Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
JestemKozak

Kobieta po 30stce w białej sukni ślubnej to zabawny widok

Polecane posty

Widoczny wiek, zmarszczki i już niepierwsza świeżość a zgrywa pannę "młodą". 

Nie wspominając że na 100% nie jest już dziewicą i miała w swoim życiu wielu partnerów seksualnych a teraz zakłada białą suknię czyli symbol czystości. 

Kobieta jak nie wyjdzie za mąż maksymalnie do 30stki to naraża się na śmieszność 

Napisano (edytowany)

Moim zdaniem madrze ze czeka a nie wychodzi za byle deebila a potem rozwód albo bachory i smutek

Edytowano przez Hiacynt🌺
  • Like 2

Napisano (edytowany)
22 minuty temu, JestemKozak napisał:

Nie wspominając że na 100% nie jest już dziewicą i miała w swoim życiu wielu partnerów seksualnych a teraz zakłada białą suknię czyli symbol czystości. 

Kobieta jak nie wyjdzie za mąż maksymalnie do 30stki to naraża się na śmieszność 

Ta a co Ciebie obchodzi w jakim wieku ktoś bierze ślub ? A śmieszny to jest ten co uważa że ludzie muszą żyć zgodnie z jego zasadami/wizją świata.

Edytowano przez irukangi
literówka
  • Like 1
  • Thanks 2

10 minut temu, Hiacynt🌺 napisał:

Moim zdaniem madrze ze czeka a nie wychodzi za byle deebila a potem rozwód albo bachory i smutek

taaa mundra bo czeka aż jest po 30, wybiera jednego z pozostałych odpadów tak samo zyebanych mózgowo jak ona, potem bachory i zmienianie pieluch do 40stki i też rozwód bo żyli zbyt długo w pojedynke i teraz nie potrafią żyć w związku bo każde podkreśla swoją niezależność i ma nawyki singla

dawniej gdy wiele kobiet trzymało dziewictwo do ślubu to biała suknia jako symbol miała sens, obecnie to tylko tradycja, bo mało która do ślubu idzie jako dziewica

5 minut temu, BoniBluBrutal napisał:

Do której grupy się zaliczasz? 

Grupa A+

Przed chwilą, zbanowany napisał:

dawniej gdy wiele kobiet trzymało dziewictwo do ślubu to biała suknia jako symbol miała sens, obecnie to tylko tradycja, bo mało która do ślubu idzie jako dziewica

Taka kur.wa prawda jeden mądry na tym forum!

Słusznie. Dlatego dobre są inne opcje kolorystyczne. Blady róż, zielonkawy jedwab, seledyn. Ja mialam turkusową. Chcialam ją jeszcze użyć na inne imprezy ślubne, ale tak się złożyło, że zakończyłam cykl towarzyskich pobrań

7 godzin temu, JestemKozak napisał:

Ale Ty musisz być biedny i zakompleksiony 😕

Normalnie jest mi Ciebie szkoda, bo widzę kolejne przegrane życie. 

• Like 5

8 godzin temu, JestemKozak napisał:

zakłada białą suknię czyli symbol czystości. 

Kobieta w sukni ślubnej zawsze wygląda pięknie a takie posty jak Twój wyglądają nawet nie śmiesznie a żałośnie. Szczerze Ci współczuję ale głowa do góry. Jeszcze możesz być szczęśliwy. Musisz tylko w to uwierzyć.

• Like 2

6 minut temu, Nemetiisto napisał:

Kobieta w sukni ślubnej zawsze wygląda pięknie a takie posty jak Twój wyglądają nawet nie śmiesznie a żałośnie. Szczerze Ci współczuję ale głowa do góry. Jeszcze możesz być szczęśliwy. Musisz tylko w to uwierzyć.

Celny cios zadany rąsią w bialej rękawiczce😂

• Like 1

6 godzin temu, Nemetiisto napisał:

Co Ty pier.... 

Kobieta w białej sukni wygląda super jak jest młodziutka. 

Śluby zawsze się kojarzą z osobami młodymi. 

Rozumiem przyjęcia, w urzędzie cywilnym. 

Natomiast 30 pomarszczona, idąca do kościoła to widok średni.. 

