Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Usunięty Użytkownik

Dlaczego mąż pisze z innymi?

Polecane posty

Jakie są powody tego (oprócz monotonni w małżeństwie), że mąż lubi sobie popisać/poflirtować smsowo z innymi? U mojego to mam wrażenie, że to m.in. też chęć dowartościowania się, ale jakie mogą być tego jeszcze inne powody? Oczywiście mówi, że kocha i absolutnie nie chce słyszeć o rozstaniu i rozwodzie. Ale też nie potrafi wyjaśnić czemu go tak jara pisanie z innymi. Może ktoś mi to wyjaśnić jak to działa u facetów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompleksy i niskie ego. A moze wrecz narcystyczne usposobienie. Tacy ludzie nie potrafia zyc bez ciaglego "glaskania ich". To dla nich jak tlen. Wspolczuje! Taki maz to zaden partner na zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci jak to wygląda z mojej perspektywy. Jestem gadułą, rozmowa jest dla mnie jak dla Ciebie  oddychanie. Rozmawianie z obcymi ludźmi jest dla mnie czymś zupełnie zwyczajnym, ale zajęta nigdy nie flirtuję, nie gapię się na facetów. Po co dowartościowywać się innymi, mamy kręcić partnera i być dla niego atrakcyjnymi, więc nie wiem po co to robi. Ten typ tak ma, lubi pompować sobie ego komplementami i uwagą. Niektórzy czują ciągłą potrzebę podobania się. Dla każdego jest to miłe, ale bez przesady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Usunięty Użytkownik napisał:

Jakie są powody tego (oprócz monotonni w małżeństwie), że mąż lubi sobie popisać/poflirtować smsowo z innymi? U mojego to mam wrażenie, że to m.in. też chęć dowartościowania się, ale jakie mogą być tego jeszcze inne powody? Oczywiście mówi, że kocha i absolutnie nie chce słyszeć o rozstaniu i rozwodzie. Ale też nie potrafi wyjaśnić czemu go tak jara pisanie z innymi. Może ktoś mi to wyjaśnić jak to działa u facetów? 

dupę ci smaruje, to jest jak marzenie że nie żyjesz i musi sobie jakoś poradzić

Edytowano przez takjasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że masz naprawdę beznadziejny egzemplarz. Ja ciągle słuchając jaka to nie jestem chvjowa nigdy nie szukałam uznania i zachwytu na boku. Miło jest podobać się, ale bez jaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Electra napisał:

Tak sobie myślę, że masz naprawdę beznadziejny egzemplarz. Ja ciągle słuchając jaka to nie jestem chvjowa nigdy nie szukałam uznania i zachwytu na boku. Miło jest podobać się, ale bez jaj. 

To że trafiłam na niezbyt dobry egzemplarz to już zauważyłam... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli masz jakieś obawy, że może Cię zdradzać - bo zdrada nie musi odbywać się face to face - to mimo wieloletniego małżeństwa są wskazane rozmowy. 

 

A jak Cię wkurza to bierz się za odwet i rób to samo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Sandi napisał:

Bo kto nie lubi flirtować?

Lubię rozmawiać, ale bez flirtu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Usunięty Użytkownik napisał:

Może ktoś mi to wyjaśnić jak to działa u facetów? 

Szuka uznania i dowartościowania. Na razie SMS-uje. Kiedy poczuje się pewniej i będzie okazja, zacznie się spotykać po cichu. Najpierw pogadać a później na seks. To tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Szuka uznania i dowartościowania. Na razie SMS-uje. Kiedy poczuje się pewniej i będzie okazja, zacznie się spotykać po cichu. Najpierw pogadać a później na seks. To tylko kwestia czasu.

To dlaczego nie chce się rozstać, skoro proponowałam mu rozwód? Twierdzi, że kocha i nie chce słyszeć o żadnym rozwodzie. Nie rozumiem facetów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Usunięty Użytkownik napisał:

Jakie są powody tego (oprócz monotonni w małżeństwie), że mąż lubi sobie popisać/poflirtować smsowo z innymi? U mojego to mam wrażenie, że to m.in. też chęć dowartościowania się, ale jakie mogą być tego jeszcze inne powody? Oczywiście mówi, że kocha i absolutnie nie chce słyszeć o rozstaniu i rozwodzie. Ale też nie potrafi wyjaśnić czemu go tak jara pisanie z innymi. Może ktoś mi to wyjaśnić jak to działa u facetów? 

A z kim on tak pisze i co? 

Co jak działa u facetów ? - myślisz, że każdy facet jest taki sam tylko dlatego że jest facetem? Masz odpowiedź w swoim pytaniu - pisze, bo go to jara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Usunięty Użytkownik napisał:

To dlaczego nie chce się rozstać, skoro proponowałam mu rozwód? Twierdzi, że kocha i nie chce słyszeć o żadnym rozwodzie. Nie rozumiem facetów. 

Bo nie ma jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×