Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dudu awła

Monika dzieciaki cudaki

Polecane posty

9 minut temu, Dudu awła napisał:

Mogła mi oddać,ja kocham 😁😁Wojtek super facet 😉 kochający i super zajmuje się dziećmi 

ja tez uwielbiam kokos mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Dudu awła napisał:

Jedyna dziewczynka to księżniczka 

Tylko ta księżniczka będzie całe życie niepełnosprawna intelektualnie a "czym skorupka za młodu". 

Dla chwili instagramowej popularności ciężki los szykuje matka tym dzieciakom. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Bigbubba napisał:

Doslownie dzis chwile temu Bogo kiwal papa i udezyl Dore w glowe juz na niego rykła.

:classic_blink:

Boguś ją tylko trochę klepnął w głowę. Jak to W. stwierdził z radości.

M. się wydarła na B. ten się rozpłakał na co ona zapytała "nie cieszysz się, że wróciłeś do domu?" :classic_angry:

Temat Rafaello pominę. Szkoda strzelić klawiaturę. Przykre 😞 

Potem jeszcze W. opowiadał o tym odkurzaczu, to mu przerwała, bo teraz ona mówi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bigbubba napisał:

Jest okropna, niech mnie obrończynie zjadą mam to w nosie.Ale dziala mi ta baba na nerwy strasznie.Pomine fakt, że jest psychiczna chociazby z tego powodu co robi ze swoim organizmem,zachodzac w ciaze po 2,5 msc.

Pewnie powie, że się tak zachowuje bo hormony. Tylko jakoś te hormony działają wyłącznie przy W. i B. 😞 

Edytowano przez Iska00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Iska00 napisał:

:classic_blink:

Boguś ją tylko trochę klepnął w głowę. Jak to W. stwierdził z radości.

M. się wydarła na B. ten się rozpłakał na co ona zapytała "nie cieszysz się, że wróciłeś do domu?" :classic_angry:

Temat Rafaello pominę. Szkoda strzelić klawiaturę. Przykre 😞 

Potem jeszcze W. opowiadał o tym odkurzaczu, to mu przerwała, bo teraz ona mówi. 

Wydarla? Serio? 

Jesli tak Waszym zdaniem brzmi darcie sie to ja nie mam pytan😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Wydarla? Serio? 

Jesli tak Waszym zdaniem brzmi darcie sie to ja nie mam pytan😅

Naczelny adwokat cudakowej na Kafe 

Porównaj sobie, jakim tonem się zwraca do D., a jakim do B.

Serio nie widzisz różnicy? D. wolno wszystko, B.  prawie nic. 

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydarła się, ale gani go za wszystko. Widać było, że niechcący ją klepnął w twarz. Dziecku jest przykro i ryczy. Heniowi i Dorce wszystko uchodzi plazem. Ciezko mi postawić się w jej sytuacji, bo ja mam jedno dziecko, a ona kilkoro, ale powinna spróbować dzieci traktować równo, bo Boguś jest w cieniu rodzeństwa i w końcu będzie mu przykro. Widać jak walczy o uwagę

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu sie mnie czepiacie, przeciez ja tylko obiektywnie oceniam ton glosu, wy chyba dracych sie ludzi nie slyszeliscie ..a to czy byla przyjemna czy nie to sie nie wypowiadam, tylko nie rozumiem czemu twierdzicie, ze sie darla..ktos kto jej nie slyszal serio moglby pomyslec, ze to jakas patologia, a ina tylko powiedziala "nooo Boguuus" faktycznie..ale wrzask, szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bigbubba napisał:

Ja juz ja zablokowalam kolejna psychiczna ta cala kawusia🤦boszsz skad sie biora takie babska.

Straszne, chyba bede plakac cala noc, bo jakas big buuuba mnie zablokowala na kafe😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te dzieci nie mają żadnej prywatności. Ledwo sie obudzą a już telefon do twarzy i kręcenie story. O ile bogo może w przyszłości zaprotestować i nie pozwalać żeby go ciągle pokazywać, tak ta dwójka pozostałych nawet nie będzie niczego świadoma 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Noeliaa napisał:

I co tej 2 się stanie jak ich będą na insta pokazywać🤣? Ty tak na poważnie ?? A milionem innych dzieci też się tak martwisz których matki blogerki pokazują swoje dzieci na swoich blogach, instagramach czy vlogach na Youtube🤣🤣

 

Mnie budowanie swojej popularności na dzieciach żenuje w przypadku każdej influencerki/influencera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Wydarla? Serio? 

Jesli tak Waszym zdaniem brzmi darcie sie to ja nie mam pytan😅

Ja też tam krzyku nie słyszałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile ten w ma lat? Teraz wlasnie mowila na story,ze ida spac i  w spi z dorka, ja pierdziele mlody koles a nie moze sie do zony przytulic bo musza spac osobno. Ja mu wspolczuje serio 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez oni sa wykonczeni opieka nad tymi dziecmi a tu zaraz niemowlak dolaczy. W jeszcze do tego pracuje w domu , szalenstwo jak dla mnie 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sasiadka_zenobia napisał:

Nie musza spac osobno. Powiedziala, ze zasypia, jak kladzie dzieci spac, a nie ze nie spi z zona. 

