kobieta nie zachodzi w ciaze po 2,5 mies od poprzedniej bo jest to bardzo duze obciazenie dla organizmu, ale patrzac na Twoje wywody mało wiesz.....Do tego usidlanie o 7 lat mlodszego goscia w 4 dzieci i kazaniu mu zapiepszać na nich a matka malpuje jak malolata na insta.Tak jest skrajnie egoistyczne i nieodpowiedzialne i ta babe trzeba leczyć psychiatrycznie.

Oj tak faktycznie. Biedny woj.tus....zla kobieta go usidlila, a on niespelna rozumu nie wie co robi, ona natomiast sama cudownie zachodzi w ciążę! 

Tego wywodu o utrzymywanii ich nie skomentuje....bo wyobraz sobie ze ona pewnie malpuje na tym instagramie bo wyciaga z niego wiecej niz on w swojej robocie 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2020 o 18:41, wera4112 napisał:

ja sie boje co bedzie jak bedzie noworodek...... ja nic nie mowie....

Ojj dokladnie...

W ogole widze straszna faworyzacje dzieci. Najbardzije kochany jest H bezapelacyjnie, wszystko co robi jest chwalone i oh ah, potem D, a zdecydowanie na koncu B... Ciekawe jak sie na dniach urodzi dziewczynka,czy bedzie tez mniej lubiana.

No a W to faktycznie jakby ktos z niego zycia wyssal. Ale non stop pracuje widac

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2020 o 10:37, Bigbubba napisał:

Serio nie chce mi sie dyskutować z Toba, bo widze, ze nie rozumiesz.....

Dyskutujesz z osobą która wcześniej pisała o leku na ZD i że nawet jak dzieci trafią do dps to i tak lepiej że pierwsze lata mieli w takim kochającym domu. Także ten...

 

Dnia 2.09.2020 o 14:24, medisept napisał:

 

W ogole widze straszna faworyzacje dzieci. Najbardzije kochany jest H bezapelacyjnie, wszystko co robi jest chwalone i oh ah, potem D, a zdecydowanie na koncu B... Ciekawe jak sie na dniach urodzi dziewczynka,czy bedzie tez mniej lubiana.

Jeśli będzie jej coś dolegać to ma szansę na więcej uwagi od matki. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ona kiedys mowila,ze kilka dni nie myje wlosow , po fryzjerze ostatnio chyba z tydzien tak chodzila,ja bym sie chyba zadrapała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bigbubba napisał:

Czy mi sie wydawalo, czy cudakowa powiedziala ze  z mysla, że urodzi jutro umyla wlosy i sie wykąpala? Przy okazji wyjazdu do W rodzicow, bo jesli zacznie rodzic w pon rano to nie bedzie sie kapać.Aha🤦Dama pełną gebą🤷

A czy ona nie ma jakiegoś konfliktu z jego rodzicami?

na blogu pisała kiedyś że nie wszyscy akceptowali ich decyzje o adopcji D. i że udawali że jej nie widzą  ie interesowali sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, medisept napisał:

A czy ona nie ma jakiegoś konfliktu z jego rodzicami?

na blogu pisała kiedyś że nie wszyscy akceptowali ich decyzje o adopcji D. i że udawali że jej nie widzą  ie interesowali sie

Na pewno już się pogodzili z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

serio? jest urocza mimo choroby, ale pieekna czy sliczna? Sympatyczna po prostu, ale uposledzenie widac golym okiem

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, medisept napisał:

serio? jest urocza mimo choroby, ale pieekna czy sliczna? Sympatyczna po prostu, ale uposledzenie widac golym okiem

 

Widać że ma zespół ale chyba nie duże upośledzenie bo jest bardzo mądra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Bigbubba napisał:

Dokładnie, nie widze w niej nic pięknego.Ot typowe dziecko z ZD.Piękna to jest Mia, Natalii Siwiec

No tu sie nie zgadzam:D Mia ladna, ale piekna to nie jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Dudu awła napisał:

Widać że ma zespół ale chyba nie duże upośledzenie bo jest bardzo mądra 

ekspertem nie jestem, ale uposledzenie wydaje sie globokie. GLebsze niz u H na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie dorka ma większe upośledzenie niż H widać to wyrazie i nie trzeba być ekspertem. Widać też że ma problem z napięciem mięśniowym bo nawet nie raczkuje jeszcze a pelza. H dużo rozumie a dorka no niestety nic nie kuma

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Bigbubba napisał:

Dlatego wlasnie( za co zostalam tu zjedzona) zastanawiam sie jak D poradzi sobie gdy zabrkanie M i W?Jesli ona naprawde ma glebokie uposledzenie.

