Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kaja361

Odchudzania xxxl ciąg dalszy

Polecane posty

Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było umie wagowo bez zmian mimo kilku diet 😞 kupiłam sobie białko pistacjowe żeby miej jeść ale już się skończyło, zamówiłam też saunę przenośną niby 600kcal w 30minut się traci no zobaczymy mam zamiar codziennie stosować jak dam rade bo nigdy nie byłam w saunie 😛 Pozdrawiam all 🙂 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:)

Znowu przy kawce w pociągu:) u nas pięknie ale rano też dwa stopnie pokazywało. Do pracy zabrałam opakowanie borówek, mało trochę ale chyba wcześniej skończę a dwa, wczoraj wieczorem miałam strasznego gloda i czekając na obiad wmlocilam falafela i dwa plasterki sera, więc dzisiaj za kare mniej;) na wieczor będę miała burgery wołowe z keto serowym gofrem i surówką z selera. Humor mam do d przez te wyprowadzkę, smutas jestem i wczoraj nawet poszłam do łóżka wcześniej bo potrzebowałam ciszy. 

Dziewczyny, u mnie też w rodzinie jakieś niesnaski są z powodu majątku, moja mama nie rozmawia ze swoim najstarszym bratem, poszło oczywiście o ziemię i pieniądze. Kontakt zupełnie zerwany, nie widzieliśmy się ponad 15 lat. 

Miałam się dzisiaj ważyć ale przełożyłam na później. Dziewczyny, Wy przy takim ruchu to niezły spadek tygodnia zaliczycie😉

Życzę miłego dnia, dziś jakoś tak krótko ale nie mam siły po prostu wybaczcie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej Baz tylko borówki w pracy jadłaś troche mało ponoć powinno się jeść 5 posiłków dziennie jak to stosowałam ładnie chudła 15kg schudłam na diecie u dietetyczki chyba musze do tego wrócić tylko kasy mało troche ostatnio, wszystko take drogie 😞 Pozdrawiam all 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, dzieńdoberek😁

Ależ dzisiaj pospałam, wstyd i hańba🤣 Za to waga pokazała spadek 0,6 kg, więc jest dobrze. Waga na dziś 62,6 kg😁

Pogoda taka sobie, bo nie za ciepło, ale chociaż słonecznie to może dzisiaj uda się pomaszerować. Wczoraj źle się bez tego czułam, czegoś mi brakowało. No i czeka na mnie dalszy ciąg prac ziemnych😉

Tora, moim zdaniem i pewnie nie tylko moim, najlepsza dieta to mniej żreć i efekty prędzej czy później będą. A tak w ogóle to gdzieś Ty była jak Cię nie było?🤣

Al,  zazdroszczę tych terenów do spacerowania, u mnie kiedyś też było gdzie, teraz to wszędzie domy stoją, albo jakieś sklepy. Z kijkami to chyba nie miałabym gdzie chodzić, chociaż ludziska chodzą i się nie przejmują😉

B,  miłego dnia w pracy😘 U nas też z rana zimnica, już roślinki liśćmi poprzykrywałam na wszelki wypadek, mam nadzieję, że nic im nie będzie.

Nie mam pojęcia co będę dzisiaj jadła, na razie to nawet śniadania nie było, mam ochotę na berlinki, obiadu nie będzie jak to w sobotę, przegryzę  winogrona, a potem coś sobie zamówimy.

Miłej soboty lachonki🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny🙂 

U mnie też dzisiaj chłodno ale chociaż nie pada. Później będzie spacer. 

Na śniadanie dwie babeczki z wczoraj później trochę serka wiejskiego z grahamka i warzywami. Na obiad kubek rosołu bez makaronu. Na kolacje nie wiem co będzie. Jeszcze pozwolę sobie na mały kawałek ciasta do kawy wczoraj piekłam.

