Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç  
Clickbait

23 letnia dziewica w tych czasach? ­čś▓

Polecane posty

Potrzebuj─Ö porady. Mam nadziej─Ö, ┼╝e znajdzie si─Ö tu chocia┼╝ jedna osoba, kt├│ra potraktuje to powa┼╝nie. Lat mam tyle, ile wskazuje tytu┼é. Nie wiem, co ze sob─ů zrobi─ç, poniewa┼╝ nigdy nie mia┼éam faceta. To nie chodzi o to, ┼╝e nie mam innego planu na ┼╝ycie i to by┼éoby moje jedyne osi─ůgni─Öcie. Wydaje mi si─Ö, ┼╝e nie by┼éabym kobiet─ů, kt├│ra wisi na m─Ö┼╝czy┼║nie, potrafi─Ö zaj─ů─ç si─Ö sob─ů. Ale wiadomo, w pewnym wieku cz┼éowiek zaczyna si─Ö zastanawia─ç jak to jest, ┼╝e niekt├│rzy w moim wieku maj─ů ju┼╝ m─Ö┼╝a, dzieci a ja dalej nic. Nie jestem straszyd┼éem. Nie b─Öd─Ö dodawa─ç zdj─Ö─ç, ceni─Ö sobie prywatno┼Ť─ç, ale mam normaln─ů wag─Ö (ok. 57), jestem blondynk─ů, wygl─ůdam wr─Öcz troch─Ö stereotypowo, wiecie, niebieskie oczy itp itp Wydaje mi si─Ö, ┼╝e charakter te┼╝ jest nie najgorszy, lubi─Ö si─Ö po┼Ťmia─ç, uwielbiam muzyk─Ö, ale szczerze m├│wi─ůc, czasem wol─Ö zosta─ç w domu i poczyta─ç. Mam jaki┼Ť tam znajomych, wi─Öc nie jestem samotnikiem. Co robi─Ö ┼║le, ┼╝e tak wygl─ůda moja sytuacja? Lubi─Ö rozmawia─ç z facetami, ┼╝artowa─ç, nie stanowi to dla mnie problemu. Ale zawsze by┼éo tak, ┼╝e podoba┼éam si─Ö komu┼Ť, kto najzwyczajniej w ┼Ťwiecie, mi si─Ö nie podoba┼é.. Uwa┼╝am, ┼╝e jak nie ma tego "czego┼Ť" na pocz─ůtku, to nie b─Öd─Ö si─Ö zmusza─ç do niczego. Tindera tez kiedy┼Ť mia┼éam. Ale jeden facet programista, wszyscy s─ů gorsi, bo zarabiaj─ů mniej ni┼╝ on. Drugi psychopata, ledwo mu uciek┼éam. Trzeci w porz─ůdku, ale troszk─Ö by┼é za g┼éupi... A lubi─Ö porozmawia─ç na r├│┼╝ne ciekawe tematy, jest wiele rzeczy, kt├│re mnie interesuj─ů. Tak┼╝e, odpu┼Ťci┼éam sobie. Zreszt─ů ta aplikacja nie ma sensu. Nie ma tej otoczki, czy kto┼Ť si─Ö komu┼Ť podoba, czy nie, mo┼╝e to tylko znajomy, a mo┼╝e nie, bo ka┼╝dy zak┼éada konto w konkretnym celu. No i tak si─Ö bujam ca┼éy czas... Mo┼╝e ma kto┼Ť jakie┼Ť spostrze┼╝enie, czemu jest tak, a nie inaczej?

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

Sk─ůd jeste┼Ť? Ja te┼╝ nigdy nie mia┼éem dziewczyny, ale to wynika z kilku czynnik├│w u mnie:

>nieatrakcyjny wygl─ůd

>nieogar

>specyficzne poczucie humoru

>dziwne hobby

Jestem w troch─Ö gorszej sytuacji, bo ju┼╝ w listopadzie dobij─Ö do 26 roku ┼╝ycia. Te┼╝ lubi─Ö pogada─ç na r├│┼╝ne tematy, ale mam wra┼╝enie, ┼╝e to nudne dla dziewczyn na Sympatii