No nie poradzi sobie i będzie potrzebowała opieki albo w specjalnym ośrodku albo zdrowego rodzenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Dudu awła napisał:

Dorka jest właśnie bardzo mądra,robi papa i inne takie,szybko się uczy

Z czym jest mądra? Ma 19 miesięcy a nawet nie próbuje czworakować, tylko pełza i siada, w dodatku nieprawidłowo. Kupili te szelki żeby Dora nie mogła robić szpagatu, ale nie chcę się ich dziecku zakładać 😞

Nie mówi, nie ogarnia zbytnio co się dookoła niej dzieje. Boguś reaguje żywo na to co mówi Monia, a Dorka jedynie patrzy, najczęściej z wywieszonym językiem. Leży napięcie mięśniowe, motoryka, rozwój psychoruchowy.

Tygodniowym turnusem rehabilitacyjnym dzieciaka na prostą nie wyprowadzi. Nie widzę tam u nich terapii. U zespolakow sprawdza się metoda krakowska, czy Monia pracuje nią z dziećmi? Nie ma czasu, trzeba przecież kolejnego snapa nagrać i odpowiedzieć na wiadomości.

Marnuje wszystkie wysiłki logopedów gdy sadza te dzieci przed laptopem na którym leci bajka. One nie mają nawet dwóch lat, a przy posiłku pyk, bajeczka. I jeszcze raz larum podniosła że jej terapeuci doradzili żeby dzieciom bajki puszczała bo to genialnie wpływa na rozwój mowy 😄 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety trudno się nie zgodzić z tym, że Dorota jest mocno opóźniona, no ale dla ludzi, którzy twierdzą, że Heniek nie wygląda na dziecko z ZD, cała ta rodzina jest pewnie pozbawiona wad... Dzieci mają matkę przyklejoną do telefonu - albo nagrywa, albo wrzuca i dodaje tekst, albo odpowiada na wiadomości i blokuje, albo pisze post 😑 

Ten profil stał się jednym wielkim słupem reklamowym. Jasne że warto wykorzystywać zasięgi i trochę dorobić, ale tam nie ma dnia bez przynajmniej jednej reklamy. Przestała już nawet wciskać te swoje mapy i maty, bo na tym mniej zarobi 🤦 

Terapii ja tam nie widzę i trudno stwierdzić czy Monika wychodzi z założenia, że wystarczy raz na kilka dni zawieźć dziecko na godzinę do gabinetu, czy z tego, że chce nadal tworzyć fałszywy obraz rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym. Wpaja wszystkim, że nic wielkiego się nie stało, że te dzieci są jak każde inne. Nie są i nie będą i z każdym kolejnym rokiem będzie to jeszcze bardziej widać... Co robi Monika? Zachodzi w kolejną ciążę. Jeszcze nie urodziła, a już mówi o adopcji kolejnego dziecka z zd... Jednemu nie pomaga, chce zbawiać świat mając trójkę...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Szamankaaa napisał:

Z czym jest mądra? Ma 19 miesięcy a nawet nie próbuje czworakować, tylko pełza i siada, w dodatku nieprawidłowo. Kupili te szelki żeby Dora nie mogła robić szpagatu, ale nie chcę się ich dziecku zakładać 😞

Nie mówi, nie ogarnia zbytnio co się dookoła niej dzieje. Boguś reaguje żywo na to co mówi Monia, a Dorka jedynie patrzy, najczęściej z wywieszonym językiem. Leży napięcie mięśniowe, motoryka, rozwój psychoruchowy.

Tygodniowym turnusem rehabilitacyjnym dzieciaka na prostą nie wyprowadzi. Nie widzę tam u nich terapii. U zespolakow sprawdza się metoda krakowska, czy Monia pracuje nią z dziećmi? Nie ma czasu, trzeba przecież kolejnego snapa nagrać i odpowiedzieć na wiadomości.

Marnuje wszystkie wysiłki logopedów gdy sadza te dzieci przed laptopem na którym leci bajka. One nie mają nawet dwóch lat, a przy posiłku pyk, bajeczka. I jeszcze raz larum podniosła że jej terapeuci doradzili żeby dzieciom bajki puszczała bo to genialnie wpływa na rozwój mowy 😄 

O kochana, widzę, że prosisz sie o kolejną interwencje Mon. i Woj. Jeszcze Ci mało szamba jak pisałas z anonima jako logomatka? 🤔

Od razu po stylu wypowiedzi widac, ze to Ty. 

Szanowni Panstwo ta Pani udzielala sie na cud.akowym watku jeszcze za czasow anonimow. Z jednego nicku pisala jako logomatka i pisala dokladnie te same rzeczy, które pisze tutaj, a z drugiego nicku obrazala dzieci z zespolem, nawet nie bede pisac co, bo to az zenujace bylo.