Kaja to ciesz się że się wyspałaś bo moje dzieciaczki przy sobocie zamiast spać to przyszły do sypialni o 6:30 " Mamo mogę bajkę w tel" I tak prawie codziennie 🤣

Miłego dnia🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaja361 a nie wiem gdzie ja byłam szwędałam się po domu i zapomniałam o forum 😛 Nie wiem czy waga szwankuje ale po dwóch sesjach sauny mam 0,9-0,5 kg mniej zdam relacje za tydzień czy to coś w ogóle daje, musze się teraz wodą dopakować bo to większość wody wyleciała pewnie 😛

ALICJA jak ja bym miała dzieci to jeszcze chętnie bym z nimi tą bajkę obejrzała 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tora, nie znam się na saunach, bo nie lubię się pocić, ale wydaje mi się, że to właśnie wodę wypociłaś😉 Ciekawa jestem czy sauna w ogóle może odchudzić, w sensie spalić tłuszcz. Pochwal się koniecznie efektami. A dietę jakąś teraz stosujesz?

Alicja, ja mam to poranne budzenie przez dzieci dawno za sobą😁 Jeszcze kilka lat i też się wyśpisz🤣

Spacerek zaliczony. Zabrałam się też za malowanie korzystając z suchej pogody i powiem Wam, że tego malowania to jest na ładnych kilkanaście godzin, myślałam, że szybciej będzie szło. Poza tym zmarzłam przy tej robocie mimo, że słońce na mnie świeciło, ale jest jakiś paskudny wiatr😉 Miejsce na łączkę też już się robi, jeszcze trochę klamotów poprzenoszę, przekopię ziemię, poprzycinam krzaczki wkoło, sypnę nawozem i już🤣 W sumie jeszcze nawet nasion nie zamówiłam, ale to akurat najmniejszy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaja a mnie pocieszałaś z tym spaniem, dzięki 🤣 co najlepsze że jak nieraz dzieci zostawały u moich rodziców to my z mężem zamiast właśnie sobie pospać to 7 już wyspani🤣 najlepiej się śpi jak trzeba spać. 

Już mam coś na kolacje, zrobiłam taką pastę z warzyw z rosołu 🙂 będzie na kanapki. 

Właśnie ten wiatr jest taki nie przyjemny, rano byłam na mieście to mi włosy potargał, że nie mogłam rozczesać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2020 o 12:47, Alicja30 napisał:

Cześć dziewczyny 🙂

U mnie na śniadanie jajka na twardo i pomidory, do pracy mam chłodnik, dwie grahamki, papryka i sok grejpfrutowy. Kolacji znów pewnie nie będę jeść jak wrócę.

Baz, dzięki przyda mi się dużo siły 😘 pracuje dzisiaj na 14.

Marcelina jak ja bym chciała zobaczyć u siebie te Twoje 84 kg.

A jeszcze jak usunął nam ten topik to założymy kolejny🙂 nie poddamy się, prawda dziewczyny? 

Miłego dnia 🙂 na przerwie zajrzę albo wieczorem.

Ja nie potrafię się zmotywować to jest silniejsze ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć laski!  U mnie dziś aktywna sobota- rano sprzatanie i gotowanie a o 12 pojechaliśmy do parku że zwierzątkami,  można glaskac i karmić, było dużo młodych,  więc mielismy uciechę.  Jest też duzy plac zabaw więc mlody się wyszalał.

Jestem przed okresem i mam gloda jak nigdy, brzuch już spuchnięty mam i okropna cerę . Dziś ugotowalam lazanki i wciągnęłam dwie porcje:( chybw od roku nie jadlam i były pyszne. Teraz z mlodym bajki na netflix oglądamy.

Tora fajnie ze wróciłaś. Jak waga twoja teraz? Może wróć do diety od dietetyczki? Ja w lutym przestalam chodzic z różnych względów i żałuję bo się nie umiem ogarnąć. Ogolem 2 kg więcej przez 2 mce ale powinno być z 6 w dół!

Al mój też wstaje 6, 6.30 i chce zeby isc siku z nim. A pozniej juz nie chce zasnąć i chce bajki na tel. Dlatego lubie jak w weekend u dziadkow jest można pospać, chociaz też zwykle.po 7 juz mam dość,  organizm chyba przyzwyczajony:)

K gratki spadki. Kobieto idziesz jak burza nooo! Powodzenia z malowaniem . 