Udost─Öpnij ten post

W tym wieku rozgl─ůdaj si─Ö za kim┼Ť z kim mo┼╝esz zrobi─ç ten 1szy raz, niekoniecznie mi┼éo┼Ť─ç do ko┼äca ┼╝ycia. Z ka┼╝dym kolejnym rokiem b─Ödzie coraz gorzej, wszystkie kole┼╝anki b─Öd─ů mia┼éy to ju┼╝ za sob─ů, b─Ödziesz si─Ö pogr─ů┼╝a─ç. Do ┼é├│┼╝ka nie musi by─ç najm─ůdrzejszy czy najlepiej zarabiaj─ůcy. Jak chcesz mie─ç 1szy raz ze sob─ů to po co Ci rozmowy, je┼╝eli ch┼éopak wydaje si─Ö w porz─ůdku, tzn.┬áCi─Ö poci─ůga to nie oczekuj ┼╝e b─Ödzie te┼╝ intelektualist─ů. Na wyb├│r partnera ┼╝yciowego masz jeszcze du┼╝o czasu, teraz si─Ö skoncentruj na celu zdobywania do┼Ťwiadczenia ┼é├│┼╝kowego.┬áTaka rada starszej kole┼╝anki ┼╝eby unikn─ů─ç rozczarowa┼ä

Udost─Öpnij ten post

3 godziny temu, Clickbait napisał:

U´╗┐wa┼╝am´╗┐, ┼╝e jak nie ma tego "czeg´╗┐o´╗┐┼Ť" na pocz─ůtku, to nie b─Öd─Ö si─Ö zmusza─ç do niczego

Masz odpowiedź. 

11 minut temu, Qwerty82 napisał:

Taka´╗┐ ´╗┐rada ´╗┐´╗┐starszej ´╗┐kole┼╝anki

Autorko pami─Ötaj, ┼╝e starsza to nie to samo co m─ůdrzejsza...┬á

Udost─Öpnij ten post

5 minut temu, Electra napisał:

Autorko pami─Ötaj, ┼╝e starsza to nie to samo co m─ůdrzejsza...┬á

ale na pewno bardziej do┼Ťwiadczona

Udost─Öpnij ten post

Potrzebuj─Ö porady. Mam nadziej─Ö, ┼╝e znajdzie si─Ö tu chocia┼╝ jedna osoba, kt├│ra potraktuje to powa┼╝nie. Lat mam tyle, ile wskazuje tytu┼é. Nie wiem, co ze sob─ů zrobi─ç, poniewa┼╝ nigdy nie mia┼éam faceta. To nie chodzi o to, ┼╝e nie mam innego planu na ┼╝ycie i to by┼éoby moje jedyne osi─ůgni─Öcie. Wydaje mi si─Ö, ┼╝e nie by┼éabym kobiet─ů, kt├│ra wisi na m─Ö┼╝czy┼║nie, potrafi─Ö zaj─ů─ç si─Ö sob─ů. Ale wiadomo, w pewnym wieku cz┼éowiek zaczyna si─Ö zastanawia─ç jak to jest, ┼╝e niekt├│rzy w moim wieku maj─ů ju┼╝ m─Ö┼╝a, dzieci a ja dalej nic. Nie jestem straszyd┼éem. Nie b─Öd─Ö dodawa─ç zdj─Ö─ç, ceni─Ö sobie prywatno┼Ť─ç, ale mam normaln─ů wag─Ö (ok. 57), jestem blondynk─ů, wygl─ůdam wr─Öcz troch─Ö stereotypowo, wiecie, niebieskie oczy itp itp Wydaje mi si─Ö, ┼╝e charakter te┼╝ jest nie najgorszy, lubi─Ö si─Ö po┼Ťmia─ç, uwielbiam muzyk─Ö, ale szczerze m├│wi─ůc, czasem wol─Ö zosta─ç w domu i poczyta─ç. Mam jaki┼Ť tam znajomych, wi─Öc nie jestem samotnikiem. Co robi─Ö ┼║le, ┼╝e tak wygl─ůda moja sytuacja? Lubi─Ö rozmawia─ç z facetami, ┼╝artowa─ç, nie stanowi to dla mnie problemu. Ale zawsze by┼éo tak, ┼╝e podoba┼éam si─Ö komu┼Ť, kto najzwyczajniej w ┼Ťwiecie, mi si─Ö nie podoba┼é.. Uwa┼╝am, ┼╝e jak nie ma tego "czego┼Ť" na pocz─ůtku, to nie b─Öd─Ö si─Ö zmusza─ç do niczego. Tindera tez kiedy┼Ť mia┼éam. Ale jeden facet programista, wszyscy s─ů gorsi, bo zarabiaj─ů mniej ni┼╝ on. Drugi psychopata, ledwo mu uciek┼éam. Trzeci w porz─ůdku, ale troszk─Ö by┼é za g┼éupi... A lubi─Ö porozmawia─ç na r├│┼╝ne ciekawe tematy, jest wiele rzeczy, kt├│re mnie interesuj─ů. Tak┼╝e, odpu┼Ťci┼éam sobie. Zreszt─ů ta aplikacja nie ma sensu. Nie ma tej otoczki, czy kto┼Ť si─Ö komu┼Ť podoba, czy nie, mo┼╝e to tylko znajomy, a mo┼╝e nie, bo ka┼╝dy zak┼éada konto w konkretnym celu. No i tak si─Ö bujam ca┼éy czas... Mo┼╝e ma kto┼Ť jakie┼Ť spostrze┼╝enie, czemu jest tak, a nie inaczej?

