Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pytajaca1987

Test ciążowy - kreska pod światło

Polecane posty

Od kilku dni spóźnia mi się miesiączka. Zrobiłam wczoraj po południu test ciążowy, wyszedł negatywny. Jednak po kilku godzinach na niego spojrzałam i pod światło widać zarys drugiej kreski. Czy któraś z Was tak miała i była to ciąża, czy raczej jest to kreska fabryczna? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instrukcję przeczytałam i nie pytam o treść instrukcji ale o to, czy któraś z czytelniczek tak miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, pytajaca1987 napisał:

Instrukcję przeczytałam i nie pytam o treść instrukcji ale o to, czy któraś z czytelniczek tak miała.

Nawet jeśli tak miała, co z tego? Kreska powinna pojawić się po kilku minutach, nie godzinach. Przeczytaj instrukcje jeszcze raz na głos. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może doprecyzuję moje pytanie. Po zrobieniu testu nie oglądałam go dokładnie - brak było widocznej drugiej kreski więc go odłożyłam. Po jakimś czasie zaczęłam się jednak przyglądać i pod światło widać zarys drugiej kreski. Czy testy mają fabryczną drugą kreskę i widać ją zawsze, czy jednak może to oznaczać ciążę?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"pytajaca1987    

Napisano wczoraj o 10:27

Dzień dobry. Mam do Was pytanie dotyczące możliwości zajścia w ciążę na dwa dni przed okresem. Czy jest to możliwe? Uprawiałam tego dnia seks bez zabezpieczenia, facet nie skończył. Dwa dni później dostałam miesiączki (trwała raptem dwa dni). Obecnie okres spóźnia mi się o 3 dni. Czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę?"

Nie potrafi instrukcji przeczytać, podstaw biologii nie zna. Wróć do szkoły podstawowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BitchNaughty napisał:

 

Nie potrafi instrukcji przeczytać, podstaw biologii nie zna. Wróć do szkoły podstawowej. 

 

Może przestań mnie obrażać. Jeśli nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie to po prostu nie odpowiadaj.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, pytajaca1987 napisał:

Może doprecyzuję moje pytanie. Po zrobieniu testu nie oglądałam go dokładnie - brak było widocznej drugiej kreski więc go odłożyłam. Po jakimś czasie zaczęłam się jednak przyglądać i pod światło widać zarys drugiej kreski. Czy testy mają fabryczną drugą kreskę i widać ją zawsze, czy jednak może to oznaczać ciążę?

Nie zrobisz drugiego testu dla pewności, bo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrob za pare dni jeszcze raz test, jeśli  dalej nie dostaniesz okresu... mi w dniu spodziewanej miesiaczki Test Wyszedl odrazu pozytywny- 2 grube kreski🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie mam możliwości zrobienia testu, bo wszystkie apteki w okolicy są zamknięte. Najwcześniej jutro. Zapytałam z ciekawości, czy kreska jest zawsze bo jest fabryczna czy jednak nie. Nie chodziło mi o diagnozę czy jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, pytajaca1987 napisał:

 

Może przestań mnie obrażać. Jeśli nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie to po prostu nie odpowiadaj.

odpowiedzi na pytanie dostałaś, i to nawet zanim zajrzałaś na to forum, skoro przeczytałaś instrukcję. Masz wątpliwości, to albo powtarzasz test, albo zrób badania z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, pytajaca1987 napisał:

Jednak po kilku godzinach na niego spojrzałam i pod światło widać zarys drugiej kreski.

testy oglądane po kilku godzinach są niemiarodajne, to jest w instrukcji. Tak samo jest w instrukcji, że jeśli wynik testu jest niejednoznaczny, to test należny powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzy sie na test ciążowy po kilku godzinach. Proponuję zrobić następny rano. Druga blada kreska może świadczyć o ciąży, u mnie tak było akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam tak samo, rano zaspana zrobiłam test, niby nic nie było i odłożyłam. Po kilku h spojrzałam przed wyrzuceniem i wtedy się mocno zdziwiłam jak pod kątem zobaczyłam delikatna kreseczkę. Na drugi dzień była mocniejsza, była to ciąża. Niestety, w późniejszym czasie ją straciłam, ale fakt bladej kreski po jakimś czasie się zdarzył i była to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja masz podejrzenie to idź na bete i tyle będziesz wiedziała co i jak. Ja jestem w czasie starań i kontroluje dni płodne cyklotesterem myway więc wiem w którym cyklu można bez obaw sprawdzać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×