B wspolczuje sytuacji z mieszkaniem. Mam nadzieje ze uda się coś kupić albo wynająć na dlużej.  Ja się dwa razy przeprowadzałam i mam nadzieje ze juz nigdy więcej.  

U mnie w rodzinie nie ma wiekszych niesnanek nie ma za to teście z nikim ze swojej rodziny od 30 lat nie rozmawiają praktycznie . Czasem tak to jest. 

 

Miłego wieczoru wracam do księcia czarusia haha

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 🙂 poranna kawka☕ dzisiaj trochę później bo nawet się przespałam dłużej mimo że dzieci przychodziły do sypialni. 

Nawet słoneczko wyszło dzisiaj ale chłodno jest. 

Miłego dnia😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:)

Dzisiaj jakoś chłodniej, zapomniałam szalika i w drodze na pociąg żałowałam;) na lunch będzie serek wiejski i pół jabłka, na wieczór nie mam pomysłu, może zamówimy coś albo wyciągniemy curry z zamrażarki. 

Miłej niedzieli życzę 🤎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej kobitki😁

U mnie szaro i buro, chyba na deszcz się zbiera. Do kitu taka pogoda. Mąż rano wyjechał w delegację i właśnie się zastanawiam czy jest sens jakiś obiad dzisiaj robić, czy po prostu gotowca z zamrażarki wyciągnąć. W ogóle to mnie mój luby zadziwił wczoraj, bo sam z siebie zrobił porządki w swojej garderobie, a już się jego ciuchy wysypywały z szafy.

Ai,  zasmuciłaś mnie tymi dwoma kg. w górę☹️ Zobacz sama, to Ty mnie namówiłaś na liczenie kalorii i są tego efekty. Postaraj się, sześć kilo do lata to bardzo realny spadek, tylko trzeba się zebrać w sobie. Ja Ci wysyłam mnóstwo dobrej energii i dzielę się motywacją😘 Dietetyczka nie jest do tego potrzebna. Łazanki też lubię, takie z dużą ilością kapusty, ale nie jadłam od kiedy jestem na diecie😋 Qurde, wielu rzeczy nie jadłam🤣

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłej niedzieli🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kajka136 czytałam że naprawdę odchudza są badania które wykazują że chudnie się 300kcal w godzinę, mi po dwóch dniach tzn. wczoraj i dziś pokazało 1kg mniej ale nie wiem czy to waga jest nie popsuta zobaczymy za tydzień większość to pewnie woda ale i tak mam dobre myśli co do tego no zobaczymy 😄 Aisha_100 i kajka136 na razie nie mam diety ale jem tyle żeby nie przytyć czyli ogólnie tak jak zwykle waga na razie 136kg Aisha_100 współczuje mi też ostatnio przybyło z 2kg ale teraz schudłam kilogram w sunie i mom dobre przeczucie zdam relacje po tygodniu 🙂 Pozdrawiam all i trzymajcie się dietowo 😛 ja na razie przetestuje tą saunę i za tydzień może wrócę do diety od dietetyczki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczornie przy kawce🙂 wrocilam wczesniej z pracy a rano duzo nie pisalam wiec teraz Wam odpisze😉

K, gratulacje spadku, no teraz to te dwa kilogramy szybciutko zrzucisz! Oj jak ja bym chciala zeby moj B. w delegacje wyjechal🤣 juz tylko czekam az nasz znajomy zabierze go gdzies na grilla haha, kiedys robili sobie takie meskie wieczory ale narazie cicho, eh😉

Ai, oj jak ja bym wciagnela lazanki, pewnie i ze trzy porcje🤣 planujesz wrocic do dietetyczki? Czy raczej bedziesz liczyla kalorie? 