Na m─Ö┼╝a i dzieci przyjdzie czas. R├│b co lubisz, rozwijaj swoje pasje, zwiedzaj, ucz si─Ö j─Özyk├│w obcych. Poznawaj nowych ludzi. I naprawd─Ö nie miej ci┼Ťnienia i nie dramatuj, ┼╝e w wieku 23 lat jeste┼Ť jeszcze wolna.┬á

Udost─Öpnij ten post

16 minut temu, Qwerty82 napisał:

ale na pewno bardziej do┼Ťwiadczona

To prawda, przebiegu nikt Ci nie może odebrać. 

9 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

nie´╗┐ dramatuj, ┼╝e´╗┐ w wieku 23 lat jeste┼Ť jeszcze wolna.┬á

A ju┼╝ na pewno, ┼╝e jeste┼Ť dziewic─ů. ┼╗aden wstyd. Nie przekre┼Ťlaj nikogo na starcie, cz─Östo* to "co┼Ť" zaskakuje p├│┼║niej przy bli┼╝szym poznaniu.┬á

Edytowano przez Electra
*u mnie to prawie zawsze ­čśë
  • Like 2

Udost─Öpnij ten post

5 minut temu, Electra napisał:

To prawda, przebiegu nikt Ci nie może odebrać. 

Wyczuwam nutk─Ö zazdro┼Ťci

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Moim największym marzeniem jest mieć tyle bolcy w dupie co włosów na głowie. Jak Ty mnie dobrze znasz... 

• Haha 3

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, Electra napisał:

Moim największym marzeniem jest mieć tyle bolcy w dupie co włosów na głowie. Jak Ty mnie dobrze znasz... 

Grunt to prawid┼éowo rozpozna─ç swoje potrzeby. Bez wypierania. 1szy krok do szcz─Ö┼Ťcia ju┼╝ za Tob─ů

Udost─Öpnij ten post

Swietnie, jeste┼Ť dziewczyn─ů kt├│ra ka┼╝dy m─Ö┼╝czyzna chce. Masz atut, mo┼╝esz mie─ç ka┼╝dego, wystarczy ┼╝e powiesz i┼╝ jeste┼Ť virgin ­čÖé

Teraz nie s┼éuchaj tutaj lad.acznic, a swojego serca. Pierwszy raz jest bardzo wa┼╝ny, musisz ta osob─Ö kocha─ç, musi by─ç mi┼éo┼Ť─ç inaczej b─Ödziesz skrzywiona.┬á

Kole┼╝anki tu puscily si─Ö z pierwszym lepszym i teraz s─ů nieszcz─Ö┼Ťliwe, a seks to dla nich jak sport.┬á