Jak dorota spi a ona go wysyla zeby tez sie tam polozyl bo szybko zasnie to jaki widzisz w tym sens? Czemu nie kladzie sie obok niej? Ja ci powiem,bo ona spi z bogutem albo niutkiem ,wiec mlode malzenstwo spi osobno bo maja obsorbujace dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, sasiadka_zenobia napisał:

Jezu, dziewczyno. Ona wygoni go OD Doroty. Od a nie do. Czyli wygoni go z lozka Doroty do wlasnego. 

Oby,bo bez kitu zal mi tego chlopa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciezko musi im byc, jak ludzie maja taka gromadke, ale zdrowych dzieci to przy "zyciu" trzyma ich to, ze jeszcze kilka lat, odchowaja i potem bedzie łatwiej...a przy dzieciach z zd to raczej im dalej tym ciezej bedzie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Dudu awła napisał:

Mówiła najednym story że śpią osobno

No wlasnie ja tez to zapamietalam. 20 kilku letni koles nie spiacy z zona bo musi dzieciakow dogladac ,a tu lada moment niemowlak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Ciezko musi im byc, jak ludzie maja taka gromadke, ale zdrowych dzieci to przy "zyciu" trzyma ich to, ze jeszcze kilka lat, odchowaja i potem bedzie łatwiej...a przy dzieciach z zd to raczej im dalej tym ciezej bedzie 😞

Juz wczoraj na insta mowila ,ze w padniety i ona tez. Dorotka jest chyba najspokojniejsza,ale b i henio to mega absorbujace dzieci i heniek mama mama a tu m urodzi i musi sie na niemowlaku skupic. I oni chca jeszcze jedno dziecko adoptowac , ciekawe czy od razu jak urodzi to sie beda za temat brali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Ciezko musi im byc, jak ludzie maja taka gromadke, ale zdrowych dzieci to przy "zyciu" trzyma ich to, ze jeszcze kilka lat, odchowaja i potem bedzie łatwiej...a przy dzieciach z zd to raczej im dalej tym ciezej bedzie 😞

Monia mówiła że wszystkie dzieci kiedyś pójdą na swoje,i na pewno tak będzie, teraz świat jest bardziej otwarty dla ludzi z zespołem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dudu awła napisał:

Monia mówiła że wszystkie dzieci kiedyś pójdą na swoje,i na pewno tak będzie, teraz świat jest bardziej otwarty dla ludzi z zespołem 

Hm...ja nic do nich nie mam,uważam ze sa super rodziną, ale to jej przekonanie, ze dzieci z zd pojda na swoje jak zdrowe dzieci jest mocno przesadzone...

Ile jest takich ludzi na swiecie? Jakis odsetek promila...

Nawet Ci ludzie z programy down the road są caly czas pod opieką rodzicow, ma.ciek z klanu, wydawaloby sie, ze z bardzo łagodną wersja zd tez jest ciagle pod opieką mamy. Jego mama powiedziala kiedys, ze on zawsze bedzie musial byc pod jej opieka, ze niestety, ale ludzie z zd nigdy nie beda w pelni samodzielni.

Owszem ona ich moze wyprowadzic tak, ze beda sobie umieli sami przygotować śniadanie, umyc sie, pojsc nawet do bardzo prostej pracy, ale jej wyidealizowany swiat o założeniu przez nich wlasnyh rodzin, pojsciu na studiu, samodzielnym mieszkaniu raczej sie nigdy nie spelni..

Mam wrazenie, ze ona sobie tak koloruje ten swiat, opowiada o tych studiach, o tym ze do.rka bedzie sie wykradac w nocy na imprezy, zeby jej bylo lżej z mysla, ze przepasc pomiedzy nimi a bog.usiem i wan.da z roku na rok bedzie sie powiekszac

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile dostała tych opasek dla Dorki czy ona zdąży jej je wszystkie założyć?😵😵Dorka to księżniczka tam ciekawe co będzie gdy Wandzia się urodzi,czy Monika pokocha ją tak jak Dore?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Dudu awła napisał:

Ile dostała tych opasek dla Dorki czy ona zdąży jej je wszystkie założyć?😵😵Dorka to księżniczka tam ciekawe co będzie gdy Wandzia się urodzi,czy Monika pokocha ją tak jak Dore?

Będzie jak z Bogusiem. Dorota i Henryk zawsze będą wymagały opieki. Dorota chyba bardziej niż Henryk bo widać, że ma ciężką postać ZD. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2020 o 18:14, Magietka napisał:

Będzie jak z Bogusiem. Dorota i Henryk zawsze będą wymagały opieki. Dorota chyba bardziej niż Henryk bo widać, że ma ciężką postać ZD. 

Dorota super się rozwija 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Huest napisał:

Niedlugo 4 malenkich dzieci....ja sobie tego nie wyobrazam...

Plus 2jka takich chorych

Dzieci maja cudne nie przecze, ale to praca 24/7....

Wciaz zycze im dobra, milosci I szczescia....I pieniedzy

Byłam kiedyś pełna podziwu dla tej rodziny, teraz myślę, że oprócz dwóch, trzech nianiek, potrzebują też psychiatry. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, goscosc napisał:

Byłam kiedyś pełna podziwu dla tej rodziny, teraz myślę, że oprócz dwóch, trzech nianiek, potrzebują też psychiatry. 

Bo mają trójkę dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za sama Monika ale uwazam ze jest wspaniala mama.

widac taka droga zycia jej odpowiada, co w tym Zlego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×