Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Looooser

Na wiosnę zamykali nawet parki

Polecane posty

Teraz jest więcej zakażeń i nie zamykają nic. O co biega Waszym zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa

Ja się własnie zorientowałem pijąc Yerbe, że kompletnie smaku nie mam. Przez ostatnie dwa dni bolało mnie gardło, więc chyba każdy ma wiruska, mam i ja. 😄 Jeszcze się zastanowię, może wezmę maseczkę, a może nie, jednak nie mam zamiaru tego sprawdzać i psuć sobie weekendu przymusową kwarantanną. 😄 No trudno, będę uważał na grupę ryzyka. 😄 

PS. Nie ma już jak wałków kręcić na wirusie, dlatego. 

Edytowano przez diada Stiopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikomu się drugi lockdown nie opłaca, ten wirus nie zniknie, jakoś trzeba będzie się nauczyć z nim żyć. Zresztą na 99% na tym forum na pewno są osoby które przeszły lub przechodzą tego wirusa nawet o tym nie wiedząc. Jakby zrobić testy każdemu obywatelowi polski to nagle byśmy mieli z milion przypadków, z czego może 1% wymagało by leczenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Looooser napisał:

Teraz jest więcej zakażeń i nie zamykają nic. O co biega Waszym zdaniem?

O inżynierię społeczną i odbyte wybory. Teraz już nie muszą przybierać maski troskliwych tatusiów z podkrążonymi oczami, dbającymi o zdrowie Polaków. "Hołota" zagłosowała, won do chałup. Kto umrze, ten umrze.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Looooser napisał:

Teraz jest więcej zakażeń i nie zamykają nic. O co biega Waszym zdaniem?

może biegać o wiele rzeczy

np. stopień niezadowolenia społecznego, a to by było dobre, tzn, że się boją trochę skończyć w kaczym rosole. 

poza tym nie wykrakaj, to może wrócić

poza tym Vateusz powiedział, żeby głosować na Dudę, bo, cytuję "już nie trzeba się bać", więc tak szybka zmiana zdania to już by było za duże lecenie w ch;uja

poza tym wypie'r'c'i'elono naszą kaskę na bony turystyczne dla bombelka to jak? bombelkowo w bloku again?

poza tym, ludziom się już znudziły dotychczasowe sposoby na przekonywanie, że fake pandemia istnieje (niewygodne maseczki, wadliwe testy) nuda. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie jak obserwowałem obie sytuacje, to uderzyło mnie to, że różni ludzie odczuwali to samo w tym samym czasie, czyli w pewnym momencie chcieli tego lockdownu, i w tym samym czasie chcieli jego zniesienia.

X

😮 inżynieria społeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Argen napisał:

Teraz do sklepu bez maseczki nie wejdziesz.

Zależy gdzie u mnie mają to gdzieś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Argen napisał:

U mnie to już kilka sklepików wprowadziło. Podziwiam ekspedientki, które muszą 8-10 godzin robić w tych maseczkach.

toteż nie noszą. noszą pod brodą XD i koronawirus im skapuje na towary ciurkiem

Edytowano przez brokentiger87
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirus to jedno a filozofia zastraszania społeczeństwa to drugie. Zatrzymanie gospodarki dla klasy średniej było tylko krótką chwilą strachu o zdrowie i czasem spędzonym w domach z rodzinami. Ale dla rzeszy pracowników najniższego szczebla to była istna katastrofa, szczególnie przy najniższych pensjach i pozabieranych premiach. Sytuacja gdzie normalnie starcza od pierwszego do pierwszego jest już trudna a wielu nie osiągnęło nawet tego. Oj można mówić że trzeba się było uczyć itp, ale z drugiej strony ktoś musi wykonywać takie prace jak sprzątaczka, magazynier, sprzedawca. A teraz wyobraźmy sobie co się stanie kiedy ta rzesza ludzi zostanie przyparta do muru? A pamiętajmy że stanowią oni jednak większość. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, DANIEL napisał:

