Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
100%men

Jej przeszłość seksualna

Polecane posty

31 minut temu, Solanka napisał:

A jej facet ma prawo wysłać ją na drzewo. Wywłoki zostają same by mogły dalej uprawiać seks kiedy chcą i z kim chcą.

Zgadzam się

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Solanka napisał:
2 godziny temu, Bimba napisał:

A może robiła to bo miała na to ochotę!

Wyobraź sobie że kobieta ma prawo uprawiać seks kiedy ma na to ochotę  i w sposób  jaki lubi - i nikt nie ma prawa jej za to karać ani poniżać.

A jej facet ma prawo wysłać ją na drzewo. Wywłoki zostają same by mogły dalej uprawiać seks kiedy chcą i z kim chcą.

Ale tego nie robi!!!

Zamiast się z nią rozstać ciągnie ten związek dalej!

To tak jakbym związała się murzynem chociaż wolę blondynów i codziennie robiłabym mu awanturę  że jest czarny!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bimba napisał:

Ale tego nie robi!!!

Zamiast się z nią rozstać ciągnie ten związek dalej!

To tak jakbym związała się murzynem chociaż wolę blondynów i codziennie robiłabym mu awanturę  że jest czarny!

Wychodzi na to, że na pierwszej randce trzeba spytać o "przebieg" zanim się człowiek zakocha i zaangażuje 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to kto komu gdzie wkładał, na mokro czy na sucho jest dla ciebie  najważniejsze to pytaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Solanka napisał:

Wychodzi na to, że na pierwszej randce trzeba spytać o "przebieg" zanim się człowiek zakocha i zaangażuje 😄

Gdybym każdemu nowopoznanemu mówiła bym o swoim przebiego to miałabym marne szanse na kolejnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, WSI napisał:

Gdybyś jeszcze była autentyczną kobietą, a nie kolejnym męskim projektem udającym wyuzdaną femme fatale... 😴💤

Gdybym ja była słoneczkiem na niebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Bimba napisał:

Jeżeli to kto komu gdzie wkładał, na mokro czy na sucho jest dla ciebie  najważniejsze to pytaj!

Nie najważniejsze ale ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Solanka napisał:
2 godziny temu, Bimba napisał:

Jeżeli to kto komu gdzie wkładał, na mokro czy na sucho jest dla ciebie  najważniejsze to pytaj!

Nie najważniejsze ale ważne

Na szczęście dla normalnych ludzi nie jest to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bimba napisał:

Na szczęście dla normalnych ludzi nie jest to ważne.

Twoja definicja normalności to niemoralność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Solanka napisał:

Twoja definicja normalności to niemoralność.

Na szczęście  tylko wg ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.09.2020 o 08:38, Bimba napisał:

Zawsze przestrzegam dziewczyny - nigdy, przenigdy nie opowiadajcie facetom co z kim i jak robiłyście!

Zawsze, prędzej czy później, zostanie to wykorzystane przeciwko wam!

 

Oczywiscie ze tak😁. Ja zawsze mowilam facetom (jak glupio pytali) , ze byl tylko ten pierwszy I ty😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Jestem fetyszystą napisał:

A czemu porządny facet ma brać kobietę o bardzo bogatej historii łóżkowej?

Nie na to jak 40 letni prawiczek zajmie sie 40letnia dziewica..😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Lola14 napisał:

Oczywiscie ze tak😁. Ja zawsze mowilam facetom (jak glupio pytali) , ze byl tylko ten pierwszy I ty😁

A nie dociera do Ciebie, że komuś może naprawdę zależy na takiej o skromnej przyszłości i tym samym tylko tracili przez Ciebie swój czas?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dziewica może być inny problem. Po czasie może zapragnąć dowiedzieć się jak to jest z kimś innym. Miałam taka sytuacje u mojej przyjaciółki. Dzięki temu pragnieniu skończył się jej 5letni udany związek. 
Dojrzałe podejście to według mnie zaakceptowanie drugiej osoby, oddzielenie jej życie przed faza związku z nami, oddzielenie ale właśnie zaakceptowanie. Nie rozdrapywanie, nie cofanie się w tył a budowanie wspólnej przyszłości razem. Autorze jeśli twoja kobieta odpowiada ci we wszystkim poza ta jedna zadra - daj sobie spokój, przestań się nakręcać, ciesz się wspólnymi chwilami. Pamiętaj - nie ważne kto pierwszy drugi...ważne kto ostatni. W Twojej glowien urosło to do rangi ogromnego problemu a wiesz mi- ona tego nie wspomina i o tym nie myśli. Myśli o Tobie 