T, no ciekawa jestem tej sauny, a planujesz dziennie? Tez mysle, jak K, ze wode wypocilas, niestety tluszczyk nie jest tak latwo spalic🙄 do pracy raczej nie zabieram duzo jedzenia, nie mam czasu i nie chce jesc w pospiechu wiec tylko jakies drobiazgi ale to nie jest tak, ze gloduje, jesli robie sie glodna to mam jakies konkretne przekaski, np. orzechy. 5 posilkow byloby idealnie ale niestety nie na moj styl zycia/pracy🙂

Al👋

Dzisiaj jednak skonczymy z curry z zamrazarki i ryzem z kalafiora, przyprawie troche ten ryz kminem rzymskim i podsmaze z czosnkiem i imbirem, zeby nudno nie bylo😎 a i teraz przesadze w koncu te moje pelargonie😉

Milego wieczorku🧡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wierzę w takie sauny i inne wynalazki odchudzające. Nie ma to jak człowiek sam się zmęczy i wypoci kalorie i tłuszczyk a przy okazji wysiłku wydzielają się endorfiny hormony szczęścia to człowiek od razu lepiej się czuję, wysiłek dobrze działa na głowę. 

Na śniadanie dwie bułki z wczoraj i dwie parówki, na obiad zupa pomidorowa, do kawy kawałek ciasta z jabłkami i na kolacje znów dwie bułki, rodzinka zażyczyła sobie kolejną porcję, a dla samej siebie nie miałam weny nic robić. Spaceru też nie było bo wiało i padał deszcz. Mam nadzieję że jutro nadrobię km z kijkami. 

Pozdrawiam 🧡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja wieczorową porą jeszcze coś skrobnę😁

U nas deszczu na szczęście nie było, tylko wiało jak nie powiem co i w uszy mi nawiało na spacerze. Z jedzeniem było ok do kolacji, bo potem wszamałam sporą porcję sałatki jarzynowej ze śledziem i dobiłam się kawałkiem sernika😋 Ale ponieważ nawiedził mnie @, to całą winę na to zrzucam i czuję się usprawiedliwiona😉 Od jutra wracam na dobra drogę diety, amen🤣

Tora,  diabli wiedzą, czy sauna odchudza czy nie, ale skoro tak piszesz to pewnie wiesz coś więcej. Jak podejrzewasz, że waga zepsuta to może się pomierz centymetrem i zobaczysz czy działa czy nie. Tylko uważaj przy tym saunowaniu, żebyś się nie odwodniła za bardzo.

B,  lubie tak od czasu do czasu sama pobyć, ale właśnie sobie myślałam, czy mogłabym tak na stałe być sama i doszłam do wniosku, że to byłaby masakra. Współczuję osobom, które nie mają nikogo i mieszkają w pojedynkę, chociaż niektórzy sobie chwalą, ale ja bym nie dała rady. Aczkolwiek kilka dni w miesiącu  wolne od partnera polecam każdemu 🤣 Wyślij swojego na ryby, grzyby czy cokolwiek🤣

Al,  zgadzam się, że wysiłek fizyczny dobrze robi na głowę, jak nie pójdę któregoś dnia pomaszerować to czuję od razu, że coś jest nie tak. A roboty ziemne, chociaż męczące dają mi mnóstwo satysfakcji i to też na psychikę wpływa pozytywnie🤣 Ale każdy lubi inaczej i każdy ma inne możliwości.

Miłej nocy 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂 Ja już po kawie i po śniadaniu. 

Trochę chłodno na dworzu, rano na samochodzie nie wiem czy to był śnieg czy mróz widziałam jak mąż odjeżdżał do pracy. 

Trzeba trochę posprzątać i zrobić zakupy. 

Miłego dnia😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry🙂

Dzisiaj to takie zombie trochę jestem, oglądaliśmy film do późna i jakoś źle spałam, poranna kawka i spacer na stację w zimnie nie pomogły, mam nadzieję, że się rozkręce w pracy. Na lunch opakowanie borówek i jakieś orzechy, wieczorem będzie keto makaron spaghetti z mięskiem mielonym i trochę sosu pomidorowego. Dokończyliśmy wczoraj drugi sezon "For all mankind" - polecam, nawet Piotr Adamczyk w nim gra:) zaczęliśmy tez serial z Kate Winslet, przypomnę tytuł to napiszę, ciekawie się zapowiada. 

