Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kitsune

Myślicie, że znowu zamkną żłobki i przedszkola?

Polecane posty

Ja mysle, ze raczej tak, bo nie wiem co by sie miało stac takiego, zeby za tydzien sie krzywa wypłaszczyła?

z tego co zrozumiałam, za tydzien, góra 10 dni podejma decyzję.

Nowe obostzrenia, jak kazde, podobno działaja dopiero po 14 dniach. Do tego nadal są strajki (co w pełni rozumiem, bo to rząd sporowokował, a nie na odwrót). Wiec co by miało sie poprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Alabama1 napisał:

Wiec co by miało sie poprawic?

Wizerunek partii 😄 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, i jeszcze jedno, maja podobno wejsc w ciagu  kilku dni inne testy, mniej dokładne, które bedzie mogł robic lekarz rodzinny, i wyniki beda szybko. To spowoduje ze bedzie jeszcze wiecej przebadanych, a co za tym idzie, odnotowanych chorych. Wiec jakim cudem krzywa ma spadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wtedy z rodzicami małych dzieci? Znowu zasiłek? Chyba już ZUS nie ma kasy na takie rzeczy....

Ostatnim razem pracowałam zdalnie z dwójką małych dzieci na głowie, nie brałam zasiłku. Tym razem nie wiem czy już będę miała na tyle siły i chyba pójdę na zasiłek albo cokolwiek innego nawet bezpłatny urlop....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, irukangi napisał:

CO ? Wizerunek trzeba mieć by go poprawiać 🤣

Żelbetonowy elektorat jest bezcenny, za całą resztę można zapłacić z pieniędzy podatnika 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej nauczycieli i opiekunów przechodzi na L4 wczoraj siostrę bardzo piekła skóra na plecach a teraz straciła węch... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, irukangi napisał:

No cóż sami nie lecząc wykończą elektorat ! 

W tym wypadku nie chodzi o to, by kolejne wybory wygrać, ale o to, by scena polityczna została na nowo zabetonowana i nic się w tym kraju nie zmieniło.

Były tak naprawdę 2 próby przełamania sceny politycznej i obie spaliły na fiasku (jedna się przekupiła, a druga skompromitowała). Trzeciego podejścia nie będzie, chyba, że na scenie pojawi się nowy gracz, w co wątpię, bo aktualnie ci co potencjalnie zostali, opowiadają zbyt specjalistycznym językiem o rzeczach, które dla przeciętnego zjadacza chleba wykładane nawet w sposób łopatologiczny, przerastają zdolności poznawcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.11.2020 o 23:41, Gość_2 napisał:

W tym wypadku nie chodzi o to, by kolejne wybory wygrać, ale o to, by scena polityczna została na nowo zabetonowana i nic się w tym kraju nie zmieniło.

Były tak naprawdę 2 próby przełamania sceny politycznej i obie spaliły na fiasku (jedna się przekupiła, a druga skompromitowała). Trzeciego podejścia nie będzie, chyba, że na scenie pojawi się nowy gracz, w co wątpię, bo aktualnie ci co potencjalnie zostali, opowiadają zbyt specjalistycznym językiem o rzeczach, które dla przeciętnego zjadacza chleba wykładane nawet w sposób łopatologiczny, przerastają zdolności poznawcze.

A stado baranów i tak pójdzie głosować w myśl ...ycznego hasła że to obywatelski obowiązek. A jak nie pójdziesz na wyboru to cię bydło palcami będzie wytykać bo przecież powinieneś wybrać nawet to mniejsze zło. Żadnymi argumentami nie wbijesz do pustych głów że nie chcesz głosować na żadne zło. A jak na obecnej scenie nie ma nikogo odpowiadającego twoim poglądom to niby dlaczego masz brać udział w tym cyrku. Rotacja przez ostatnie 30 lat jest bez zmian bo rządzą ci sami ludzie pod innymi nazwami partii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DANIEL napisał:

A stado baranów i tak pójdzie głosować w myśl ...ycznego hasła że to obywatelski obowiązek. A jak nie pójdziesz na wyboru to cię bydło palcami będzie wytykać bo przecież powinieneś wybrać nawet to mniejsze zło. Żadnymi argumentami nie wbijesz do pustych głów że nie chcesz głosować na żadne zło. A jak na obecnej scenie nie ma nikogo odpowiadającego twoim poglądom to niby dlaczego masz brać udział w tym cyrku. Rotacja przez ostatnie 30 lat jest bez zmian bo rządzą ci sami ludzie pod innymi nazwami partii. 

Szkoda, że nie ma innego, które najpierw kazałoby używać mózgu, tak poza jego posiadaniem...

No bo tutaj jest taka mentalność, że ludzie nie są za czymś, dla jakiejś idei, tylko są przeciw - łatwiej ludzi zmobilizujesz przeciw, niż za. To jak w tym dowcipie, że jak sąsiad kupił krowę, to chciałbym żeby mu zdechła, a nie sam się takiej dorobić.

A mnie w tym wszystkim najbardziej rozwala to, że ludzie idą jak te barany do urn, a nie wiedzą nic, co się chociażby przez ostatnia kadencję działo, nie znają programów partii, nawet tych na które głosują, a mimo to nadal uważają się za lepszych od niegłosujących - bo oni "spełnili obowiązek", a jak im to powiesz, to to nie jest ważne, ważne, aby głosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×