Może jak masz 50lat to inaczej to widzisz. 

Nie wypowiadaj się za wszystkich, każdy ma inna estetykę, gusta. 

Zawsze śliczna 24 będzie wyglądała lepiej niż 34 też śliczna w białej sukni ślubnej. 

6 minut temu, ModkaTo...ka napisał:

Nie każdy jest pomarszczony po 30-stce, ty chyba jestes pomarszczonym dziadem bo sam jestes chyba po 30-stce już. To byłby kabaret widzieć takiego starego pana młodego w urzędzie.

Kobiety po 30stce się sypią. 

Mężczyźni siwieja. Nie oszukasz czasu. 

To normalne i nie oburzaj się. Ja też lepiej bym wyglądał na zdjęciu w wieku 27 lat 😀

16 minut temu, DavidoffZino napisał:

Wypowiadam się tutaj wyłącznie za siebie. Zdania nie zmienię. To jeden z najpiękniejszych widoków w przyrodzie. Jeśli Tobie nie pasuje to nie patrz. Żale na forum nic nie zmienią. Swoje problemy powinieneś leczyć u specjalisty.

• Like 1

2 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Wypowiadam się tutaj wyłącznie za siebie. Zdania nie zmienię. To jeden z najpiękniejszych widoków w przyrodzie. Jeśli Tobie nie pasuje to nie patrz. Żale na forum nic nie zmienią. Swoje problemy powinieneś leczyć u specjalisty.

Kolego drogi, twierdzisz że wypowiadanie się odnośnie estetyki kwalifikuje do specjalisty? 

Jakie żale, pisze prawdę oczywista. 

Lecz to Ty się, ale na tolerancje innych poglądów niż swoje. 

1 minutę temu, ModkaTo...ka napisał:

Najpierw obrazasz kobiety po 30-stce a jak ja ci napisałam że tez sie sypiesz jako 30-parolatek to już ton zmieniłeś. Może popatrz na siebie czy masz nadal 20-lat a potem obrażaj swoje rówieśniczki. Jako rówieśnik który jest przedstawicielem 30+ powinieneś być bardziej wyrozumiały.

Nie obrażam kobiet, a wypowiadam się do istoty tematu. 

Nie mowa tu o panach.

Czy uważasz, że mężczyzna idący pod kościół w wieku 36 lat to obraz zezby Michała Anioła? Jak tak nie uważam. 

1 minutę temu, DavidoffZino napisał:

Lecz to Ty się, ale na tolerancje innych poglądów niż swoje. 

Cały czas się leczę. 😌

Jakie żale, pisze prawdę oczywista. 

Prawdę trzeciego sortu, oczywistą tylko dla Ciebie. W dodatku się nie leczysz. Trudno traktować to poważnie. 😉

4 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Cały czas się leczę. 😌

Prawdę trzeciego sortu, oczywistą tylko dla Ciebie. W dodatku się nie leczysz. Trudno traktować to poważnie. 😉

Jesteś upierdliwy. 

Stary, po 40 albo 50. Co Ci mogę napisać? 

Dla Ciebie 30dziecha to jak zdobyć k2. Nic dziwnego, że tak bronisz swojego punktu widzenia. 

Prawda jest taka, może nie dla Ciebie, ale większości mezczyzn pociągają młode dziewczyny fizycznie. Dlatego młoda dziewczyna będzie wyglądała o niebo lepiej od zwięźle 30ydziechy w białej sukni. 

Napisze jeszcze, że to samo tyczy się mężczyzn, ale o tym nie jest temat. 

• Haha 1

Przed chwilą, DavidoffZino napisał:

Jesteś upierdliwy. 

To prawda. 😌

Dla Ciebie 30dziecha to jak zdobyć k2. Nic dziwnego, że tak bronisz swojego punktu widzenia. 

Jasne, że tak. Każdy to wie. 😌

7 minut temu, PonPon napisał:

Ale o czym ty czlowieku piszesz? To tak jakby biedak wypowiadal sie jak bogacz. Jestes nikim

Dlaczego? 

Uświadom mnie? 

Jestem nikim po stwierdzeniu, że 30dziecha nie wygląda za dobrze w białej sukni slubnej? 

Skąd tyle przykrych słów 😁😅

Ogarnijcie sie wszyscy, Kafe to nie rzeczywistość. 

Wyjdź do świata kolego, a nie siedź w piwnicy i nie uzywaj takich twardych słów. 

2 minuty temu, BoniBluBrutal napisał:

Twoja dzidzia nie może założyć białej sukni bo już nie jest dziewico. To tyle ci chciałam wyjaśnić. Nawet jak jej dasz na sklejke to i tak już nie należy się biała beza bezbekistańska. 

Ojj, jesteś obrzydliwy i chyba urodziles się w rynsztoku 😁

Nie uważam, że panna młoda jak nie jest dziewicą to nie powinna białej sukni zakładać tak samo jak 30dziecha.

Wypowiadam się tylko na temat estetyki. 

5 minut temu, PonPon napisał:

Tylko kogo to obchodzi tylko przegrywow. Kobieta kazda patrzy na kase a wy jej nie macie i pozamiatane

Oczywiście, że tak. Patrzy na kasę. 

Ja patrzę może nie na kasę, ale na przebieg, wykształcenie i wiek. 

Ej, chwila! A kto powiedział że celem każdej kobiety jest ślub i to jeszcze kościelny?! Co to za fanaberia? Są kobiety które nie planują nigdy wyjść za mąż ani do,ani po 30, ani nawet do50, ani po. Nigdy. I co, zatkało kakao? 

• Like 3

Co z bzdurą jednej dziewczynie jest do twarzy w kolorze białym np brunetce a innej nie, wiek nie ma nic do tego.

7 godzin temu, DavidoffZino napisał:

Co Ty pier.... 

Kobieta w białej sukni wygląda super jak jest młodziutka. 

Śluby zawsze się kojarzą z osobami młodymi. 

Rozumiem przyjęcia, w urzędzie cywilnym. 

Natomiast 30 pomarszczona, idąca do kościoła to widok średni.. 

Może jak masz 50lat to inaczej to widzisz. 

Zawsze śliczna 24 będzie wyglądała lepiej niż 34 też śliczna w białej sukni ślubnej. 

Jak to można w jednym poście samemu sobie przeczyć...

• Like 2

7 minut temu, Doktor Siurek napisał:

No może te jego różne osobowości do głosu wreszcie doszły i taki bardziej dialog wyszedł przez to. Niech się facet nacieszy tymi głosami w głowie:) to pewnie jedyne co się do niego odzywa:)

• Haha 3

5 godzin temu, BoniBluBrutal napisał:

Ja się ostatnio zastanawiam na ile macierzyństwo to wpływ społeczeństwa tak naprawdę a na ile prawdziwa chcica na bombelka. Czuje naciski brzuchów zewsząd i sama już nie wiem. Stare baby tak maja. 

To mit ze kazda kobieta czuje instynkt macierzyński, ja mam 28 lat i nadal nie czuje, nie sadze by moim powołaniem było urodzenie dziecka, nie pragnę tego. Może większość.ma instynkt ale nie wszystkie...natomiast niektóre nawet męski w głębi duszy nie chcą mieć dzieci to uginaja sie pod presja społeczeństwa, naciskiem.bliskich osób a potem jeśli są nieszczęśliwe to juz ,,ich sprawa", nikt sie tym.nie przejmie. Nie zamierzam nigdy ulegac tej presji (bo.uleganie, robienie czegoś niezgodnie ze soba to droga do nieszczęścia), to moje życie i moje wybory...

1 godzinę temu, Doktor Siurek napisał:

Siurek stary kawaler bez dziecka. 

W piwnicy siedzi i bije konia do zdjęcia kuzynki xD

Musiałeś mieć mózg nieźle obrzekniety że taki sobie nick wybrałeś 😁

Jak jakieś dziecko, to by się zgadzało z piwnica 😀

1 godzinę temu, MewaNaUrlopie napisał:

No może te jego różne osobowości do głosu wreszcie doszły i taki bardziej dialog wyszedł przez to. Niech się facet nacieszy tymi głosami w głowie:) to pewnie jedyne co się do niego odzywa:)

Stara lampuciara bez atencji 🤨😏😉

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się