Al, masz rację, gdyby tak łatwo było zrzucić wagę w saunie, każdy by ja miał, ja bym jadla co chciała i później taka sesja w saunie i juz😆

K, no właśnie ja też lubię tak czasem być sama, ot po prostu. Mamy wspólnych znajomych ale czasami chłopcy robią sobie właśnie takie męskie wieczory a ja moje kawki z przyjaciółkami, przed covidem również raz w roku wyjeżdżałam na parę dni z moimi dziewczynami, może za rok znowu nam się uda. Ja bardzo lubię takie małe przerwy, jest okazja by odpocząć od siebie no i zatęsknić;) 

Miłego poniedziałku!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, cześć i czołem😁

Miłego i słonecznego dzionka🌞 Odezwę się później🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na śniadanie jajecznica, dwie babeczki pizzowe, papryka i pomidor. Obiad to cztery skrzydełka z kurczak i cztery ogórki małosolne, później jeszcze jedna babeczka i na kolacje jogurt z rzodkiwkami i pomidor. 

Zaliczyłam godzinny spacer z kijkami i z mężem graliśmy 2 godziny w ping ponga🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale u nas dzisiaj było zimno, brr, zaledwie 6 stopni i do tego na spacerze dopadł mnie śnieg🤣 Nic się nie dało na zewnętrzu robić w taką pogodę, a takie miałam plany i nic z tych planów nie wyszło. Może jutro będzie bardziej sprzyjająca pogoda.

Znalazłam w głębi szuflady jeszcze jedne moje stare spodnie, które bardzo lubiłam, a myślałam, że już ich nie mam i weszłam w nie bez najmniejszego problemu😁 W ogóle jakoś tak przeglądając się w lustrze zastanawiałam się czy nie powinnam już odpuścić sobie tego odchudzania, bo każdy zrzucony kilogram widać na mojej twarzy. Niestety skóra zrobiła się mało elastyczna i zwyczajnie obwisła od kiedy pozbyłam się naturalnego botoxu (czyt. tłuszczu) i nie podoba mi się to. Bedę pewnie musiała pomyśleć o wizycie u kosmetyczki, jak osiągnę te 60 kilogramów, żeby się nieco ponaciągać😉 Qurde, dziewczyny, będę z tyłu liceum, z przodu muzeum🤣🤣 Chociaż czy dwa kilogramy zrobią jakąś większą różnicę?  No zobaczymy, jak schudnę jeszcze to dobrze, a jak nie to płaczu nie będzie.

B,  my jakiś czas temu dorwaliśmy na Netflixie francuski serial i na koniec sezonu nagle pojawił się  B.Szyc🤣 To dlaczego Adamczyk nie może?😉 Kate Winslet ubóstwiam, więc jakbyś sobie przypomniała tytuł to będę zobowiązana. Dzisiaj muszę sobie jakiś film wyczesać. Co do wyjazdów to nie mam takich koleżanek z którymi mogłabym gdzieś jechać. Z resztą ja zawsze najbardziej lubiłam jak wyjeżdżaliśmy we dwójkę z mężem, jakoś się nigdy nie nudziliśmy, chociaż w sumie mogę mówić tylko za siebie🤣

Al,  to trochę kalorii dzisiaj spaliłaś😁 Ja to bym sobie w badmintona pograła, nie grałam całe lata.

Na śniadanie były dwie berlinki i pół kromala chleba, na obiad zupa jarzynowa, a na kolację kończyłam tą nieszczęsną sałatkę i śledzie😋

Kolorowych snów😴

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 

Mnie też wczoraj złapał śnieg z deszczem na spacerze a dzisiaj od rana  -1. 

Badmintona też mamy ale czeka na lepszą pogodę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry🙂

Pospalam sobie dzisiaj troche dluzej, a co😉 w ogole wczoraj to zasnelam na sofie po filmie, dwie sekundy i juz mnie nie bylo😎 przed obiadem pozwolilismy sobie na drinka a po na deser, keto gofr z dzemem bez cukru, ale tak nam sie chcialo. Dzisiaj bedzie kanapka z szynka, z keto chlebem (male kromeczki😉). Na obiad mielone z wieprzowiny po tajsku, w lodeczkach z salaty z sosem kolendrowo-chilli-mietowym. W planie spacer/zakupy i troche spraw w domu do ogarniecia. 15 stopni u nas i sloneczko ale od soboty deszczowo bedzie na dluuugo...