Wydalo sie to jak zapomniala zmienic nick 😉

Po tym zamilka, Mon. I Woj. Interweniowali i widze ze nie podzialalo, bo wrocila tutaj🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Fleur napisał:

O kochana, widzę, że prosisz sie o kolejną interwencje Mon. i Woj. Jeszcze Ci mało szamba jak pisałas z anonima jako logomatka? 🤔

Od razu po stylu wypowiedzi widac, ze to Ty. 

Szanowni Panstwo ta Pani udzielala sie na cud.akowym watku jeszcze za czasow anonimow. Z jednego nicku pisala jako logomatka i pisala dokladnie te same rzeczy, które pisze tutaj, a z drugiego nicku obrazala dzieci z zespolem, nawet nie bede pisac co, bo to az zenujace bylo.

Wydalo sie to jak zapomniala zmienic nick 😉

Po tym zamilka, Mon. I Woj. Interweniowali i widze ze nie podzialalo, bo wrocila tutaj🤦‍♀️

Yyy że co? Chyba nie jestem w temacie 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Szamankaaa napisał:

Yyy że co? Chyba nie jestem w temacie 😂 

Blagam Cie, jestes zalosna. Sory, ale tej butnosci w wypowiedzi nie da sie pomylic....plus mowienia dokladnie kropka w kropke o tych samych rzeczach

 Wtedy jak sie wydalo, ze piszesz z dwóch nickow, zanim sie zorientowalas o co chodzi, też tak glupio udawalas, ze nie wiesz o co innym chodzi i uzywalas tych durnych emotek po czym wsiaklas🤦‍♀️

Teraz jak z drugiego nicku bedziesz obrazac roznymi wulgaryzmami dzieci to nie zapomnij sie przelogowac logopatko 😉

Edytowano przez Fleur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Fleur napisał:

Blagam Cie, jestes zalosna. Sory, ale tej butnosci w wypowiedzi nie da sie pomylic....plus mowienia dokladnie kropka w kropke o tych samych rzeczach

 Wtedy jak sie wydalo, ze piszesz z dwóch nickow, zanim sie zorientowalas o co chodzi, też tak glupio udawalas, ze nie wiesz o co innym chodzi z tymi durnymi emotkami. 🤦‍♀️

Teraz jak z drugiego nicku bedziesz obrazac roznymi wulgaryzmami dzieci to nie zapomnij sie przelogowac logopatko 😉

Chyba ci Instagramy za głęboko weszły 😂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Szamankaaa napisał:

Chyba ci Instagramy za głęboko weszły 😂  

Ooo prosze i ten sam tekst co ostatnio jak Ci inne zarzucały, czemu obrazasz dzieci...eh... żenia🙄🙄🙄🙄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Fleur napisał:

Ooo prosze i ten sam tekst co ostatnio jak Ci inne zarzucały, czemu obrazasz dzieci...eh... żenia🙄🙄🙄🙄

 

Ja obrażam dzieci? Chyba nie bardzo odróżniasz hejt od krytyki. Piszę jak to wygląda z mojego punktu widzenia. Jeśli ty uważasz że te dzieci się świetnie rozwijają i zachowują się jak ich zdrowi rówieśnicy, to radzę zdjąć różowe okulary albo poczytać o rozwoju dzieci. 

Mnie wpierasz że jestem jakąś logomatką a nawet nie wiem o co chodzi. Mam swoje życie i swoje dzieci, nie śledzę maniakalnie ani kafeterii ani insta Moniki, nie wiem o każdej dramie i nie wiem o co chodzi, ale ok, mogę być hejterką, dostajesz odznakę, poczuj się lepsza 😂 Po twojej reakcji stwierdzam jednak, że to ty Monia. Uaktywniasz się gdy ktoś ci na odcisk naciśnie i powie prawdę o twoich mądrych dzieciaczkach, które mają szansę na samodzielność. Otóż wyprowadzę cię z błędu - szanse na to są żadne. 

Edytowano przez Szamankaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Bieresie napisał:

Yyyy a gdzie ty w tamtym komentarzu widzisz obrazanie?????? Kup sobie okulary albo naucz się czytać ze zrozumieniem. 

Zaraz poleci tekst że Ty to ja, tylko na innym koncie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Bieresie napisał:

Yyyy a gdzie ty w tamtym komentarzu widzisz obrazanie?????? Kup sobie okulary albo naucz się czytać ze zrozumieniem. 

Nie mowie, ze teraz, tylko kiedys na inmym watku o cuda.kach. ta laska pisala z dwoch kont, z jednego pisala te same rzeczy co teraz a z drugiego obrazala dzieci, az w koncu zapomniala sie przelogowac 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×