Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dudu awła

Monika dzieciaki cudaki

Polecane posty

2 godziny temu, Bigbubba napisał:

Dzis pokazala jaka jest naprawde, traktuje obserwatorki jak psiapsie a jak dziewczyna napisala jej prawde to odrazu wiadomosc na forum i wielkie docinki.Obrosla w pioreczka juz nasza influencerka z koziej du.....

A  o jej napisała ta dziewczyna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, goscosc napisał:

A  o jej napisała ta dziewczyna? 

Że te dzieci nie widzą matki tylko obiektyw telefonu ciągle 🤷‍♀️ i że pokazuje wszystkie intymne chwile z ich życia 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Bigbubba napisał:

Dokladnie, jest zwyklym leserem i nierobem a swiadczy o tym chociazby jej zycie przed ciazami.A teraz znalazla patent na nic nie robienie a zarobienie.Kiedys dodala zdjecia dzieci w kapieli na golasa i pretensje jak ktos zwrocil jej uwage.Dla mnie jest psychiczna.

No to juz przesada...oni sobie nie zdaja sprawy z tego gdzie te zdjecia potem trafiają...duzo o tym ostatnio mowila bozenka z klanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2020 o 20:45, papaja&mango napisał:

Dzieki za rozjasnienie. Pokazuja duzo ,widac ich wysoki standard zycia -ona nie pracuje, on jedt programista wiem ale to sie zarabia az takie sumy? 2 auta,nowy dom, i 4 maluchow,i nie pracujaca zona 

Też się nad tym zastanawiam.

Jeszcze na początku roku mieszkali w malutkim 2-pokojowym mieszkanku, W. został zwolniony z pracy, aż tu nagle przeprowadzili się do dużego domu na wsi, W. zaczął pracować zdalnie i nagle prawie z dnia na dzień zaczęło im się powodzić i niech się powodzi dalej 🙂

 

Piszę o tym ponieważ myślałam, ze oni od zawsze tak dobrze stali finansowo. Później zajrzałam na bloga i się zdziwiłam 😄 

Ps. czy adopcja dzieci niepełnosprawnych wiąże się z mniejszymi wymogami niż w przypadku dzieci zdrowych?

Oni adoptowali D. niecałe 2 lata po ślubie, a wymogi są dużo większe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa samochody,nowy wykonczony dom, 3 w sumie 4 dzieci i niepracujaca zona, torebki po 10 tys, Ile ten w zarabia? Po 20 kola na miesiac? To jest realne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, papaja&mango napisał:

Dwa samochody,nowy wykonczony dom, 3 w sumie 4 dzieci i niepracujaca zona, torebki po 10 tys, Ile ten w zarabia? Po 20 kola na miesiac? To jest realne? 

No a jak na innym watku pisalam ze z insta wyciaga sie gruba kase to mnie wysmiano. 

A taka Monika z mezem jeszcze rok temu jezdzila starym 25 letnim autem i mieszkali w mieszkanu nad domem rodzicow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, papaja&mango napisał:

Dwa samochody,nowy wykonczony dom, 3 w sumie 4 dzieci i niepracujaca zona, torebki po 10 tys, Ile ten w zarabia? Po 20 kola na miesiac? To jest realne? 

za 20 tyś by tego nie mieli 😉 
Rehabilitacja dwójki dzieci, kolejna dwójka malutkich dzieci, dwa auta, ogromny dom, niania, drogie gadżety (tak jak piszecie torebki za 10 tysięcy)... Dobry programista - senior! w międzynarodowym korpo może tyle wyciągnie. U mnie w pracy programiści - szefowie działów zarabiają  po 25 000, ale żyją na o wiele niższym poziomie niż ci państwo. 😉 

Na moje oko na instagramie się tyle zarabia + ebooki. 

Na początku tego roku jeszcze mieszkali w tym małym mieszkanku, wyprowadzili się, gdy się dowiedzieli o kolejnej ciąży, w marcu W. stracił pracę (chyba już po przeprowadzce).


 

Edytowano przez Iska00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z samych reklam na insta wyciągnie spokojnie 50 tys. Na tym koncie jest wszytsko oznaczane =sponsorowane, każda ...a, zabawka, ubranie, itd. oprócz tego że dostaje to jeszcze jej płacą za pokazanie na story a przy tylu obserwujących to jest to niezła kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czym M. się zajmowała przed ślubem z W. i urodzeniem dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Dobranocpaństwu napisał:

Może w totolotka wygrali 😄

To konto na insta okazalo sie chyba poniekad takim totolotkiem. Zalozenie go podobno podpowiedziala jej siostra, powinni jej teraz odpalac co miesiac z jakas pensje😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiła że chcieliby jeszcze zaadoptować zaadoptować dziecko z XD więc pewnie niedługo to zrobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie to ostatnia ciaza w wykonaniu m czy do jakiej liczby dzieci dojdzie? Pisze o niej,bo w chyba sie "poddal" jej planowi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylyscie,ze heniek jest taki jakby to powiedziec mocny? On ma chyba duzo sily i temperament . Ona na blogu pisala ,ze miala w klasie chlopca chorego na zd i przewracal dzieci na ziemie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech teraz wyciagnie z insta do oporu, bo dzieci sa male i niektorzy uwazaja je za słodkie. Za chwile to beda kilkulatki to juz tak klikac sie wszystko nie bedzie, bo im starsi tym bardziej bedzie widac braki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, papaja&mango napisał:

Niech teraz wyciagnie z insta do oporu, bo dzieci sa male i niektorzy uwazaja je za słodkie. Za chwile to beda kilkulatki to juz tak klikac sie wszystko nie bedzie, bo im starsi tym bardziej bedzie widac braki 

Myślę, że oni jeszcze malutkie chore dzieci zaadoptują + nie uznają antykoncepcji, więc u nich jeszcze długo będą malutkie dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, papaja&mango napisał:

Zauwazylyscie,ze heniek jest taki jakby to powiedziec mocny? On ma chyba duzo sily i temperament . Ona na blogu pisala ,ze miala w klasie chlopca chorego na zd i przewracal dzieci na ziemie 

ja sie boje co bedzie jak bedzie noworodek...... ja nic nie mowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sie mala w  urodzi to moze m wpadnie do glowy pomysl kolejnej adopcji to ile by bylo? 5 . No calkiem ok jak na mlodego kolesia, ten w taki mlody i juz tak uwiazany ,dzis wreszcie gdzies wyszli a tak to calymi dniami na chacie siedza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja proponuje zeby m wpadl do glowy pomysl wziecia jeszcze jednego dziecka i tylko patrzec jak w sie zawinie . Ja to mam odczucie,ze tylko jej takie kiszenie sie na chacie pasuje. Jak oni np pojada na wakacje? Z iloma opiekunkami? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Iska00 napisał:

Myślę, że oni jeszcze malutkie chore dzieci zaadoptują + nie uznają antykoncepcji, więc u nich jeszcze długo będą malutkie dzieci. 

Bez przesady, chyba w ośrodku nie wydają chorych dzieci byle się pozbyć. Powinna im się zapalić lampka, że m i w mają dziecko po dziecku, 2 chorych i ciągle im mało. 

A dzieci pokazują, bo w ten sposób same na siebie zarabiają. Jest popyt na szczęśliwe rodziny z niepełnosprawnością. Przeważnie tylko płacz, skomlenie o 1%, podkreślanie, że życie się skończyło, umęczenie, a tu wesoła rodzinka. Udało im się trafić w niszę i zbijają na tym szmal od sponsorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Bigbubba napisał:

No dokładnie, tez to zauważyłam, ze non stop na chacie siedza.Wojtas to juz niknie w oczach, żal mi go.Ale w końcu też bedzie mieć dość pajacowania M z telefonem, miałczenia dzieci( co jeszcze ledwo mozna zdrowe czasem znieść jak miałczy) a D i H maja raczej donośniejsze glosy w histerii.Do tego ona nic nie robi sobie z tego, że no.D kopneła ostatnio B stopa w twarz, Henio też siłe ma.Wiec jak urodzi sie Wandziura cienko to widze.

Dorka kopnela w twarz Boguta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Bigbubba napisał:

Tak jakoś pare dni temu, a M zamiast jakos jej powiedziec, ze nie wolno to zaczela sie smiać:( nie bylo tam nic smiesznego, biedny Bogo zaczoł płakać i szybko uciela story.

Pewnie przez przypadek. 

Dlaczego Dorka cały czas wystawia język?henio chyba nie ma tego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Bigbubba napisał:
44 minuty temu, Dudu awła napisał:

Pewnie przez przypadek. 

Dlaczego Dorka cały czas wystawia język?henio chyba nie ma tego problemu?

Dora leżała na kanapie a Bogo i Hnio stali obok i ewidentnie D wykrecila stope w buzie Boguta az usiadł na podłoge.Oczywiscie Dora jest za mala zeby zrobic cos specjalnie czy przypadkiem.Ale M jest od tego zeby uczyć i karcic takie zachowanie a nie heheszki z tego robić.

Dorka tam jest traktowana jak księżniczka i wolno jej więcej.

Gdyby Bogutek uderzył Dorkę to by mu zwróciła uwagę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Iska00 napisał:

Dorka tam jest traktowana jak księżniczka i wolno jej więcej.

Gdyby Bogutek uderzył Dorkę to by mu zwróciła uwagę. 

Jedyna dziewczynka to księżniczka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Iska00 napisał:

Dorka tam jest traktowana jak księżniczka i wolno jej więcej.

Gdyby Bogutek uderzył Dorkę to by mu zwróciła uwagę. 

No i to zrobila dzis na instastory wcale mocno jej nie puknął. A ta Bogutek

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zal mi troche tego W kurde staral sie przyniósł rafaello a ona ale ja nie przepadam, Nie mogla sie ugryzsc w jezyk albo powiedziec to bez nagrywania? Kurde malo ktory facet tak rozpieszcza kobiete. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, wera4112 napisał:

Zal mi troche tego W kurde staral sie przyniósł rafaello a ona ale ja nie przepadam, Nie mogla sie ugryzsc w jezyk albo powiedziec to bez nagrywania? Kurde malo ktory facet tak rozpieszcza kobiete. 

Mogła mi oddać,ja kocham 😁😁Wojtek super facet 😉 kochający i super zajmuje się dziećmi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×