K, tutul to "Mare of Easttown". Obejrzelismy wczoraj drugi odcinek, no swietny, takiej Kate Winslet chyba jeszcze nigdy nie widzialam😉 K, no wlasnie, wazne, zeby nie odchudzac sie za bardzo bo przede wszystkim twarz ucierpi. W zeszlym roku tez to zauwazylam u siebie, przy 64 kg i teraz bede bardziej uwazac. Na szczescie jest mnostwo zabiegow ktore pomoga, jesli moge cos od siebie dodac co to pielegnacji domowej - duzo, duzo wody i jesli Ci sie chce - masaze twarzy, na olejku, przed lusterkiem - 10 min, pare razy w tyg (przynajmniej), you tube ma pelno takich filmikow. Dobrze, ze to zauwazylas i myslisz o koncu diety, tak sie nazywa madre odchudzanie😍 co do wyjazdow, mysle, ze zawsze trzeba sie jakos zgrac, B. to typ czlowieka, ktory urlop traktuje jako odpoczynek i trudno go zwlec z lozka rano🤣 a ja to jestem taka, ze bym wstala o 7mej i zwiedzala nowe okolice, taka jestem ciekawa😊 wiec z dziewczynami to zawsze duzo sie dzieje a z B. to na luzie wiec jest rownowaga😀

Al, my tez mamy badmintona ale jakos nie mozemy sie zebrac by grac, ping ponga czasami gramy na vr ale ja nie jestem zbyt dobra😂

Milego wtorku💛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😁

U nas też ładniejsza pogoda dzisiaj i podobno koniec przymrozków, więc będę mogła zabrać się za szykowanie mojej łączki, nasionka już zamówione😁 Śniadania jeszcze nie jadłam, ale zaraz to nadrobię. Będzie jakaś bułeczka z wędliną, na obiad robię pierś z kurczaka w czosnku, ziemniaczki do tego i jakaś surówka. Na kolację nie mam planu. Też będą zakupy i spacerek obowiązkowo, mam nadzieję, że dzisiaj na mnie nic nie napada😉

B,  dzięki za tytuł, poszukam tego serialu😀 Wczoraj zaczęłam oglądać jakiś miniserial i dwa odcinki pękły, dzisiaj go pewnie dokończę, cztery odcinki mi zostały, a mam jeszcze samotny wieczór, więc go sobie akurat wypełnię. Masz rację z tymi masazami, obejrzę sobie w necie na czym to polega i wypróbuję, trzeba zadbać o tą odchudzona facjatę. Jakieś maseczki tez pewnie by się przydały, zobaczę w Rossmanie co tam mają ciekawego. Co do wyjazdów to my z mężem jesteśmy raczej leniuchami, chętnie zwiedzamy nowe miejsca, ale bez pośpiechu, bo to ma być odpoczynek a nie maraton🤣 Więc tu byśmy się z Twoim B. dobrze zgrali😁

Al,  👋

Miłego dnia dziewczyny🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej all, mam centymetr ale problem jest w tym że mi brzucha nie obejmuje 😛 Może na udzie sprawdzę chwilowo na wadze 135,2 kg no i wprowadzę masarz lodem bo widzę że mi skóra na udach lekko zwisa 😛 Jak się ważyłam 4 dni temu było 137,1kg wiec niby wychodzi średnio 0,5kg dziennie no ale nie jestem tej wagi pewna bo potrafi różnie pokazywać dam znać jak zejdzie poniżej 133kg wtedy będę pewna że sauna odchudza 🙂 Pograła bym w ping ponga ale u nas niema gdzie postawić ledwo tą saunę wcisnęłam 😛 Pozdrawiam all 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejo 😉