Wirus to jedno a filozofia zastraszania społeczeństwa to drugie. Zatrzymanie gospodarki dla klasy średniej było tylko krótką chwilą strachu o zdrowie i czasem spędzonym w domach z rodzinami. Ale dla rzeszy pracowników najniższego szczebla to była istna katastrofa, szczególnie przy najniższych pensjach i pozabieranych premiach. Sytuacja gdzie normalnie starcza od pierwszego do pierwszego jest już trudna a wielu nie osiągnęło nawet tego. Oj można mówić że trzeba się było uczyć itp, ale z drugiej strony ktoś musi wykonywać takie prace jak sprzątaczka, magazynier, sprzedawca. A teraz wyobraźmy sobie co się stanie kiedy ta rzesza ludzi zostanie przyparta do muru? A pamiętajmy że stanowią oni jednak większość. 

ja chcę rewolucji, jakiejś chociaż maleńkiej pragnę. rewolucji, a nie szuszenia zębów przez jakiegoś tanajnę z pizzą hawajską. 

choćby chociaż ktoś odpowiedzialny dostał w mordę od zwykłego Polaka, albo żeby nasr;';ano na Wiejskiej i ktoś by się poślizgnął. np. słońce peru wracające z urlopu. cokolwiek. niepodania Adrianowi kolejnego ptysia na znak protestu. bardziej niż na stado zwyrodnialców w rządzie i w sejmie nie mogę patrzeć na to bydlęce Polaków posłuszeństwo. i nieważne, czy ktoś wierzy w Covida czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Protestowały kobiety z parasolkami, protestowali ludzie przeciwko zmianom w sądownictwie, protestowali niepełnosprawni, jeden człowiek się spalił w ramach protestu. To tylko nieliczne przyklady.

x

choroby psychicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, diada Stiopa napisał:

Ja się własnie zorientowałem pijąc Yerbe, że kompletnie smaku nie mam. Przez ostatnie dwa dni bolało mnie gardło, więc chyba każdy ma wiruska, mam i ja. 😄 Jeszcze się zastanowię, może wezmę maseczkę, a może nie, jednak nie mam zamiaru tego sprawdzać i psuć sobie weekendu przymusową kwarantanną. 😄 No trudno, będę uważał na grupę ryzyka. 😄 

PS. Nie ma już jak wałków kręcić na wirusie, dlatego. 

Dokładnie. Ja zimą przechorowałam tak bardzo że byłam ledwo żywa. Żadne tabletki nie pomagały na gardło, na gorączkę i na ból mięśni. Staram się być zawsze twardą babką, ale tamtym razem pierwszy raz poszłam do lekarza z tą grypą. I co? Powiedział mi że nie da żadnego antybiotyku bo to jest taki wirus że na niego nie daje się żadnych lekarstw. Odeszłam z kwitkiem. Całe 4 tygodnie umierałam. Porażka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Asiaanna napisał:

Dokładnie. Ja zimą przechorowałam tak bardzo że byłam ledwo żywa. Żadne tabletki nie pomagały na gardło, na gorączkę i na ból mięśni. Staram się być zawsze twardą babką, ale tamtym razem pierwszy raz poszłam do lekarza z tą grypą. I co? Powiedział mi że nie da żadnego antybiotyku bo to jest taki wirus że na niego nie daje się żadnych lekarstw. Odeszłam z kwitkiem. Całe 4 tygodnie umierałam. Porażka. 

😮 jak gospodarka śmiała się wciąż kręcić wobec tego faktu, całe szczęście szybko naprawiliśmy ten błąd i daliśmy tej s.u.ce to wiwatu!

i jak tam dziś , masz jakieś powikłania?

Edytowano przez brokentiger87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Looooser napisał:

Teraz jest więcej zakażeń i nie zamykają nic. O co biega Waszym zdaniem?

a może o to , że wirus już powoli jest opanowany tzn. mają sprawdzone metody leczenia jak i ludzie są poinformowani jak się zachowywać. Tylko że niektórzy mają to w nosie i myślą tylko o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Różniczka napisał:

, cmentarze (pewnie, słusznie zawsze to jakiś truposzcze mógłby kichnąć i nas zarazić) 

😮 Szumowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kulfon napisał:

Nadal nie napisałas jakie akcje Ty podejmujesz? Lub może jakie sensowne proponujesz? Siedzieć w internecie i krytykować innych potrafi każdy, ale raczej niczego to nie zmieni.