S┼éuchaj serducha i jak masz 23 lata to mo┼╝esz sobie pomoc i pu┼Ťci─ç sygna┼é do jakiego┼Ť ch┼éopaka ­čÖé. Teraz najwa┼╝niejsze! Zanim dojdzie do seksu, sprawd┼║ go. Chod┼║ przynajmniej 4 - 5 msc. B─Ödziesz mia┼éa pewno┼Ť─ç ┼╝e co┼Ť czuje, a i wy si─Ö lepiej poznacie ­čśÇ

• Like 3

Udost─Öpnij ten post

51 minut temu, Qwerty82 napisał:

Moja siostra ma 31 i nadal jest dziewica 

ma lęk i barierę przed tym chyba nawet paniczny strach ale to już inne zjawisko

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, Fifka napisał:

Moja siostra ma 31 i nadal jest dziewica 

ma lęk i barierę przed tym chyba nawet paniczny strach ale to już inne zjawisko

Hehe, ­čśü gdybym nie mia┼é mojej ukochanej zapoznalbym si─Ö ­čśüÔś║

Udost─Öpnij ten post

Ja te┼╝ jestem starsza kole┼╝anka i milion lat przed nasz─ů er─ů puscilam si─Ö nie z pierwszym lepszym, ale z fajnym, sprawdzonym partnerem, by┼éy te┼╝ silne uczucia. Ale b─ůd┼║my realistami, nie zawsze jest mo┼╝liwo┼Ť─ç "z mi┼éo┼Ťci". Mi┼éo┼Ť─ç to szcz─Ö┼Ťcie, kt├│re naprawde rzadko si─Ö trafia, a brak do┼Ťwiadcze┼ä ┼é├│┼╝kowych dzia┼éa g┼é├│wnie na ludzi, kt├│rzy te┼╝ ich na maj─ů, albo, co gorsze, na perwerow, kt├│rzy lubuja si─Ö w rozdziewiczaniu m┼éodych dam. Lepiej odwalic ten temat z osob─ů z kt├│r─ů jest chocia┼╝ po┼╝─ůdanie i przyci─ůganie.

Natomiast sk─ůd wzi─ů─ç tak─ů osob─Ö, na to pytanie Autorko Ci nie odpowiem, bo ja ┼╝y┼éam w innej rzeczywisto┼Ťci. Randki z neta raczkowaly, a ludzi poznawalo sie glownie na imprezach.

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Zpaznokcilakier napisał:

Na m─Ö┼╝a i dzieci przyjdzie czas. R├│b co lubisz, rozwijaj swoje pasje, zwiedzaj, ucz si─Ö j─Özyk├│w obcych. Poznawaj nowych ludzi. I naprawd─Ö nie miej ci┼Ťnienia i nie dramatuj, ┼╝e w wieku 23 lat jeste┼Ť jeszcze wolna.┬á

To jest bardzo dobra rada.

Zainwestuj w siebie, swoje umiejetnosci, stworz sobie fundament do solidnego zwiazku i w razie gdyby nikt jednak nie odpowiadal Ci, fundament, aby byc niezalezna i utrzymac sie samodzielnie bez potrzeby marnowania zycia w niesatysfakcjonujacym zwiazku. A moze milosc sama sie pojawi w najmniej oczekiwanym momencie. 

Edytowano przez Niburdiama

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Qwerty82 napisał:

Grunt to prawid┼éowo rozpozna─ç swoje potrzeby. Bez wypierania. 1szy krok do szcz─Ö┼Ťcia ju┼╝ za Tob─ů

Pamietam jak zawsze mi powtarzaly to niektore dziewczyny: ale musisz miec chlopaka. Ale wlasnie ja nic nie musze ­čśÄ co wiecej, bardziej satysfakcjonujace zycie mozna prowadzic, kiedy nie wchodzi sie niepotrzebnie w niepotrzebne relacje. To wygodne, taki spokoj i nieograniczona przestrzen ­čśÄ┬ái jak poczatkowo mnie chetnie namawialy, ze niemal mozna bylo pomyslec, ze swiat runie bez mezczyzny, tak ostatecznie po 10 latach stwierdzily: ale po co Ci wlasciwie m─ů┼╝?┬á

Jak to punkt widzenia zmienia sie na przestrzeni lat ­čśÄ

Kazdy doskonale potrafi rozpoznac co jest mu potrzebne, a co nie, sam o sobie stanowi i jezeli twierdzi, ze nie bedzie nic robil wbrew sobie to widocznie to jest najlepsza dla tej osoby droga. I osiaga w ten sposob szczescie, nawet bez drugiej osoby. 