  • Thanks 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.09.2020 o 11:30, 100%men napisał:

Mam 26 lat, moja dziewczyna 20. Jesteśmy ze sobą 8 miesięcy i dopiero teraz jakoś mocno uderza mnie to, jakie przygody ona miała. Tzn. miała trzech chłopaków, i dla mnie zrozumiałe jest to, że z nimi coś robiła. Ale jak sama mówi, w chwilach gdy była singielką to było dwóch facetów, którzy do niej pisali (nie jednocześnie) i proponowali seks. Ona się na niego kilka razy zgodziła. Jak sama twierdzi, miała niską samoocenę, mama ją gnębiła, była zagubiona, depresja itd. Robiła to, bo myślała, że to normalne, i że jak już komuś się spodobała, to może trzeba to wykorzystać... Ale wczoraj też mi powiedziała, że owszem, pociągali ją fizycznie ci goście. Jeden miał ciemne włosy, był umięśniony (za mocno), a drugi był zwyczajny. Nie umiem pogodzić się z tym, że potrafiła tak umawiać się na przygodny seks. Że potrafiła łapać się na propozycję jakichś złamasów... Ona (i nie wstydzę się tego) była moją pierwszą. Jak mam to zaakceptować? Już jej mówiłem, że to dla mnie ciężkie.

O_o czytam i czytam i te zdanie: ona była moja pierwsza, a na początku : mam 26 lat( Twoje ciało materialne)

jak długo żyje na tej ziemi i po niej chodzę, jeszcze to mi się o uszy nie obiło...

a jednak... istnieją jeszcze tacy ludzie, spośród prawie 8 miliardów ludzi, przeczytało ten wpis i chyba zdarzył się jakiś wyjątek. Wow. Jestem pod wrażeniem.

Normalnie bym tutaj nie pisało, ale pisze tutaj tylko, aby wyrazić moje zdziwienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DavidoffZino napisał:

Lepiej mieć złoto czy metal pomalowany na żółto? Każdy czegoś pragnie, metal jest mniej warty niż złoto w świecie. 

Puszczalska jest mniej warta w świecie samców niż porzadna. Świata nie zmienisz .... 

To nie chodzi o puszczanie czy nie. Przez wieki kultury ludzkosci “dziewictwo “ bylo  “rekojmia” ze dzieci poczete z takiej kobiety beda dziecmi meza czy tam partnera. A teraz, halo! Mamy 21 wiek. I zdanie ze “puszczalska jest mniej warta w swiecie samcow” jest smieszne 😁😁. Nierozpakowany prezent w postaci dziewictwa jest zalosny. Jak oczekujesz dziewicy sam powinienes byc prawiczkiem. Do slubu, a najlepiej I miesiac po slubie😁😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, BoniBluBobi napisał:

Porządne dla porządnych fajfusie. Towar raz maczany należy do maczantowej. 

Co wy z tym porzadkiem?? Pogielo was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, DavidoffZino napisał:

Czyli zdajesz sobie sprawę, że mezczyzni uważają cię za gorszy sort 

Jak mogą tak uwżaa skoro o niczym nie wiedzą?

Edytowano przez Kasiaaxxx28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, DavidoffZino napisał:

Puszczalska jest mniej warta w świecie samców niż porzadna. Świata nie zmienisz ....

Chyba żyjemy w innym świecie.
Chętna, ładna, bezpruderyjna, może mieć każdego i wystarczy, że kiwnie palcem i stado mężczyzn leży u jej stóp.
Po porządnej, albo dziewicy, można się spodziewać, że będzie aseksualną dewotką.
Niech ludzie sami decydują, dobierają się. To o czym piszesz, to Twoje preferencje, bo żadna puszczalska Cie nie chce.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, DavidoffZino napisał:

Czyli sama zdajesz sobie sprawę, że jesteś gorszym sortem dla mezczyzn i zatajał prawdę. 🙂

Zawsze tak robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DavidoffZino napisał:

Twoje prawo, ale ja tam wolę grać w odkryte karty.  

Badasz się na choroby weneryczne? Skoro ich nie uswiadamiasz o ryzyku?  

Ryzyko znam. Uwielbiam rosyjską ruletkę. Ale przecież ja się także ich nie pytam ile stosunków analnych odbyli. Nie interesuje mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jestem fetyszystą napisał:

Bimba, strasznie bronisz rozwiązłości.