chodziło mi o  to, że powywijać parasolką czy majtkami każdy jeden potrafi. w USA politycy dostali fizyczny wp'i'ee'rdol za akcję kovid

a samopodpalenie to dla mnie objaw choroby psychicznej niczego więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kulfon napisał:

No to rzeczywiście mądre rozwiązanie problemu. Na pewno to coś pomogło.

no pomogło. lockdown był tylko w niektórych stanach. ciekawe w których XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Różniczka napisał:

Tak opanowany że jest wzrost zakażonych,  dodam ze w pierwszej fazie pandemii pozamykali lasy, parki, cmentarze (pewnie, słusznie zawsze to jakiś truposzcze mógłby kichnąć i nas zarazić) a zapomnieli pozamykać kopalnie.

Wzrost zakażeń według mnie jest spowodowany otwarciem granic, a ludzie jak to ludzie "przecież nie ma żadnego wirusa"

Faza jest cały czas pierwsza ale teraz jesteśmy w stanie zapobiec rozwinięciu się choroby u danej osoby, będzie coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, brokentiger87 napisał:

😮 jak gospodarka śmiała się wciąż kręcić wobec tego faktu, całe szczęście szybko naprawiliśmy ten błąd i daliśmy tej s.u.ce to wiwatu!

i jak tam dziś , masz jakieś powikłania?

Jestem zdrowa jak ta lala 😁 nie miałam żadnych powikłań na szczęście, ale wiesz co pomagało? Tabletki przeciwbólowe 🙈

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Asiaanna napisał:

Jestem zdrowa jak ta lala 😁 nie miałam żadnych powikłań na szczęście, ale wiesz co pomagało? Tabletki przeciwbólowe 🙈

no czyli wirus sam w sobie nie powoduje nieszczęścia. tylko stany zapalne. wirusa zwalczamy sami. na cho;l;er;ę ta cała akcja

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kulfon napisał:

A Ty co robisz w ramach protestu?

Protestowały kobiety z parasolkami, protestowali ludzie przeciwko zmianom w sądownictwie, protestowali niepełnosprawni, jeden człowiek się spalił w ramach protestu. To tylko nieliczne przyklady. Dawanie w mord.ę nic nie pomoże i jest tylko oznaką chamstwa, beznadziejny pomysł. Ludzie są, jacy są i nie wymagaj od nich umierania za rewolucję, bo Ty nie lubisz rządu. 

To są protesty ideologiczne, często z podtekstem propagandowym. Tak naprawdę mają niewiele wspólnego z protestami narodu naprawdę niezadowolonego. Każdy ruch zmieniający historię zaczynał się w najniższych warstwach społecznych, i tylko dzięki cichemu finansowaniu części elit dochodził do władzy. Rewolucja francuska to nic innego jak pozbycie się króla za pomocą plebsu, bolszewicy zrobili dokładnie to samo z carem. Adolf bez poparcia kilku wpływowych ludzi do dziś by klepał frazesy w piwialni. Zmiany nadchodzą, mam tylko nadzieje że nasz świat poczeka na moje odejście z kolejną rewolta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Różniczka napisał:

Całe szczęście  że w Polsce Solidarność  jak piszesz najniższe warstwy społeczne czyli robotnicy obalili komunizm

No tak a lider dostał mieszkanko i wygrał w lotto. Grubszymi  nićmi tego obalania komunizmu się uszyć nie dało. A teraz mamy dwa obozy które kiedyś się nie umiały fantami równo podzielić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to że nie ma żadnej epidemii ani żadnego śmiercionośnego wirusa. Jest tylko straszenie i zamordyzm. Ale pelikany łykają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Różniczka napisał:

To i tak lepiej niż siedzieć w domowym ciepelku i kotka głaskać a później przypisywać sobie sukces obalenia komunizmu.

Przecież ci wszyscy panowie to jedna firma była. Ktoś dostał trochę mniejszą działke z tego biznesu i dlatego dziś mamy podział. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kulfon napisał:

Czy któraś z tych rewolucji poprawiła los ludzi na lepsze? Po początkowym entuzjaźmie przyniosły terror i zniszczenie, w ostateczności zmienili się tylko rządzący, jak w "Folwarku zwierzęcym" Orwella.

Bo rewolucja nie zmienia nic dla krowy, a jedynie wymienia dojących. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×