U mnie dieta leży dlatego nie piszę bo za bardzo nie ma o czym. Ćwiczeń też 0 jedynie 16 tys kroków bo miałam kilka spraw do załatwienia a zostałam dziś bez auta 🙂 ale co z tego jak mam od wczoraj jakiś napad na słodycze ciągle cos. To nic że nie było nic w szafce poszłam specjalnie do sklepu kupić a do tego lody 🙆 cała jakas jestem opuchnięta @ się zbliza i tak co miesiąc to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wadze 54,7 więc o 0,2 mniej niż ostatnio ale to są minimalne zmiany bo co więcej spadnie to zaraz nadrabiam i tak w kolko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam panie przy kawie😚☕

Nawet nie chciało mi się wczoraj wieczorem napisać. Wstałam z jakimś bólem w łopatce, nawet przekręcić się nie mogłam, w ciągu dnia w domu to tylko obiad ugotowałam. Z kijkami nie byłam tylko z dziećmi i z mężem na spokojnym spacerze. Cały wieczór spędziłam z książką i herbatką w łóżku. Wcale nie mogłam zasnąć przez ten ból. Dzisiaj już trochę lepiej ale za dużo to też nie zrobię. 

Miłego dnia 🧡💛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc i czołem:) kurde dziewczyny zważyłam się wczoraj i 106.5kg:( w lutym najniższa waga 104. Wprawdzie mam okres i to taki mocny ale nie ma co sobie mydlić oczy- odpuscilamn2 miesiace i efekt jest. Pytaliście czy wracam do dietwtyka- na razie nie mam takiej możliwość.  Ta do której chodziłam zmieniła godziny przyjmowania i juz mi nie pasują godziny. Na razie sprobuje sama stosując jej przepisy. Sciagnelan apke z przepisami dietetycznymi plus liczenie kalorii itd. Mam nadzieje ze w końcu pogoda się ogarnie i będę mogła być bardziej aktywna, więcej ruchu na świeżym powietrzu plus więcej warzyw i owoców. Wczoraj zapełniłam 2 torby właśnie i dziś już na obiad kasza z papryka, cukinia w curry. A na kolacje zupa krem z pomidorów.  Najgorzej że jeszcze ten okres i mam ciągoty do slodkiego ale mam super gorzka czekoladę to najwyżej się poratuje 2 kostkami. Proszę o motywacyjne kopy w zad:D cel do końca maja 99kg! Ooo 

Al jak kijki? Podziwiam,  moja mama też swego czasu dużo chodzila z kijkami. U mnie tez w tym tyg przymrozki, rano jak przed 6 wychodzę to skrobie szyby. Kurde kiedy wrócimy do balerin i lekkich kurtek! Mam nadzieje ze bol ci szybko przejdzie.  Może się przeforsowalas albo źle spalas? Ostatnio jestes mega aktywna, pewnie ci waga mocno poleci w dół:) a i poprosze przepis na babeczki pizzowe brzmi pysznie. 

B- na razie z dietetyczka koniec,  jak pisalam wyżej.  Do seriali na pewno zajrzę. Ja teraz ogladam sposób na morderstwo I 13 powodów. Niby fajne ale coraz mocniej mnie drażni poprawność rasowa i lgbt netflixa. Mój chlop by się z tobą mogl na wakacje wybrać on tez aktywnie I lubi zwiedzać. A ja to bym chętnie czasem poleniuchowala czy poopalala się na plazy:D

K- zazdroszczę bycia slomiana wdowa, chętnie bym choć przez weekend pobyła sama:) też mam @ wiec wiem co czujesz. Kciuki za łączkę! Masaże ciała i twarzy wskazane zawsze, cobyś była laska i z przodu i z tyłu:) a mogę widzieć ile masz lat i ile w sumie schudłaś? 

Tora ciesze się se efekty z sauna są,  oby tak dalej. Sama myślałam o chodzeniu na saunę ale yo bardziej żeby ujędrnić skórę,  bo sama sauna diety nie zastąpi. Niestety wszystko u mnie pozamykane. 

Aga twoja waga to dla mnie marzenie ale każdy ma swój próg gdzie się dobrze czuje.  Najważniejsze że trzymasz wage i nawet jak ciut rosnie to zaraz ci spada. 

Miłego dzionka dziewczyny! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×