Udost─Öpnij ten post

Czy Wy macie ┼Ťwiadomo┼Ť─ç, ┼╝e jaka┼Ť m┼éoda dziewczyna pod wp┼éywem tego co przeczyta mo┼╝e pu┼Ťci─ç si─Ö w ko┼äcu z byle kim? Nie ka┼╝dy m┼éody cz┼éowiek nie jest podatny na wp┼éywy i sugesti─Ö innych os├│b, wi─Öc qrwa no, opami─Ötajcie si─֭襎ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Jak kto┼Ť tu trafnie zauwa┼╝y┼é jest wielu, kt├│rym chodzi tylko o rozdziewiczenie.┬á

A autorce ┼╝ycz─Ö by pierwszy raz, jak i ka┼╝dy nast─Öpny by┼é z kim┼Ť wa┼╝nym, a nieprzypadkowym. Niech kieruj─ů ni─ů uczucia, a nie samo po┼╝─ůdanie.┬á

• Like 1
  • Haha 1

Udost─Öpnij ten post

58 minut temu, DavidoffZino napisał:

Swietnie, jeste┼Ť dziewczyn─ů kt├│ra ka┼╝dy m─Ö┼╝czyzna chce. Masz atut, mo┼╝esz mie─ç ka┼╝dego, wystarczy ┼╝e powiesz i┼╝ jeste┼Ť virgin ­čÖé

Teraz nie s┼éuchaj tutaj lad.acznic, a swojego serca. Pierwszy raz jest bardzo wa┼╝ny, musisz ta osob─Ö kocha─ç, musi by─ç mi┼éo┼Ť─ç inaczej b─Ödziesz skrzywiona.┬á

Kole┼╝anki tu puscily si─Ö z pierwszym lepszym i teraz s─ů nieszcz─Ö┼Ťliwe, a seks to dla nich jak sport.┬á

S┼éuchaj serducha i jak masz 23 lata to mo┼╝esz sobie pomoc i pu┼Ťci─ç sygna┼é do jakiego┼Ť ch┼éopaka ­čÖé. Teraz najwa┼╝niejsze! Zanim dojdzie do seksu, sprawd┼║ go. Chod┼║ przynajmniej 4 - 5 msc. B─Ödziesz mia┼éa pewno┼Ť─ç ┼╝e co┼Ť czuje, a i wy si─Ö lepiej poznacie ­čśÇ

4-5 mies? Nie spodziewalam sie tego po Tobie. A nie 3-5 lat? A niby dlaczego mialaby sie tym pochwalic? Takie informacje grzeczne damy zachowuja dla siebie, zeby nie stawac sie celem dla mezczyzn, ktorym sie wydaje, ze im sie cos nalezy i nie kazdy powinien znac takie informacje - taka rada dla jej wlasnego bezpieczenstwa. I na jej miejscu zapisalabym sie na sztuki samoobrony. Tak na wszelki wypadek. 

Udost─Öpnij ten post

7 minut temu, Niburdiama napisał:

Pamietam´╗┐´╗┐ jak ´╗┐zawsze mi powtarzaly ´╗┐t´╗┐o niektore dziewczyny: ale musisz miec chlopaka

Przecie┼╝ to by┼é wstyd by─ç dziewic─ů­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ Zawsze m├│wi┼éam, ┼╝e wszystko przede mn─ů, chocia┼╝ by┼éo inaczej. Wracam do tamtych czas├│w my┼Ťlami i stwierdzam, ┼╝e m┼éodzi ludzie maj─ů nayebane w g┼éowie jak cyganka w tobo┼éku. My┼Ťl─ů, ┼╝e sko┼äczone 18lat to wielka doros┼éo┼Ť─ç, a w g┼éowie sieczka. Straszne.┬á

Edytowano przez Electra

Udost─Öpnij ten post

Jak to wyznaczasz jakis sztuczny termin 4-5 mies? Sam pisales, ze z milosci to juz potrafisz przewidziec, ze za 4-5 mies sie zakochaja w sobie? A jezeli zakochaja sie po 3 latach to juz bys nie poczekal, bo to juz za dlugo? 

