Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
G0sc

Czy facetom zawsze stoi cały czas podczas igraszek w łóżku?

Polecane posty

Czy niektórzy mają tak, że przez większość czasu (np podczas gry wstępnej) mają zwiotczałego i żeby wejść w kobietę, to potrzebują żeby partnerka najpierw pobudzała go ręką lub ustami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, G0sc napisał:

Czy niektórzy mają tak, że przez większość czasu (np podczas gry wstępnej) mają zwiotczałego i żeby wejść w kobietę, to potrzebują żeby partnerka najpierw pobudzała go ręką lub ustami?

Facetów pytaj jak mają🙂 Chyba to zależy od podjarania, czyż nie? Ale ja się tam nie znam, Electra zawsze dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ciężka Nutka napisał:

u zdrowych - tak

I młodych, niewyżytych  napaleńców, a tak serio to zależy od stopnia podniecenia im bardziej kobieta kręci faceta, tym erekcja mocniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, G0sc napisał:

Czy niektórzy mają tak, że przez większość czasu (np podczas gry wstępnej) mają zwiotczałego i żeby wejść w kobietę, to potrzebują żeby partnerka najpierw pobudzała go ręką lub ustami?

Ja tak mam. Jak miałem circa 20 byłem "zawsze" twardy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MKS napisał:

Ja tak mam. Jak miałem circa 20 byłem "zawsze" twardy 😉

I w jakim wieku to się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, MKS napisał:

Ja tak mam. Jak miałem circa 20 byłem "zawsze" twardy 😉

a u ciebie w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U zdrowego powinien odrazu stanąć. Jak byłem młodszy to już samo całowanie wystarczało. Teraz jak mam 30 muszę chociaż złapać za te Cycki i czuję że zaraz będzie twardy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staje od razu tylko na widok - źle, bo napaleniec.

Nie staje od razu, też źle - impotent

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem młody (liceum, studia), to zanim dziewczyna zdążyła pomyśleć, żeby się zacząć rozbierać, to już stał. Jak robiłem doktorat, potem post-doc, pierwsza praca, trochę stresu, trochę niezdrowego stylu życia to ku mojemu przerażeniu pogorszyło się, i podnosił się dopiero po ręcznej stymulacji. Jak wróciłem pracować na uczelnię, stres odszedł, zacząłem ćwiczyć, zmieniłem dietę, odstawiłem cukier, zminimalizowałem mięso w posiłkach na rzecz warzyw, to problemy się skończyły. Nie wstaje tak szybko, jak wtedy, gdy miałem 17 lat (dwie dekady temu), ale jak dziewczynie ściągam majtki, to zanim dojadę do kostek, to już jest maszt 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ja mam w głowie tekst mojego mężczyzny, który mówi zawsze, że jemu już stoi jak jedzie do mnie. To mnie cieszy😉 Chyba dobry znak? To nasze początki😉

Edytowano przez Osikowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×