Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Com

Podglądacie byle partnerki waszych facetów na mediach społecznościowych?

Polecane posty

Tylko szczerze proszę 😄

Oglądacie na fb czy instagramie jak wyglądaly / wyglądają byle dziewczyny waszych facetów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Com napisał:

Tylko szczerze proszę 😄

Oglądacie na fb czy instagramie jak wyglądaly / wyglądają byle dziewczyny waszych facetów? 

Nie. Nie interesują mnie byłe mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety robilam tak, ponieważ długo cierpiałam na "zazdrość wsteczną". Teraz nie mam czasu na takie głupoty. Chyba zmądrzałam 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, 13trzynascie napisał:

Niestety robilam tak, ponieważ długo cierpiałam na "zazdrość wsteczną". Teraz nie mam czasu na takie głupoty. Chyba zmądrzałam 😛

To ja tak chyba mam. Może nie ciągle, ale czasami mam taką fazę, że patrzę na zdjęcia tych lasek z czasów, kiedy były z moim facetem i się wkurzam 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, chyba ze dwa lata sprawdzałam czy była mojego faceta wrzuca coś na fb. W ogóle byłam zła że po rozstaniu nie wywalił jej ze znajomych. Potem mi przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys tak. Mialam faze na porownywanie sie do nich- czy sa ladniejsze czy brzydsze, ciekawsze czy nie, no i czy juz sie "pocieszyly" po rozstaniu. Teraz juz nie zwracam na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na początku chyba każdego bierze ciekawość 😛 Po szybkim ustaleniu, że jestem ładniejsza i zgarbniejsza stracilam zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z drugiej strony, gdyby wasz facet wchodzil co jakiś czas na profil swojej byłej, chociaż nie ma jej w znajomych, to byście się wkurzały? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tego nie robilam. Po co? Przeszlosc to przeszlosc. Kazdy jakas ma. Nigdy nie wypytywalam o byle a juz na 100% nie interesowaly mnie na tyle, by ich szukac na facebooku czy gdziekolwiek indziej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Com napisał:

A z drugiej strony, gdyby wasz facet wchodzil co jakiś czas na profil swojej byłej, chociaż nie ma jej w znajomych, to byście się wkurzały? 

Zależy po co. Ja lubię czasem wejść na profil jednego z moich byłych i myślę sobie "a ty ch.ju brzydki, jak dobrze, że mnie olałeś, teraz sam siedzisz, a ja jestem szczęśliwa" 🤣 🤣 🤣 

Ale nigdy nie wiesz co druga osoba sobie myśli, więc nie byłabym zadowolona. I nie wchodzę na profil jego byłej. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że to nigdy nie jest pewne. Ja właśnie po to wchodze, żeby wiedzieć czy on ogląda ot tak, czy może dlatego, że tamta szczuje cyckami na swoim Ig. 

Ja tam wolę widzieć, co mój lajkuje. Kiedyś niby od niechcenia opowiadał mi o jakiejś koleżance, która tak właśnie szczodrze się rozbiera na Ig, że to takie puste etc. Potem Ig sam mi zasugerował jej profil, a tam oczywiście lajki od mojego, który chwilę wcześniej na nią nadawał 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie czuję takiej potrzeby. Zresztą po co miałabym to robić? Żeby porównywać się z nią, porównywać jej życie ze swoim? Po co? Przeszłość to przeszłość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.09.2020 o 12:34, Com napisał:

Tylko szczerze proszę 😄

Oglądacie na fb czy instagramie jak wyglądaly / wyglądają byle dziewczyny waszych facetów? 

Ale po co ? Przeciez to mnie wybral..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby wasz facet podglądał waszych byłych to by było, że psychopata jakiś. Ale nie robią tego faceci bo nie są tak głupi i zawistni jak baby. Po prostu zajmują sie swoim życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że faceci też to robią. Żeby się przekonac jaki był ten poprzedni, czy ma nową kobietę, a jeśli ma to czy jest ładniejsza/brzydsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×