Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
CurtCobain1994

Wykorzystała mnie?? Co mam o tym wszystkim sądzić???

Polecane posty

Cześć Wam wszystkim forum co prawda kobiece ale chciałem dowiedzieć sie opinii innych kobiet na moją sytuację. A wygląda to tak:
Mam 30stkę, poznałem kilka tygodni temu Ukrainkę, 24 lata. Fakt spodobała mi się, po wspólnej imprezie usłyszałem od znajomych że rozbieram ją wzrokiem i żebym dał sobie spokoj. Ja brnąłem dalej w sumie bardziej z ciekowosci niz z konkretnym zamiarem a wiec po kilku dniach zaprosilem ja na drinka ktorego pilismy w jej pokoju. Ona ma zdecydowanie mocniejsza glowe ode mnie co skonczylo sie tak ze ja bylen mocno pijany ona tez pijana ale nie az tak. W pewnym momencie dzw sciaga przede mna koszulke pod ktora nic nie miala i slysze skoro ja sie rozebralam ty tez masz sie rozebrac. Skonczylo sie w lozku cudownym dlugim seksem. Nastepna noc wygladala identycznie plus dlugie opowiesci nt jej zyciorysu dosc jesli byla to prawda brutalnego wzruszenia strumienie lez i przytulanie sie do mnue. A przez kolejnych kilka dni i tak do dzis - zero rozmowa na zasadzie tak nie moze. Co ja mam o tym myslec? Bo w oewnym sensie poczulem sie wykorzysta y - chciala dostala to co chciala a teraz kolego spadaj.
Dodam ze ma dosc brutalny charalter co drugie slowo to wulgaryzmy i wiem ze po seksie w nocy chwalula sie przy mnie kol i zrobila nam zdj ktore rozeslala na fb do kol. Rozmawialy po ukrainsku wiec nic nie rozumialem ale z konrekstu wynikalo ze rozmawiala o nas. Ponadto po wszystkim poinf mnie ze w zasadzie nie chce korzystac z anty ale mysli ze dzis ma dni nieplodne chyba.
Wtf??? O co tu chodzi?? Bo teraz juz zglupialem...

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta fajna przygoda pokiereszowała mi psychikę bo zauroczylem sie jak 17 latek, a ona...mam wrazenie dostala co chciala i stwierdziła że w zasadzie to mie chve ze mna gadac.

Tak wiem głupota z mojej strony, ale bedzie jeszcze zabawniej gdy sie okaże ze ona specjalnie to tak rozegrała zeby zajść w ciąże ze starszym Polakiem, a ja dalem sie omotać jak nastolatek.

Edytowano przez CurtCobain1994
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, CurtCobain1994 napisał:

Ta fajna przygoda pokiereszowała mi psychikę bo zauroczylem sie jak 17 latek, a ona...mam wrazenie dostala co chciala i stwierdziła że w zasadzie to mie chve ze mna gadac.

Tak wiem głupota z mojej strony, ale bedzie jeszcze zabawniej gdy sie okaże ze ona specjalnie to tak rozegrała zeby zajść w ciąże ze starszym Polakiem, a ja dalem sie omotać jak nastolatek.

dobrze rozkminiasz, kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, nowekonto.1234 napisał:

Cwane te ukrainki. 

A Polki to chodząca cnota. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Electra napisał:

A Polki to chodząca cnota. 

Ty być może nie. 

Edytowano przez nowekonto.1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było się nie puszczać z ukrą ani w ogóle. Faceci jak już sobie ułożą życie to muszą wszystko spieprzyć. Dobrze ci tak. 

Edytowano przez nowekonto.1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, co za historia Curt! Z jednej strony zal mi Ciebie bo moze faktycznie to byl jej plan zeby miec dziecko z Toba. A brzmisz jakos milo z tego co napisales...A z drugiej strony jak pomysle o tym jak czesto panowie robia w konia panie, to juz mi nie zal Cie...ale tylko dlatego zes rodzaju meskiego...ha

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, nowekonto.1234 napisał:

Ty być może nie. 

Na pewno nie, nie wiem skąd być może. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Kulfon napisał:

Ale po co jej dziecko z facetem, ktorego nie zna? Przeciez taki facet moze sie zmyc, a wizy na dziecko tez nie dostanie, wiec nie rozumiem po co mialaby sobie robic dzieciaka, chyba ze bardzochce byc matka, a on ma dobre geny czy cos.

Moze sa w jakims kontakcie, nie wiem. Pracuja razem albo cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkaliśmy razem. Jeszcze kilka dni temu. Tzn na jednym mieszkaniu tzw. studenckim.

Co do poprzedniego wpisu "chyba siłą nie zaciągnęła Cię do lożka" Kulfona to w moim odczuciu wlasnie tak to wyglądalo. Sama sie rozebrała, widziała ze średnio jestem w stanie sie oprzeć bo wiedziala ze wczesniej sie na nia gapiłem jak w obrazek. Potem własnie tak to ona jak juz byla rzeczy zebrana zaczela sama rozbierac mnie i pchnela csy tez pociagnela na lozko.. A dqlej t juz wiadomo. Wiec z tym określeniem ze siłą mnie nie zaciągneła...coż nie zgodzę sie. I wlasnie dlatego poczułem sie z tym dość. Niefajnie. Moj bład ze poszedlem tam drugi raz

 

Edytowano przez CurtCobain1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, CurtCobain1994 napisał:

Mieszkaliśmy razem. Jeszcze kilka dni temu. Tzn na jednym mieszkaniu tzw. studenckim.

Co do poprzedniego wpisu "chyba siłą nie zaciągnęła Cię do lożka" Kulfona to w moim odczuciu wlasnie tak to wyglądalo. Sama sie rozebrała, widziała ze średnio jestem w stanie sie oprzeć bo wiedziala ze wczesniej sie na nia gapiłem jak w obrazek. Potem własnie tak to ona jak juz byla rzeczy zebrana zaczela sama rozbierac mnie i pchnela csy tez pociagnela na lozko.. A dqlej t juz wiadomo. Wiec z tym określeniem ze siłą mnie nie zaciągneła...coż nie zgodzę sie. I wlasnie dlatego poczułem sie z tym dość. Niefajnie. Moj bład ze poszedlem tam drugi raz

 

Modl sie zeby nie byla w ciazy. Ale moze tak jak Kulfon napisala nie jest jej to na reke. Ha, a wydawaloby sie ze to kobiety sa wykorzystywane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje, ze ciazy nie bedzie.

A dziewczyna nie wykorzystala ciebie autorze, tylko wykorzystala sytuacje.

Po alkoholu naszla ja nieskrepowana ochota na seks, w twoich oczach widziala zainteresowanie i stalo sie.

Jesli przygoda byla przyjemna, wspominaj ja milo.

Nie znacie sie nawet na tyle, zeby mowic o zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, CurtCobain1994 napisał:

Cześć Wam wszystkim forum co prawda kobiece ale chciałem dowiedzieć sie opinii innych kobiet na moją sytuację. A wygląda to tak:
Mam 30stkę, poznałem kilka tygodni temu Ukrainkę, 24 lata. Fakt spodobała mi się, po wspólnej imprezie usłyszałem od znajomych że rozbieram ją wzrokiem i żebym dał sobie spokoj. Ja brnąłem dalej w sumie bardziej z ciekowosci niz z konkretnym zamiarem a wiec po kilku dniach zaprosilem ja na drinka ktorego pilismy w jej pokoju. Ona ma zdecydowanie mocniejsza glowe ode mnie co skonczylo sie tak ze ja bylen mocno pijany ona tez pijana ale nie az tak. W pewnym momencie dzw sciaga przede mna koszulke pod ktora nic nie miala i slysze skoro ja sie rozebralam ty tez masz sie rozebrac. Skonczylo sie w lozku cudownym dlugim seksem. Nastepna noc wygladala identycznie plus dlugie opowiesci nt jej zyciorysu dosc jesli byla to prawda brutalnego wzruszenia strumienie lez i przytulanie sie do mnue. A przez kolejnych kilka dni i tak do dzis - zero rozmowa na zasadzie tak nie moze. Co ja mam o tym myslec? Bo w oewnym sensie poczulem sie wykorzysta y - chciala dostala to co chciala a teraz kolego spadaj.
Dodam ze ma dosc brutalny charalter co drugie slowo to wulgaryzmy i wiem ze po seksie w nocy chwalula sie przy mnie kol i zrobila nam zdj ktore rozeslala na fb do kol. Rozmawialy po ukrainsku wiec nic nie rozumialem ale z konrekstu wynikalo ze rozmawiala o nas. Ponadto po wszystkim poinf mnie ze w zasadzie nie chce korzystac z anty ale mysli ze dzis ma dni nieplodne chyba.
Wtf??? O co tu chodzi?? Bo teraz juz zglupialem...

szykuj się na alimenty ziomek, będziesz bulił, ukradła twoją sperme haha, pozatym po pijaku seks nie może być dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Electra napisał:

A Polki to chodząca cnota. 

polki potrójne antykoncepcje aby nie zajść w ciąże a ukrainki olewają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, CurtCobain1994 napisał:

Mieszkaliśmy razem. Jeszcze kilka dni temu. Tzn na jednym mieszkaniu tzw. studenckim.

Co do poprzedniego wpisu "chyba siłą nie zaciągnęła Cię do lożka" Kulfona to w moim odczuciu wlasnie tak to wyglądalo. Sama sie rozebrała, widziała ze średnio jestem w stanie sie oprzeć bo wiedziala ze wczesniej sie na nia gapiłem jak w obrazek. Potem własnie tak to ona jak juz byla rzeczy zebrana zaczela sama rozbierac mnie i pchnela csy tez pociagnela na lozko.. A dqlej t juz wiadomo. Wiec z tym określeniem ze siłą mnie nie zaciągneła...coż nie zgodzę sie. I wlasnie dlatego poczułem sie z tym dość. Niefajnie. Moj bład ze poszedlem tam drugi raz

 

zgłaszaj na policje ten gwalt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale ta historia brzmi jak jakaś totalna patologia. Przygodny seks bez zabezpieczenia po pijaku. Dziewczyna jeszcze się tym chwali innym. Dla mnie to jakiś kosmiczny świat. W takich chwilach doceniam swoje nudnawe życie. Sam się wpakowałeś w to. Żal tylko dziecka, jeśli rzeczywiście się pojawi.

Edytowano przez agama1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, CurtCobain1994 napisał:

zgodzę sie. I wlasnie dlatego poczułem sie z tym dość. Niefajnie. Moj bład ze poszedlem tam drugi raz

Zostałeś zmuszony do seksu, wykorzystany, więc poszedłeś do niej drugi raz żeby znowu zostać wykorzystany???

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Kulfon napisał:

Jezeli zaciagnela Cie do lozka pijanego, a Ty nie chciales to rzeczywiscie mozesz sie czuc wykorzystany. To dziala w obie strony. Do lozka powinno sie tylko chodzic z kims, kto swiadomie moze podjac decyzje.

Ale kolejny raz poszedł już z własnej woli więc dalej mówimy o wykorzystaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież ona go zgwałciła. On cały czas się przecież opierał...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, blada doopa napisał:

zgłaszaj na policje ten gwalt

Powinien jeszcze zrobić obdukcję, przedtem najlepiej f.uta przytrzasnąć drzwiami, wtedy może uwierzą i przyjmą zgłoszenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Laurittka napisał:

Powinien jeszcze zrobić obdukcję, przedtem najlepiej f.uta przytrzasnąć drzwiami, wtedy może uwierzą i przyjmą zgłoszenie 

I tak miał dużo szczęścia... Bo gdyby była z koleżankami to byłby gwałt zbiorowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, oinky napisał:

pewnie on ja zaciagnal baba pijana ... sprzedana a wgl to prowokacja

Nie no to nie jest prowokacja. Bo niby w jakim celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było krzyczeć.

Nie ma krzyku, nie ma gwałtu.

Tak zawyrokował polski sąd.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ukraina to jak wczesne lata 90-te w Polsce.

Szczerze mówiąc uważam, ze jeśli autor będzie miał szczęście, to zostanie mu w pamięci gorąca przygoda. Jeśli będzie miał mniej szczęścia, to ta przygoda będzie dla niego BARDZO kosztowna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×