Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
aniołagłos

Zmiana Pracy

Polecane posty

Hej

Planuję zmienić pracę dodam, że posiadam wykształcenie średnie. Pracuję z klientem jest to praca w handlu (wolalabym pracować bez ludzi ewentualnie z ludźmi ale w końcu po 8 godzin aktualnie pracuje 12-13 i nie ukrywam, że strasznie mnie to męczy).

 

Wiem, że moge sobie wyszukać liste zawodów w internecie, ale mam wrażenie że jest to nierealne.

Może jakieś fajne kursy?

 

Przy okazji czy pracuje ktoś w przedszkolu od razu po liceum?

Znalazłam kurs na pomoc nauczyciela przedszkola, ale czy formalnie to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, aniołagłos napisał:

a jakiś żłobek? Też trzeba mieć wyższe wykształcenie?

Trzeba mieć przynajmniej kurs opiekuna możesz prywatnie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy umowa jakaś by była czy tylko na czarno?

Dnia 1.08.2020 o 18:40, radolski napisał:

możesz być nianią prywatnie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.08.2020 o 14:10, aniołagłos napisał:

Czy umowa jakaś by była czy tylko na czarno?

 

Tak już coraz więcej ludzi daje umowy uaktywniające urlop płatny itp. Tylko z umową szukaj szkoda lat składek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.08.2020 o 14:23, aniołagłos napisał:

Przy okazji czy pracuje ktoś w przedszkolu od razu po liceum?

Znalazłam kurs na pomoc nauczyciela przedszkola, ale czy formalnie to wystarczy?

Żeby pracować jako nauczyciel przedszkolny trzeba chyba mieć wyższe studia albo podyplomowe. Inaczej jest się "Panią Pomoc" i wykonuje się tą najgorszą pracę przy dzieciach (np. pomoc w toalecie) z tego co wiem to płacą za to podobnie jak na kasie. Praca innego charakteru ale czy lżejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.08.2020 o 07:10, aniołagłos napisał:

Czy umowa jakaś by była czy tylko na czarno?

 

pewnie na czarno bez składek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to zabrzmi wg Ciebie głupio, ale dużo teraz kobiet robi uprawnienia na ciężarówki czy autobusy. Zarobki dobre, ogłoszeń pełno, praca z ludźmi ograniczona do minimum. Jedyne co, to w przypadku kierowców cieżarówek, długi czas w delegacji. Ale np. na Zachodzie są fajne systemy 2/2, gdzie 2 tygodnie pracujesz, 2 tygodnie masz wolne. Ja właśnie tak planuje zrobić. Zdałem już na C i teraz dorabiam kat. E i kwalifikacje. Jest sporo projektów z Unii z dofinansowaniem na prawko. Ja pracuję teraz w bardzo dużej firmie, korporacji - chociaż tak naprawdę właściciel zawsze twierdzi, że nie jest to korporacja. I męczy mnie ta praca. Mam dość ludzi, głupich zadań, raportów, tłumaczeń się czego to a tamto nie zostało zrobione, itd. Nie zarabiam źle (3500 -3600 netto), jak na realia miasteczka 50 tysięcznego, gdzie robotę dostaje się po znajomości albo naprawdę trzeba mieć super kwalifikacje. Planuję właśnie zwolnić się i popracować minimum ze 2-3 lata jako kierowca. Zarobić i odłożyć konkretną kasę.  Mam już 39 lat, ale za 2-3 lata nadal jeszcze będę pewnie w stanie znaleźć sobie inna pracę jakby mi zawód kierowcy "nie siadł". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tigerwolf napisał:

Może to zabrzmi wg Ciebie głupio, ale dużo teraz kobiet robi uprawnienia na ciężarówki czy autobusy.

Na autobusach mnóstwo widzę w Białymstoku. I bardzo ładnie jeżdżą. 😌

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×