Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
xolek43

Czy kobiety brzydzi facesitting?

Polecane posty

Cześć

Kiedy w nowej znajomości można powiedzieć, że ma się ochotę na facesitting? Mam wrażenie, że kobiety z niewiedzy bądź uprzedzenia odrzucają to i takiego partnera skreślają. 
Nie, nie chodzę po ulicy z kartką "szukam laski na facesitting" 🙂 Choć w sumie może to by nie było takie głupie...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, xolek43 napisał:

Cześć

Kiedy w nowej znajomości można powiedzieć, że ma się ochotę na facesitting? Mam wrażenie, że kobiety z niewiedzy bądź uprzedzenia odrzucają to i takiego partnera skreślają. 
Nie, nie chodzę po ulicy z kartką "szukam laski na facesitting" 🙂 Choć w sumie może to by nie było takie głupie...

 

Zależy kto komu ma siąść na mordzie. Jeśli Ty jej, to ja bym się wstrzymala z ujawnieniem swoich mrocznych pragnień, przynajmniej do trzeciej randki.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Onkosfera napisał:

Zależy kto komu ma siąść na mordzie. Jeśli Ty jej, to ja bym się wstrzymala z ujawnieniem swoich mrocznych pragnień, przynajmniej do trzeciej randki.

Mrocznych pragnień? :- ) Litości. To nawet nie jest miłość do pierwszej krwi, tylko do pierwszego rimmingu. (nie mylić z roamingiem) 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

8 minut temu, BoniBluBrutal napisał:

Jezus miał własna prostytutkę. 

Nie. Tak naprawdę nie miał niczego. W tym tkwiła jego siła. Tylko nie mając nic do stracenia, można być tak silnym. :- ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BoniBluBrutal napisał:

Wiem. A skąd wiesz ze nie miał? Objawił się?

Boni, tylko znając siebie samych, jako tako, możemy poznawać innych. W tym Jezusa. Uprzedzając twoje pytanie, które pewnie Ci się nasuwa: 

1. Nie, nie jestem wierzący. Niewierzący też nie. 

2. Tak, fascynuje mnie wiara chrześcijańska i jej system wartości, zwłaszcza w kontekście zmian cywilizacyjnych. 

Edytowano przez świstak trojański

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×