Bronię  wolności, prawa do decydowania o własnym ciele, prawa do prywatności i przeciwstawiam się traktowaniu kobiety jako własności mężczyzny. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, DavidoffZino napisał:

Jacku, czemu mnie oceniasz? 

Skąd wiesz czy nie jestem chadem?

Uważam, że żyjemy w innym świecie. Dla mnie i ludzi w kręgu, których się obracam nie tylko liczy się uroda, ale też co sobą dziewczyna reprezentuje. 

"Chętna, ładna, bezpruderyjna, może mieć każdego i wystarczy, że kiwnie palcem i stado mężczyzn leży u jej stóp"<-- Masz tu rację, ale tylko gdy laska ma do 25 lat powiedzmy. Następnie twój opis pasuje do mężczyzn którzy nigdy nie mieli ładnej kobiety czy mężczyzn których interesują luźne relacje. 

Mężczyzna szukający prawdziwej partnerki chce ładna, ale też przede wszystkim szanująca się kobietę, a nie latawiec. 

Dlatego dużo kobiet ukrywa swoje przebiegu bo wiedzą że w oczach mądrego faceta są gorszym sortem jeśli chodzi o materiał na żonę. 

Ty piszesz w mojej ocenie o dobrej zabawie, ale jeśli chodzi o dobrej jakości związek to co stworzysz z laska która miała 15 patykow w buzi, niskiej samoocenie i lekkoduch? Swoją depresję stworzysz? 😁

No niestety, z tego co piszesz wyglada ze zadna fajna dziewczyna nie zwraca na Ciebie uwagi, wiec zaslaniasz sie tym, ze I tak bys jej nie chcial😁🤭. Ladne, otwarte , majace sexail dziewczyny maja I zawsze beda mialy powodzenie. B malo jest ich wolnych po 30tce, bo wychodza za maz za tego kogo chca (tak, te wybieraja bogatych, na stanowiskach- bo moga przebierac to I przebieraja). Cnotki-sierotki zatrzymuja swoje zdrewniale blonki do slubu I wychodza za slusarzy I magazynierow. Sexu juz nigdy nie lubia (bo go nie mialy kiedy polubic stojac na strazy swojego dziewictwa I czystosci). Z frustracji I braku sexu, magazynier I slusarz sie rozpijaja I swoich nadmiernie czystych zon nie szanuja. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Lola14 napisał:

No niestety, z tego co piszesz wyglada ze zadna fajna dziewczyna nie zwraca na Ciebie uwagi, wiec zaslaniasz sie tym, ze I tak bys jej nie chcial😁🤭. Ladne, otwarte , majace sexail dziewczyny maja I zawsze beda mialy powodzenie. B malo jest ich wolnych po 30tce, bo wychodza za maz za tego kogo chca (tak, te wybieraja bogatych, na stanowiskach- bo moga przebierac to I przebieraja). Cnotki-sierotki zatrzymuja swoje zdrewniale blonki do slubu I wychodza za slusarzy I magazynierow. Sexu juz nigdy nie lubia (bo go nie mialy kiedy polubic stojac na strazy swojego dziewictwa I czystosci). Z frustracji I braku sexu, magazynier I slusarz sie rozpijaja I swoich nadmiernie czystych zon nie szanuja. 

Ty już masz jakiegoś dyrektora na widelcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bimba napisał:

Bronię  wolności, prawa do decydowania o własnym ciele, prawa do prywatności i przeciwstawiam się traktowaniu kobiety jako własności mężczyzny. 

Wolność to również świadomy wybór partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBobi napisał:

Rozumiem ze świadomi jesteście tego ze sami mając duży przebieg nie macie co liczyć na mały przebieg u tej partnerki. 

Niektórym się fartnie i tak, ale nielicznym.  Ty jesteś wieczorna? Tak tu się przewija. Prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Jestem fetyszystą napisał:

Wolność to również świadomy wybór partnerki.

Pol biedy jak jest to naprawde swiadomy wybor dziewczyny. Gorzej gdy jest to wybor wmuszony przez przez presje takich zakompleksiencow ktorzy pisza o spadajacej wartosci kobiety wraz z kolejnym partnerem sexualym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, BoniBluBobi napisał:

Rozumiem ze świadomi jesteście tego ze sami mając duży przebieg nie macie co liczyć na mały przebieg u tej partnerki. 

Dlaczego mialabys byc Wieczorna? I co Ona takiego zlego zrobila? Zreszta nick fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×