Udost─Öpnij ten post

16 minut temu, Electra napisał:

Czy Wy macie ┼Ťwiadomo┼Ť─ç, ┼╝e jaka┼Ť m┼éoda dziewczyna pod wp┼éywem tego co przeczyta mo┼╝e pu┼Ťci─ç si─Ö w ko┼äcu z byle kim? Nie ka┼╝dy m┼éody cz┼éowiek nie jest podatny na wp┼éywy i sugesti─Ö innych os├│b, wi─Öc qrwa no, opami─Ötajcie si─֭襎ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Jak kto┼Ť tu trafnie zauwa┼╝y┼é jest wielu, kt├│rym chodzi tylko o rozdziewiczenie.┬á

A autorce ┼╝ycz─Ö by pierwszy raz, jak i ka┼╝dy nast─Öpny by┼é z kim┼Ť wa┼╝nym, a nieprzypadkowym. Niech kieruj─ů ni─ů uczucia, a nie samo po┼╝─ůdanie.┬á

Jak uslysze od mezczyzny, ze 4-5 mies moze poczekac to patrze na zegarek i obawiam sie, ze nie mam juz dla niego wiecej czasu. "Najlepszy" argument, ktory schematycznie uzywaja to:"jestesmy dorosli".

To, ze jestesmy dorosli to ma byc argument? Skoro sami mowia, ze chca z milosci to moze po 4-5 mies, podkreslam - moze - to zadna obietnica, bedzie mu wolno spojrzec na nogi. 

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Jak uslysze od mezczyzny, ze 4-5 mies moze poczekac to patrze na zegarek i obawiam sie, ze nie mam juz dla niego wiecej czasu. 

Prawid┼éowo. Ka┼╝de moje randki ko┼äczy┼éy si─Ö po 3-4miesi─ůcach, bo niezaspokojone biedactwa odpada┼éy. Czas jest najpi─Ökniejszym sitem na takich cwaniaczk├│w.┬á

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

A paniom rozwi─ůz┼éym proponuj─Ö odpowiedzialno┼Ť─ç chocia┼╝ za s┼éowa skoro za w┼éasn─ů dup─Ö nie wysz┼éo.┬á

Edytowano przez Electra
  • Sad 1

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, DavidoffZino napisał:

Po pierwsze i by─ç mo┼╝e najwa┼╝niejsze. Nie mierz wszystkich w┼éasn─ů miar─ů!┬á "chodzenie z ch┼éopakiem przez 5 czy 6 miesiecy", nie zagwarantuje jej pewno┼Ťci, ┼╝e to b─Ödzie zwi─ůzek┬á do ko┼äca ┼╝ycia. S─ů ┼éowcy, kt├│rzy zasadzaja si─Ö na swoj─ů ofiare cho─çby rok. Wi─Öc to o czym piszesz to mit.. S┼éuchaj serducha, ┼╝eby pos┼éucha─ç serducha,, to nijak nie da si─Ö lecie─ç na ┼éadny wygl─ůd, serducho puka w rytmie chacha, a po czasie okazuje si─Ö, ┼╝e to jaki┼Ť dramatyczny dup/ek. Moja rada jest taka, uczy─ç si─Ö, pozdobywa─ç ┼Ťwiat, porozgl─ůda─ç si─Ö czego by si─Ö chcialo, do czego cz┼éowiek ma smyka┼ék─Ö i troche sobie odpu┼Ťci─ç poszukiwania tego wymarzonego kawaliera. Nie tak pr─Ödko. Z reszt─ů teraz ch┼éopaki dramatyczne ...y bez polotu. I ambicji. A je┼Ťli si─Öi trafi taki┬á ┼╝yciowo┬á rzutki, to jest ju┼╝┬á zaj─Öty.. Smutne czasy nas nadesz┼éy.┬á

Udost─Öpnij ten post

21 minut temu, Electra napisał:

Przecie┼╝ to by┼é wstyd by─ç dziewic─ů­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ Zawsze m├│wi┼éam, ┼╝e wszystko przede mn─ů, chocia┼╝ by┼éo inaczej. Wracam do tamtych czas├│w my┼Ťlami i stwierdzam, ┼╝e m┼éodzi ludzie maj─ů nayebane w g┼éowie jak cyganka w tobo┼éku. My┼Ťl─ů, ┼╝e sko┼äczone 18lat to wielka doros┼éo┼Ť─ç, a w g┼éowie sieczka. Straszne.┬á

U mnie nie bylo takiej presji, raczej byla presja, zeby nic nie robic, bo to nie uchodzi grzecznym damom. Poza tym edukacja na pierwszym miejscu, a na chlopaka przyjdzie czas. Nacisk na bycie grzeczna panna w grzecznym "krawacie". 

Udost─Öpnij ten post

20 minut temu, Niburdiama napisał:

4-5 mies? Nie spodziewalam sie tego po Tobie. A nie 3-5 lat? A niby dlaczego mialaby sie tym pochwalic? Takie informacje grzeczne damy zachowuja dla siebie, zeby nie stawac sie celem dla mezczyzn, ktorym sie wydaje, ze im sie cos nalezy i nie kazdy powinien znac takie informacje - taka rada dla jej wlasnego bezpieczenstwa. I na jej miejscu zapisalabym sie na sztuki samoobrony. Tak na wszelki wypadek. 

Czepiasz si─Ö kochana. M├│j brat czeka┼é rok, kto┼Ť miesi─ůc. Nie ma regoly, ale zazwyczaj po 4, 5 msc jest jaka┼Ť wi─Ö┼║ i mo┼╝na co┼Ť stworzyc.┬á

Nie musi o tym bucze─ç na pierwszych randkach, ale napewno ch┼éopak poczuje si─Ö wyj─ůtkowo z ta info

Udost─Öpnij ten post

16 minut temu, Niburdiama napisał:

Jak to wyznaczasz jakis sztuczny termin 4-5 mies? Sam pisales, ze z milosci to juz potrafisz przewidziec, ze za 4-5 mies sie zakochaja w sobie? A jezeli zakochaja sie po 3 latach to juz bys nie poczekal, bo to juz za dlugo? 

Czepiasz si─Ö. Abstrakcja

Udost─Öpnij ten post

9 minut temu, Electra napisał:

Prawid┼éowo. Ka┼╝de moje randki ko┼äczy┼éy si─Ö po 3-4miesi─ůcach, bo niezaspokojone biedactwa odpada┼éy. Czas jest najpi─Ökniejszym sitem na takich cwaniaczk├│w.┬á

Trzeba przyjac jakas metode eliminacji, a udowodnienie dysonansu pomiedzu tym co deklaruje, a do czego zmierza to najlepszy katalizator. Przeciez sam ustalil regule, ze z milosci to musi czekac az ta milosc przyjdzie, a jak przyjdzie po 12 latach to dopiero po 12 ­čśÄ

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

U mnie nie bylo takiej presji, raczej byla presja, zeby nic nie robic, bo to nie uchodzi grzecznym damom. Poza tym edukacja na pierwsztm miejscu, a na chlopaka przyjdzie czas.

Najm┼éodsza nie jestem, nie by┼éo takiego zepsucia jakie jest dzisiaj, a mimo to w ┼╝e┼äskiej klasie r├│┼╝nie dzia┼éo si─֭襺┬á

Gratuluj─Ö tym, kt├│rzy sugeruj─ů si─Ö pozorami­čśĆ Najbardziej zahukana, cicha dziewczyna, typ kujonki masowo obci─ůga┼éa i dawa┼éa na dyskotekach, a ja wygadana, otwarta, bezpruderyjna, a jednak poziom trzyma┼éam. C├│┼╝...┬á

Udost─Öpnij ten post

Trzeba´╗┐ ´╗┐przyjac jakas metode ´╗┐eliminacji

Uczucia. To, ┼╝e jeste┼Ť zakochana nie ┼Ťwiadczy, ┼╝e b─Ödzie to mi┼éo┼Ť─ç na ca┼ée ┼╝ycie, ale s─ů uczucia, nie tylko zew dupy.┬á

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç